Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Produkcja

Czy można prosić z kimś o kantakt z wewnątrz firmy 661137192

Joanna

Jeśli jakieś opinie - tak jak pisze @Pokrzywdzona - zostały usunięte z forum, to mógł to zrobić tylko jego administrator po stwierdzeniu rażącej niezgodności z naszym regulaminem. Zachęcam do jego lektury: https://www.gowork.pl/regulamin Przypomnę również, że na forum dzielimy się głównie opiniami o pracodawcach, a nie konkretnych osobach związanych z firmą. Ważne też, aby opinie pisane były w sposób rzeczowy i merytoryczny, z zachowaniem kultury wypowiedzi. Czy moglibyście powiedzieć, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na stabilną umowę w tejże firmie?

Pokrzywdzona
@Joanna

Pisze prawdę na temat Pani księgowej z res drobiu która przyczyniła się do zwolnienia bezpodstawnie innych osób i jeszcze się postawiła i ponizala innych ja tylko przestrzegam żeby nikt nie zatrudniał się w dziale księgowości A ty Joanna mówisz o merytoryce nie nasz pojęcia co znaczy gnebić czlowieka takich ludzi trzeba odizolowac od innych będę przestrzegać mam prawo pisać prawdę i nikt mi tego nie zabroni .

Grzegorz

W ostatnich miesiącach nie pisaliście zbyt wiele o pracy w RzZD Res-Drob - jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tym miejscu? Widziałam, że firma prowadzi obecnie kilka rekrutacji - całą listę znajdziecie tutaj: http://www.resdrob.pl/praca Co sądzicie o wymaganiach i tym, co oferuje firma?

Pokrzywdzona
@Grzegorz

Kasuja prawdziwe opinie na temat Głównej księgowej to jest straszne żeby taka osoba dalej tam pracowała bez żadnych konsekwencji . Wstyd co za firma

pokrzywdzona

popieram w stu procentach

Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

Jerzy

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować a z całą pewnością nikt nie będzie narzekać!!

LOLKA
@Jerzy

PRACOWAĆ , GŁUPOTY PAN PISZE TO JEST MO BING W PRACY , CHYBA NIE ROZUMIE PAN CO PISZE .

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jaka atmosfera w firmie?

COBRA

W Res drobiu pracuiom w kadrach oszustki Prezes otym niewie j tumaki w kadrach som co nic nie potrafiom Lepiei rzeby wszyscy kontrachenci od nich odeszli

COBRA

RES DROB TO OBUS PRACY ZŁE TRAKTOWANIE POLSKICH PRACOWNIKÓW TAK JAK ZA HITLERA LEPIEI TRAKTOWANI SOM UKRAINCY W KADRACH SIEDZOM I PIERDZOM W STOŁKI

Paula

Ludzie robia od rana do wieczora a pieniedzy za wykonana prace nie widac. Tak res-drop buchholc postepuje z ludzmi a jak ktos sie odezwie to zaraz wysylaja do domu. O odzierz zmienna trzeba prosic sie miesiacami. Maszyny to kawalek po kawalku odpada tasmy sa brudne mieso spadnie na podloge jest podniesione i wkladane na klase 1 zadnego szacunku dla ludzi wiecznie tylko klamstwa ze strony pracownikow z biura. Ciagle nie maja na wyplaty dla ludzi. Jak uda sprzedac im sie skury to 50 zl ludziom zaliczki daja. Taka jest prawda o firmie RES-DROB BUCHHOLC

Paulina

@Stasic dzięki za odpowiedź, na pewno dla wielu jest to duża rzecz na plus, że na stracie nie musisz się martwić, tak podstawowymi rzeczami, jak umowa. Oprócz pracy na produkcji na stronie RzZD Res-Drob, szukają też innych osób, jak np. spec.ds.handlowych, czy ds. jakości, może to jest lepsza opcja do wyboru?

Paulina

@domina każdy pracownik, zapewne tempo pracy będzie postrzegał inaczej. Jak tutaj wyglądają formalne warunki pracy? Jaka jest umowa, socjal, możliwość wzięcia urlopu. Te rzeczy na pewno wielu osobom pomogą w decyzji o podjęciu pracy.

Stasic
@Paulina

Formalnie wygląda całkiem spoko od razu umowa, urlop wypoczynkowy raz się dostaje bez problemu a raz trzeba się postawić "muszę, należy mi się itp, itd", urlopu na żądanie czy chorobowego też nikt długo nie będzie pamiętał chyba że ktoś będzie przesadzał z takimi rzeczami ale to wszystko coś za coś mianowicie to jest praca dla silnych i głupich nikogo nie obrażając bo sam tam pracowałem.

Domina

Ja ostatnio wrocilam z Holandii gdzie pracowalam w rzezni trzody przy pakowaniu. To jest dopiero ciezka praca. Teraz juz od 2 miesiecy w kurczakach robie w Rzeszowie . Jako ze nie jestem byla pracownica jak wiekszosc piszacych to zdanie mam normalne. Wyjedzcie na zachod to dopiero zobaczycie jakie jest tempo i atmosfera. Doceniaja moje doswiadczenie i nie spotkalam sie z brakiem szacunku. Mogliby wiecej kurczakow dawac bo rosol wychodzi pychotka, ale moge zamawiac w cenie hurtowej.

Anek

A jeszcze gorzej na pakowaniu tam to dopiero zapiernicz pracowałam tam to wiem

polaczek

Najgorzej mają ludzie na uboju trochę lżej na patroszeniu, ale to te dwa odcinki pracują "do końca", jeśli wyskoczy jakaś awaria to musisz czekać aż naprawią i ubić to co w planie. Mój rekord to 17h pracy. I następnego dnia dalej do pracy rodacy. Bo przecież ruch w interesie musi być. Kolego inspektor w drobiarskich ludzie nie pracują od rana do nocy. W RES-DROB, pracuję się OD NOCY DO WIECZORA na 1 zmianie :)

stasic
@polaczek

Potwierdzam, pracowałem to wiem a jak chcesz sie przenieść na pakownie to kierownik produkcji p.Jola odpowie nie ma takiej możliwośći. Nie zrobili drugiej zmiany na uboju kiedy to było możliwe i się budzą z ręką w nocniku najlepiej naściągać ukraińców z których co drugi pracuje niewydajnie a ludziom co zapier**lają po 15h dzień w dzień od dłuższego czasu obciąć dodatki stanowiskowe bo wydajnośći nie ma jak ma być wydajność jak ludzie są przemęczeni i nie ma im kto pomóc chyba że paru ukraićów co dadzą na ubój na sztuke. Atmosfera też dziwna bo kierowniczka produkcji musi mieć swoje drugie uszy i oczy na uboju i taka p.Bożena albo p.Krystyna zaraz podkabluje olbo nawet oczerni żeby premię wziąść.

Paulina

@inspektor 24 godziny na dobę? Tak pracujesz?

inspektor

witam polskim obozym pracy jest res drób rzeszów żadnych norm prawnych gdzie jest inspekcja prcy jak tak dalej pójdzie to pójdzie pismo do warszawy moze wkoncu sie tym ktos zainteresuje ludzie pracóją od rana do nocy czyli 24 h na dobe gdzie jest prawo polskie pytam sie gdzie jest prawom zasrane i gdzie jest prawo pracy

Jan

No to prawda, w tym momencie nie ma ogłoszeń i też nie wiem skąd @Aska je bierze, chociaz no nie wiemy o tym co się dzieje wszędzie, nie wiemy chociazby o tym jak wygląda kwestia ogłoszeń w gazetach, może tam są.

Aska

Hej na czym polega praca przy produkcji etykiet ? Podobno to praca b iurowa ale I tez przy produk ji nie kumam moze ktos wyjasnic??

ona
@Aska

normalnie, praca umysłowa przy komputerze, ale na produkcji, rozliczasz pewnie produkcję. co w tym trudnego do pojęcia?

Doda

Królowa jest tylko jedna w Res-Drob

gość
@Doda

tzn, kto???

Madra

Jesteś głupia i tyle. Jak można powiedzieć że nikt nie chce tam pracować skoro w ResDrob pracuje ok 450 os? Widocznie fv przerosly intelekt ☺

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.