RzZD Res-Drob Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
RzZD Res-Drob Sp. z o.o.

Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Miromaro
 Opinia

Firma stosuje dwie umowy: umowę o pracę i umowę zlecenie. Z umowy o pracę otrzymuje się najniższą krajową do 10 każdego miesiąca i to jest wypłacane przeważnie w terminie. Z umowy zlecenia płacone są nadgodziny,ewentualne "premie" , dodatki dla brygadzistów itp. Umowa zlecenie powinna być wypłacana do 15-stego. Dziś wlaśnie nastał ten dzień. Przelewu brak.Będzie prawdopodobnie w przeciągu kilku dni. Taka sytuacja trwa już od dłuszego czasu.Czym jest spowodowana?? A no tym,że dziś wypłacają też pieniądze ukraińcom. Ci muszą mieć wypłacone w pierwszej kolejności (słowa pani kadrowej). Polaków można olać i nie płacić w termimie,ale ukrainiec musi mieć na czas. Taka dyskryminacja Polaków jest na każdym kroku.Ukraińcy dostają za darmo stancje,albo dopłaty do mieszkania. Nawet na zakadowej stołówce są lepiej traktowani: dla Polaków jakaś woda z warzywami,dla ukraińców mięso wszelkiego rodzaju. Ktoś powie że są dobrymi pracownikami i firma o nich dba żeby ich zatrzymać,ale niestety tak nie jest. Owszem część z nich naprawdę się stara i jest częscią tej firmy w pełnym znaczeniu. Ale większość to roszczeniowe bydło ,któremu się wszystko należy nie dając nic w zamian. Pora uciekać z tej firmy.Ostatni gasi światło :)

Opinia

Zero tolerancji(usunięte przez administratora) Jak wy dla tego Polacy was nie lubią i nie tolerują . Połowa z was zachowuje się jak bydło i oczekuje nie wiadomo czego

...
 Opinia

I co jak tam dalej pewnie inspekcja będzie nie długo

Tak4Nie
M
 Opinia

Nie polecam (usunięte przez administratora)na nadgodzinach pobierają zaliczkę z twojego etatu na przyszły miesiąc , zaliczkę oddają i (usunięte przez administratora)że już zostały pokryte jak nie zostały bo firma(usunięte przez administratora)

Tak8Nie

Nie minęło 5 min kom znikł haha przykre unikajcie tej firmy

Tak6Nie
 Opinia

Po krotce wyrażę swoją opinie jak tam jest . Z tego co zauważyłem chyba z większości tam osób pracujących robi za najniższą zimno jest strasznie co za tym idzie łatwo się rozchorować . Brygadzistka która zrobiła dila życia o pare set złoty musi robić do końca zmiany czyli tyle samo co z nadgodzin wychodzi . Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy dla mnie taki murzyn powinien robić za najniższa a dopiero po czasie mu dać podwyżkę no ale oczywiście o tym nie ma nowy bo Polaka trzeba zrównać z Ukraińcem . 2 ga sprawa co do nadgodzin do puki je robisz jest pięknie jak już nie chcesz to wielkie fochy jeszcze tak jak by one były rozwiązywane tak jak powinny być czy 50 % dzień 100 % noc czy chyba więcej jakoś tak to było o premi nie ma mowy nawet dodatek nocny został ucięty są dwie umowy jedna złocienie 2 ga o prace . 1 wszym miesiącu dostaniesz obcięta pensje na twoje nadgodziny (usunięte przez administratora) straszny na szczęście i tak nie długo odchodzę . Pewnie i tak kom usuną A co do urlopów są one pokrywane na poczet przestoju a jest on nawet pare razy w miesiącu wiec nawet nie masz kiedy go odłożyć a jeszcze ci go braknie to dadzą twoje nadgodziny na czas pokrycia tego chore Pozdrawiam

Mietek
 Opinia

Dokładnie tak jest jak pisze rzeszowianin. Ukrainiec czy inny Mołdawianin ,który pracuje kilka dni w tej "firmie" ma więcej praw i przywilejów niż Polacy ,którzy pracują tu kilka czy nawet kilkanaście lat. Za to Polaków szefostwo traktuje jak śmieci. Szczególnie nowy dyrektor jest wyjątkowo chamski i wulgarny. Potrafi zwyzywać pracowników itp.

rzeszowianin
 Opinia

tak to prawda ze duzo ludzi straciłoby prace ale wiekszosc to Ukraincy i Mołdawianie wiec po co mówią ze dyzo polaków straci prace skoro to nie prawda .Duzo by pisac ale mysle ze niedługo to bedzie zakład wyłącznie dla ludzi za granicy a nie z rzeszowa i okolic Mysle ze pan Jurkiewicz powinien przeniesc ten zakład i smród na ukrane a nie mydlic ludzom oczy ze robi to ze wzgledu na polaków by mieli za co zyc i gdzie pracowac.

Tak10Nie
Produkcja

Czy można prosić z kimś o kantakt z wewnątrz firmy 661137192

Joanna
 Opinia

Jeśli jakieś opinie - tak jak pisze @Pokrzywdzona - zostały usunięte z forum, to mógł to zrobić tylko jego administrator po stwierdzeniu rażącej niezgodności z naszym regulaminem. Zachęcam do jego lektury: https://www.gowork.pl/regulamin Przypomnę również, że na forum dzielimy się głównie opiniami o pracodawcach, a nie konkretnych osobach związanych z firmą. Ważne też, aby opinie pisane były w sposób rzeczowy i merytoryczny, z zachowaniem kultury wypowiedzi. Czy moglibyście powiedzieć, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na stabilną umowę w tejże firmie?

Pokrzywdzona
@Joanna 21.12.2018 15:55

Pisze prawdę na temat Pani księgowej z res drobiu która przyczyniła się do zwolnienia bezpodstawnie innych osób i jeszcze się postawiła i ponizala innych ja tylko przestrzegam żeby nikt nie zatrudniał się w dziale księgowości A ty Joanna mówisz o merytoryce nie nasz pojęcia co znaczy gnebić czlowieka takich ludzi trzeba odizolowac od innych będę przestrzegać mam prawo pisać prawdę i nikt mi tego nie zabroni .

Grzegorz
 Opinia

W ostatnich miesiącach nie pisaliście zbyt wiele o pracy w RzZD Res-Drob - jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tym miejscu? Widziałam, że firma prowadzi obecnie kilka rekrutacji - całą listę znajdziecie tutaj: http://www.resdrob.pl/praca Co sądzicie o wymaganiach i tym, co oferuje firma?

TakNie1
Pokrzywdzona
@Grzegorz 29.11.2018 15:51

Kasuja prawdziwe opinie na temat Głównej księgowej to jest straszne żeby taka osoba dalej tam pracowała bez żadnych konsekwencji . Wstyd co za firma

Tak6Nie

Tak18Nie
pokrzywdzona

popieram w stu procentach

Tak10Nie
Jerzy
 Opinia

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować a z całą pewnością nikt nie będzie narzekać!!

TakNie1
LOLKA
@Jerzy 24.08.2018 18:57

PRACOWAĆ , GŁUPOTY PAN PISZE TO JEST MO BING W PRACY , CHYBA NIE ROZUMIE PAN CO PISZE .

Opinia

Jak na ten moment wygląda sytuacja w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Tak19Nie
Pedro
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jaka atmosfera w firmie?

COBRA
 Opinia

W Res drobiu pracuiom w kadrach oszustki Prezes otym niewie j tumaki w kadrach som co nic nie potrafiom Lepiei rzeby wszyscy kontrachenci od nich odeszli

COBRA
 Opinia

RES DROB TO OBUS PRACY ZŁE TRAKTOWANIE POLSKICH PRACOWNIKÓW TAK JAK ZA HITLERA LEPIEI TRAKTOWANI SOM UKRAINCY W KADRACH SIEDZOM I PIERDZOM W STOŁKI

Paula
 Opinia

Ludzie robia od rana do wieczora a pieniedzy za wykonana prace nie widac. Tak res-drop buchholc postepuje z ludzmi a jak ktos sie odezwie to zaraz wysylaja do domu. O odzierz zmienna trzeba prosic sie miesiacami. Maszyny to kawalek po kawalku odpada tasmy sa brudne mieso spadnie na podloge jest podniesione i wkladane na klase 1 zadnego szacunku dla ludzi wiecznie tylko klamstwa ze strony pracownikow z biura. Ciagle nie maja na wyplaty dla ludzi. Jak uda sprzedac im sie skury to 50 zl ludziom zaliczki daja. Taka jest prawda o firmie RES-DROB BUCHHOLC

Tak8Nie
 Opinia

@Stasic dzięki za odpowiedź, na pewno dla wielu jest to duża rzecz na plus, że na stracie nie musisz się martwić, tak podstawowymi rzeczami, jak umowa. Oprócz pracy na produkcji na stronie RzZD Res-Drob, szukają też innych osób, jak np. spec.ds.handlowych, czy ds. jakości, może to jest lepsza opcja do wyboru?

Opinia

@domina każdy pracownik, zapewne tempo pracy będzie postrzegał inaczej. Jak tutaj wyglądają formalne warunki pracy? Jaka jest umowa, socjal, możliwość wzięcia urlopu. Te rzeczy na pewno wielu osobom pomogą w decyzji o podjęciu pracy.

Stasic
@Paulina 03.08.2017 07:41

Formalnie wygląda całkiem spoko od razu umowa, urlop wypoczynkowy raz się dostaje bez problemu a raz trzeba się postawić "muszę, należy mi się itp, itd", urlopu na żądanie czy chorobowego też nikt długo nie będzie pamiętał chyba że ktoś będzie przesadzał z takimi rzeczami ale to wszystko coś za coś mianowicie to jest praca dla silnych i głupich nikogo nie obrażając bo sam tam pracowałem.

Domina
 Opinia

Ja ostatnio wrocilam z Holandii gdzie pracowalam w rzezni trzody przy pakowaniu. To jest dopiero ciezka praca. Teraz juz od 2 miesiecy w kurczakach robie w Rzeszowie . Jako ze nie jestem byla pracownica jak wiekszosc piszacych to zdanie mam normalne. Wyjedzcie na zachod to dopiero zobaczycie jakie jest tempo i atmosfera. Doceniaja moje doswiadczenie i nie spotkalam sie z brakiem szacunku. Mogliby wiecej kurczakow dawac bo rosol wychodzi pychotka, ale moge zamawiac w cenie hurtowej.

Anek
 Opinia

A jeszcze gorzej na pakowaniu tam to dopiero zapiernicz pracowałam tam to wiem

polaczek
 Opinia

Najgorzej mają ludzie na uboju trochę lżej na patroszeniu, ale to te dwa odcinki pracują "do końca", jeśli wyskoczy jakaś awaria to musisz czekać aż naprawią i ubić to co w planie. Mój rekord to 17h pracy. I następnego dnia dalej do pracy rodacy. Bo przecież ruch w interesie musi być. Kolego inspektor w drobiarskich ludzie nie pracują od rana do nocy. W RES-DROB, pracuję się OD NOCY DO WIECZORA na 1 zmianie :)

Tak7Nie
stasic
@polaczek 18.04.2017 08:26

Potwierdzam, pracowałem to wiem a jak chcesz sie przenieść na pakownie to kierownik produkcji p.Jola odpowie nie ma takiej możliwośći. Nie zrobili drugiej zmiany na uboju kiedy to było możliwe i się budzą z ręką w nocniku najlepiej naściągać ukraińców z których co drugi pracuje niewydajnie a ludziom co zapier**lają po 15h dzień w dzień od dłuższego czasu obciąć dodatki stanowiskowe bo wydajnośći nie ma jak ma być wydajność jak ludzie są przemęczeni i nie ma im kto pomóc chyba że paru ukraićów co dadzą na ubój na sztuke. Atmosfera też dziwna bo kierowniczka produkcji musi mieć swoje drugie uszy i oczy na uboju i taka p.Bożena albo p.Krystyna zaraz podkabluje olbo nawet oczerni żeby premię wziąść.

Tak7Nie
 Opinia

@inspektor 24 godziny na dobę? Tak pracujesz?

inspektor
 Opinia

witam polskim obozym pracy jest res drób rzeszów żadnych norm prawnych gdzie jest inspekcja prcy jak tak dalej pójdzie to pójdzie pismo do warszawy moze wkoncu sie tym ktos zainteresuje ludzie pracóją od rana do nocy czyli 24 h na dobe gdzie jest prawo polskie pytam sie gdzie jest prawom zasrane i gdzie jest prawo pracy

Jan
 Opinia

No to prawda, w tym momencie nie ma ogłoszeń i też nie wiem skąd @Aska je bierze, chociaz no nie wiemy o tym co się dzieje wszędzie, nie wiemy chociazby o tym jak wygląda kwestia ogłoszeń w gazetach, może tam są.

Aska
 Opinia

Hej na czym polega praca przy produkcji etykiet ? Podobno to praca b iurowa ale I tez przy produk ji nie kumam moze ktos wyjasnic??

ona
@Aska 24.09.2016 17:47

normalnie, praca umysłowa przy komputerze, ale na produkcji, rozliczasz pewnie produkcję. co w tym trudnego do pojęcia?

Doda
 Opinia

Królowa jest tylko jedna w Res-Drob

gość
@Doda 27.03.2016 20:29

tzn, kto???

Madra
 Opinia

Jesteś głupia i tyle. Jak można powiedzieć że nikt nie chce tam pracować skoro w ResDrob pracuje ok 450 os? Widocznie fv przerosly intelekt ☺

Doda
 Opinia

Super zakład wiem bo tu pracuje mam umowę o pracę pieniądze zawsze na czas weekendy wolne czego chcieć więcej żyć nie umierać takiej pracy tylko pilnować a można zarobić

Tak4Nie

Zostaw opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RzZD Res-Drob Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie