Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

galanonim

Chyba razem byłyśmy na tych testach.bo ja też byłam w czwartek 22.02.13 na 13.30.Z tego co ja zrozumiałam to mają dać odpowiedź w ciągu 2 tyg.wszystkim uczestnikom rekrutacji,tym co zdali i tym co nie zdali.Moja koleżanka była wcześniej na testach i dostała odpowiedź że brakło jej kilku punktów do tego żeby zaliczyć testy,więc wydaje mi się że nam też powiedzą. Obawiam się tylko że to może trochę potrwać.

ala

hej jestem po testach 2 tyg temu dokladnie w czwartek mina 2 tyg ile czekaliscie na odp czy jestescie przyjeci czy nie??bo maja dac odp do 2 tyg wywiazuja sie z tego??bo nie wiem czy maja dac tylko tym co ich zatrudnia czy wszystkim nawet jak nie,z gory dzieki za odp

galanonim

Fakt na Bestwińskiej,przejęzyczenie. Test składa się z dwóch części (część teoretyczna i praktyczna) Jeśli chodzi o teorię to są to pytania techniczne,logiczne (np. trzy lub cztery koła zębate połączone taśmą,pierwsze koło kręci się w stronę A, w którą stronę będzie się kręciło koło czwarte ( w stronę A ,czy B). pytań jest dość dużo. Jest też test na spostrzegawczość (porównanie dwóch ciągów liczb różniących się między sobą jednym elementem) Druga część testów to część praktyczna (wyciąć jak najwięcej kwadratów wydrukowanych na kartce w określonym czasie) ,oraz budowa wieży z papieru w grupach 4 osobowych. Całe to spotkanie trwało ok 2 godziny,więc dość długo. To by było na tyle jeśli chodzi o testy:-))

ona

Witajcie jaki jest ten test ? do zdania? przykładowe jakieś pytania ? :P

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Brygada

Nie na Bystrzańskiej tylko na Bestwińskiej.

młody

Tylko przyjecia przez randsztad, innej możliwości nie ma. pracuje od miesiąca ,po testach czekałem dwa miesiące aż zadzwonili. tyle ze na piekarskiej ,i jestem z tego zadowolony, bo dojazd jest dobry. praca nie jest zła, fajna ekipa mi sie trafiła. dosyć czeste dwunastki i soboty ale są dobrze płatne. nie narzeka m . z tego co wiem to nadal bedea przyjecia napewno na bestwinską, i moze kilka osob na piekarska bo jeszcze uzupełniają niektóre gniazda.cv złóż do randsztadu i na piekarską.

michał

Z kim musze sie skątaktować zeby wziac udzial w rekrutacji do tej firmy?

galanonim

Byłam niedawno na testach i mogę powiedzieć ,są pokręcone.Jeszcze nie mam odpowiedzi ale chciałabym wiedzieć czy na Bystrzańskiej jest już jakaś produkcja,bo właśnie tam są przyjęcia. Może ktoś tam pracuje,napiszcie jak tam się robi. Pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie!

rico

witam wszystkich wie ktos jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie są testy? dzieki pozdrawiam

Gabi

katrin - 2013-02-27 10:29:35 Przez agencje ;)a konkretnie wie ktos przez jaka bo w Bielsku jest ich sporo.

Przez agencje ;)

zainteresowany

Chciałbym zatrudnić się w cooper standard, powiedzcie proszę czy praca jest bezpośrednio przez firmę czy przez jakąś agencje? jaką?

katrin

Witajcie. Macie nr. do kadr . Ja wydzwaniam do sekretariatu ale ta Pani nic nie wie albo nie chce wiedzieć ;) Pozdrawiam

....

Dokładnie, nie wolno tracić nadzieji. Dziś też widziałam nowe osoby do przyjęcia. Z tego co wiem to bez przerwy ktoś przychodzi. Może nie jakaś duża liczba osób, ale parę napewno

ktos

pracuje od miesiaca i wciąż przychodzą nowe osoby. nadal sa przyjęcia. cierpliwości,napewno sie doczekacie

ktos

Tez mysle podobnie ze to za dlugo trwa i raczej nie ma juz szans na prace w tej firmie.

katrin

Pomału zaczynam wątpić w przyjęcia u Coopera :( albo już zwątpiłam . Szukam pracy gdzie indziej jak macie jakieś namiary gdzie są przyjęcia dajcie znać .... Pozdrawiam Katrin

ktoś

tak ogólnie to praca nie jest ciężka, pracuje na piekarskiej i jak narazi ejestem zadowolona

katrin

ktoś - 2013-02-20 10:22:07 ja byłam na testach w grudniu i juz pracuję w cooperzeI jak wrażenia od kiedy pracujesz ;) Ja zmieniłam nr. tel. dzwoniłam w tej sprawie do Nich , mam nadzieję że przekazano ;)

katrin

Hej. Nie zadzwonili i czekam dreptając w miejscu ...

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive