Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

bakteria

ahhahahahahhaahahhahhah! AHHAHAHAHAHAH! haHAhAHAhahAHAHA! bożeeee bk mam z was hejterzy Xd tylko transkom! Chwała Konradzikowi i wielkiemu Transkomowi przez k! Precz z CCIG!!!!!!!!

Misiek

Nie oszukujmy się, firma działa dzięki studentom i biednym ludziom. 90% nie dostanie awansu bo potrzebni sa murzyni, inaczej cały cyrk byłby nieopłacalny. Wpadnijcie tu chociaz na tydzień, zobaczycie czym to się je i będziecie mieli przestroge na przyszłość. Ciagle poszukują pracowników, ciagle nowe formy promocji. Wciąż do nikogo nie dociera w czym tkwi problem, a tkwi w braku szacunku dla drugiego człowieka, jesteś dosłownie murzynem od czarnej roboty czy to w Gdańsku, Olsztynie czy Białym. Traktowanie partnerskie i inne pierdoły należy schować między bajki.

trololol
@Misiek

Dokładnie. Co do sprawy bonusów to myślę że ktoś dostał korby gdy firma otrzymała tytuł geparda biznesu...

Pracowem w gdanskim Transcomie. Pamietam jak po 3 godzinach TL pisal wiadomosc, ze musisz isc do domu. Wiadomosc wyswietlala sie kazdemu na srodku monitora zeby wszyscy widzieli ze jestes beznadziejny. Z kolei pochwal zero. Jak przez kilka miesiecy z rzedu wciskalem po 3 - 5 umow dziennie byl luz. Jak byly gorsze dni od razu wypad. Byly miesiace gdzie zarabialem 800 - 950 zl. W moim najlepszym miesiacu zarobilem 1650 zl (!!!). Zeby isc cos zjesc trzeba bylo sie zapisywac w kolejce i czekac az łaskawie ktos Cie pusci. Przywileje mialy koleżaneczki TL ktore mogly wychodzic na papierosa kiedy chcialy. Bylo to ponad rok temu, ale widze, ze jest jeszcze gorzej. Czasem mijam to miejsce i az mnie sciska w srodku. Jak juz ktos koniecznie chce pracowac w cc to niech idzie wszedzie tylko nie tam.

Ania GU

Pracowałam w Transcomie w Olsztynie rok. Na projekcie GU. Fantastyczna atmosfera, wspaniali ludzie, Team Lederzy pomocni, możnabyło zwrócić się do nich z każdą sprawą, moją Team Lederką była Kamila K. cudowna kobietka, ludzka. Studiowałam dzennie i nie było problemu żeby dogadać się co do grafiku. Cele sprzedażowe dostosowane do predyspozycji konsultanta. Szybka ściez]żka kariery i wiele cennych szkoleń, które wiele wniosły w moją pracę i wyniki sprzedażowe. Imprezy integracyjne zespół, wiele wyjazdów. Polecam tą pracę każdemu a sama będę ją wspominała z łezką w oku.

@Ania GU

Weź bo padnę Kamila Ko***z cudowna kobieta hahaha. Może jeszcze Damian C i Piotr B to cudowni ludzie ? Banda pseudo TL którzy upodlają swoich pracowników bo sami są upodlani przez przełożonych i jechanj za słabe wyniki

@:)

Patrząc na charakter Twojego wpisu, śmiem twierdzić, że nie pracowałaś/eś w tej firmie. Nie wierzę, że osoba z inteligencją komara dostałaby tutaj pracę.

lololo
@.

Tutaj właśnie takie osoby pracują, niezły samozjazd :)

olaf
@Ania GU

Zamiast tych wyjazdów i gównianej pizzy mogliby pensje podstawową podnieść... Szkolenia w tej firmie to pic na wodę fotomontaż.

@olaf

Szkolenia to siema, a jeszcze grożą, że jak się zwolnisz, to będziesz musiał za nie oddawać pieniądze.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
biszu

Ta firma wyciśnie was jak cytrynę. Manipulacje, kłamstwa, przekłamywanie raportów aby tylko zmusić Cię do jak największego zapierdzielu. Już naprawdę lepiej iść do pracy w galerii handlowej niż tu jeśli jesteś studentem a jeśli chcesz pracę na stałe to lepiej do Lidla. Dział HR ciągle kontratakuje widzę :)

Amadeusz

Nigdy więcej już kolacji w tej gó***anej korporacji!!! To że loguje się program 20min to Twoja wina i efa ma pracować, to że program padł i włącza się 20min to też twoja wina i masz to robić na efektywności własnej. To jest chore! Dobrze że już tu nie pracuje. Ludzie jak najdalej od tego chlewu.

aaaaa
@Amadeusz

popieram, ciagle usterki :)

lol
@Amadeusz

Zapomniałeś dodać że załatwiać sprawy w HR chodzimy na własnej przerwie :D

Była z Olsztyna

Nic się nie zmieniło dalej w większości komentarze wystawiane przez EX pracowników hejterów, którym nie wyszło. Poznałam wielu ludzi, którzy tylko narzekali a to agencja zła a to manager zły a to TL zły a to sprzątaczka po mnie nie posprzątała a teraz wylewaja pomyje.. smutne bo jeżeli się coś robi to należy to robić najlepiej jak się potrafi a i wyniki będą lepsze i premie wyższe. Tym czasem wszystkie te osoby robiły wszystko by nie pracować a bo mama pomoże a bo się nie chce a bo ciężko itd. Praca dla ludzi, którym zależy na rozwijaniu swoich umiejętności w rozmowach z ludźmi. Ja miałam na początku bardzo dużą bariere ale ta praca i ludzie których poznałam pomogli mi je przełamać przy okazji mogłam nie malo zarobic. Ja mogę polecić szczególnie tym, którzy nie mają jeszcze dokładnie obranej swojej scieżki zawodowej i chcą nabrać doświadczenia. Pozdrawiam cały zespół Olsztyński PLAY :)

Nigdy więcej transcomu
@Była z Olsztyna

Tak, najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka. Jestem byłym pracownikiem tego g***a i nawet za 10 tysięcy miesięcznie bym tam nie wrócił. Wytrzymałem tam ponad dwa lata bo musialem sam się utrzymać więc nie gadaj że jestem jakimś hejterem na utrzymaniu rodziców. Jak zapewne wiesz jeżeli chcesz się utrzymać w tym szambie musisz robić wyniki i cały czas mieć dobre SPH bo inaczej będzie rozmowa motywująca z TL w postaci " albo robisz wynik albo wypad" W najlepszym wypadku mogą Cię przenieść na infolinię lub ponaglenia. Chodzi o traktowanie pracowników i tą pseudo śmieszną atmosfere. Przycinanie kasy na premiach, zupełnie niejasny system premiowania i żałosne pensje. Z perspektywy czasu sam siebie podziwiam że tyle czasu tam.wytrzymałem.

Fan „nigdy więcej Transcom
@Nigdy więcej transcomu

Jezeli nie jestes hejterem to może inwalidą umysłowym, skoro pracowałeś tam 2 lata i niezrozumiales systemu premiowego :) Wszedzie musisz spełniać jakieś wymogi i oczekiwania najwyraźniej jesteś wybitną osobowością i w żadnej kolejnej pracy od Ciebie tego nie wymagają skoro piszesz takie dyrdymały.

lol
@Była z Olsztyna

Olsztyński PLAY to niezłe szambo :)

Mieciu

Praca idealna dla studentów dziennych. Można przychodzi do pracy w wybrane godziny. Jednak zostanie tam na dłużej można traktować jako porażkę życiową. Przedmówcy mają rację, korporacja w najgorszym wydaniu.

S

Hehehe jak czytam wasze komentarze to widzę od 2016 roku nic się nie zmieniło. Dalej ołówki i długopisy do wygrania w mega atrakcyjnych konkursach? Team leader nakazujący dzwonić kiedy CRM się co chwile wiesza i walić oferty w ciemno bez wglądu w konto klienta? Proponowanie gównianych ofert gorszych niż na stronie internetowej ? Dalej macie zebrania na florze ? :D Odradzam pracy w tej pseudo korporacji.Czytam że premie ucięte to pewnie dlatego że wzrosła minimalna płaca to trzeba gdzieś upierdzielc pracownikom żeby im się w (usunięte przez administratora) nie poprzewracało jak zarobią 200 zł więcej.

Konrad

Praca jest beznadziejna? To wyjdź ze swojej strefy komfortu! Podnieś się, zrób cel. Dzwoń do klienta i proponuj, nigdy się nie poddawaj, nigdy! Jeśli już coś chcesz powiedzieć - to mów mądrze. Gdyby każdy był taki to w Transcomie przy 200 godzinach wszyscy zarabialiby dobre pieniądze. Ja robię nadgodziny, cel na 100%, wypłata to aż 1900 zł! Netto! Za tyle można pracować.

@Konrad

Hahahaha xd Strefa komfortu a to dobre. Za to tez Ci dołożyli do pansji?

Avaya
@Lol

Gwarantuje, że jest tak jak mówi człowiek wyżej. Praca to jest praca, a nie plac zabaw, ale co można powiedzieć jeśli jesteś jakimś studentem z wydziału gastronomii i szewskiej pasji i traktujesz prace jako miejsce do przesiedzenia. Rozumiesz chyba teraz dlaczego masz zaledwie złotą smyczkę? ;)

@Avaya

Chętnie się dowiem gdzie studiowałaś skoro skonczyłaś w transcomie :) Praca dla srednio ogarnietej małpy dla studenta idealna na przekiblowanie na zleceniu pare miesiecy. Po studiach tu pracowac to porażka życiowa. Co innego projekty jeztykowe. Ocena pracodawcy sama mowi za siebie. Gdyby bylo ok to nie musielibyscie szukac pracownikow na siłę poprzez program typu polec kumpla oraz rozdawanie ulotek i lizaków przez HR. Wiesz co jest najgorsze? Jak sie tkwi po szyje w bagnie i mówi że jest dobrze. Moze Tobie się udalo z tego szamba wyrwać i to pewnie po wielu latach, gratuluje ale nie mów że praca tu jest ok. Jestem szczesliwym oficerem Wojska Polskiego i bardzo sie ciesze że pracowalem u was tylko albo i aż pół roku. Pozdrawiam :)

@Avaya

Jesteście nie w porządku wobec nowych pracowników tj. ścierwo umowy z natychmiastowym wypowiedzeniem z waszej strony. Hipokryzja aż kipi, nagroda za nie zatrudnianie na zlecenie a zatrudniacie przez swoje agencje pracy. Mak i niektóre markety lepiej płacą od was a to co trzeba znosić w tej pracy to czasem przechodzi pojęcie. Potraficie wylogować człowieka po 2h pracy i powiedzieć że ma iść do domu, jak tu zarobić? Co do kolegi wyżej to niektórzy mają życie i nie chcą pracować 200h w miesiącu. Nie nie wszędzie tak jest :) Pozatym zarobek przy 200h w miesiący 1900 netto to chyba słabo co?

Lidia

Czy ktoś z Was aplikował na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim? Jak wygląda proces rekrutacyjny i przebieg rozmowy? Jakie warunki zatrudnienia pracodawca jest w stanie zaoferować przyszłemu pracownikowi na takim stanowisku?

@Lidia

Lidia, vous me contacter en prive. je vous passe les informations sur le travaille avec la langue française. c est toujours le service de réclamation.

ano

Bonjour, avez vous plus d'info? Je suis interesse. Cordialement,

Zuza33

Donne moi plus d'info,stp

Polonais de Gdansk
@Zuza33

Transcom c'est un foutage de guele, n'allez pas travailler la-bas, il y a plein boulots mieux paye a Gdansk ou vous aurez surement des conditions de travaille comme il faut, pr votre info, j'ai perdu 2 ans chez eux.

Asia

Comment vous contacter ?

La libre
@Polonais de Gdansk

Tout cela est vrai. Personne ne tient longtemps là-bas. Beaucoup de stress et un travail inhumain avec les cliets qui agressent verbalement les agent du service après vente. Ils changent les règles comme de chemise et tout cela pour économiser de l'argent sur les salariés. A éviter ...

Turel

Mimo, że na tę firmę zostało już wylane tyle pomyj, że starczy, to ja i tak chciałbym dodać coś od siebie. Pracowałem tam bardzo krótko, tylko miesiąc, w lipcu - sierpniu 2017. Mimo, że czytałem wcześniej negatywne komentarze, to uznałem, że są one nieaktualne i że to było dawno a obecnie w firmie nie jest już tak źle. Jako, że byłem w wielkiej desperacji i pilnie potrzebowałem nowej pracy, bo powoli kończyły mi się środki do życia, to z braku alternatyw i z faktu posiadania doświadczenia w branży teleobsługi postanowiłem się tam zgłosić. Pierwsze wrażenia pozytywne, wręcz czułem się jakbym boga za stopy złapał. Miła atmosfera, nowoczesne, ładne biuro, elastyczny grafik i zarobki, które jak dla mnie były w porządku jak na tamte czasy. Zatrudniony byłem na back office play, szkolenie bardzo pobieżne, prowadzone zbyt szybko i zbyt lakonicznie. Nie zdałem egzaminu praktycznego, i nie dali mi drugiej szansy, mimo, że moim zdaniem rozmowa przebiegła bez problemu. Nie chcieli mi powiedzieć, czemu nie zdałem, ani odtworzyć tej rozmowy. Powiedzieli tylko, że nie bo nie. Zamiast tego zaproponowali mi przeniesienie mnie na inny projekt. Wybrałem więc projekt sklepu TV okazje i to był błąd. Praca tam była w małym, ciasnym pokoju, w ciągłym hałasie, klienci rozczeniowi ciągle, niekiedy po prostu nienormalni lub głupi i niecierpliwi, wyzywali nieraz krzyczeli, praca w ciągłym stresie i szybko bez czasu na zastanowienie. Zrezygnowałem po miesiącu, ale przez to że zerwałem umowę bez okresu wypowiedzenia, to nie zarobiłem nic! NIC! 0 zł za cały miesiąc pracy. Byłem zrozpaczony. To nie praca dla mnie. Banda złodziei! Do tego dochodzą wszystkie wady, które podano wyżej. Długie czekanie na przerwy, stres i niskie wynagrodzenie oraz śmieciówki i kary. Wyjścia integracyjne? Ja nie miałem żadnego! Stanowczo odradzam!

Widzę, że koleżanka niestety nie wie nic o prawie polskim. Polecam przeczytać o zawieraniu umów cywilno-prawnych w kodeksie cywilnym. Nawet przy tego typie umowie jest możliwość zawarcia okresu wypowiedzenia. Jeżeli pracownik takową umowę podpisał i zgodził się na warunki to niestety ale musi ponieść jej konsekwencje. W sądzie nic nie ugrasz :) Narazisz się tylko na koszta związane z postępowaniem sądowym. Więc niech koleżanka się wyedukuje, a potem komentuje :*

Ex
@Turel

Wyjścia integracyjne były dla wybranych, teoretycznie dla najlepszych, praktycznie dla znajomych królika:-)

Transcomistka

Transcom nie radzę tam pracy ani komu bo po prostu praca jest trudna a zatrudniają na umowy zlecenie jak nie przyjmiesz zlecenia kary pieniężne są ogromne po 200 i do 1000 zł za nie przyjęcia zlecenia a w umowie tego niema

Tiesto

Głupia gadka na zasadzie jesteśmy super pracodawca i posiadamy same plusy typu wyjścia integracyjne, bonusy do wypłat, czuj się u nas jak w domu, a tak na prawdę jedna wielka ściema nic nie jest tak jak na rozmowie oprócz wynagrodzenia, haczyki makiem pisane zwracać uwagę! Ogólnie atmosfera spotkania przyjazna ale skoro są takimi super pracodawca to skąd cały czas szukanie ludzi do pracy...? Niepokojące nie przyjąłem.

Czarna mamba

Profesjonalny (usunięte przez administratora). Człowiek jest tu na ostatnim miejscu. Strata czasu.

Normalny

Pracować tu moze każdy i pracuje każdy. Ludzie są durni, bardzo polscy i fałszywi. Spróbuj sie wykazać to obsmarują Cię od góry do dołu tylko dlatego żeby wyleczyć swoje kompleksy. Mysla ze jak maja wyższy staz to wszystkie rozumy pozjadali.

utracona nadzieja

Transcom to miejsce, które zabije w Tobie jakiekolwiek nadzieje. Jako pracownik tej firmy jestem w stanie powiedzieć, że została mi odebrana chęć rozwoju i pracy. Ciągłe pomiatanie, znajomości na działach, niekompetentni ludzie na stanowiskach zarządczych. Ta firma jest jednym wielkim żartem. Oby w końcu ktoś zrobił z Wami porządek... Tymczasem ja dam z siebie wszystko u innego pracodawcy, bo Wy nie doceniacie talentów i ludzi kompetentnych.

AAAA

Pracowałam na projekcie Back Office, praca bardzo stresująca i ciężka. Klienci bardzo często są mocno roszczeniowi a tak naprawdę mało można zrobić w ich sytuacji. Należy powtarzać te same standardowe teksty. Szkolenie nie przygotowało odpowiednio do pracy, wszystkich programów uczyliśmy się na bieżąco podczas pracy. Nikt nie wiedział o co tak na prawde chodzi. Bardzo często konsultanci gadali bzdury z powodu braku pomocy, nowi zostawali sami bez pomocy popołudniami. Team lederzy pomagają ale nie łatwo jest się do nich dostać i efektywność leci na łeb na szyje. Grafik mało elastyczny, często wybrane godzinny i dni wolne są już zajęte. Ludzie fajni i sympatyczni ale chyba moja najgorsza praca z powodu ciągłego napięcia na odpowiednią efektywność oraz bardzo często agresywnych Klientów.

Ola

Takie miejsca jak Transcom odbierają chęć do życia. Na wstępnym szkoleniu wszystko jest opisywane jako luzik, fajna praca z bonusami i premią. Rzeczywistość jest całkiem inna. Ludzie usadzeni w boxach jak kurczaki na fermie, duchota, hałas. Praca pod ciągłą presją. W bardzo trudnych warunkach. Bazy tak ułożone, ze caly dzien nic nie sprzedasz. Żenujące miejsce. Stawka 13.70 brutto śmieciówka na czas nieoznaczony a twój czas wypowiedzenia to 30 dni. Ciągłe straszenie karami finansowymi. Podnieceni team liderzy, którzy zapominają jak gówniane są początki w tej firmie. Żenada. Praca fajna dla kogoś, kto dopiero pójdzie na studia. Może i dla studenta na wakacje też. Ale dla absolwenta, który ukończył studia to praca poniżej godności. Pracowałam w innym korpo, mam porównanie standardów pracy w różnych firmach. W to (usunięte przez administratora) nie ma co się ładować. Kogo by się w tej firmie nie zapytać, to każdy na pytanie ile tam pracuje mówi: za długo. No cóż. Też pracowałam tam za długo!

OLA
@Ola

Cóż korpo i to w najgorszym wydaniu do tego ta aplikacja elektywność która liczy Ci czas podczas wykonywania zadania nie biorąc pod uwagę że wspaniałe oprogramowanie muli jak sam skurczybyk. DRAMAT!

Pomoc

Jak jest z zarobkami? Ile placa za godzine? Call center w Play.

ala
@Pomoc

10 lub 11 zł

oli
@Pomoc

jak zleceniówka to nie polecam, przychodzisz do pracy na zagrafikowane 8h, a po godzinie przyjdą i wylogują cie z telefonu bo nie jesteś już potrzebny dziś, biorąc pod uwagę to że tak jest przez większość dni w miesiącu to zarobisz ok 800zł niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 395 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.