Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Aktualność
Res-Drob jest nowoczesnym zakładem przetwórstwa drobiowego. Firma działa od ponad 65 lat, ale wciąż się
modernizuje i wprowadza najnowsze technologie przetwórcze. Zaawansowana technologia przetwórstwa drobiu umożliwia uzyskanie wyrobów, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Odpowiedni sposób pakowania pozwala dostarczać świeże mięso z kurczaka w różne części świata, bez utraty jego walorów - a od teraz prosto do Twojego domu. Współpracujemy tylko z zaufanymi i doświadczonymi dostawcami, których fermy odpowiadają najwyższym standardom. Monitorujemy hodowlę na każdym etapie, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że nasz drób zawsze będzie doskonałej jakości.

Czy na produkcji i innych działach np techniczny również mają być cięcia do wypłat um o pracę??

Dziękujemy za Twój komentarz. Informacje na ten temat możesz uzyskać u swojego przełożonego. Z naszej strony pragniemy zapewnić wszystkich pracowników, że intensywnie pracujemy nad tym, aby kryzys wywołany epidemią COVID-19 w znaczny sposób nie dotkną osób pracujących w firmie. Pozdrawiamy!

Kurka

Ostatnio pojawia sie wiecej prezentow od resdrob w postaci darmowego mieska ! Tak trzymac !

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników portalu GoWork.pl!

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę komunikacji. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w ResDrob Sp. Z o.o.. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania ofert pracy i bycia z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, piszcie śmiało.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół ResDrob
Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

cziken

No chyba jednak rozporządza w jakimś tam stopniu i to wcale nie takim małym :)

rzeszowiak

Usuwane są także nie wygodne posty. Np. z 31.01.2020. Na temat mobbingu, zastraszania, wyzywania i o zwolnieniach ;) No ale jak to mówią, nic nie dzieje się bez przyczyny. A ktoś chyba daje temu zachowaniu pozwolenie nieprawdaż?

@rzeszowiak

Nad zwolnieniem nie ma co rozpaczać, bo niedługo samo się rozleci

antyzenzor
@cziken

Cenzura ma się całkiem dobrze

Drobiarz Pakowacz

Pensja w terminie.

rzeszowiak
@Drobiarz Pakowacz

Pensja w terminie czyli najniższa krajowa z 10. Przecież masa ludzi nie ma pieniędzy ze zlecenia z stycznia a tu już kasa z lutego powinna wpłynąć dwa dni temu.... Ciekawe ile poczekamy tym razem. Dokąd to zmierza ? Chyba do zamknięcia bo takiego kryzysu w Drobiarskich jeszcze nie było a nie pracuje tu rok.

Wirus
@rzeszowiak

Dokładnie tak jest. Masa ludzi nie ma zleceniowek jeszcze ze stycznia. Zapłaconych. A już 3 dni po terminie zleceniowek. Z lutego. A święta za pasem. I najgorsze nikt nic niewie. Każdy odsyła do innego. Moim zdaniem Trzeba zapłacić ludziom z drugiej firmy tej z Tureckiego. A tu ludzie schodzą na dalszy plan.. Pożyjemy zobaczymy. Ale to nie jest w porządku wobec pracowników...

@Wirus

Nie odpowiada, to zawsze można złożyć wypowiedzenie i iść tam gdzie płacą na czas

Informator

Pracownik ty jest jakiś po... Ny pieniądze się należą z wykonana pracę w terminie w jakim jest na umowie każde opóźnienie pow 2 dni od terminu zakład powinien płacić odsetki. Powinien pójść c zbiorowy pozew PIP i sprawa załatwiona.

@Informator

Wiec w czym problem?

Tyczy

Umowy zlecenia nie zapłacone jeszcze ze stycznia. A już 3 dni po terminie z lutego. Nikt nic niewie odsyła jeden do drugiego.. Rozumiem że są jeszcze zobowiązania wobec pracowników z firmy z Tureckiego. Ale tutaj ludzie też chcą żyć. Poza tym nie zabiera się urlopu.bez porozumienia z pracownikami Jeżeli niema uboju. To wina pracodawcy jeżeli niema pracy. Dokładnie pisze w kodeksie pracy..

@Tyczy

Od tego są odpowiednie instytucje, j3sli tego nie zgłaszacie to do kogo pretensje?

Qq

Mam pytanie czy zakład związku z koronawirusem jest zamknięty czy jednak działa?

Informator

Pracuje i to nawet do 22

Arek
@Qq

Który zakład ? Turek czy rzeszow ? Wypłat nie ma, ale myślę że w Rzeszowie nie ma się co dziwić nie ma sensu przecież ciągnąć czegoś na siłę, jeśli zaklad fazy do zamknięcia jest niewypłacalny a z ludźmi i miastem się nie wygra niestety firma stoi w takiej lokalizacji że zgodne na dalsze funkcjonowanie są marne. I nikogo nie interesuje że firma tam powstała pierwszea od innych domów , mieszkań. Liczą się fakty które już są

Pracownicy
@Qq

Powinno to zamknąć w pierwszej kolejności na minimum 2,3 tygodnie. Zbieranina ludzi, kierowców. Takie środki ostrożności to o (usunięte przez administratora) rozbić jak tam teraz panują.. liczy się pieniądz i tylko on

Arek

Ludzie ogarnijcie się bo to wy macie słabe informacje. Jakbyście umieli się dobrze posłużyć internetem to byście prawdę znali co ma wspólnego Red drób Rzeszów z zakładem koło Turku . A nie rozśmieszajcie innych że nie mają nic wspólnego hahahah ????????

Byly
@Arek

Tyle co nic ???????? dwie osobne firmy A jak już się coś pisze to należy posługiwać się rzetelnymi informacjami nie tym.co piszą w Internecie.

Pracowik

Resdrop podobno jest nie wypłacalny,i nie ma wypłat dla pracowników

Drobik
@Pracowik

Nie ma wypłat. To należy zamknąć. To nie komuna. Nie te czasy. Żeby prosić i walczyć o swoje zarobione pieniądze. Władze firmy raczej uważają swój zakład za stracony. I koncentrują się na nowym zakładzie. W smolinie.

Xxx
@Pracowik

PODOBNO?? Albo jest się czegoś pewnym i pisze się komentarz, albo nie wypowiada się wcale.

Xxx
@Drobik

Dobre to. "Koncentrują na nowym zakładzie"... zakladzie, który przynosi więcej strat jak zysków. Pozdrawiam pracownika, który zorientowany w temacie

Ramona

Być może funkcjonuje w połowie towaru które robił kiedyś. Wiem że niedaleko Turku w województwie wielkopolskim jest otwarta również firma z waszymi udziałami i z tym samym prezesem jak i zarządzająca

Alina

Witam. Czy firma w Rzeszowie funkcjonuje nadal czy przeniosła się do Wielkopolski w okolice Turku ?

Czy w firmie RzZD Res-Drob Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma. Za to sa nagminne zwolnienia pracowników (usunięte przez administratora)i wyzywanie pracowników przez nowego dyrektora.

M.

Nie ma żadnych szkoleń

monika
@.

nie słyszałam o zwolnieniach, ale widzę, że obiboki zaczęły pracować. są nowe godne premie. nie wiem skąd ten mobbing i wyzywanie skoro do ludzi prawie w ogóle się nie odzywa. nareszcie zaczął się porządek i koniec ze znajomkami

monika
@.

pracuję na produkcji. nareszcie koniec z obibokami. ja tam nie słyszałam o mobbingu. on nie rozmawia z pracownikami tylko z brygadzistami i kierownikami. może teraz będą lepsze płace przy nowej premii

Mieciu
@monika

Te premie to chyba dla brygadzistek,szczególnie z multi :) A zwolnienia pracowników są faktem,chociaż szczerze ciężko to zauważyć,ale jednak. I to nie są małe liczby.Podobno szykują się pozwy. Proszę spytać kierownictwo produkcji. A na temat nowego Pana Dyrektora nie będę się wypowiadać bo szkoda klawiatury ;) Nie pierwszy i nie ostatni. "Uzdrowicieli" zakładu było już sporo. Szkoda tylko,że co jeden to "lepszy" i ma coraz "ciekawsze" pomysły,o kulturze osobistej i zdolnościach menadźerskich oraz podejściej do ludzi nie wspominając.

@monika

Dziwne, że na premię jest kasa, jak w biurach ponoć zwolnienia

Jaki jest styl zarządzania kadrą w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Superpracownik

Nie ma żadnego stylu. Jeśli masz układy to zarzadzasz sobą sam a jeśli nie masz to dostajesz staż i wszyscy sraja na ciebie.

Nat.
@Superpracownik

A czego spodziewasz sie na stazu?

17 grudzień. Dziś wciąż nie ma wypłaty która miała być do 15 stego. Idą święta ludzie chcą zrobić zakupy ale nie ma za co. Potem trzeba będzie biegać na ostatnią chwilę po sklepach. Nie każdego stać na takie opóźnienia pensji. Nieładnie.

anty-ua

A ukry miały 16stego :)

Prezesowi nic do tego. Wyplatami zajmują się kadry.

Natalia

Napisz jak wygląda wyposażenie pracownika.Dostaje strój i dodatki robocze od pracodawcy ,czy musi je zakupić sam ,a firma później zwraca kasę?

Damian D.

Oddajcie moją książeczkę Sanepidowska

cziken-zapierdalacz

Wypłaty jak zawsze opóźnione ( jeszcze ich nie ma),za to robota ma być wykonana na czas,nawet jakby to było nie do zrealizowania. (usunięte przez administratora)

Czy posiada ktoś informacje na temat pracy w administracji, dział logistyki np.?

miromaro

Jeśli chodzi o dział logistyki to powiem tylko tyle że przydałaby się tam jakaś kompetentna osoba, bo jak na razie , to delikatnie rzecz ujmując, totalna porażka.

@miromaro

A jak szefostwo w tym dziale? Z czym jest problem? I oczywiście kwestia finansowa

Adrian
@miromaro

Co dokładnie w Twojej ocenie powinno ulec zmianie w dziale logistyki firmy RzZD Res-Drob? Może masz jakieś pomysły na usprawnienie pracy w tym konkretnym dziale? Czasami warto dowiedzieć się, jak osoba pracująca w tym miejscu zorganizowałaby pracę, aby stała się ona bardziej przyjazna.

miromaro
@Adrian

Dużo by tego było. Nie chce zaśmiecać tego forum,a pozatym szkoda nerwów

Grzeg
@miromaro

Jakieś konkrety, bo niewiele to mówi?

Adrian
@miromaro

Nie chodzi o zaśmiecanie forum, a dyskusję na tematy związane właśnie z pracą w tej firmie. Uważasz, że jakieś aspekty powinny ulec zmianie, dlatego chciałbym poznać Twoje pomysły. Mam nadzieję, że mimo wszystko zechcesz je przedstawić.

Nie polecam.

Byla

Dużo osób zwolniło sie w tym dziale w ciągu ostatnich miesięcy

K.

Najgorzej zarabiający dział w całej firmie

@Byla

To ciekawe. Jestem zainteresowana RzZD Res-Drob, a więc byłabym wdzięczna za jakieś konkrety na ten temat. Dlaczego tak wiele osób zwolniło się z działu logistyki? Warunki znacznie się tam pogorszyły?

Miromaro

Standardowo. Wczoraj powinna byc wyplata i jej nie ma. Ale przynajmniej w ramach "premii" dostalem kolejne durne pismo z sądu pracy i ubezpieczeń społecznych. Kto tam pracuje to wie o czym nowa :)

@Miromaro

Widzę, że to nie pierwszy raz kiedy firma RzZD Res-Drob Sp. z o.o. ma problem z terminową wypłatą wynagrodzeń. Czy otrzymałeś już swoje wynagrodzenie? Z czego wynikają te opóźnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.