Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

KKKKKKKK

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE TROCHU CO TEN [usunięte przez admina] WAM ROBI JEST KIEROWNIKIEM WIEC MUSI ZADZIC W POZADKU FACET LUBIALAM GO BARDZO:) DAJCIE MU SPOKOJ :) W POZO GOSCIU:)

onnnnnaaa

prawda jest taka że znam tylko jednego faceta w Herz który pomaga zawszę i chętnie z uśmiechem na buzi , sam zawsze proponuję pomoc i mówi - nie dzwigajcię bo jesteście kobietami i zawszę powtarza , jak masz coś przenieś to mnie wołaj ja zawszę chętnie pomogę i taka jest prawda o herz jeden jedyny który szanuje kobiety reszta dnooooooo

Witam, Serdeczne pozdrowienia dla zadowolonych z pracy w firmie HERZ!!!

Wielki pan kierownik KUPIEC startuje na radnego. Kasy ma za ma??o z pensji, bo raczej nie po to ??eby co?? zrobiÄ?. Skoro w zak??adzie nic nie robi ??eby by??o lepej, jako radny te?? nic nie zrobi. Do roboty leniu a nie do koryta.

logo firmy Konstruktor

NIE DŁUGO PENSJA NASZA DORÓWNA BEZROBOCIU

taki se

do kiedy te durne 9tki beda?roboty niema. udajemy ze cos robimy ..smieszne

pol

Wiola - 2010-11-05 17:34:11 Dokładnie premie miały dostać wszystkie osoby a dostały nie liczne,jeszcze się nigdy nie spotkałam z takim czymś żeby kierownik wchodząc na chale nie powiedział dzień dobry,co ta kierownik traktuje kobiety tam pracujące z góry,trzeba się nawet o urlop prosić żeby łaskawie wieli Pan [usunięte przez moderatora] podpisał,to się w głowie nie mieści taki cham zero szacunku dla kobiet Podzielam twoje zdanie Wiolu kawał chama kiedys moze nadejdzie taki moment ze mu w ryj dam ale tak w takim miejscu aby nikt nie widzial bo slyszalem juz od niejednej kobiety i dziewczyny o jego zachowaniu ta jego mina cwaniaka kiedys zgasnie! dlamnie to jest pionek i dupek nalezy mu sie w ryj tak aby sladow nie bylo tylko nauczka jak sie ma zachowac wobec kobiet

Wiola

anonimowa

Wielki człowieku NN nic nie wiesz przyjmujac sie do HERZ-a obiecywano mi wiele jak tam to jest dobrze ze dobrze zarobie itp. a tu wielkie zaskoczenie poprostu bubel!! moje przyjscie do tej firmy to wielka porazka juz mam prawie nowa prace tylko czekam jak mi dadza znac i pa pa HERZ

noname

"Brak premii? za co premia, jak większość osób tu piszących nie umie nawet ortografii, " A co ma piernik do wiatraka? Premie otrzymuje sie za rzetelnie wykonana prace itp , a nie za ortografię, a pozatym nie jest tajemnicą i wszyscy pracownicy o tym wiedzą, że premie nie są rozdzielane sprawiedliwie lecz wg znajomości. W herzu jest straszny wyzysk, ludzi traktuje się przedmiotowo. Nie liczy się to ile pracujesz i z jakim rezultatem tylko układy i znajomości. Gorąco odradzam wszystkim zatrudniane się w tej firmie

NN

dziwie się prawdę mówiąc czytając wasze wypowiedzi. Praca w sobotę? nie chcesz nie pracuj, nikt Cię tam nie trzyma, Brak premii? za co premia, jak większość osób tu piszących nie umie nawet ortografii, kilkanaście lat mieli na uczenie się, to ile czasu Ci trzeba w Hercu żeby się czegoś nauczyć? - życia Ci braknie na premie. Poza tym wszystkie wypowiedzi jakie tu są - są to wypowiedzi z hali produkcyjnej. A gdzie biuro? działy które tam są? także się zastanówcie szanowni pracownicy z czym do czego. Jak ktoś chce, to znajdzie lepszą pracę, a jak jedne czego się nauczył to marudzenie i marzenie to niech sam sobie odpowie na to czy warto pracować w Herzu. pozdrawiam Pracownik Herc`a a tak ps. dla nowych kandydatów. Praca w Herzu daje możliwości rozwoju, co za tym idzie zmiany stanowiska, no i wypłaty. Polecam. Dla chcącego nic trudnego.:P

pol

moja praca w tym zakladzie to wielka porazka wytrzymam do wiosny i pa pa Herz

Witam, czy wie ktoś może kto w obecnej chwili pełni rolę dyrektora zarządzającego lub głównego księgowego w firmie Herz? Będę wdzięczny za odpowiedź.

BB

Nie potrafisz wejść na oficjalną stronę i przeczytać? I dziwisz się, że mało zarabiasz?

Woman Power

Moja przyjaciółka pracuje w Herz- Wieliczka. Opowiadała mi, jak pracowała jeszcze 8h na dzień, to była zadowolona z pracy. Teraz kiedy pracuje 10h dziennie i co 2 tyg. w sobotę to - np. rzadko widuję ją, jak się spotkamy to tylko narzeka, klnie strasznie, z chłopem raz na miesiąc tenteges robi, wygląda jak "zombiak" wieczorami, itp. Dziwię się, że nie ma wypadków u niej przy takim zmęczeniu. Mówi, że [usunięte przez moderatora] premie ( podobno nie wszyscy dostaną, bo tam są zatrudnieni przez agencje i przez Herz, dziwnie...), pieniądze za nadgodziny, woli żyć za minimum i pracować 8h. Strasznie mi kobiety żal. Podobno limit nadliczbowych godzin ma się skończyć lada dzień. Widziałam w Kronice o Herzu, to spotkanie charytatywne, pojawiły się tam ważne osoby. Do tych osób łatwo napisać list. Jestem człowiekiem i nie mogę patrzeć swobodnie na cierpienie drugiej osoby. Mam nadzieje, że nie będzie takiej sytuacji, że trzeba będzie wzywać inspekcje pracy lub sanepidu. Pozdrawiam wszystkich pracowników Herz-a. Nie jesteście sami.

krakowianka

[usunięte przez moderatora] kobiet na maxsa,obecnie praca po 10 godzin gdzie nikt wcześniej nawet nie raczył spytać czy się zgadzają tylko jak komuś nie pasuje to do zwolnienia!!Traktowanie ludzi jak śmieci zwłaszcza przez Panią brygadzistkę Ale,trzeba się prosić żeby ktoś wytłumaczył jak masz robić a jak coś zrobisz zle jest na Ciebie i po godzinach za darmo musisz poprawiać i ciągłe gadanie P.[usunięte przez moderatora] ,że może Cię jutro już nie być w pracy!!Nie polecam tej pracy nikomu,gorzej niż zle,[usunięte przez moderatora]!!!

papapa

Zarobki faktycznie nie najlepsze. Atmosfera - czego można spodziewać się w zakładzie, w którym pracuje prawie 300 kobiet?

lalala

A praca w Herzu nie jest taka zła, może dość ciężka dla wydelikaconych Pań przyzwyczajonych do pracy w biurze.Ale ogólnie nie jest jakoś tragicznie.Oczywiście zgadzam się, wynagrodzenie powinno byś wyższe, i to nie chodzi o to, że każdyby chciał więcej kasy.Po prostu nie jest to praca lekka, łatwa i przyjemna więc powinna być lepiej opłacana.

lalala

@@@@ a kto Cie w tej firmie poniżał i w jaki sposób?Ja też tam pracowałam przez dłuższy czas i owszem czasem dostałam opiepsz jak coś zawaliłam ale żeby poniżać? Ogólnie najbardziej nie podobała mi się praca PANI kadrowej.Więcej namota niż wyjaśni gdy o coś pytasz.No i to niedotrzymywanie terminów...

@@@@

Jeśli chodzi o moją opinię - Firma, w której szacunek do człowieka to rzadkość. Ogólnie pracowałam przez dłuższy czas, ale traktowałam tą pracę tylko jako tymczasowe zło konieczne. NIE DAJĄ ZAROBIĆ, PONIŻAJĄ CZŁOWIEKA, WYMAGAJĄ ABY NAJLEPIEJ ROBIĆ Z NICZEGO COŚ, NIE NARZEKAĆ I NIE UPOMINAĆ SIĘ O SWOJE. nIE POLECAM NIKOMU - SZKODA MI TYLKO TYCH BIEDNYCH ZWŁASZCZA STARSZYCH KOBIET KTÓRE NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ZNALEZIENIA LEPSZEJ PRACY. OGÓLNIE ODRADZAM KAŻDEMU

kto pyta nie błądzi

Znajomy z działu sprzedaży narzeka na nowego dyrektorka handlowego. Mówi, że rozmiar butów ma 35 a taki rozrabiaka z niego :P.

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz