Opinie o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. w Rzeszów

witek

witam, na pierwszym odcinku rozładunku , wieszaniu na hali jest gorąco? iwielkie dzięki za odpowiedź.

wladek

witam, oferta na obróbkę mięsa i rozładunek drobiu przez firmę axell to w res-drobiu wie ktoś?

jupik

mikołaju jezeli pracujesz lub pracowales to wiesz co sie dzieje na firmie, jezeli nie pracujesz a chcesz sie przekonac na wlasnej skoze jak wyglada praca i jakie sa zarobki to zloz aplikacje do firmy bo w tym momecie to jest rozmowa z łysym o fryzurach

:)))))

panie na pakowaniu jakby miały 10 zł na godz to były by milionerkami

_2222222
@:)))))

zgadzam się z tobą ja tam pracowałem 2 dni i miałem dość robiłem 13h i zobek był 68zł na dzień wiec jak nie musisz jeszcze pracować nie pali ci się to poszukaj lepiej innej roboty bo tam jest tylko i wyłącznie dla ludzi którzy nie szanują się a całe kierownictwo nie szanuje pracowników tylko każą robić i mówią że "nikt cię tu nie trzyma zwolnij się " więc pracy w res drob nie polecam pozdrawiam

Aasia
@_2222222

U kogo moge złożyć skarge na kierownika/praciwnika ? W centrali ?

Pracownik Biurowy

Rozmowa miła i krótka, mająca chyba zachecic kandydata do podjecia pracy w tej firmie. Pracuję tam 2 miesiące i NIE polecam nikomu takiej firmy i roboty.

Powiedziec cos o sobie, o studiach i w zasadzie to wszystko.

nick

cyt: ale właściwie to uczciwe, bo sa firmy, które płaca mniej... dobre :) najniższa krajowa + nadgodziny nie masz rozliczane kodeksowo tylko na umowie zlecenie ok 9zl/h brutto, a średnio jest od 40-70 nadgodzin to mozna sobie policzyc jaka jest roznica pomiedzy kodeksowka a zleceniem

kitek

sam wiesz jakie sa zarobki i jak jest z umowami. teraz to nawet ciezko dostac umowe o prace bo kazdemu co przychodzi wciskaja zlecenie. jak juz jest umowa o prace to najnizsza 1680 plus zlecenie gdzie sa rozliczane nadgodziny ok 9 zl brutto no chyba ze jeszcze do zlecenia dostajesz podstawe. chyba ze chcesz robic jakies podzialy odnosnie zarobkow pomiedzy odcinkami a na zawieszaniu ile zarabiaja ?? :) jak wyrobia 93%

pudelka

10 złotych heheh dobre

:):)

kurczaczki pak pak pak pak :)

mikołaj

@podwadzieścia, jakim przedmówca, samą sobą, czy jak? bo nie zmieniłas nicka, ani nie odczekałas dłuzej niz 5 minut. Moze ktos jeszcze wypowie sie a propos res-drob, bo mam wrazenie, że wypowiada sie głównie jedna osoba.

robol

szukają aktualnie ludzi?

pracuś

Jeżeli sytuacja życiowa ciebie nie zmusza do podjęcia jakiejkolwiek pracy to nie pchaj się do tej firmy. Szczerze szkoda czasu. Płace marne, milion telefonów, spraw którymi nie powinnaś się zajmować a mimo to je robisz, totalny brak organizacji pracy, brak przepływu informacji i idziesz do pracy w ciemno bo sama nie wiesz co ciebie czeka. Przez pewien okres może się to podobać bo to jakaś nowość a później to tylko męczy.

Ona

a warunki pracy w biurze ? może ktoś coś powiedzieć ?

pracuś

średnio 230h pracy miesięcznie to standard na produkcji

romek

Serio az tyle pracujecie? Wówczas jak układany jest grafik, dzien pracy i dzień wolnego? Każda godzina jest liczona za tą samą stawkę?

poducha
@romek

romek w żadnym razie tak jak piszesz, następnego dnia normalnie przychodzisz i modlisz się żeby było krócej.

Ludzie tam jeden na drogiego krzywo patrzy i podpier... do brygadzistki byle on mial lepiej tam sie ludzie nie szanuja praca jest na godz a precujesz czasem po 12 godzin za wsie pieniadze

Sisi

Przeróżne opinie.. A jak tam jest z zarobkami? na godzinę czy akord?

nie awansuja harujesz na tym na ktory cie przyjma a jak cie przeniosa to tylko pakownia a wtedy POWODZENIA

mozna ale licz sie z konsekfencjiami

grisza

a dla czego ty nie zostałaś jak jest tak super

saymon mówi

tak przyjmują zależy na jak odcinek kto chce słyszałem że na perwszym jest ciężko

Zostaw merytoryczną opinię o RzZD Res-Drob Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RzZD Res-Drob Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RzZD Res-Drob Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RzZD Res-Drob Sp. z o.o.