Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

A

A ja mam wyj... ne. Ze wszystkim się zgadzam jest tu napisana cała prawda ale tylko po to żeby dać se upust swoim emocjom. Już się nawet czytać tego nie chce Żale wylewacie a brawa i ogólny aplauz na każde słowo zarządu był okazany. Jakby prezio pierdnąl przez przypadek też by były gromkie brawa

Ha

To strasznie mocno bili.. Bo oddzwiek z tyłu był jakby nawet ochrona na urlopie naklaskala. Ale ok

@Ha

Baaardzo mocno bili brawa tam w biurach pewnie sa inaczej traktowani niz my te smiecie na magazynie...

XD

O ile zakład?

a ja czasem nie rozumiem, o co wam chodzi... kiedyś narzekaliśmy, że biura mają osobne spotkania wigilijne.. teraz (podobnie było w zeszłym roku) spotkanie było wspólne - a wy dalej narzekacie... to czego oczekujecie? imprezy w gołębiewskim ? Krótka przemowa, bo zawsze jakaś musi być, zawsze muszą paść te oklepane słowa, że "będzie lepiej". Honorowe miejsca ? chyba byłeś w innej czasoprzestrzeni xD... ciągle mówili przez mikrofon żeby podejść bliżej i usiąść, i co.. myśmy poszli, przynajmniej była chwila odpoczynku od roboty. czasem czytam co tu piszecie.. ewidentnie widać że są tu dwie-trzy osoby, które same siebie nakręcają na te dyskusje. a sprawa jest prosta... nie pasuje wam ta praca, to ją zmieńcie. ale zaskoczę was - w innych miejscach jest podobnie. troche juz doświadczenia mam.. Amazon tak się reklamował jak budowali nową halę.. tak zachęcali i mamili forsą.. a warunki były o wiele gorsze i wyzysk jeszcze większy... może jesteście zbyt ambitni na te robote? no to zróbcie jakieś dodatkowe kursy i uciekajcie do lepszej pracy. proste.

Wku*wiony
@007

Mam wyrzucone w to czy sa spotkania wigilijne czy nie i czy sa laczone z biurowcami,mam to gleboko w powazaniu serio.Obchodzi mnie tylko to ze likwiduja nam benefity a podwyzek nie ma nigdy nie bylo bo to sa wyrownania... 50gr to podwyzka? I to dla wybranych? Smiech na sali. Mogli zostawic tak jak bylo nie zabierając bonow swiatecznych bo to zabolalo nas najbardziej... juz nie mowie o magicznych 7stow jak kiedys mowie o skromnej stowie ale dla wszystkich nic wiecej i bylo by cicho.Proste

NDW

Powiem tak są tam osób które spokojnie zarabiają od 3000-3600 z tylko z swoimi sobotami, a inni jeszcze chodzą w święta i mają mniejszą wypłatę, wszystko zależy od humoru kierownika, wystarczy jeden dzień jak siedzi na kamerach i stwierdza że temu, temu i temu zabierzemy z premii bo stoi i gada czy coś w tym stylu, Prawie wszystko jest wrzucone w tak zwaną premię uznaniową, akcje, święta itp. A premia nie jest w żaden sposób chroniona więc jak podpadniesz to kierownik może Ci cała zabrać, a wtedy wychodzi na to że w jakieś święto pracowałeś za darmo. Kierownik zawsze ma racje, brygadziści ogólnie prawie nic nie robią w tej robocie, mają swoje zdanie ale na zebraniu z kierownikiem nikt nie ma na tyle odwagi żeby się odezwać tylko stoją na baczność i przytakują bo gdzie oni znajdą robotę w której tylko chodzisz i patrzysz albo gadasz se przez telefon. Jest coś do zrobienia to każą to komuś ogarnąć albo liderowi. Ludzie z agencji za każdym razem jeśli już zostaną wybrani do przejścia pod firmę czekają jeszcze z 3 do 5 miesiącu na umowę, a lekarza medycyny pracy to widzą tylko na papierku z podpisu. Wygląda to tak że wszyscy przyjęci zbierają się w pokoju czekają 20 minut i przychodzi dziewczyna z biura i mówi że możecie iść, a po jakimś czasie dostajecie papierek bez widzenia się z lekarzem z kim bym nie rozmawiał schemat był ten sam. Stawka jest śmieszna 13,50 wybrani pracownicy maja po 14.00 i więcej, gdyby nie premia i obowiazkowe soboty to wypłata byłaby może z 2.100. Moto-Profil nie jest już konkurencyjny zarobkowo jak kiedyś, teraz każdy inny magazyn oferuje więcej pieniędzy oraz benefitów które w tym roku zostały w moto bardzo mocno ograniczone.

kupa śmiechu

litości.. ten wasz hejt.. aż się już nie chce czytać tego.. nawet nie wiecie gdzie pracujecie... piszecie swoje wypociny na profilu "Opinie o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowicach" ... a firma jest w Chorzowie.. no chyba, że już jest na prawdę wszytko jedno

NDW
@kupa śmiechu

Bo firma miał swoją siedzibę w Katowicach ale przenieśli do Chorzowa

Stary

Paranoja, mimo, że masz zmianę 6:00-14:00 to karzą Ci przyjść 10:00-18:00 i tłumaczą to urlopami i nie wiadomo czym jeszcze, po czym okazuje się, że nie ma zbyt wiele pracy. A tymczasem, kierownik wykorzystuje sytuację i podgląda magazyn na kamerkach, które są ponoć dla bezpieczeństwa. No i premii nie ma, a zaoszczędzone pieniążki zostają u Panów Prezesów, brawo za kolejne barbarzyństwo względem ludzi z magazynu.

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ByłyKtoś

Moto-Profil jest to idealny przykład jak nie należy prowadzić firmy. Pracowałem tam pięć lat dopiero po zmianie pracy uzmysłowiłem sobie jak ta firma i pion decyzyjny niszczy człowieka psychicznie. Miesiąc w miesiąc trzęsiesz się ile dostaniesz wypłaty. Zrobisz w sezonie cztery soboty coby sobie dorobić do urlopu w teorii powinno być 3500-3800zł, a kierownik stwierdza,że zasłużyłeś sobie na 2200zł i tyle dostaniesz.Info od jednego z przełożonych byłem z nimi blisko to nasłuchałem się jak ta firma działa. Wszystko dosłownie wszystko jest wrzucane w premie bo najwyraźniej tak mogą nawet nadgodziny i premię tą mogą zabrać za wszystko bo taką chcą.Badania pod firmę to fikcja lekarz spojrzy czy masz ręce,nogi i głowę na miejscu to możesz robić. Firma ta okrada ludzi z czasu,godności zdrowia fizycznego i psychicznego. Zaplanować w MP możesz w sumie sobie całe nic,nawet czy pójdziesz do toalety jest mało pewne. Sprzedam hit o którym mało kto słyszał. Swojego czasu poszedł na magazyn mail, że będą karty multisport taki już praktycznie standard u większości pracodawców. Pracownicy ucieszeni, że coś będą mieć za parę groszy potrąconych z wypłaty. Po dwóch dniach przyszło sprostowanie, że dotyczy to tylko pracowników biurowych,nie roboli z magazynu. Ta firma to idealny materiał dla podłożonego pracownika z programu uwaga.Tam to zgłoście poza PiPem smród w mediach to gorsze niż mandaty. Najlepiej sezon czerwiec-wrzesień kiedy jest gorąco,śmierdzi i jest gonienie oraz darcie po ludziach mordy. Jako lider który kiedyś wstawił się za pracownikami usłyszałem od pewnego przełożonego. "Zastanów się z kim się trzymasz z nami czy z tą hołotą." Jak można nazwać pracowników którzy pchają ten "wózek" hołotą? Jednak teraz ten horror za mną.Teraz narobię się fizycznie, ale psychika spokojna,ile przerobię godzin to moje,wypłata się zgadza i spokój. Nie polecam pracy w tym miejscu chyba.

Do dom Ukraińcy a nie stać do ostatniej minuty w regalach! W którym kraju Polak nic nie robi a zarobi więcej niż obywatel? W żadnym! Nawet nie polska a ta firma sobie pozwala szmacic swojego pracownika czyrliderzy oraz czyrliderki od nierobstwa się nie chce nawet przejść po kartach? Czy może zacna firma moto profil w przyszłości planuje zatrudniać tylko Ukrainę? To gratulacje bo tanio nie będzie!

Były z MP

Niema co marudzić i się rozpisywać jak praca nieodpowiada to dać wypowiedzenie i szukać innej, pracy jest od groma wszędzie potrzebują. Ja tak zrobiłem i niezaluje swojej decyzji. Niepolecam Firmy.

Ho ho ho!

Zdrowych, SPOKOJNYCH!, Radosnych Świąt w gronie najbliższych i mnóstwa miłości :)

xXx

Witam wszystkich Małe aktualności na Nowy Rok 2020 dla zmiany A: 2.01.2020 I 3.01.2020 - żądełko P.S. 6.01.2020 - Swieto Trzech Kroli Miłego weekendu kochani, odpoczywajcie ile możecie, zdrowie najważniejsze

BoogeyMen
@xXx

Zgadzam się z tym

Zeno

Co Ty chcesz od Alana? Chlopak młody chce się wybić awansować nie ważne wykonuje swoją pracę. Mi nigdy nie ublizyl w przeciwieństwie do Brygadzisty pana S i jego hamskie teksty.

Xxx

Pisze sie spokoj a nie spokuj.

Skaner

Komputery do skanowania towarów przed wysyłką w stanie grożącym pożarem, poklejone taśma z wystajacymi kablami na zewnątrz. Skanery stojące to też (usunięte przez administratora) sprawa albo się zawiesi ,zetnie ewntualnie dwukrotnie zeskanuje jeden produkt to zależy który są dwa wybory , 1 wybór pewna kapa ,2 wybór możliwa kapa A i jest 3 wybór brak normy -200 od tzw premii . Co z funduszem pracowniczym? Co do stojących skanerow (usunięte przez administratora) żaba dźwignie tlokow gsp oraz klocków i innych badziewi wykrecajac nadgarstek o 180 ° Zajebiaszcza zabawa i ta swiadomosc czy to dziś wybuchnie pożar od kabli z komputera leżące obok kartonów. I co dalej od kilku lat nie było żadnego alarmu przeciw pożarowego żadnych ćwiczeń zbiórek nic bynajmniej na zmianie A . Każda próba zgloszenia wadliwego komputera jest olewana. No cóż kiedyś to się zemsci. Na wz nie ma drabin trzeba jak małpa skakać po półkach inaczej nie zrobisz normy pan Bhp miał załatwić ale to chyba nie na ten magazyn na każdej kracie jest od 1 do mąż 3 drabin , krata liczy nawet 66 półek każda półka kilka metrów długości i wysokości norma 120 na Wz ha ha (usunięte przez administratora) brak tylko bata w rękach brygadzistow i liderów. A jeśli brygadzista zobaczy Cię jak tarzanujesz zbierając wz i probojac zrobić normę nagle udaje że jesteś niewidoczny bo wie że inaczej długo by trwały zbiory wz . Długo by pisać o wózkach które razem z towarem się wywracaja bo nie są sprawne . Skanery ręczne to śmierdząca porażka ,strach to na rękę zakładać.

Nie
@Skaner

Co Ty mówisz przecież to jest sprzęt najwyższej jakości bo przecież za pomocą jednego łosia brygadzisty i z jego wizerunkiem tak ostatnimi czasy ale nie tak dawno się firma reklamowala. ????A skąd się biorą kapy i braki w paczkach? O gspkach nie wspomnę. Zabrane pistolety bo ty masz poradzić dźwigać takie coś żeby sprawdzić firmę i znowu dźwignac coby zeskanowac. Pistolety robiły kapy? Poważnie? To w sklepach sprzedawcy nie powinni ich posiadać! Palące się gniazdka to norma. Oczywiście zaraz będzie odzew pt nie podłączaj głośnika czy prywatnego wiatraka! Co do autentycznie palących się gniazdek to na zmianie b przynajmniej reagują. Tak czy inaczej to padnie już szybciej niż później. Szkoda prezia co się tam przewraca w grobie jak patrzy jak ta firma jest zarządzana bo moto nie padnie. Moto poszuka frajerów do umowy wśród impeli. Ilość ludzi z umową spod firmy musi się zgadzać. I będzie się zgadzać bo ci ludzie mają wy.... e czy jesteś czy cie nie ma

@Nie

W sklepach skanery są wbudowane w lade nie trzeba nic podnosić. A więc daleko za murzynami jest MP.

Penetrator zakurzonych wnetrz
@Skaner

Agnieszka daj spokuj

W

I przychodzi PIP i wszystko jest ok tylko tobie każą posprzątać założyć kask i ewentualnie zgarnąć rzeczy do kartonów żeby był porządek bo szafek dla agencji brak. Ciekawe czy każdy kto wejdzie na magazyn w tym kierownicy nałoży kask? Bo nie przypominam sobie żeby przy okazji kontroli który kolwiek brygadzista męczył się w tej czapce lub teraz kasach. I widoku w przeszłości wejścia na magazyn kierownika czy pań z biura jakoś nie kojarzę. Aaaa bo państwu na łby nic nie ma prawa spaść. Fakt

@W

Co do kasków to były akcje ale tylko dla pracowników i impeli nikt więcej nie.nosil. A te kaski takie (usunięte przez administratora) że na antresoli 2x bardziej groźne jest noszenie kasku niż bez. Te kaski ograniczaja widoczność..A przy tych ilościach ludzi z pod agencji nie.sposob co kolwiek zobaczyć. Nowe nie lepsze.szczegolnie jak temperatura na zewnątrz + 25 Zajebiaszcza zabawa mieć taki kask pod samym dachem rozgrzanym do temperatury piekarnika bo to blacha . Powiem tak masa znajomych już odeszła w przeciągu roku .pora rozejrzeć się za pracą z normalnym zarobkiem A nie z widzi mi się Pana kierownika. Ponoć dużo firm oferuje dodatki do wyplaty. Zostaną tylko świnie przy korycie i ich poganiacze., robole ciut mlodsze pójdzie gdzie indziej zostaną Ukraińcy stojący po regalach A szczególnie była ukrainska liderką ha ha to mistrzyni w opierdalaniu się widać to na dostawach jak w (usunięte przez administratora) leci .Szukam obecnie innej pracy A panom (celowo z małej litery) prezesom życzę więcej takich pracowników NIE PONIEMAJU NIET RABOTAJU.

Zrl

Jedno czego mi nie żal to degradacji już trzech liderów. Kto wytworzył w swojej wyobraźni taką funkcję? Owszem wg definicji lider jak sama nazwa mówi...... Ha ha tylko że nazwa nazwą ale taki ktoś powinien pracuowac jak pracownik. Jeszcze idąc dalej kim jest brygadzista? Brygadzista powinien przynajmniej udawać że pracuje. W moim życiu a nawet rodzinie funkcja brygadzisty i jego praca polegała na pracy a nie na gwizdaniu i klaskaniu w rączki Moto skąd wy bierzcie te swoje wyobrażenia?

Wkurwiony.

Urlop świąteczny dostaja wafle i po koligacjach rodzinnych. Bardzo sporadycznie normalny pracownik. To jest jakaś porażka nie firma.brak noży niezbednych w tej pracy .brak rękawiczek. brak długopisów. brak markerów. Buty na lata A po roku już w strzepach. Deficyt taśmy kartonów długo by jeszcze pisać. Firma od zeszłego roku schodzi na psy.

No

Słuchy chodzą że biurowi małą mniej niż najniższy szczebel a najważniejszy jakby nie patrzeć czyli magazynierxy. Ty przynajmniej ładnie pachniesz. Bo my cuchniemy brudem

Ha
@No

Zaraz odezwie się brygo lider że trzeba się umyć hihi. Moto! zwolniło się tyly ludzi gdzie rok 2019 jest rekordem a wy nic? Żadnych wniosków? Oczywiście że nie! bo przemiał mocie taki ze głowa mala. O co się martwić skoro wystarczy nowym pracownikom impelom zaproponować umowę... Firmowy że stażem się zwolni to impel się skusi. Tylko że ludzie ze stażem się zwalniają. Serio? Jest to wam obojętne? Widocznie tak szanująca się firma a za taką moto uchodziło od śmierci głównego prezesa ma daleko bo jakooos to będzie. (usunięte przez administratora) i zniewaga człowieka. I pomyśleć że w tym czymś uczestniczy szanowny syn człowieka który chociaż szanowal ludzi

Szukać!

Ludziska! Dajcie spokój tym lamentom. Trzeba szukać innej roboty bo kierownictwo ma nas w (usunięte przez administratora) nie ważne co by się działo. Tłusty z Padalcem i cwelbrygadą pociągną ten (usunięte przez administratora) dalej. Z nami czy bez ????. Pozdro.

@Szukać!

Raczej bez.Zycze im z calego serca masowek od nowego roku...;D

Szukać!

Oby! :-)

Jak to działa? XD

Pracuję w moto już rok z hakiem.Nie mam pojęcia czemu jeszcze nie dałem wypowiedzenia. Nieważne czy impel czy pod firmą bo zarobki impeli nie do końca ustala moto. Zacząłem tam pracę jak jeszcze żył stary prezes i można rzec że po jego śmierci zaczęło się je#%nie na sucho w 4 litery pracowników magazynu. Nie mówię że jak on żył to było kolorowo ale po prostu czuć że wszystko zmieniło się na gorsze. Od czego zacząć to sam nw więc będzie trochę chaotycznie. Na początku się wydaje że robota jak każda inna. Wydaje. To gdzie trafisz to zależy gdzie będą potrzebowali ludzi no chyba że jesteś piękną niewiastą z tyłkiem 10/10 a akurat na 14 ma zmiana B to jest to pewne że trafisz na kratę do pewnych braci... Ogólnie ludzie są spoko ale dużo znajdzie się lizodupców którzy bez chwili zawahania podpie%#$lą cię teamleaderowi lub brygadziście w zamian za pogłaskanie po główce. Nie każdy oczywiście taki jest. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Tak. Tak. To co się ostatnio odpier%#!la to sam nw czemu ludzie się na to godzą. Znaczy domyślam się dlaczego ale to potem. Na początek wigilia na której jakieś losowanie z (usunięte przez administratora) i brak jakiś pierników czy czegokolwiek. Nawet starych herbatników nie było? XD Następnie zmniejszenie benefitu do 55 z 180. NO JA PIE#$#LE CO TO JEST? 55X12=660, 180x12=2160, 2160-660=1500. Licząc to na sucho to 1500zł idzie do kapsi tych wyżej. Znowu licząc na sucho że firmowych ogólnie pracuje dajmy na to hmmm 800 osób. 1500x800=1 200 000. W rok na firmowych firma oszczędza ponad milion złotych. Oczywiście jeśli tyle osób serio tam pracuje. Może trochę przegiąłem, tak o 300 bo ja nie mam czasu liczyć ludzi na magazynie bo muszę zapier$#@lać na wztkach żeby wyrobić normę a ten obok nie musi bo liże odwłok brygadzisty. Wracając do hajsu. Brak premii świątecznej? XD To jest taki prosty soczysty strzał prosto w mordę. Chociaż pewnie niektórzy brygadziści coś tam dostali bo oni biedni ludzie mało zarabiają im trzeba pomóc. Dalej obracamy się wokół hajsu. Oszczędzanie streczu i taśmy. Słyszałem i miałem okazję widzieć że teraz towar jest tak cienko streczowany że Durex Invisible jest grubszy. Niby spoko ale jak się towar rozje*^ie to kogo to będzie wina? Kartony wielokrotnego użytku. Spoko opcja bo po co wyrzucać coś co się może jeszcze do czegoś przydać więc tu akurat malutki plusik. A co tu ma hajs do rzeczy? A no taki że oszczędzają na wszystkim. Pracownikom ch&^a dają a kontrahentom kupują dość super prezenty. Mam nadzieję że chociaż kupili ps4 bo xboxy to (usunięte przez administratora) Z l4 to też niezła wiksa się odwala. Nie warto po prostu chorować ALE kto powiedział że oni chcą żebyś nie chorował? Cyk otwarte bramy na pełnej kur#$ie. Ogrzewanie? A komu to potrzebne? Czasami włączą czasami nie ale ogólnie to i tak za bardzo nie pomaga także cyk idziesz na l4 i co? I firma na tobie oszczędza :) Inna sprawa to warunki w jakich tam człowiek pracuje. Od impela się nie wymaga jakoś dużo bo w sumie od przyszedł na umowę zlecenie. Firmowi to co innego. Buty robocze które są nawet spoko ale trzeba o nie dbać bo drugich nie dostaniesz za 5-6 msc. Wracając do ogólnych warunków. 8h pracy i 15 minut przerwy? Niestety tak jest w kodeksie pracy. Co prawda w lato jest jeszcze jedna przerwa 10 minutowa. Niby pracodawca może zwiększyć czas przerwy ale to mało kto się decyduje na to. Hmm co dalej. Oooo kible. Szanuję sprzątaczki które tam potrafią pracować. Przecież większość kibli to istny chlew. Czasami brakuje sedesu. Raz słyszałem nawet historię że ktoś na drzwiach kibla własnym gó%$$nem coś napisał. Ja pracuję ze zwierzętami czy z ludźmi? Pisałem że nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Tak naprawdę trzeba wrzucić do dwóch worów. Worek A i worek B. Istnieje dość mocna nienawiść między zmianą A i zmianą B. Nie u każdego ale bardzo często obydwie zmiany rzucają sobie kłody pod nogi. To jest właśnie główny problem dlaczego ludzie są je%^%ni na sucho- zmiany nie potrafią się dogadać. Wszyscy narzekają och jak źle ochh jak niedobrze ale nie potrafią się zebrać w kupę i coś z tym zrobić bo aaa bo mi ujebią premię, boo wiesz ja mu lubię lizać d00psko, a bo nie wypada, a bo to nie ma sensu. To jest główny problem. Gdyby wszyscy współpracowali to robota tam kończyłaby się o 20-21 ale dużo osób woli lecieć w ch^$ja, teamleaderzy i brygadziści I mean bo oni są ważniejsi bo widzisz tą opaskę biedaku? Ja tu mam władzę radź sobie sam. Oczywiście nie każdy ale te wyjątki idzie wymienić na palcach rąk. OOOOOOO na koniec mi się przypomniało. Pieskowi i wózkowi. Wiecie po co są pieski? Żeby jechać nimi na przerwę i do automatu na kawę. Oczywiście zbiorowo. Mało który pieskowy ci pomoże no chyba że jesteś super laską albo po prostu się kumplujecie. Nie to jest coś typu sp@#@$dalaj tylko po prostu powie ci że nie ma czasu bo albo po coś jedzie albo gada przez telefon albo jedzie po kawę. Jeden pieskowy nawet został zdegradowany za nagminne używanie telefonu. Ja narazie to tyle.

potem

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dlaczego?

Chłopak od odbiorów własnych, który poparł chłopaków w sprawie 23.12 został wezwany na dywanik (on kontra kierownik i brygadzisci). Było grubo... Po całym zajściu wrócił do kierownika z wypowiedzeniem... Kierownik na to: "dlaczego?" :D Pod koniec dnia natomiast od swojego brygadzisty usłyszał: gdzie Ty ze swoim wykształceniem znajdziesz lepsza pracę...

@Dlaczego?

to co tu sie teraz dzieje to kabaret, tak wlasnie firma leci w ciula z pracownikami nawet urlopów nie potrafia dobrze rozdac i wymyslaja jakies dziwne godziny od 10-18 a jak ci nie pasuje bo motoprofil to przecież twoje zycie to odrazu masz prze....ne. A tutaj zaraz styczen i beda scigac ludzi o wypisanie urlopu na caly rok po czym znowu to samo i walka o urlopy jak o karpie w lidlu

@1313

Wypisz sie urlop na caly rok godali... A potem ci cofną przed swietami i godziny zmiany zmienia przed swietami. Urlop bezplatny se zalatwisz to juz bol (usunięte przez administratora) bo ludzi brak... Robcie tak dali to bydziecie sami z impelami robic zaniedlugo.

Wkur*iony

Dzisiaj pokazali, co robią z tymi co nie boją się odezwać... 3 degradacje i wymuszenie zwolnienia się...

beka iksde
@Wkur*iony

Karuzela się dopiero rozkręca, będzie tego coraz więcej ino poczekać po nowym roku

Opowiadaj
@Wkur*iony

Opowiadaj co jak bo ja nie w temacie

Śmiech
@Wkur*iony

Tzn ???bo nie w temacie jestem ?

O co dokładnie chodzi?

Wkur*iony

Zazenowany wyzej wszystko dokladnie opisal...

AKTUALNOŚCI

Dla Pracowników pod Firmą: -Odebrane premie świąteczne na Grudzień 2019. -Benefity miesięczne zmniejszone ze 180zł na 55zł od Grudnia 2019. -Mają odebrać "wczasy p.gruszą" wartości 500zł od nowego roku 2020. -Kontrahenci na Święta otrzymali prezenty w postaci telewizorów,konsoli i innych luksusowych urządzeń (nie dotyczy pracowników) Obecnie: Stawka 13,50zł brutto/1h+premia uznaniowa 700zł+benefit 55zł. L4: płatne 70% + zabierane z premii uznaniowej po 70zł za każdy dzień L4. Maksymalnie mogą zabrać całą premię. Urlopy: wypoczynkowy płatny według Kodeksu a za urlop na żądanie zabierane 200zł z premii. Ps. Nie wiadomo co z premią 500zł za przepracowanie sezonu letniego bez dnia urlopu..

Stary Robol
@AKTUALNOŚCI

(usunięte przez administratora)weź sie za robote a nie stój tylko w regale z telefonem! Wystarczy pomyśleć trochę mózgiem i policzyć że dwa lata temu jak nie było benefitu to na święta dostałeś 360 i tyle. Teraz przez rok dostałeś 12 x 184 = 2208 zł. widzis(usunięte przez administratora) różnicę ? do tego masz jeszcze co miesiąc za dojazdy przynajmniej 200 to kolejne 2400 zł rocznie o wczasach pod gruszką nie wspomnę. Weź się ogarnij i policz ile możesz zarobić (usunięte przez administratora). Pracuję tam od Katowic, nie jestem liderem i nie chcę być, zawsze kaska się zgadzała, nie trzeba nikomu włazić do tyłu żeby mieć dobrą wypłatę, wystarczy tylko robić swoje. Na wigilii prezes obiecał podwyżki dla magazynu, raczej by publicznie nie ściemniał, a benefity.... trudno 55 co miesiąc to i tak 660 zł rocznie, a może tym razem na święta za rok coś zostanie oprócz pierników z walentynek :-)

Śmiech
@Stary Robol

Widzę że ten post nie był pisany przez zwykłego pracownika. Co do wypłaty to tylko Tobie się zgadza. Nie narzekają na wypłaty osoby mające układy w tej firmie. Innym nigdy się nie zgadza i nie piszę to bo lubię się opierać w regale. Jestem osobą która pracuje przez 8h , telefon odbieram dopiero po pracy nawet jeśli ktoś mi dzwoni. A mimo tego iż pracuje bez L4 bez kap oraz z normom powyżej zalecanej to moja wypłata może 1x była normalna. Więc czemu nie mam nigdy pełnej premii. Nie donoszę na innych czy o co chodzi? Proszę mnie oświecić w tym temacie.

@Stary Robol

Po przeczytaniu tego mogę mieć podejrzenie że jesteś tym " Liderem " o imicjałach A S . Używasz podobnych sformułowań i bronisz firmy .

@Stary Robol

A mnie się nigdy nie zgadza. Jedni zarabiaja 3 drudzy co miesiąc maja 2,100 w, porywach 2500 Moja wypłata i urlop 9 dniowy jest nie dopilnowaniem że strony kadr bo 10 dni pracownik musi mieć. Ale niech moto kwitnie na kolejnym waleniu ludzi. To się nadaje się do zgłoszenia do PIP. Urlop nie zgodny z prawem

Zażenowany

Więc to pewnie inny lider lub brygadzista, ale i tak stawiam że to Ty Panie A S . Okradli nas pracowników na święta, wszystko zabierają, panują układy w firmie , reasumując to firma i nas nie szanuje to my nie szanujemy tej firmy. Nie będziemy się godzić na takie traktowanie bo my też mamy swoje prawa i godność. Na szczęście w przyszłym roku się zwalniam bo mam już pewną robotę. Nara Waflu.

Zażenowany

Naprawdę mocno pokazali teraz w czwartek co robią za wyrażenie swojego zdania . Parę osób poszło dwa dni temu do kierownika Adama Ż po urlop na święta, oczywiście kierownik wielce Oburzony, więc użyli kilku słusznych argumentów , wszystko nie wulgarnie i zgodnie z prawem pracy ( chłopcy się dobrze przygotowali ) , po czym udało im się dostać wolne w okresie świątecznym. Lecz wczoraj na początku pracy kierownik wezwał brygadzistów na zebranie a następnie kilku z tych brydzistów poszli do liderów , po czym zostali zdegradowani oraz jeden operator wysokiego składu również został zdegradowany że stanowiska. To byli dobrzy liderzy którzy naprawdę dobrze pracowali, calkowite przeciwieństwo tych dwóch nierobów Łukasza L i Adriana S . Ci brygadzisci Tomek P i Jacek Z też dali popis , zamiast bronić dobrych pracowników to degradują, widać że nie zależy im na dobrych pracownikach. Powodem degradacji było to że niby " nic nie robią jako liderzy " ,a operator że " za wolno pracóje " , ale z czasem prawda wyszła na jaw że to zemsta za to że się odezwali i wsparli zwykłych pracowników . Taka to firma gdzie stracisz stanowisko , premie itp za dosłowne wszystko, nawet za pójście po urlop szczególnie że nie ma roboty. W tej firmie nie ma już sensu dalej pracować, nowy rok czas na zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 269.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 24 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO