Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

nowa

Ja nie rozumiem forum o zakładzie a takie rzeczy każdy na swoje życie są Romanse ale czemu faceci są tutaj widzę nie winni tylko dziewczyny z tego zakładu się obwinia a wina chyba leży po środku inne chcą to jeżdżą po imprezach to ich sprawa a co do zwolnień każdy może być chorym i iść na L nikt nikomu nie broni to forum widać jest wcale nie potrzebne a co do kierownicze k są jakie są zawsze można szukać innej pracy a Aneta zostawcie wspokoju chyba te osoby co tu piszą są bardzo zazdrosne o Romanse zwolnienia i stanowisko Anety

Maciek S.

TODAY, TOMORROW, SORTING.!

Fafryce

Szczerze to nie polecam tam pracy na poczatku fajnie fajnie ale w piotrkowie zero organizacji i wgl kierowniczki udają ze cos robią a ludzie tam mają bardzo bardzo prze....ne .

ktoś 2

Do mądrej a raczej nie mądrej pani.....nikt niczego sobie nie wymyśla, są romanse i widać je gołym okiem.Non stop coś się dzieje w tym zakładzie. Jeszcze będzie tak ze zakład zakupi pampersy dla każdego pracownika żeby nigdzie nie wychodził tylko robił, robił i robił. A i tak gówno z tego jest. Druga sprawa :ludzie na zwolnienia uciekają bo jest gorzej niż było i tylko jeżdżą i sprawdzają czy ktoś rzeczywiście jest w domu, ale innych to się nie sprawdza jak są na zwolnieniu bo po co??? No tak bo to rodzinka kogoś z biura i ten ktoś bierze zwolnienie tylko po to bo musi w polu robić i na kombajnie jeździć!!!! Ale oczywiście nikt niczego nie wie.!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Adela

Są pracownicy którzy naprawdę pracują i nawet do toalety nie mają czasu pójść a i są tacy co tylko siedzą wiecznie na telefonie i udzielają się na Facebooku w trakcie pracy. Non stop siedzą na palarni i kombinują kogo by tu poderwać. Takim pensje mniejsza dać!!! Kamery pozakładane tylko tam gdzie nie potrzeba.

Adela

Żeby zakład przetrwał trzeba wywalić niekompetentne kierowniczki! W dupie im się poprzewracało.Kędzierska np.co ona sobą reprezentuje????Nic.... Myśli ze jej się ludzie boją ŻART. A Aneta G.następna co sobie nie radzi. Tylko beczy. Cały zakład się śmieje.

Adela

Szczesna to szuka przygód,jeśli usłysze coś na temat mojego męża nie ręcze za siebie. A tam same(usunięte przez administratora) pracują tylko jeżdżą po protektorach i dupy ludziom obrabiaja piją w robocie juz jedna wywalili za picie. Tam jest masakra tylko czają się za żonatymi.tam jest istny cyrk!

cooper piotrków

nie jest najlepiej w piotrkowskim cooper ale chociaż przychodzi 10 i pensje sa na koncie a wierzcie ze nie każdy zakład tak robi niekiedy ludzie czekają na swoje pieniadze nawet miesiac a jak ktoś się przyzwyczajł to i ten kryzys w zakładzie przetrwa

pracownik13
@cooper piotrków

Ciekawe kto Nas z tego kryzysu wyciągnie? Może Flaczarka? Może Bonk? Co z tego, że się Dyrektor stara. Z tymi ogrami niczego nie osiągnie!

ktoś

Tak jak w Piotrkowie jest to nikt by niechciał pracować .OBÓŻ

Bielsko Cooper

Jak Ci tam źle to po co nadal pracujesz

CSF CZęstochowa

Kto z zakładu z Częstochowy tutaj siedzi ? U nas podobno 200 osób mają przyjąć. Dziś wycieczki chodziły po zakładzie , nowych pracowników. Jeszcze nie wiedzą w co się pchają :D

mądra Pani

Koleżanki i koledzy z Piotrkowa zacznijmy się szanować bo co wam da że tu na siebie naskakujecie a w pracy sobie do (usunięte przez administratora) wchodzicie. Nie piszmy już tu o sobie i jakiś wymyślonych romansach tylko piszmy jaka jest sytuacja zakładu i jak nas traktują nasi przełożeni i dyrekcja. Pozdrawiam wszystkich co wymyślają sobie romanse w naszym zakładzie.

xyz

A PROPO POPRAWNA POLSZCZYZNA TO SŁOWOSTWÓR ZWANY "MOSIEK" "TAKIŚ" "BAKIER" .hmmm chyba jednak za duzo wagarowałem w podstawówce a na studiach juz nie nauczyli mnie co to poprawna polszczyzna hahahaha

agencja2013
@xyz

Przeczytaj sobie o związkach frazeologicznych to może zrozumiesz znaczenie tych słów.A ludzi nie oceniaj tak jak książkę po okładce! To,że ktoś wygląda tak a nie inaczej nic nie stoi na przeszkodzie abyś doprowadził się do takiego stanu, a wtedy będziesz mógł" a później tłusty byku leżeć w domu i kwiczeć jaki styrany, wziąć L-4 i latać oglądać wystawy sklepowe".Hihihi.......

xyz

dobra firma nie ma co pracownice daja zwolnienia lekarskie a przyjezdzaja do piotrkowa pozwiedzac sklepy .paniom ze wsi kasa wplywa darmo a my zapier..... na nie

agencja2013
@xyz

Nic nie stoi na przeszkodzie aby darmowa kasa wpływała i tobie!Wystarczy,że przeprowadzisz się na wieś i pójdziesz na L-4.Zobaczysz jak to jest zapierniczać na gospodarce ,a później na uszczelkach.A czy ludziom ze wsi nie wolno już zrobić sobie wypadu na zakupy do miasta.Przecież ziemniaczki, pomidorki i itp. nie rosną w sklepach.Masz je mośku od chłopa ze wsi!Takiś to mądry pan z miasta ,a z ortografią i poprawną polszczyzną to na bakier u ciebie. Pozdrawiam.

@agencja2013

Owszem sa osoby które pracuja na gospodarce i współczucie dla nich ale to mały odsetek . A wiekszosc pieknych hmm 'mary zęby cztery dwa wybite reszta zgnite" zapier...w tym zakładzie tylko i wyłacznie a pózniej tłuste krowy leżą w domu i kwiczą jakie styrane...dlatego biora L4 i lataja ogladac wystawy sklepowe

ee

ale nagle ucichło łał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zosia

Są przyjęciado pracy w Piotrkowie?

cooper piotrków
@Zosia

tak sa bo wiele osób odeszło do innych zakładów

Ja jo

To jakaś masakra co laski pisząc. Powinniście trzymać się razem a nie skakać sobie do gardeł bo wszystkie jedziemy na tym samym wieku powinniście trzymać się razem pozdrawiam was. Łaski. Nieładnie się tylko trzymajcie się

koń

generalnie zajrzałem tu aby uzyskać opinie o pracodawcy a widzę jakąś bitwę w kisielu niewiadomo kogo...

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive