Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

d

szkoda mi tych kobit. choć wiem że niektóre się nieżle ustawiły i kasę mają wyższa niż inne. to chyba zależy od kierownika i tych dziwnych brygadzistek

d

gdyby nie miał kto robić to by zarobki zaraz podskoczyły i szacunek do pracowników. liczą sie tylko minimalizacja kosztów. nie zdają sobie sprawy jak ważna jest opinia pracowników dla wizerunku firmy. a polityka firmy wobec pracowników zależy głównie od właściciela. moim zdaniem dla właściciela liczy się tylko kasa,czym sam sobie szkodzi robiąc interesy w Polsce. niech się kiedyś zainteresują media herzem to się przekona czy mu się opołaciło

microcop

moim zdaniem w porządku jest kierownik i mechaniki ;)

Aaaaaa

No tak zawsze wina GŁUPICH BAB. Za to w biurze sami inteligenci.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

na stanowisku referenta ds targów. ile taki zarabia ?

śliniak@@

to zależy co chcesz simon robić,,,,są tacy co do pensji dostają co miesieczne premie za nic nie robienie,,,,, pracownice są traktowane jako ,,PODLUDZIE'' takze im sie juz nic nie nalezy,,,,,chyba że [usunięte przez moderatora],, Takze sie zastanów czy chcesz tu pracować,,,na poczatku jest nawet nawet,,,a co będzie pózniej to sie bardzo szybko przekonasz,,,,

zawiedziony2

i całe szczęście że rządzi Wieden, najlepiej to by było zeby ludzmi zarządzal ktos kto ma pojecie o pracy ktora sie tu wykonuje,bo poki co to nie ma takiego człowieka,jedynie co im dobrze wychodzi to [usunięte przez moderatora] do ktorych sa pierwsi,,,No ale wiosna sie zaczeła zaczna sie burze i moze jakis zbłakany pioun trafi w tą kanciape i oswieci ich,,,,,POZDROWIENIA DLA PANI [usunięte przez moderatora]GUT BABKA ;)!!!!!!!!!!!!

simon

jak sięgają tam zarobki w poszczególnych działach ?

kwiatuszek

przed świetami była inwentatyazcja,,,znow maja braki,,,jak to mowi kierownik[usunięte przez moderatora]cyt,,, prosze o racjonalne wytłumaczenie,,,tylko dlaczego szuka winnych miedzy kobietami ,ktore nie maja dostepu do towaru na magazynie a nie zapyta o to ludzi odpowiedzialnych własnie za ten magazyn,,,no ale ktos niestety winny musi byc , kolegi nie udupi no bo przeciez nie pasuje a ,,GŁUPIEJ BABIE""zawsze mozna powiedziec ze zle ziwentaryzowała , ,poza tym powinien powinien sie nauczyć słuchać ludzi,bo to on dla nich jest a nie na odwrot,,,,Jest ciężko z pracą,kobiety pewne rzeczy kobiety boja sie mowic ,aby jej nie stracić a ludzie pracujacy w to wykorzystuja,,,,masakra,,,,

wiosna

Po ile godzin pracują i za ile ?

jeszcze nawiaujac do pudziana[usunięte przez moderatora]ta firma nie rzadzi tylko polacy i w tym caly prolem kierownik jest jednm z najlepszych osob jego tylko polecam

gaga

LUDZIE PRACA JAK PRACA W KOŃCU TRZEBA WSZEDZIE PRACOWAC..ALE NIESTETY ZAROBKI BARDZO MARNE...WSZYSCY CHIELI BY ZADZIC . MALO TEGO DYSKRYMINACJA KOBIE.TA FIRMA NI WIE CO TO ZNACZY SZANOWAC KOBITY I JK JE DOCENIAC... NIE POLECAM NAWET NAJWIEKSZEMU WROGOWI.....

przykre jest to ze firm� zarz�dzaja Polacy,ktorym sprawia przyjemno�� udupianie kobiet,,,ktore niestety pracuja tubardzo ci�zko za marne pieni�dze,pracownik jest tu zerem,panuje dyskryminacja,,,poprostu totalne dno,,,,

taka prawda niestety

popieram przedmówcę !!!

Pudzian

Wykorzystywanie siły ludzkiej w maksymalny prawny sposób !!!Nie polecam! [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]z chamskim zarządem na czele!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz