Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

MrT

Totalna porażka. Praca po 12 a nawet 15 godzin. Chcesz wyjść po 8h jak normalny człowiek to Ci problemy robią. Stary obskurny zakład.

@MrT

Potwierdzam

Elebele

Jakie są zarobki ale w dziale biurowym (nie na produkcji), np. stanowisko fakturowania lub stanowisko księgowe?

Iza
@Elebele

Nie widziałam, żeby firma RzZD Res-Drob poszukiwała w chwili obecnej pracownika do działu biurowego. Ale mogło być przecież tak, że nie przejrzałam dokładnie wszystkich ofert pracy od nich, które znajdują się tu: http://www.resdrob.pl/praca?start=10 Trzymam kciuki za to, by ktoś szybko udzielił Ci rzetelnych informacji. W międzyczasie może zechcesz mi powiedzieć, co jest dla Ciebie sprawą priorytetową, jeśli chodzi o wybór pracodawcy? Zarobki, stabilność zatrudnienia, czy coś innego?

miromaro
@Elebele

Jeśli chodzi o dział księgowy/fakturowanie to z tego co mi wiadomo to szału nie ma ,du*y nie urywa :) Przeczytaj jeszcze komentarze poniżej na temat szefowej tego działu.

K.
@miromaro

Księgowość, a fakturowanie to dwa oddzielne działy;)

Mirek

Nadmienię jeszcze że ów brygadzista wynosi Towar w ilościach hurtowych po cenie odpadów produkcyjnych. Oczywiście za pozwoleniem "kierownika" z rodziny jaskułkowatych :)

Mirek

Za to na magazynie rządzi rotmistrz Pilecki. Gnoi polskich pracowników tego działu, stosuje od lat mobbing i dyskryminacje w warunkach zatrudnienia. Za to nowo zatrudnionym ukraińcom włazi do (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Ostatnio (usunięte przez administratora) się po pijaku swoją ładą i mści się a to na Polakach.

Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

Katarzyna

Widzę, że jesteś rozczarowana zaistniałą sytuacją, ale muszę Ci przypomnieć, iż na forum publiczny wszyscy powinni pisać o sobie z szacunkiem. Dlatego bardzo Cię proszę, żebyś następnym razem pamiętała o tym, że nikogo tu nie obrażamy. Skoro osoba, która zarządza działem księgowości firmy RzZD Res-Drob jest - Twoim zdaniem - niekompetentna to chyba najlepiej byłoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi. Mam rozumieć, iż już tam nie pracujesz?

cziken

Czyżby mowa była o pani Asi?? :)

Ryszard
@cziken

Na tym forum nie wolno podawać danych osobowych innych osób, a także imion po których mogą być rozpoznane. Może moglibyśmy porozmawiać o zatrudnieniu. Czy wiesz jakiego rodzaju umowy proponuje pracodawca nowym pracownikom i ile trwa okres próbny? Stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna dla przyszłych pracowników więc podziel się proszę tą informacją.

I

I

Jawiemkto

Wstyd i hańba w centrum Rzeszowa....... Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd................

Katarzyna
@Jawiemkto

Rozumiem, że każdy może mieć różne odczucia i doświadczenia związane z firmą RzZD Res-Drob. Jednak na forum ważne są wyczerpujące i merytoryczne wypowiedzi dotyczące pracy w tej firmie. Zatem rozwiń swój wpis i napisz, co konkretnie masz na myśli? Tak, aby żaden z użytkowników nie miał w przyszłości żadnych wątpliwości.

Miromaro

Tak więc podsumowując to jeśli chodzi o żywienie to ludzie w Auschwitz mieli lepiej bo przynajmniej mogli liczyć na jakąs zupe z pokrzyw. W res-drobie polak może umrzeć z głodu po kilkunastu godzinach pracy.

Jacek
@Miromaro

Jeżeli nie odpowiada ci jakość posiłków zgłoś to do przełożonego. Powinny być jakieś wytyczne jeśli chodzi o kaloryczność dań. Prócz darmowych posiłków co jeszcze wchodzi w skład pakietu socjalnego. Jest prywatna opieka medyczna, świąteczne bony lub kursy językowe? Chętnie posłucham o tych benefitach, więc napisz coś o tym.

Miromaro

Na teren Res-Drobu nie można,przynajmniej teoretycznie,wnosić swojego jedzenia. Do dyspozycji pracowników jest stołówka na której wydawane są bezpłatnie posiłki. Poisiłek ten składa sie z zupy, dla Polaków. Dla upadliny przewidziane jest jeszcze drugie danie. Ostatnio pani kucharka (czarna) odmawia wydawania " posiłków" polakom ( tej wody z warzywami).

I znów ta sama sytuacja. 15 minął-wypłaty brak

Jacek
@Miromaro

Problemy z wypłatą wynagrodzenia to oczywiście duża niedogodność dla pracownika. Może firma ma chwilowe problemy z płynnością finansową i za chwile sytuacja wróci do normy. We wcześniejszych wypowiedziach także zaznaczano ten problem, jednak pensja po kilku dniach była już wypłacona. Jak wyglądają umowy zawierane z nowymi pracownikami. Napisz czy są stabilne i długoterminowe?

@Jacek

Działalność prowadzą nie od dziś. Jak nie mają na wypłaty to zakład kredyty niech weźmie. Przepisy zobowiązują pracodwace do płacenia na czas taką Jole sytuacje osobiste pracowników nie interesuje wiec co obchodzi ludzi sytuacja finansowa firmy. Ma być płacone na czas no i tyle. Widocznie głądy siedzą w finansach zarządzać nie umia widocznie chcą mieć zrobione a nie zapłacone jak narazie to jeszcze jest zakład a nie wolontariat żeby robić charytatywnie. Jak ludziom przychodzą rachunki do opłacenia to nikogo nie interesuje sytuacja finansowa bezczelni.

Black

Już niebawem znika ten śmierdzący przybytek.Właściciel ma tyle do gadania co żyd pod ścianą Będzie bardzo ładne osiedle....

Kiki

Jestem ukrainką i przykro mi to wszystko czytać. Myślicie że dla nas tytaj lepiej pracować, ale mamy pieniędzy też nie 15, a 17 a może być i późnej. Jemy te same wodę z warzywami. I kiedy mamy mniej godzin w miesiącu niż 200 to mówią co jestesmy leniwy i jak będę tak dalej to nie potrzebują takich procownikow. Chcesz iść do domu po 10 godzin pracy, pytają "a dlaczego tak szybko pani idę, inne pracują 15 godzin!" Nie Ukraińcy wam są sprawcy, a urzędniki. Przepraszam za błędy.

antyszoszon
@Kiki

Bo sami chcecie tak "pracować". Ukraińcy muszą mieć zagwarantowane minimum 10 godzin pracy. Tylko jedna mała uwaga-wy tylko robicie godziny, z pracą nie ma to nic wspólnego. Tyle w temacie bo nie chce się denerwować

Vadim
@Kiki

W piątk na popoludniowo-nocnej zmianie pani kucharka serwowała dla ukraińców mięsko lu wątróbka do wyboru,a dla polaków barszcz biały z ziemniakami. (usunięte przez administratora) mi tu

Miromaro

Firma stosuje dwie umowy: umowę o pracę i umowę zlecenie. Z umowy o pracę otrzymuje się najniższą krajową do 10 każdego miesiąca i to jest wypłacane przeważnie w terminie. Z umowy zlecenia płacone są nadgodziny,ewentualne "premie" , dodatki dla brygadzistów itp. Umowa zlecenie powinna być wypłacana do 15-stego. Dziś wlaśnie nastał ten dzień. Przelewu brak.Będzie prawdopodobnie w przeciągu kilku dni. Taka sytuacja trwa już od dłuszego czasu.Czym jest spowodowana?? A no tym,że dziś wypłacają też pieniądze ukraińcom. Ci muszą mieć wypłacone w pierwszej kolejności (słowa pani kadrowej). Polaków można olać i nie płacić w termimie,ale ukrainiec musi mieć na czas. Taka dyskryminacja Polaków jest na każdym kroku.Ukraińcy dostają za darmo stancje,albo dopłaty do mieszkania. Nawet na zakadowej stołówce są lepiej traktowani: dla Polaków jakaś woda z warzywami,dla ukraińców mięso wszelkiego rodzaju. Ktoś powie że są dobrymi pracownikami i firma o nich dba żeby ich zatrzymać,ale niestety tak nie jest. Owszem część z nich naprawdę się stara i jest częscią tej firmy w pełnym znaczeniu. Ale większość to roszczeniowe bydło ,któremu się wszystko należy nie dając nic w zamian. Pora uciekać z tej firmy.Ostatni gasi światło :)

Zero tolerancji(usunięte przez administratora) Jak wy dla tego Polacy was nie lubią i nie tolerują . Połowa z was zachowuje się jak bydło i oczekuje nie wiadomo czego

...

I co jak tam dalej pewnie inspekcja będzie nie długo

M

Nie polecam (usunięte przez administratora)na nadgodzinach pobierają zaliczkę z twojego etatu na przyszły miesiąc , zaliczkę oddają i (usunięte przez administratora)że już zostały pokryte jak nie zostały bo firma(usunięte przez administratora)

Nie minęło 5 min kom znikł haha przykre unikajcie tej firmy

Po krotce wyrażę swoją opinie jak tam jest . Z tego co zauważyłem chyba z większości tam osób pracujących robi za najniższą zimno jest strasznie co za tym idzie łatwo się rozchorować . Brygadzistka która zrobiła dila życia o pare set złoty musi robić do końca zmiany czyli tyle samo co z nadgodzin wychodzi . Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy dla mnie taki murzyn powinien robić za najniższa a dopiero po czasie mu dać podwyżkę no ale oczywiście o tym nie ma nowy bo Polaka trzeba zrównać z Ukraińcem . 2 ga sprawa co do nadgodzin do puki je robisz jest pięknie jak już nie chcesz to wielkie fochy jeszcze tak jak by one były rozwiązywane tak jak powinny być czy 50 % dzień 100 % noc czy chyba więcej jakoś tak to było o premi nie ma mowy nawet dodatek nocny został ucięty są dwie umowy jedna złocienie 2 ga o prace . 1 wszym miesiącu dostaniesz obcięta pensje na twoje nadgodziny (usunięte przez administratora) straszny na szczęście i tak nie długo odchodzę . Pewnie i tak kom usuną A co do urlopów są one pokrywane na poczet przestoju a jest on nawet pare razy w miesiącu wiec nawet nie masz kiedy go odłożyć a jeszcze ci go braknie to dadzą twoje nadgodziny na czas pokrycia tego chore Pozdrawiam

Mietek

Dokładnie tak jest jak pisze rzeszowianin. Ukrainiec czy inny Mołdawianin ,który pracuje kilka dni w tej "firmie" ma więcej praw i przywilejów niż Polacy ,którzy pracują tu kilka czy nawet kilkanaście lat. Za to Polaków szefostwo traktuje jak śmieci. Szczególnie nowy dyrektor jest wyjątkowo chamski i wulgarny. Potrafi zwyzywać pracowników itp.

rzeszowianin

tak to prawda ze duzo ludzi straciłoby prace ale wiekszosc to Ukraincy i Mołdawianie wiec po co mówią ze dyzo polaków straci prace skoro to nie prawda .Duzo by pisac ale mysle ze niedługo to bedzie zakład wyłącznie dla ludzi za granicy a nie z rzeszowa i okolic (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.