2 Dodaj opinię
counter
2 87 207 5 1

Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników portalu GoWork.pl!

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę komunikacji. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w ResDrob Sp. Z o.o.. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania ofert pracy i bycia z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, piszcie śmiało.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół ResDrob
Tak5Nie5
Senior
Nazwa działu: Produkcja

W zeszlym roku przeszedlem na emeryture, w drobiarskich pracowalem od lat 90, zupelnie nie rozumiem tych wszystkich ujadan pod adresem zakladu i rzekomych uciazliwosci. jak komus ciezarowka przeszkadza ktora przejedzie raz na pol godziny to wybaczcie, popatrzcie ze od Marszalkowskiej przed wirusem jezdzilo tysiace samochodow, i to nie przeszkadza. Drobiarskie wspominam jako moje miejsce pracy z ktorego jestem dumny, ze sie tak rozwijaja, i ze dolozylem moja cegielke. Pozdrawiam kolezanki i kolegow ! Troche tesknie za Wami i pyszna zupka na obiad.

Tak4Nie2
Nazwa działu: Produkcja

Ja mam pytanie. Gdzie są pieniądze z pensji które miały być do 10 maja ? Bo jakoś nie ma a powinny być w piątek 8 mają. Dziś 11 maj dla przypomnienia.

Para Nowy wpis
@Pracownik

Ciekawe dlaczego pracodawca nie odpisał na to pytanie?

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Kto mądry zadaje kapie pytania na forum publicznym? Takie sprawy załatwia się z przełożonym i kadrami.

Pracownik Nowy wpis
@Para

Bo nie musi odpowiadać

Para2 Nowy wpis
@Pracownik

Ja dostałem. Słyszałem że jak kupujesz mieso na kreske to rozliczają z umowy, teraz jak jest sklep to tam możemy kupować w innym systemie i wtedy jest na 10.

Aktualność
Res-Drob jest nowoczesnym zakładem przetwórstwa drobiowego. Firma działa od ponad 65 lat, ale wciąż się
modernizuje i wprowadza najnowsze technologie przetwórcze. Zaawansowana technologia przetwórstwa drobiu umożliwia uzyskanie wyrobów, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Odpowiedni sposób pakowania pozwala dostarczać świeże mięso z kurczaka w różne części świata, bez utraty jego walorów - a od teraz prosto do Twojego domu. Współpracujemy tylko z zaufanymi i doświadczonymi dostawcami, których fermy odpowiadają najwyższym standardom. Monitorujemy hodowlę na każdym etapie, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że nasz drób zawsze będzie doskonałej jakości.
Nazwa działu: Handlowy

Czy na produkcji i innych działach np techniczny również mają być cięcia do wypłat um o pracę??

@Pracownik

Dziękujemy za Twój komentarz. Informacje na ten temat możesz uzyskać u swojego przełożonego. Z naszej strony pragniemy zapewnić wszystkich pracowników, że intensywnie pracujemy nad tym, aby kryzys wywołany epidemią COVID-19 w znaczny sposób nie dotkną osób pracujących w firmie. Pozdrawiamy!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Senior

Tak4Nie2
Kurka
 Rekomendacja

Ostatnio pojawia sie wiecej prezentow od resdrob w postaci darmowego mieska ! Tak trzymac !

TakNie

W tym zakładzie pracuje ciężko już nie dużo ludzi to jest kwestia jeszcze paru miesięcy i zakład ogłosi upadłość dzięki błyskotliwym pomysłom pana dyrektora.

TakNie2

@..

Szanowny @.. , dziękujemy za komentarz. Staramy się doceniać ciężką pracę. Prosimy nie rozsiewać nieprawdziwych informacji o rychłym upadzie zakładu. Cenimy pomysły naszej kadry zarządzającej jak i naszych pracowników, dlatego jeśli masz pomysły, które uważasz że będą pomocne prosimy o maila na biuro@resdrob.pl . Pomysły zostaną przeanalizowane i poddane dyskusji. Pozdrawiamy!

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników portalu GoWork.pl!

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół ResDrob
Tak5Nie5

TakNie

Przecież pan dyrektor nie rozporzadza pieniędzmi zakładu haha

cziken
@Pracownik

No chyba jednak rozporządza w jakimś tam stopniu i to wcale nie takim małym :)

rzeszowiak
Nazwa działu: Produkcja

Usuwane są także nie wygodne posty. Np. z 31.01.2020. Na temat mobbingu, zastraszania, wyzywania i o zwolnieniach ;) No ale jak to mówią, nic nie dzieje się bez przyczyny. A ktoś chyba daje temu zachowaniu pozwolenie nieprawdaż?

Marcin
@rzeszowiak

Nad zwolnieniem nie ma co rozpaczać, bo niedługo samo się rozleci

antyzenzor
Nazwa działu: IT
@cziken

Cenzura ma się całkiem dobrze

Drobiarz Pakowacz

Pensja w terminie.

TakNie4
rzeszowiak
@Drobiarz Pakowacz

Pensja w terminie czyli najniższa krajowa z 10. Przecież masa ludzi nie ma pieniędzy ze zlecenia z stycznia a tu już kasa z lutego powinna wpłynąć dwa dni temu.... Ciekawe ile poczekamy tym razem. Dokąd to zmierza ? Chyba do zamknięcia bo takiego kryzysu w Drobiarskich jeszcze nie było a nie pracuje tu rok.

TakNie2
Wirus
@rzeszowiak

Dokładnie tak jest. Masa ludzi nie ma zleceniowek jeszcze ze stycznia. Zapłaconych. A już 3 dni po terminie zleceniowek. Z lutego. A święta za pasem. I najgorsze nikt nic niewie. Każdy odsyła do innego. Moim zdaniem Trzeba zapłacić ludziom z drugiej firmy tej z Tureckiego. A tu ludzie schodzą na dalszy plan.. Pożyjemy zobaczymy. Ale to nie jest w porządku wobec pracowników...

@Wirus

Nie odpowiada, to zawsze można złożyć wypowiedzenie i iść tam gdzie płacą na czas

Informator
@Pracownik

Pracownik ty jest jakiś po... Ny pieniądze się należą z wykonana pracę w terminie w jakim jest na umowie każde opóźnienie pow 2 dni od terminu zakład powinien płacić odsetki. Powinien pójść c zbiorowy pozew PIP i sprawa załatwiona.

Marcin
@Informator

Wiec w czym problem?

Tyczy

Umowy zlecenia nie zapłacone jeszcze ze stycznia. A już 3 dni po terminie z lutego. Nikt nic niewie odsyła jeden do drugiego.. Rozumiem że są jeszcze zobowiązania wobec pracowników z firmy z Tureckiego. Ale tutaj ludzie też chcą żyć. Poza tym nie zabiera się urlopu.bez porozumienia z pracownikami Jeżeli niema uboju. To wina pracodawcy jeżeli niema pracy. Dokładnie pisze w kodeksie pracy..

@Tyczy

Od tego są odpowiednie instytucje, j3sli tego nie zgłaszacie to do kogo pretensje?

Qq

Mam pytanie czy zakład związku z koronawirusem jest zamknięty czy jednak działa?

Informator

Pracuje i to nawet do 22

@Qq

Który zakład ? Turek czy rzeszow ? Wypłat nie ma, ale myślę że w Rzeszowie nie ma się co dziwić nie ma sensu przecież ciągnąć czegoś na siłę, jeśli zaklad fazy do zamknięcia jest niewypłacalny a z ludźmi i miastem się nie wygra niestety firma stoi w takiej lokalizacji że zgodne na dalsze funkcjonowanie są marne. I nikogo nie interesuje że firma tam powstała pierwszea od innych domów , mieszkań. Liczą się fakty które już są

Pracownicy
@Qq

Powinno to zamknąć w pierwszej kolejności na minimum 2,3 tygodnie. Zbieranina ludzi, kierowców. Takie środki ostrożności to o (usunięte przez administratora) rozbić jak tam teraz panują.. liczy się pieniądz i tylko on

Nazwa działu: Produkcja

Ludzie ogarnijcie się bo to wy macie słabe informacje. Jakbyście umieli się dobrze posłużyć internetem to byście prawdę znali co ma wspólnego Red drób Rzeszów z zakładem koło Turku . A nie rozśmieszajcie innych że nie mają nic wspólnego hahahah ????????

Byly
@Arek

Tyle co nic ???????? dwie osobne firmy A jak już się coś pisze to należy posługiwać się rzetelnymi informacjami nie tym.co piszą w Internecie.

Alina
Nazwa działu: Produkcja

Czy firma w Rzeszowie jescze funkcjonuje ? Czy przeniosła się do województwa wielkopolskiego okolice Turek?

@Alina

A czemu niby ma się przenieść?

@Pracownik

A niby temu że w Rzeszowie są strajki i brak zgody przecie zna dlasze funkcjonowanie zakładu wiadomo z jakich przyczyn.

@Alina

No 'niby' dlatego że chociażby na tą sytuację która się dzieje wokół res-drob strajki, brak decyzji na funkcjonowanie itp myślicie że to będzie trwało w nieskończoność aż ludziom się znudzi ? Tu już są walki z władzami miastami gdzie również są przeciwni .. dlatego mnie to ciekawi .

cziken
@Ramona

Res-Drob niby taki "uciążliwy" a nie wiecie czy dalej funkcjonuje??

@cziken

Być może funkcjonuje w połowie towaru które robił kiedyś. Wiem że niedaleko Turku w województwie wielkopolskim jest otwarta również firma z waszymi udziałami i z tym samym prezesem jak i zarządzająca

R.
@Arek

Błędne informacje Pan posiada. A jeszcze blędniejsze co do miejsca rzekimych przenosin

Ciekawy
@Ramona

A to ciekawe? A niby jak zwie się ta firma?

Pracowik
Nazwa działu: Finanse

Resdrop podobno jest nie wypłacalny,i nie ma wypłat dla pracowników

Drobik
@Pracowik

Nie ma wypłat. To należy zamknąć. To nie komuna. Nie te czasy. Żeby prosić i walczyć o swoje zarobione pieniądze. Władze firmy raczej uważają swój zakład za stracony. I koncentrują się na nowym zakładzie. W smolinie.

Xxx
@Pracowik

PODOBNO?? Albo jest się czegoś pewnym i pisze się komentarz, albo nie wypowiada się wcale.

Xxx
@Drobik

Dobre to. "Koncentrują na nowym zakładzie"... zakladzie, który przynosi więcej strat jak zysków. Pozdrawiam pracownika, który zorientowany w temacie

Alina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy firma w Rzeszowie funkcjonuje nadal czy przeniosła się do Wielkopolski w okolice Turku ?

miromaro

Standardowo. Dzień wypłat. ukraińcy dostali,Polacy nie. To już przestaje być śmieszne,to jawna dyskryminacja. Chyba odpowiednie instytucje powinny się tym zainteresować.

Tak12Nie1
@miromaro

Dlaczego jedna grupa pracowników otrzymała wypłatę, a druga musi czekać na nią dłużej? Zastanawia mnie, co stoi na przeszkodzie, aby wszyscy pracownicy otrzymywali wynagrodzenie tego samego dnia? Zaskakujące jest to, co napisałeś, dlatego, proszę o informację, jakie są powody takiego stanu rzeczy.

Była
@Adrian

Założyć konto bankowe i po problemie ;)

Tak2Nie3
@Była

Po problemie to by było jakby ta "firma" PRZELEWAŁA w terminie wynagrodzenia. Tyle w temacie.

C.P
@Miromaro

Też tam pracuję i wynagrodzenie dostaję w terminie. Jeśli przelew zostanie puszczony późnym popołudniem to czasem zdarzy się, że na koncie jest dopiero kolejnego dnia ;)

@C.P

Mam na myśli wypłaty z umowy zlecenia. Wysyłane są kilka dni po terminie i taka sytuacja trwa już ponad rok. Ukraińcy za to mają zapewnioną wypłatę równo 15-go w kasie. Więc proszę (usunięte przez administratora) ,że wystarczy założyć konto i po problemie. Robicie z ludzi idiotów.

@Miromaro

Zawsze można zmienić pracę;) A jak ludzie siedzą cicho, nic nie mowia, nie interweniuja tylko przyzwalaja na to to nic się nie zmieni.

@Pracownik

Dokładnie,czas najwyższy zmienić pracę bo człowiek się tu tylko uwstecznia :) I tak już niewielu Polaków zostało. Sama Ukraina,Mołdawia,Białoruś i inne wynalazki :)

Tak2Nie1
Byla
@Miromaro

Zawsze można zmienić pracę, a nie narzekać;)

@Byla

Ja nie narzekam,tylko stwierdzam suchy fakt :) a co do zmiany pracy to chyba najwyższa pora.

były
@Byla

najpierw prosze wypłacić zaległe wynagrodzenia a potem będziemy rozmawiali o zmianie pracy

Byly
@były

Jeśli nie otrzymał Pan wynagrodzenia do tej pory to proponuje udać się do działu kadr, bo wypłaty z umów zlecenia już dawno były

Prezes
Nazwa działu: Finanse
@Adrian

Mi kiedyś panie z kas powiedziały, że to dlatego że Polacy mają umowę o pracę a Ukraińcy tylko zlecenie i jest to ich jedyne źródło dochodu. Dlatego my musimy czekać a oni mają od ręki.

@Prezes

A wypowiedzenia też dostają od ręki,czy w tym przypadku Polacy mają pierwszeństwo??. Chodzi o nowe pomysły dyrektora,ulubieńca Pana Prezesa.

Nat.
@Miromaro

Sami na to pozwalacie nic z tym nie robiąc

@Nat.

odkąd się pojawił skończyły się wycieczki na palarnię. jednym z nowych pomysłów jest premia za pracę , a nie za znajomości. mnie się to podoba

TakNie9
@Prezes

Dziwne, że panie z kas takie informacje posiadają. One tych wypłat nie przygotowują, dostają gotowe w kopertach, kiedy im przyniosą to wyplacaja

Tak3Nie

Czy w firmie RzZD Res-Drob Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Nie ma. Za to sa nagminne zwolnienia pracowników (usunięte przez administratora)i wyzywanie pracowników przez nowego dyrektora.

Tak5Nie
M.

Nie ma żadnych szkoleń

@.

nie słyszałam o zwolnieniach, ale widzę, że obiboki zaczęły pracować. są nowe godne premie. nie wiem skąd ten mobbing i wyzywanie skoro do ludzi prawie w ogóle się nie odzywa. nareszcie zaczął się porządek i koniec ze znajomkami

TakNie13
@.

pracuję na produkcji. nareszcie koniec z obibokami. ja tam nie słyszałam o mobbingu. on nie rozmawia z pracownikami tylko z brygadzistami i kierownikami. może teraz będą lepsze płace przy nowej premii

TakNie14
Mieciu
@monika

Te premie to chyba dla brygadzistek,szczególnie z multi :) A zwolnienia pracowników są faktem,chociaż szczerze ciężko to zauważyć,ale jednak. I to nie są małe liczby.Podobno szykują się pozwy. Proszę spytać kierownictwo produkcji. A na temat nowego Pana Dyrektora nie będę się wypowiadać bo szkoda klawiatury ;) Nie pierwszy i nie ostatni. "Uzdrowicieli" zakładu było już sporo. Szkoda tylko,że co jeden to "lepszy" i ma coraz "ciekawsze" pomysły,o kulturze osobistej i zdolnościach menadźerskich oraz podejściej do ludzi nie wspominając.

Tak4Nie
@monika

Dziwne, że na premię jest kasa, jak w biurach ponoć zwolnienia

TakNie1

Jaki jest styl zarządzania kadrą w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Tak3Nie
Superpracownik
Nazwa działu: IT
@Pytanie

Nie ma żadnego stylu. Jeśli masz układy to zarzadzasz sobą sam a jeśli nie masz to dostajesz staż i wszyscy sraja na ciebie.

Nat.
@Superpracownik

A czego spodziewasz sie na stazu?

Nazwa działu: Produkcja

17 grudzień. Dziś wciąż nie ma wypłaty która miała być do 15 stego. Idą święta ludzie chcą zrobić zakupy ale nie ma za co. Potem trzeba będzie biegać na ostatnią chwilę po sklepach. Nie każdego stać na takie opóźnienia pensji. Nieładnie.

anty-ua

A ukry miały 16stego :)

Zniesmaczony

Mamy 17-sty. Wypłata z umowy zlecenia powinna być 15-stego. Jeszcze jej nie ma. Dodam tylko ,że ta umowa-zlecenie to nic innego tylko omijanie prawa pracy. Wypłacane z niej są przede wszystkim godziny nadliczbowe i dodatki funkcyjne. Pracownicy godzą się na łamanie prawa przez Pana Prezesa, a w zamian nie dostają pieniędzy na czas. Pan Prezes już troszkę pałę przegina

@Zniesmaczony

Prezesowi nic do tego. Wyplatami zajmują się kadry.

@Zniesmaczony

Napisz jak wygląda wyposażenie pracownika.Dostaje strój i dodatki robocze od pracodawcy ,czy musi je zakupić sam ,a firma później zwraca kasę?

Damian D.
Nazwa działu: Marketing

Oddajcie moją książeczkę Sanepidowska

Tak4Nie
cziken-zapierdalacz

Wypłaty jak zawsze opóźnione ( jeszcze ich nie ma),za to robota ma być wykonana na czas,nawet jakby to było nie do zrealizowania. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Czy posiada ktoś informacje na temat pracy w administracji, dział logistyki np.?

@Pytanie

Jeśli chodzi o dział logistyki to powiem tylko tyle że przydałaby się tam jakaś kompetentna osoba, bo jak na razie , to delikatnie rzecz ujmując, totalna porażka.

@miromaro

A jak szefostwo w tym dziale? Z czym jest problem? I oczywiście kwestia finansowa

@miromaro

Co dokładnie w Twojej ocenie powinno ulec zmianie w dziale logistyki firmy RzZD Res-Drob? Może masz jakieś pomysły na usprawnienie pracy w tym konkretnym dziale? Czasami warto dowiedzieć się, jak osoba pracująca w tym miejscu zorganizowałaby pracę, aby stała się ona bardziej przyjazna.

Nazwa działu: Handlowy
@Adrian

Dużo by tego było. Nie chce zaśmiecać tego forum,a pozatym szkoda nerwów

Grzeg
@miromaro

Jakieś konkrety, bo niewiele to mówi?

@miromaro

Nie chodzi o zaśmiecanie forum, a dyskusję na tematy związane właśnie z pracą w tej firmie. Uważasz, że jakieś aspekty powinny ulec zmianie, dlatego chciałbym poznać Twoje pomysły. Mam nadzieję, że mimo wszystko zechcesz je przedstawić.

Nie polecam.

Byla
@Pytanie

Dużo osób zwolniło sie w tym dziale w ciągu ostatnich miesięcy

K.
@Pytanie

Najgorzej zarabiający dział w całej firmie

@Byla

To ciekawe. Jestem zainteresowana RzZD Res-Drob, a więc byłabym wdzięczna za jakieś konkrety na ten temat. Dlaczego tak wiele osób zwolniło się z działu logistyki? Warunki znacznie się tam pogorszyły?

Miromaro

Standardowo. Wczoraj powinna byc wyplata i jej nie ma. Ale przynajmniej w ramach "premii" dostalem kolejne durne pismo z sądu pracy i ubezpieczeń społecznych. Kto tam pracuje to wie o czym nowa :)

@Miromaro

Widzę, że to nie pierwszy raz kiedy firma RzZD Res-Drob Sp. z o.o. ma problem z terminową wypłatą wynagrodzeń. Czy otrzymałeś już swoje wynagrodzenie? Z czego wynikają te opóźnienia?

MrT
Nazwa działu: Produkcja

Totalna porażka. Praca po 12 a nawet 15 godzin. Chcesz wyjść po 8h jak normalny człowiek to Ci problemy robią. Stary obskurny zakład.

@MrT

Potwierdzam

Elebele

Jakie są zarobki ale w dziale biurowym (nie na produkcji), np. stanowisko fakturowania lub stanowisko księgowe?

Iza
@Elebele

Nie widziałam, żeby firma RzZD Res-Drob poszukiwała w chwili obecnej pracownika do działu biurowego. Ale mogło być przecież tak, że nie przejrzałam dokładnie wszystkich ofert pracy od nich, które znajdują się tu: http://www.resdrob.pl/praca?start=10 Trzymam kciuki za to, by ktoś szybko udzielił Ci rzetelnych informacji. W międzyczasie może zechcesz mi powiedzieć, co jest dla Ciebie sprawą priorytetową, jeśli chodzi o wybór pracodawcy? Zarobki, stabilność zatrudnienia, czy coś innego?

@Elebele

Jeśli chodzi o dział księgowy/fakturowanie to z tego co mi wiadomo to szału nie ma ,du*y nie urywa :) Przeczytaj jeszcze komentarze poniżej na temat szefowej tego działu.

K.
@miromaro

Księgowość, a fakturowanie to dwa oddzielne działy;)

Mirek

Nadmienię jeszcze że ów brygadzista wynosi Towar w ilościach hurtowych po cenie odpadów produkcyjnych. Oczywiście za pozwoleniem "kierownika" z rodziny jaskułkowatych :)

Tak2Nie3
Mirek

Za to na magazynie rządzi rotmistrz Pilecki. Gnoi polskich pracowników tego działu, stosuje od lat mobbing i dyskryminacje w warunkach zatrudnienia. Za to nowo zatrudnionym ukraińcom włazi do (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Ostatnio (usunięte przez administratora) się po pijaku swoją ładą i mści się a to na Polakach.

TakNie1

Zostaw opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

Chcę opublikować: