Opinie o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

freestyle

ringo star. Pracownik produkcji postawiony gdziekolwiek, nawet na stanowisku operatorskim, będzie tam robił jak operator ale bez angażu i do tego kopany w (usunięte przez administratora)znam to z praktyki.... inwestują w maszyny i wadliwe linie ale na ludziach oszczędzają od zarania, nie dajmy się oszukać, bo nawet próbują szczuć na siebie ludzi, nie interesując się sprawami pracowniczymi, zostawiając ludzi samych sobie. wcześniej wspomniane angaże Barlinek Inwestycje to tylko fikcje... więc straci deska na jakości bo chce się Władcom oszczędności. Wkrótce sami stracą i to o wiele więcej, więc chytry 2 x traci, może i więcej...

XX

Praca w biurowcu w Kielcach to po prostu żenada. Stres, odpowiedzialność, presja czasu,a pensja gorsza niż na kasie w Biedronce. Atmosfera też pozostawia wiele do życzenia.

Hanna

Witam, Chciałam się zapytać, czy może ktoś tu na forum, jest zorientowany w inwestycjach Tbs-u w Barlinku, czy ktoś już mieszka w takim mieszkaniu i jak wyglądają czynsze w mieszkaniu 53M i inne opłaty. Jaka jest forma własności.? bo różnie się mówi, trochę informacji zdobyłam na http://tbs24.pl/aktualne-inwestycje/625-barlinek-barlineckie-tbs.html , ale może ktoś jest bardziej zorientowany. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje

W barlinku rządzi stara pazerna klika pod.....czy nastawiona na własne cele. Potracili lojalnych sprzedawców ale najważniejsze, że dalej siedzą na stołkach bo z ich umiejętnościami to szczyt marzeń, nikt inny by ich nie trzymał tyle lat.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku OPERATOR?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Widzę, że nikt niestety mi nie odpowiedział, czy nie wiecie, czy po prostu żaden z pracowników nie wchodzi tutaj na forum. może chociaż ktoś coś słyszał z trzeciej reki albo pracuje w innym dziale i jest w stanie polecić prace w barlinku? Z góry dziękuje za wszystkie informacje, dodam tez, że teraz zależy mi już trochę na czasie.

...:)

do nicknick A co mam zacząć od siebie ? Sama maszynę naprawić może ? Nie ja jedna na niej pracuję , a pozatym jeżeli odrazu zgłaszamy ,że coś sie dzieje a ktoś ma to w (usunięte przez administratora) To chyba nic dziwnego , że psuje sie dalej. Aż całkiem sie rozkraczy .... A jeżeli miotła stoi oparta o tablicę przez chwilę a na niej nie wisi to jest bałagan????

...

Hmmmmm , a kto to taki koordynator ? Nikogo takiego nie widziałem .

nicknick

od czegos trzeba zaczac. Skoro stanowiska pracy są zaniedbane to i maszyny tez. Nalezy zawsze zaczac od siebie

Pracownica

No dokładnie , miotła do zamiatania, a że maszyny porozpier.... to nikogo nie obchodzi . Pracować się nie da , na W1 takie porządki .

operatorka

W tej chwili najważniesze dla "władzy " jest to ,żeby miotła wisiała na swoim miejscu .

pistoletwleb

no nie chce sie pisac bo ręce opadają z tej bezsilności. Ludzie chcą pracować ale pracodawca chce na nich zaoszczędzić wprowadzając system czterobrygadowy na cały zakład... niewola i oszczędność na nadgodzinach... po premii tez mogą pojechać bo przeciez do 20 procent... związki gó...no zdziałają gadaniem, powinny wykorzystac okazje i wstawic sie za załogą na całość!

lolek

ta firma to smiech na sali ;) (usunięte przez administratora)

Mam konto w PKO , przelew jest - później niż zwykle, ale jest.

sołowow sprzedaje?

to prawda ze własciciel sprzedaje barlinek koreańczykowi/?

co sie stało że juz nikt nic nie pisze, czyżby sytuacja sie poprawiła czy juz wszyscy wrzucili na luz bo stwierdzili ze lepiej w tym zakładzie juz nie bedzie. Kryzys, kryzys i kryzys i nic więcej ciekawego tam nie usłyszycie. Pozdrawiam wszystkich pracowników barlinek inwestycje.

aaaaaaaaaaaa

jak tam .czy ktos wie czy jest nagroda roczna .i kiedy beda placic

megi
@aaaaaaaaaaaa

nikt już nie pisze bo opinie są kasowane.prawda i rzeczywistość boli.

gosc 28

a jak tam z bonami na swieta????juz ktos dostal????

gość///

a zapłacą za tą pracę w reklamacjach 1000zł na miesiąc, tak jak na produkcji??? czy trochę więcej :)

realny

Pewnie,że tak,jak ktoś wpadnie do nas na jedn dzień w tygodniu a cały czas go tu nie ma,to myśli,że tu tylko zabawy a to my cięzko pracujemy

ciekawa

Ale klimat chyba w firmie jest fajny,jak myslicie?Czasem jakaś imprezka,symaptyczniej tu niż w kielcach:)Tam tylko praca i praca,żadnego wytchnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak się pracuje w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 3553 ocen.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.