Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Zelmer

Drodzy Państwo 300 zł wypłaty tygodniowej z należnych 550 zł to już kryminał. Powinny się tym zająć media ogólnopolskie #tematdlauwagi ratujmy się jak się da. To firma nigdy nie wyjdzie z długów jakie ma.

Grażyna
@Zelmer

ale czy w takim razie tu są tylko tygodniówki? nie można brać wypłaty raz w miesiącu?

Robaczek
@Grażyna

Tygodniówki z tytułu umowy o pracę są dla produkcji i to jeszcze 3mce w tył. Czyli dopiero skończyli niby płacić kwiecień w lipcu. Całość pensji jest dla wyższych sfer czyli biurowych bo jak wiemy to ich praca graniem w pasjansa czy wychodzeniem na rampę po kilkanaście razy na dzień na papierosa utrzymuje ten zakład.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Robaczek

Powiedz że chcesz pracować za darmo i nawet nie będziesz musiał mieć rozmowy kwalifikacyjnej ani szkolenia bhp

Beata
@Robaczek

a co, myslisz ze ktos bylby na to chetny ? nie sciemniaj ze zdarzaja sie takie osoby bo wątpie

The boy

Ona to się nadaje na wyprowadzanie psa z którym do pracy przychodzi, nic więcej. Kasy nie ma a nadgodziny trzeba robić. Zostawić to w pi,,,, du I niech sama sobie rypie Pani kierownik z prezesikiem.

Praca
@The boy

Dużo gadacie a mało robicie w tym kierunku, pracy na produkcji jest mnóstwo a uparcie siedzicie we firmie , która wam płaci śmieszne raty ;)

Zofia
@Praca

A co niby mają zrobić? Widać że sytuacje jest nieciekawa.

@Zofia

A najlepiej niech siedzą i tyrają za darmo. Co mają zrobić. Jak ich stać na utrzymywanie firmy i wszystkich pasożytów. Pracy dookoła mnustwo no ale przecież I'm pasuje praca za darmo.

Milena

Polecam

Katarzyna

Również polecam :)))

Fermy kurczaków Zbigniew

Mieli załatwić sprawę w 4 miesiące a zajęło im to pół roku, ale jako jedyni odzyskali kasę więc też mogę polecić

Rzeszowianin
@Fermy kurczaków Zbigniew

pol roku to nie tak zle w sumie. W sadzie pewnie się dłużej użerałeś. Ja im przekazałem sprawe we wrześniu i przed majuwka dostałem ostatnia rate. prawie 8 dych lacznie

stary

Jaki jest koszt takiej "usługi" odzyskiwania pieniędzy? Biorą z góry, czy procent od zakończonej sprawy ?

@stary

Cześć! Wynagrodzenie jest tylko za sukces plus koszty ustawowe (zarówno w postępowaniu w prokuraturze i w postępowaniu w sądzie są nie do uniknięcia). Wszystko jest finalnie przekładane na dłużnika.

Rzeszowianin
@stary

30 lat doswiadczenia nauczylo mnie, ze nawet w twarz nie dostaniesz za darmo. W sadzie jak bylem to musialem zaplacic 4 tysiace na start i w trakcie jakies 3 tysiace i skonczylo sie tym ze sprawe wygralem a dlug sie zwiekszyl i tyle tego bylo. A jak przekazalem im sprawe to tez oczywiscie dla panstwa musialem zaplacic jakas tam czesc, chyba polowe tego co w sadzie, ale odzyskali mi nie dosc ze 8 dych to jeszcze to co w sadzie i wszyskie inne koszty jakie kiedykolwiek powstaly. mialem 80, wyrzucilem kolejne 10 ale po roku prawie mi wszystko odzyskali wiec wyszedlem na plus z odsetkami wiec no ja polecam ze szczerego serca. co smieszne, jak dawalem za darmo do jakis windykacji to nikgdy mi nie odzyskali, chociaz zapewnienia od poczatku byly ze sprawa zostanie szybko zakonczona. dwie windykacje za darmo nic nie zrobily, sad za pieniadze nic nie zrobil. w jakim kraju my zyjemy zebym musial pieniadze odzyskiwac przez prokurature, ale w sumie sie nie ma co dziwic. panstwo bezPrawia I nieSprawiedliwosci

Kurczax

Tez polecam. Przekaalem mu sprawe jakos na przelomie marca i kwietnia i wczoraj dostalem pierwsza rate 10 tysi. Jak tym tempem to bedzie szlo to miesiac i w koncu z glowy. Szok

Marzena

Mi sie udalo uzyksac wynagrodzenie z umowy o prace, ktore mialam niewyplacone za marzec i kwiecien.

@Fermy kurczaków Zbigniew

Dziękuje za pozytywną opinię. Przepraszam za wydłużony czas, aczkolwiek cieszę się, iż jest Pan zadowolony, że finalnie Nam się udało. Mam nadzieje, że gdy wydarzy się podobna sytuacja w Pana życiu (oczywiście, oby NIE!) lub u Pana znajomych, to poleci Nas Pan. Pozdrawiam serdecznie!

Żmudek
@Bartosz

W przypadku chęci współpracy na jakie koszty należy się przygotować?

@Żmudek

Szanowny Panie, jedynie koszty ustawowe, które są zwracane przez dłużnika oraz prowizja jako kasze wynagrodzenie. Proszę o kontakt telefoniczny, ocenimy na czym sprawa stoi :)

Kłamstwa

Jak udowodnisz bartosz ze odzyskałeś? Na potwierdzeniu płatności czy w kłamliwych komentarzach? Ściemniasz ludzi. Nie dawajcie się naciągnąć na gościa co powiedział ze odzyskał! Jak odzyskał to niech Wam udowodni na potwierdzeniu płatności. Jeśli tego nie zrobi to sami wyciagajcie wnioski

Jesteś (usunięte przez administratora) wyciągasz pieniądze po czym uruwasz całkowicie kontakt

Grażyna

Spotkało Cię coś takiego? Napiszesz o tym coś więcej?

Ciekawski

Ciekawa sprawa bo ktoś taki jak Wojciech szczęsniak nie figuruje w krajowym rejestrze adwokatów. Proszę nie wprowadzac i tak już biednych ludzi

Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

Bolec

To prawda z tym wnioskiem o upadłość. Po przeczytaniu komentarzy zadzwoniłem do sądu rej w Rzeszowie, po wybraniu nr wystarczy to o wybrać 1 a następnie 2, połączycie się z odpowiednim działem. Bez problemu usłyszałem że wniosek został złożony 7 lutego, zarejestrowany 16 lutego. Doalstalem też syng sprawy. Zamiast bronić uparcie zakładu za darmo, wysilcie się trochę, kilkanaście minut oczekiwania na połączenie to chyba mały koszt w porównaniu z brakiem wypłaty.

Kolec
@Bolec

Podaj sygnaturę sprawy

Bolec
@Kolec

Rz1z/gu/15/2022

Liii
@Bolec

Faktycznie. Wystarczy wpisać nr.akt sprawy w Google i wyskakuje. Ale nas robio (usunięte przez administratora)

One

Jakieś potwierdzenie tej informacji? Bo takie puste informacje nic nie wnosza

Takietam
@One

na krpu.pl pod Rz/gu/15/2022 widnieje "w upadłości"

Kazimierz

Kiedy to się stało? Zna ktoś szczegóły w tej sprawie?

Trolololo

Jak po złożeniu wniosku o upadłość wygląda sytuacja w zakładzie? Czy produkcja nadal trwa?

@Trolololo

No jasne że trwa. Bzdury bez pokrycia wypisujecie i ludzi straszycie durnie

Tro
@Philios

Wniosek złożono 7 lutego 2022.

@Tro

Nigdzie tego nie ma więc proszę nie siać propagandy i ludzi nie straszyc

Agnieszka.
@Philios

To nie są bzdury bez pokrycia, firma złożyła wniosek o upadłość w dniu 7 lutego 20222r. Bardzo łatwo można to sprawdzić dzwoniąc do Biura Obsługi Interesantów w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie - wystarczy podać numer KRS. Czy są tutaj osoby, którym udało się odzyskać swoje należności? Chciałabym sprawę nagłośnić w lokalnej gazecie.

@Agnieszka.

Proszę podać numer telefonu. Z chęcią pomożemy.

Zeniu

Opinia jest prawdziwa

wierzyciel
@Agnieszka.

wierzycieli jest cała masa na od kilkudziesięciu poprzez setki tysięcy do kilku milionów złotych lista jest bardzo długa od 2020r nie płacili za odebrany żywiec i nie tylko w końcu ktoś się wkurzył bo zarząd od wierzycieli nie odbiera telefonów , wyroki sądów ignoruje i sobie działa za pieniądze ludzkie pogrążyli ludzi w długach bo nie zapłacili pieniędzy za towar

@wierzyciel

A jakieś konkretne przykłady, żeby może z nimi się spotkać i razem złożyć wnioski o upadłość.

@Trolololo

Jak można było skończyć tak dobrze prosperujący zakład? Gdzie honor, moralność, sumienie? Nie pomogły zagraniczne studia, zagraniczni doradcy. Wyszła szara rzeczywistość. Mam tylko nadzieję, że co niektórych dosięgnie sprawiedliwość!

@pracownik

haha nie jedyna firma i nie ostatnia

Erd
@Philios

Wystarczy wejść na stronę Ministerstwa Sprawieliwosci Krajowy Rejestr Zadłużonych, są dwa postępowania o ogłoszenie upadłości RZ1Z/GU/15/2022 data rejestracji 16.02.2022 oraz drugie postępowanie o ogłoszenie upadłości RZ1Z/GU/194/2022 z dnia 23.03.2022 i to są fakty

Szkoda że taki pracownik nie istniał, nie mówiąc już o odzyskanej kwocie 25 000 zł. Bajki

Prezes nie jest ameba, to inteligentny człowiek. Ale jest obstawiony ludźmi którzy nie działają na jego korzyść, bo nie mają odpowiednich kompetencji. Tych kompetencji nigdy nie nabędą bo nie są na odpowiednim poziomie intelektualnym Zaufał im i myśli że to gwiazdy biznesu. Są tam też osoby mądre ale nie mające siły przebicia. Brak odpowiednich koneksji to główna przeszkodą.

Nie wierzę, że ktoś może bronić tego człowieka po tym co robił i robi. Jak to się mówi jaki Pan taki kram. Anonim po Twoim poście od razu widać, że pracujesz w "biurze" i dostajesz całą wypłatę 10 kosztem jałmużny jaką otrzymują ludzie pracujący i utrzymujący ten zakład! Jak to jest jak pracownik "wyniósł" z zakładu towar to nazwano go zło.ie.em. Ale jak prezes nie zapłacił hodowcom za surowiec i ludziom za pracę to wmawia się nam że "covid i że jest w trudnej sytuacji ale już wychodzi z dołka"..... To nie rozumiem, obowiązuje podwójna moralność czy jak ?

Pracujący

Pracuje w resdrob już chwile. Praca jak praca dla jednego ciężka dla drugiego lekka. Ja nie nażekam. Wiadomo ze się by chciało to i tamto ale trzeba być realista

Zapracowany
@Pracujący

Bo tu tszeba pracować anie narzekać. Ale oj chciałoby się to i tamto oj tak

przepracowany
@Zapracowany

(usunięte przez administratora)jaka praca taka płaca!

pracujzadarmo
@Zapracowany

To pracuj dalej za darmo

Janek
@Pracujący

Firma zaczela placic i wychodzi z kryzysu kto się zwolnił nie zaluje??? :)

ZAWIEDZONA
@przepracowany

To w wstyd ludziom obiecują wypłata miała być wczoraj albo dzisiaj nie było nic jak tak można sobie zrobić wariatów robić wstyd ciekawe czy prezes też czeka na pieniądze tak jak m

Extra
@ZAWIEDZONA

Za 200 zł wypłaty jak człowiek ma przeżyć? Kłamstwa na każdym kroku! A jeszcze w dodatku ten mały karakana ludzi obraża i wyzywa. Dramat!! Uciekajmy ludzie

Ryszard
@Extra

Nie mów ze masz 200 zł wypłaty. Bo nie wierze. Czy zapłacili ci tylko jakąś część a na resztę czekasz?

Ryszard
@ZAWIEDZONA

Często są takie opóźnienia w wypłacie kasy? Bo proszenie się o swoje pieniądze to bardzo słabe. Firma ma problemy finansowe, że tak zwleka z zapłatą pracownikom?

Extra
@Ryszard

I to jeszcze w dodatku wypłaty za grudzień,gdzie styczeń się kończy. Ale tak jest jak się ma na zakładzie "lwa z doczepianą grzywą"

Men
@Extra

Przyczepiliście się jak g.. No do statku, jeśli tam pracujecie to się na wszystko zgadzacie. A obrażanie kogoś a stronach to każdy potrafi. Tam każdy z wyszych stanowisk ma coś za uszami a nie tylko jeden.

@Pracujący

Dzień dobry, chciałbym podjąć pracę w resdrob. Komentarze są nie przychylne. Co powiecie o kierownictwu? Chciałbym zaczerpnąć informacji, czy firma płaci, czy przełożeni szanują pracowników.

Zwycięstwo

Zwycięstwo w końcu, jednego się już zakład pozbył, jeszcze jeden i wróci prawdziwa kierownik

Szok
@Zwycięstwo

Ręce opadają jak się to czyta. Pozbywa się ludzi którzy stoją za szarym pracownikiem, i pozytywnych wpisów na ten temat. Niektórzy ludzie na tym zakładzie nie mają sumienia i jak widać rozumu.

OSP RULEZ
@Szok

No niestety,stara gwardia zaczyna z powrotem rządzić. Niekoniecznie ta lepsza...

@OSP RULEZ

A czym ta stara gwardia chce rządzić? Śmieszni jesteście. Zakład tworzą pracownicy, a jest ich już garstka a w dodatku zakład przetrwa może jeszcze z tydzień. Marzyciel z głową w chmurach ma i tak się określić do 5 kwietnia albo lewo albo prawo. Nie wiem czy pracownicy będą chcieli słyszeć o tym że jeszcze tydzień czy dwa i już będzie znowu dobrze. Niech każdy szuka pracy jak najszybciej bo za niedługo będą ułatwienia dla uchodźców i zrobi się bardzo duże bezrobocie w naszym rejonie. A tu brak przyszłości.

Cyk

Nie wiecie co piszecie. Młodzi są ok, ta kobieta jest już przepojona górą, będziecie żałować jak wróci. (usunięte przez administratora)

Są kotlety?
@Cyk

To co jest zamiast Pani Joli, to jest kara dla zakładu ta dla pracowników. Pojedynczym osobom "Młodzi są ok ", tylko gdzie jset ten rozwój firmy, który był w czasie Pani Joli? Jeszcze nie było widziane czy słychane żeby Kierowniczka objadała się kotletami na stołowce ta popijała alkohole na zakładzie. W tym to faktycznie, osiągnęli wielki sukces. Z takim sukcesem zakładu zostaje już nie długo. Pani Jola radziła sobi jak było 120 tys., a tu nie ma jak poradzić z 20 tys. - o czymś to świadczy. Brak kompetencji. Czasem młodych trudno zrozumieć, najpierw włosy obcinaja, a potem doczepiają ... tym kompetencji nie zdobyć.

Xxx

Wy idioci ona już tam nie wróci! Bo ma na was przykro mówiąc (usunięte przez administratora) !! Wy nawet nie macie pojęcia ile wasi kierownicy mają płacone żebyście pracowali za na darmo...

Loud
@Xxx

Księgowy widzę że się znalazł. Wydaje mi się że ludzie są poprostu (usunięte przez administratora) że tam pracują na takich warunkach jakie panują w tym (usunięte przez administratora) Z tego zakładu już nic nie będzie. Ale wszyscy wierzą w opowieści wielkich planów i odbudowy Prezesa. Naiwni

Oni wszyscy sa udani
@Są kotlety?

Widać ,że kompletnie nie wiesz co się działo w tej firmie. Za kierowniczki zakład zaczął upadać ,ten gruby dyrektor juz byl zciagniety zeby ratować zaklad. Ona pojechała do smoliny i tam ja tez rozłożyła. I nie pamiętasz juz ,ze u niej dobrze mieli tylko lizidupy i masazysci ? Czyba byłeś jednym z nich. O i jeszcze pracownicy przyjeździe mieli dobrze, cukierki ,oliwy, koniaki .... A to ze pomagała to tez bujda na resorach . Stawała do pracy na chwile itylko po to zebyscie szybciej rękami ruszali.

Abc
@Loud

Najwyzsza pora,przestać przejmować się opiniami ludzi którzy pracują za darmo.

Ofiara
@Oni wszyscy sa udani

To widzę że teraz wszystko jest wina kierowniczki. Ale jesteście śmieszni. Przyzwolenie od góry żeby było jak jest i tyle. Jedni mieli koniaki drudzy wynoszą towar dużymi ilościami inni jeszcze love iland sobie zrobili z zakładu a na to wszystko jest pozwolenie od właściciela więc czemu z tego nie korzystać.

Oni wszyscy sa udani
@Ofiara

Kto co wynosi ? Takie oskarzenie jest powazne . Prosze konkrety.

Ofiara
@Oni wszyscy sa udani

A co ty z policji. Idź zapytaj swoich kolegów napewno Ci zdradza tajemnice.

kurmistrz
@Ofiara

Teraz to już strach iść do kurzarni bo zaraz jakiś paparazii co chciał zostać dziennikarzem a skończył w zakładzie obsmaruje na forum, jakieś stare brudy. Szkoda tylko, że każdy mądry w intrenecie albo na szatni a potem jak przychodzi co do czego to patrzy na innych żeby coś powiedzieli. Co to kogo obchodzi, kto z kim śpi albo ile wypił? Ludzie takie rzeczy powinny zostać w zakładzie...Poza tym człowiek nie wielbłąd pić musi a dwa nie widziałem koguta co by zadowolił się jedną kurą także dajcie już z tym spokój. I mam apel do tych którzy odeszli a nadal są aktywni na tym forum, każdy ma rozum i niech z niego korzysta. Pomijam już fakt, że niektórzy użytkownicy tego forum, wypisują czasem takie rzeczy które kwalifikują się na założenie sprawy cywilnej o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych....

Bzik
@kurmistrz

Racja. Niech się zajmą wypłatą której nie ma, a nie szukaniem kto co i z kim. Większość ma brudne paznokcie ale czyjlimis się interesuje.

Cukierek papierek
@Bzik

Brawa :D cwaniaczki

Prawda

Pracownicy całego zakładu dlaczego nie widzicie że ten nieudacznik i popapraniec wami rządzi..?

Blau
@Prawda

O kim tu mowa?

Muuuuu
@Blau

O kobietach co mają jaja :P

Blau
@Muuuuu

W tym zakładzie nikt nie ma jaj.

Czy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

stary wyga

Tak. w Grudniu wypłacili 13. Mamy zapewnienie od prezesa, że do końca kwietnia wypłaci jeszcze 14. Ale to tylko warunek jeśli przyniesie się zdjęcie, że przy ostatnich wyborach oddałeś głos na (usunięte przez administratora)

Jakie są zarobki brygadzisty?

stary
@Tomek

A na brygadzistę którego odcinka startujesz ?

@stary

https://www.resdrob.pl/praca/53-brygadzistą Zastanawiam się czy składać papiery i jaka kasa jest

Morek
@Tomek

A płacą już?

Kanc

512 988 800

antonówka

Zostawiam nr do profesjonalnej firmy, która pomogła mi w tej sprawie 603 244 912.

Ludzie!!!

Uważajcie na windykacje które mówią Wam ze pieniądze odzyskane są od nich! Te wszystkie komentarze sami piszą żeby Was w balona zrobić. Jak odzyskali to niech udowodnią to Wam na potwierdzeniu płatności, wtedy powiedzą pewnie ze nie mogą bo RODO ale to jest ich kolejne kłamstwo. Nie dajcie się oszukać kolejny raz. Po więcej informacji dzwońcie 536396221

Ben

Czytam te komentarze i myślę sobie ale wiocha. Nie chcę pracować w takim miejscu i z takimi ludźmi. Powodzenia.

naszesłowo
@Ben

Zawsze możesz wrócić na swoje dzikie pola (ua)

Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

O

Żmudzik są już nagrania jak (usunięte przez administratora)razem z malowanym...

ciekawy
@O

To może warto byłoby przesłać do odpowiednich osób?

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.