Opinie o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

anonim - 2010-05-10 13:58:28 Przepraszam Panią! Jeszcze nie minela godzina 24.00 dnia 10 bm. dobrze, że pracownicy mogą przynajmniej w taki sposób pokazać swoje niezadowolenie. cały ten barlinek to żenada od samego poczatku

młody

Dadzą 1200 zł i zadowoleni. Ludzie [usunięte przez moderatora] bo nie maja gdzie iść. A trzeba za coś jeść. Do (usunięte przez administratora) z tymi[usunięte przez moderatora]. A związki to nie wiem co wywalczyły. 40 zł do wypłaty. KOMPROMITACJA.

A odsetki lecą za nie płacenie w terminie. Będzie Pani płacić księgowa, rachunki przyniosę

Przepraszam Panią! Jeszcze nie minela godzina 24.00 dnia 10 bm.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku OPERATOR?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Gdzie wyplata ? Pani Ksiegowa.

Jak to jest. Zwolnilem sie 1 marca, czy dostane ta nagrode (jak w koncu ja wyplaca)? Wykorzystalem juz caly urlop - dostane "wczasy pod grusza"? Bo juz niewiem. Dzieki za info.

jestem ciekaw co sie dzieje z naszymi pieniedzmi za "niechorowanie". Mialy byc wyplacane na poczatku lutego a tu nic, cisza. Rzekomo prezes nie podpisal, rzekomo nie ma pieniedzy, itd. Ale na nagrody i premie dla siebie to maja. Napiscie kiedy mozna sie spodziewac tej kasy bo chwilowo niema mnie w tym kolchozie i jestem do tylu z wiadomosciami. Dzieki.

kornik

danhen 214 - 2010-01-27 22:42:23 gdzie są nasze pieniądze za to że nie chorowałem cały rok ja tez jeszcze nie mam ale z nieoficjalnej informacji wiem ze mają byc z początkiem lutego

danhen 214

gdzie są nasze pieniądze za to że nie chorowałem cały rok

strajku nie będzie to było tylko głosowanie a co do czego przyjdzie wszyscy pouciekają bo sie boją utraty pracy biuro kierownicy majstrowie na pewno nie byli na głosowaniu bo prezes by ich (usunięte przez administratora) to raz a drugie że mają po 5000 do 15000 to (usunięte przez administratora) kładą na roboli tak jak mówie wszyscy uciekną do domu pod kądre

1964

Odbylo sie referendum w sprawie strajku,osobiscie uwazam ze strajk jest ostatecznoscia ale skoro LASKAWY PAN PREZES olewa swoich pracownikow i zwiazki to ma co ma ciekawi mnie tylko co bedzie dalej to pytanie do ZWIAZKOWCOW.Jesli po tym wspolnym koncercie znowu zaczna grac SOLO to nic z tego nie bedzie ,a zaloga jednoznacznie wyrazila swoje zdanie

I wreszcie się stało,pierwszy raz nie ma na czas wypłaty.Na pewno kryzys jest winny. Ciekawe kiedy zapłacą?

1964

Dzisiaj będą nas agitowac do pracy w soboty i w dodatku na dwie zmiany,i ja sie IM nie dziwie.Przy tak obnizonych kosztach produkcji(konkretnie idzie mi o zarobki)do minimum, zyski ze sprzedazy sa i beda kolosalne moze nawet rekordowe w tym roku pomimo KRYZYSU.Tylko co my pracownicy produkcji bezposredniej z tego bedziemy mieli-powiem wam co(usunięte przez administratora)! a jezeli juz to OCHLAPY z panskiego stolu dostana WYBRANCY.Zastanawia mnie jedno narzekacie na zarobki(czyt.jamużne),narzekacie ze ta strona jest manipulowana(to fakt swiadczacy o tym ze sie nas zaczeli BAC),a dalej jestesce krotkowzroczni i zbyt ulegli,a kierownictwo i dyrekcja nie beda mieli skrupulow zeby przyznac sobie WYSOKIE PREMIE i NAGRODY a wam pozostanie frustracja stres i poczucie niemocy,ja w kazdym badz razie nie mam zamiaru pracowac w soboty za taka stawke a tym bardziej zaczynac zmiany nocnej w NIEDZIELE i konczyc w sobote rano bo taka propozycja tez padnie

1964

I coz tu mozna powiedziec ocen jest 1278 a zadnej nie mozna przeczytac(po prostu [ usuniete przez admina]co świadczy dobitnie o tym ze ktos manipuluje ta strona.Gdy pisaliscie o swoich frustracjach obrzucaliscie kierownikow,majstrow,i zarzad epitetami to ICH BAWILO(iwtedy nikt nie ingerowal w ta strone po prostu mieli dobra zabawe).Wniosek jest jeden w pewnym momecie doszli do wniosku ze nie piszemy juz BZDUR lecz zaczynamy sie konsolidowac to ICH pszestraszylo i mamy to co mamy czyli szybkie usuwanie opini.I jeszcze jedno LUDZIE czeka was nastepna FRUSTRACJA gdy dowiecie sie o wysokich PREMIACH jakie sobie przyznaja,a wy dalej zgadzacie sie na prace wSOBOTE za PIENIADZE ktore zarobiliscie w normalnych godzinach.Ciekawi mnie JAK SZYBKO USUNIECIE TE OPINIE

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak się pracuje w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 3553 ocen.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.