Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Breo

Firma raczej do odstrzału.Koniec roku ? Powodzenia na nowej drodze życia :}

bombel

W poniedziałek 27.11.2013 r. kurs akcji Groclinu wynosił 39,40 zł, wczoraj na zamknięciu sesji 11,66 zł. Trend wykazuje tendencję do pogłębiania się spadków. Nie widać granicy wsparcia. Krótko mówiąc jest to silny sygnał do wyprzedaży akcji. Volumen obrotów na walorze GCN wykazuje ponadprzeciętną aktywność sprzedających. Kto to skupuje? No właśnie kto? Obserwując to forum, a także wiele innych. Odnoszę wrażenie, że szeregowi pracownicy nie są informowani o tragicznej sytuacji finansowej spółki, zmierzającej do bankructwa. Ich problemy są silnie powiązane ze złym zarządzaniem przedsiębiorstwem. Rezygnacja wiceprezesa o czym świadczy. Zastanówcie się wszyscy o czym? Przecież to finansista, gdyby nie był "przydatny" pozostałby w spółce na newralgicznym stanowisku? Zrozumcie Państwo, że problemy nie są skutkiem działań kierownictwa firmy na niższym szczeblu. Odpowiedzialność powinien ponieść zarząd spółki wraz z kierownictwem wyższego szczebla. Czy są zdolni ponieść odpowiedzialność również finansową? Nie są. Wszyscy stracicie pracę. Walka idzie już tylko o to, by ci na górze nie ponieśli żadnej odpowiedzialności za swoją niekompetencję krzywdzącą sól tej firmy. Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych przemyśleń. Problem jest nasz wszystkich bo wszyscy stracimy pracę.

xxxxxx

Jeszcze trzy razy zmienicie nazwę firmy z tego tytułu tez są mniejsze koszty za nadgodziny tez nie płacicie bo ponoć taki brak środków ciekawe czy jakikolwiek niemiecki pracownik pracował by za 1300 zł, bardzo w to wątpię . No ale cóż tutaj jest Polska

GOŚĆ

I bardzo dobrze ,że czytają tylko niech wyciągną jakieś mądre wnioski z tego,ponieważ jak zabraknie zwykłych pracowników to ONI też nie mają co w tej firmie szukać.Podorabiali się za czasów Presesa Drzymały ,to niech się trzymają bo drugiej takiej dojnej krowy jak ta firma dla niektórych była nie znajdą już. Szkoda,że taka firma idzie na dno ale cóż" RYBA"psuje się od głowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
była pracownica

NIECH SOBIE CZYTAJĄ OD DAWNA TO WIESZAŁAM TYLKO ZAL MI TYCH LUDI TAK SIĘ STARAJĄ ZĘBY DALEJ TAM PRACOWAĆ A WAM TYLKO CHODZI O ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW POWODZENIA

osoba z kadr
@była pracownica

koles jestes w bledzie i glupszy niz ustawa przewiduje kolesie przy kawce owszem smieja sie ale z wlasnej glupoty do czego zaklad doprowadzili to oni powinni wyleciec na zbity pysk nie pracownicy po za tym wszedzie przyjma ludzi doswiadczonych i znajacych sie na robocie a ludzi z grupa inwalidzka przyjmuja z otwartymi rekami tak wiec smieja sie ci ostatni pozdro

Guru

Tak w ramach informacji to rano przy kawie dyrektorzy czytają te wpisy. Zarówno z poszyć jak i z wiązek. Przy mnie się z nich śmieją jak was podpuszczają. Celowo jesteście manipulowani bo skłóconą i zastraszona załogą lepiej się zarządza.

Guru

Witam w gestii informacji to Grodzisk nie ma nic do powiedzenia. Prezes przenosi swoich z pomorskiego i tu zmienia się szefostwo. My się tu obrzucamy błotem a w kadrach czeka 140 świadectw pracy. W dniu 30 września zwolniono 30 osób. Co do urlopu to standard wysłać pracownika a po powrocie do zwolnienia. Takie są wytyczne odgórne...

była pracownica

to super nareszcie wzięłyście się do pracy tylko tak dalej brawo, dupowłazie

@była pracownica

te obiboki i nieroby co zostsly wyrabiaja 130 procent normy tylko dlatego ze reszta ludzi z innych dzialow przychodza na cale dnie im pomagac i co ty madra na to.....smieszna jestes z tymi procentami hahhhahh

@była pracownica

był pracownica - ta rzetelna, nie obibok!!!!!!!
@o.n.a

Tak jest o.n.a. Ci ludzie co zostali co rzekomo te procenty wyrabiają to są tak śmieszni, że już bardziej śmieszni być nie mogą i jak długo te "procenty" będą wyrabiać? Ja Ci mówię, że te kabelki, a zwłaszcza Konz to do końca tego roku w życiu nie dotrwa - dałabym sobie za to rękę uciąć!!!!!!! Daje im do końca października, no góra listopada i wszystko się rozpieprzy jak domek z kart hihihihihihihihhi

pracownica
@był pracownica - ta rzetelna, nie obibok!!!!!!!

A kto Wam powiedział,że pracuję na kablach.Uprzejmie informuję,że istnieje jeszcze szwalnia.Jak już wcześniej wspomniałam,pracuję tutaj przeszło 15 lat i wiem jakie są realia odnośnie normy,a te Twoje 200% jest zabawne,chyba,że kliknęło Ci się o jedno zero za dużo.Lepiej już nic nie pisz i się nie ośmieszaj.

@pracownica

owszem masz racje to padol a ci co zostali to pojda nawet za darmo robic trzesa gaciami ze strachu....kiedy ich do kadr po zwolnienie zaprosza...honoru nie maja ludzie szukajcie za wczasu nowej pracy ci co byli zwolnieni wiekszosc juz pracuje i ma sie dobrze///tylko konowaly tam czekaja na cud

Taka jedna...;)
@o.n.a

PRZEPIĘKNIE TO NAPISAŁAŚ O.N.A. - JESTEŚ ZAJEBISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko konowały co kierownictwu i dyrektorstwu wchodzą w ** D ** U ** P ** Ę ** i **L*I*Ż*Ą************IM**************F***I**U**T**Y****czekają na boskie zmiłowanie i uważają się za nie wiadomo kogo, bo to oni zostali, a prawda jest taka, ąe kierownictwo w pierwszej kolejności zwolniło osoby mądrzejsze od Nich, np. taki kierownik z KONZA pozwalniał i nie przedłużył umów wszystkim pracownicom, które pracowały rok przy kablach i były to osoby bardzo kompetentne znające się na rzeczy, bo przeszły wiele działów i stanowisk, a zostawił sobie taką np. Magdę H. czy Natalię P., które kompletnie na niczym się nie znają, nic nie potrafią, są tak samo głupie i ciemne jak On sam, ale że częstują go swoimi papierosami i poziomem inteligencji go nie przewyższają, a oprócz tego donoszą mu na Swoje koleżanki - no to takie sobie zostawił - proste jak dwa 2 + 2 = 4

elektromonterka
@pracownica

A co szwaczki wpierdalają się do kabelków? Co ma piernik do wiatraka? Wy tam gówno wiecie jak jest po drugiej stronie Groclinu na kablach - jak Wy możecie wyrabiać na te Twoje śmieszne 130%, jak Wy szwaczki co chwilę łazicie na papierosa a pracę kończycie za 15 druga i stoicie ubrane i gotowe do wyjścia jak psy czekające na Swoich Panów, aż Was wyprowadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nad Wami żaden kierownik nie chodzi i nie patrzy się Wam na ręce, nie jesteście tak zastraszane zwolnieniami jak my na kablach, wy nawet nadgodzin nie robicie i po co w ogóle się tutaj wpierdalasz szwaczko nieboraczko??????

pracownica
@elektromonterka

Piernik do wiatraka ma tyle,że setki szwaczek przez dziesiątki lat pracowały na dobre imię tej firmy,a Wy poprzez waszą"rzetelną pracę"(szczególnie na nockach)i głupkowate wpisy na forum to wszystko niszczycie.Nad nami nie musi stać kierownik i nas pilnować-same wiemy co do nas należy,a jeżeli mamy czas na papierosa to świadczy tylko o tym,że dobrze potrafimy sobie zorganizować pracę.A jeżeli chodzi o nadgodziny to jeżeli zrobisz tyle nadgodzin co my kilka lat temu to wtedy porozmawiamy jak równa z równą.

Taki jeden
@był pracownica - ta rzetelna, nie obibok!!!!!!!

Widzę dupcia boli po wykopaniu... Jadąc po tych, którzy zostali prezentujecie klasyczny ból (usunięte przez administratora) No ale wiadomo, trzeba sobie jakoś morale podnieść. Ostatnio idzie nam całkiem nieźle i obiecuję, że pod koniec października dam znać jak ma się KONZ.

Taka jedna...;)
@Taki jeden

HAHAHAHAHAHA Ale jesteś śmieszny "taki jeden" wg Ciebie KONZ ma się dobrze, skoro 10 października w piątek zwolniliście z KONA 4 osoby - m. in. te ściemniary i największe obiboki w historii Groclinu: Magde Halasz i Natalię Przybyła - nareszcie, lepiej późno niż wcale, tylko szkoda, że te dwie tak późno - powinny być zwolnione w pierwszej kolejności!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo to są panny bez żadnego obowiązku, dzieci na utrzymaniu nie mają, są młode, to pracę wszędzie znajdą - o ile będą chciały!!!!!!!!!!!!!

Taki jeden

Daj więcej wykrzykników i dopisz jeszcze trochę "HAHA" będzie lepszy efekt :)

ruda z grzywką

a co masz coś do mnie?

Hubert

Witam wszystkich mam pytanko co to za Pani która czasami pojawia się na produkcji jest ruda z grzywką ?

*******

Na jutro kolejne wypowiedzenia są przygotowane w kadrach...........kończą się umowy....

nieznany

Mam pytanie co do tych urlopów na które wysylają-czy ktos juz byl na takim urlopie przyszedl do pracy i zaprosili go do kadr po zwolnienie?lub slyszal o takim czymś?Pozdrawiam

max

jaka placa taka praca

wy na tych kablach to wszystko wiecie najlepiej tylko nie wiecie co to jest praca nawet mi nie jest zal ze was zwalniaja moze inna firma wam pokaze co to praca

max

Pracuje w tej firmie i nie rozumiem dlaczego zwalniaja dobrych ludzi znajacych sie na tym co robia a co do kierownictwa ja jestem zadowolony pani kierownik Natalia dział AMA super a łysy mnie nieinteresuje ale ogólnie jest żle

nici nick

Nie dziwię się, że firma tonie i nabiera wody. Przecież jak działami rządzą osoby bez wykształcenia, bez kompetencji, bez doświadczenia to się nie dziwię, że taką macie sytuację. Wszyscy na stołkach są zieloni a biorą grube tysiące wypłaty. Swoje posadki mają tylko i wyłącznie dzięki znajomością. Jak przyjdzie osoba wykształcona, z doświadczeniem na w/w stanowisku to jego papiery lądują w koszu, bo śmietanka boi się o robotę i gaciami trzęsie ze strachu. Nie można było dopuścić do sytuacji, gdzie cała zmiana jest wysyłana do domu, bo nie dojechał towar. Osoba zamawiający komponenty po pierwszym takim przypadku dostaje upomnienie, a po drugim razie wylatuje z roboty na zbity pysk! Jeżeli od miesiąca maja kierownictwo czegoś cały czas nie ma, aby skończyć zamówienie od A do Z i nikomu tego nie zgłasza, to coś jest nie na miejscu. Wyraźny jest to dowód, że kierownictwo nie interesuje się produkcją lecz są zatroskani o swoje tyłki i im w głowie tylko kilka rzeczy: kawka, rozmowy, śmiechy chichy, napalanie się na laski itp itd. Zwykły pracownik jest wiecznie zastraszany, że jak nie zostanie nadgodzin, nie przyjdzie w sobotę lub w niedziele to wyleci z roboty. Mobbing to powszedni chleb. Wynagrodzenia pracownicze są równe najniższej krajowej.

koka

Żądzą byłe szwaczki....no prosze ! Nic i nikt wam nie pasuje ! dyrektor zły,kierownik zły,na koleżanki będziecie...a może to z wami coś nie halo ? Pomyslcie nad sobą może to z wami jest cis nie tak? Może pora zakończyć karierę w tej firmie i przestac sir opluwac na wzajem... Ppracowalem w tej firmie 6 lat i wiem że bylo ciezko ale nigdy takich jaj nie bylo jakie wy tu prezentujecie!

malutka

czytam te wpisy i śmiać mi się chce,jeżeli rzeczywiście macie tak inteligentnych kierowników to wcale się nie dziwię,że firma idzie na dno,jeżeli osoba,która podpisuje się-kierownik- rzeczywiście nią jest to pożal się Boże!!!i gratulacje prezesowi i dyrektorowi za taką kadre!!!!!

kierownik

Karolinko moja droga, tak jak pracowałaś to taką opinię masz wyrobioną. Proste! Jeżeli masz mi coś do powiedzenia osobiście to zapraszam, z chęcią wysłucham co masz mi do powiedzenia.

niezadowolona

Masz ,racje przeważnie zostają te co włażą w d...... i donoszą na wszystkich i do kierownictwa albo jakieś brygadzistki co same na niczym się nie znają a po znajomości i po koleżeńsku dostały się na stołek tak to jest jak żądza byłe szwaczki

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto