Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Doda

Super zakład wiem bo tu pracuje mam umowę o pracę pieniądze zawsze na czas weekendy wolne czego chcieć więcej żyć nie umierać takiej pracy tylko pilnować a można zarobić

Ale robisz błędy naucz się pierwsze pisać poprawnie a potem oceniaj

Ale robisz błędy naucz się pierwsze pisać poprawnie a potem oceniaj

oszukana

Nikomu nie polecam pracy w tej pożal się Boże firmie. Zostałam przyjęta na stanowisko fakturzystka, po paru dniach trafiłam na produkcję (niby na przyuczenie tak tak). Nikt tam nie chce pracować dlatego tak kombinują, a może ktoś zostanie... żal

@oszukana

poszlas na produkcje, bo do biura się nie nadawałaś, a że na etykiety akurat też szukali to dali Ci szanse i przerzucili Cię tam..

alal

ale bzdury opowiadasz! umowe o prace dostaje sie gdy sie sprawdzasz.. ja bylem miesiac na probe na smiecowce a potem dostalem normalnie umowe o prace. Na reke mam zdecydowanie wiecej niz 6,5...

Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

miki

Nie. Kredyty biorą ludzie którzy są głupi. Zycie na kredyt to nie życie.

ana

ja tam nie narzekam, ciężka praca, ale kredyt się spłaca.

W każdym tego typu zakładzie praca będzie ciężka w końcu to rozbiór mięsa. Ale w Res-Drob jest ok. Uczciwie płacą, jest stabilnie i umowa o pracę. Mamy różne dodatki jak paczki na święta. Ja tu już jestem czwarty rok i szukam niczego innego. Na początku było ciężko się przyzwyczaić a teraz już z górki ogólnie nie ma na co narzekać. Jeżeli nie boicie się ciężkiej pracy to warto spróbować.

robero

pracuje już prawie rok na produkcji w res-drob praca jest ciezka ale zawsze wyplata jest na czas mam umowe o prace i nikt nie oszukuje

greg

Zachęcasz ? Ale dlaczego ? Az tak dobrze ci płaca za ta ciężką prace ? Jeśli zasuwasz ciężko za grosiki to nie masz się czym chwalić ani do czego zachęcać.

nie mam nicku

Zakłady Drobiarskie zatrudniają ponad 400 osób

dudkaRES

W większośći udzielającuch sie tu osób to muminki

sprostowanie

każdy podejmując nową prace ma obiekcje i obawy.Idzcie do prywaciarza,do sklepu na kase,czy do innych tym podobnych.Myśle że tam atmosfera jest miła.względna w porównaniu z innymi...Ten zakład zatrudnia troche ludzi..około 400 osób.W małej firmie jesteś narażony(a) na mobbing czy coś w tym stylu.Tam kierownictwo jest super.Może wymagają dłuższego czasu pracy ale sami też zostają....Zresztą nie będe nikogo namawiał i nie polecał nikomu tego chleba..,niech szukają szczęścia dalej w innych "firmach" Na podkarpaciu to jedyna firma na dzień dzisiejszy która zachowuje jakieś rozsądki...tzn przepisy,kodeks pracy itp...

marek 79

Myśle że Res Drob jest najlepszą firmą działającą na "terenie Rzeszowa" Lokalizacja jest dogodna ale warunki pracy też są różne.Ale coś za coś. Według mnie panuje tam atmosfera ok.Zależy od wydziału itp.Na początku wrażenia mogą być różne,ale na dłuższą mete to super praca....odnosze sie do tych niezadowolonych...idzcie do prywaciarza,do Grin Estetyki np do Wiesia Zioło,to tam zobaczycie co to jest wyzysk....Takne zakłady powinny powstawać i funkcjonować ze względu na wysokie bezrobocie i stabilność w zatrudnieniu..Może nie jest lekko jak każdy by chciał ale da sie wytrzymać i.....można powiedzieć że pracuje a nie robie..nie wiadomo do kiedy...to stabilna praca..

doda

Super zakład polecam

Popieram cię kiti

Masz w zupełności rację. Pracowałem tam i popieram cię jak najbardziej i bardzo współczuje że też musiałaś doświadczyć tego co ja (usunięte przez administratora)

LDP

Szkoda zdrowia człowieku. Szacunku tam jak i w wielu innych firmach nie znajdziesz ale przynajmniej możesz zaoszczędzić na zdrowiu psychicznym i fizycznym. Kapucha to nie wszystko ale z drugiej strony jak za takie warunki jak tam są, to nawet 2000 zl na rękę mało choć raczej tyle tam nie zarobisz. Chcesz sprawdzić na własnej skórze jakie tam są warunki, to idź. Ja tam byłem i psu bym nie życzył takiej atmosfery i warunków pracy! Tyle w temacie!

Doda

Pracuję w tej firmie już kilka lat ale nie zamieniła bym jej na inną pracę jest ciężko ale kto jest nauczony pracy to pracował będzie w życiu nigdy nie jest lekko a ważne jest że mamy pracę i to że wypłaty też są zawsze na czas dlatego ja zachęcam do pracy w tej firmie ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

dawid

res -drob jest fajny!!

man

panowie i panie nie jest tak zle :)

unbreak

anakin :) ładne działanie PR ale trochę faktów by się przydało zwłaszcza o modernizacji bo ładnie to tylko brzmi, nie oszukujmy się tej firmy nie stać na podstawowe rzeczy a co mówić o modernizacji, a się jeszcze zapytam co z przenosinami zakładu bo jakowy miałbyć ze względu na uciążliwość co do przyrostu produkcji od 2,5 roku jej nie ma nie oszukujmy się znowu, maszyn nie da się bardziej podkręcić 10,5k z resztą schładzalniki nie dają rady utrzymać 4C schłodzenia tuszki, no i ludzie nie będą pracować 14h na dobę. Firma w najbliższym czasie pójdzie pod młotek bo kiepsko przędzie

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.