opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Abra Meble (Abra)

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.7/5

Na podstawie 1015 ocen
Opinie(1311)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1311)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Jak rekrutujemy?
  • .
  • Co oferujemy?
  • .
  • Praktyki studenckie
  • .
  • Meble
  • .
  • Social Media

O nas

Kogo szukamy?

Jak rekrutujemy?

Co oferujemy?

Praktyki studenckie

Meble

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biała Podlaska - Abra Meble
Bielsko-Biała - Abra Meble
Brzesko - Abra Meble
Bydgoszcz - Abra
Chojnice - Abra Meble
Chorzów - ABRA S.A.
Dębica - Abra Meble
Gdańsk - Abra Meble
Gniezno - Abra Meble
Gorlice - Abra Meble
Gorzów Wielkopolski - Abra Meble
Jarocin - Abra Meble
Jelenia Góra - Abra Meble
Katowice - ABRA S.A.
Kielce - ABRA
Kluczbork - Abra Meble
Konin - Abra Meble
Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno - Abra Meble
Kraków - ABRA
Krosno - Abra

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie

Opinie o Abra Meble (Abra) Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Abra S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pedro

    28.05.2018 16:59

    Inne

    w jednym tygodniu odszedł kolejny kierownik sklepu i kolejny kierownik regionalny.. to o czymś świadczy. O podwyżkach można zapomnieć. Ciekawe co z rejonami teraz.. jakie zmiany nas czekają..
    ReviewUserIcon
    znudy

    30.05.2018 22:13

    Inne

    PODWYZKI!! Nowa premia to brak premii. Tyle w temacie szanowni ;)
    ReviewUserIcon
    Z perspektywy czasu

    08.05.2018 21:55

    Inne

    Od dość krótkiego czasu nie pracuję na stanowisku kierownika sklepu. Przez pierwsze kilka dni miałem obawy o moją przyszłość. Po niespełna miesiącu znalazłem pracę w której płacą mi za nadgodziny które mogę bez obawy wpisać w grafik, by mi się zamknął miesiąc. Pieniążki o 55 % większe, bez progów. I co zabawne, również w branży meblarskiej. Patrząc na ostatnie lata w Abrze to niestety ale poziom kierowników stale spada, w sumie.. nie można się dziwić jeżeli podstawa kierownika oscyluję w okolicy 1800 - 2100 zł netto co jest dla mnie obecnie żartem. Pana prezesa nie znam dobrze, nawet zrobił na mnie dobre wrażenie w Krakowie (Wieliczka), myślę że zauważył problem spadającej jakości pracowników. O Paniach menadżer nie wspomnę, nie chcę nikogo obrażać, teraz już jest to dla mnie zabawne. W pełni popieram poprzedni wpis, Abra nauczyła mnie samodzielności. Z tego co wiem, a wiem to z pierwszej ręki to kiedyś i tak było lepiej - na początku gdy awansowałem na kierownika zostałem przeszkolony, obecnie się tego nie robi w taki sam sposób, w sumie po co ? Szkoda mi was starzy pracownicy :( Pozdrawiam księgowe, pozdrawiam e-sklep, dział audytu - będę was długo wspominał !
    ReviewUserIcon
    Z perspektywy czasu

    10.05.2018 22:00

    Inne

    Tak, ja otrzymywałem wynagrodzenie na stanowisku kierowniczym od 1950 zł (słaby miesiąc) do 2500 zł. Na potwierdzenie mam rozliczenie wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Klx56bg12

    25.05.2018 17:49

    Inne

    Mam tak samo jak Ty ???????????????? aktywnie szukam innej..
    ReviewUserIcon
    Myśliciel

    16.05.2018 21:26

    Inne

    Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!
    ReviewUserIcon
    NoCoTy

    17.05.2018 15:51

    Inne

    Darek polać Tobie!
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2018 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stoliczek

    05.05.2018 21:37

    Inne

    Które sklepy będą zamykane?
    ReviewUserIcon
    cała prawda

    12.05.2018 13:01

    Inne

    to jest klika, która wzajemnie się chroni - nawet nie wiem czy prezes zna całą prawdę, nawet ktoś powiedział kiedyś, że ta firma działa jak firma rodzinna :) myślę, że prezes ich tak nauczył z tymi planami bo sam nie ma pomysłu albo ma nie przemyślane, nikt jednak mu prawdy nie powie wystarczy popatrzeć na karierę osób zarządzających w firmie, zero doświadczenia ale prezesowi pasuje - lojalne. wierne, przytakujące i żeby przypadkiem się lepiej nie znali bo takich od razu wyrzuca albo utrudnia życie
    ReviewUserIcon
    szczęśliwy były pracownik

    12.05.2018 12:46

    Inne

    polecam nowym pracownikom przeprowadzić wywiad i dobrze się zastanowić zanim złożycie aplikację, to co tu piszą negatywnie to prawda tym co pracują polecam szukanie pracy, której dla Was jest ogrom - jesteście bardzo dobrze wyszkoleni ze względu na ogrom pracy nierealnej jaką wykonujecie i jak ktoś poniżej napisał wielozadaniowość wykorzystajcie rynek pracownika, nie tkwijcie w jednym miejscu z przyzwyczajenia bo inni pójdą do przodu i z was tylko będą się śmieli gratuluję decyzji regionalnym Marcinom (jedyni kompetentni ludzie), nie wiem na co reszta czeka podziwiałem ich, że tyle wytrzymali z prezesem i jego klakierami
    ReviewUserIcon
    Stoliczek

    11.05.2018 22:09

    Inne

    I cóż, dziś kolejny mail i kolejna osoba odchodzi. Ciekawe czy mnie też zwolnią, czy może sam odejdę? PS. 2000 to ja do ręki zarabialem jako sprzedawca w małej, prywatnej firmie. Tylko dojeżdżać trzeba było.
    ReviewUserIcon
    Stoliczek

    05.05.2018 21:59

    Inne

    Pracuje w abrze kilkanaście miesięcy i niestety zgadzam się z negatywnymi opiniami. Np taki Pracownik techniczny odwala kawał dobrej (i cięzkiej) roboty, a zarabia śmiesznie niskie pieniądze. Nieważne, że kierownik jest z niego mega zadowolony, nieważne, że na magazynie niczego nie brakuje, bo jakby brakowało, to i tak zapłacą za to pracownicy. Góra nie da złamanego grosza więcej niż to co na umowie. Sprzedawcy? Niebotycznie wysokie progi, w zeszlym miesiącu nikt nie wyrobił grosza premii. A jedyne co slychac to to, ze nie sprzedajemy. Nikt nie slucha, kiedy mowimy, ze klient tylko oglądał, "bo jak klient wchodzi do sklepu, to nie po to zeby pooglądać, tylko żeby kupić". Niestety droga góro, sam jestem takim klientem, co często idzie pooglądać. Bo to lubię, bo jestem ciekawy, bo może za pół roku coś kupię. Ale nie teraz i żadne gadki sprzedawców mojej chęci na TERAZ nie zmienią. I sprzedawcy to rozumieją ale wy, droga góro, nie. Kolejna sprawa - zarobki. Wiadomo, śmiesznie niskie, zeby kierownik zarabial tyle ile zarabia? Za taką odpowiedzialność jaką jest sklep meblowy?! Żeby sprzedawca nie mial tych 2 tys na rękę? Na spotkaniu w Krakowie Pan Prezes zapytał, czemu pracujemy, skoro jest tak źle. No dlaczego? Bo mamy rodziny! Bo czesto mamy blisko. Bo praca nie lezy na ulicy, bo są fajni wspolpracownicy, dla których chce się isc do pracy, bo są fajni klienci, bo sama praca potrafi byc przyjemna. Ale na pewno nie dla tej niskiej wypłaty za tą ilość obowiązków i narzucanych poleceń. I prędzej czy pozniej wlasnie ta wyplata będzie powodem, dla ktorego się odchodzi. Bo z czegos trzeba zyc, a życie od pierwszego do pierwszego, czy od 10 do 10 to nie życie, to egzystencja. Dodajmy do tego ekspozycję - coraz to gorsze meble, coraz to brzydsze, coraz to takie same. I co z tego ze tanie - jak nikt tego nie kupuje? I zaraz bedzie trzeba wyprzedać, bo idzie cos nowego. I zaraz bedzie najazd, bo sie nie udało wyprzedać starocia i wstawić nowego. Wchodzą kuchnie, lipa taka, że głowa mała. I znowu jakieś progi, któych nie przekroczy sprzedawca. I jeszcze zero organizacji, sklep sam musi sobie wszystko ogarnąć. Co dostalismy? Elipę do boksu i meble? A reszte musimy sami ogarniac, dopytywac się, szukać, dzwonić po innych sklepach. Gdzie tu organizacja jakas? Jedyne, za co mogę podziękować ABRZE, to za lekcję życia, pozostawiony sam sobie nauczyłem się baaardzo wielu rzeczy, które na pewno moj przyszly pracodawca doceni. Bo takiego będę szukać w przyszlosci. Aha i dziękuję za super wspołpracę MRE MM i MZ, miło było Was poznać, miło było z Wami pracować. szkoda, że tacy ludzie jak Wy nie zostali docenieni i że firma nie stara się was zatrzymać lepszymi zmianami. Strach bierze na mysl, co teraz będzie. Sorry za ten esej. Stoliczek :P
    ReviewUserIcon
    Stoliczek

    06.05.2018 00:03

    Inne

    Czyżby?
    ReviewUserIcon
    Sir

    07.05.2018 15:30

    Inne

    Kurde , zgadzam się z Tobą - polać mu . I za pewne pracuje dłużej od Ciebie . Ciężko powiedzieć coś dobrego o abrze oprócz tego że daje surową lekcje życia , i samodzielności. Dość często zostajemy tylko sami . Osobiście uważam że praca w abrze jest dla wytrwałych , czasem będziesz miał dość , czasem się po śmiejesz (20 zł plus hahaha)
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    04.05.2018 16:04

    Inne

    Wszyscy macie dużo do powiedzenia ale ani jedno z was nie ma odwagi się się podpisać.
    ReviewUserIcon
    Heniek

    04.05.2018 19:50

    Inne

    A ty (usunięte przez administratora)nie masz nic do powiedzenia ale jak widać podpisać się umiesz tylko imieniem żałosne. Prawda w oczy kole zgadza się.
    ReviewUserIcon
    Dokrystyny

    06.05.2018 23:17

    Inne

    To jest miejsce do wyrażenia opinii.Co ma podpis do rzeczy? Jeżeli Krystyno chcesz się pochwalić nazwiskiem- zapraszamy.
    ReviewUserIcon
    :)

    25.04.2018 16:22

    Inne

    Abra to dobra firma dla ludzi, którzy lubią handel i rozumieją jak się pracuje na prowizji. Podstawa daje gwarancje comiesięcznej wypłaty. Prowizja nie ma granic, można zarobić naprawdę dużo. Lubię tą prace. Premia prowizyjna stosowana jest zwykle w handlu i usługach, w stosunku do sprzedawców, akwizytorów, inkasentów i innych pracowników, u których skuteczność pracy jest wyrażona sumą obrotów lub uzyskanym dochodem. Wynagrodzenie prowizyjne oblicza się zwykle jako procent sprzedaży bądź jako wynagrodzenie od sprzedanej sztuki wyrobu lub usługi. Wysokość stawki prowizyjnej ustalana jest w oparciu o ilość czasu potrzebnego na dokonanie określonej transakcji lub wykonanie usługi z uwzględnieniem specyfiki wyrobu lub usługi będącej przedmiotem transakcji. Ponadto wysokość omawianej płacy zależy od stawki osobistego zaszeregowania pracownika, która zależy od poziomu wymaganych kwalifikacji zawodowych. W zależności od tego, czy wyniki pracy zdeterminowane są indywidualną pracą pracownika, czy wysiłkiem zespołu, stosuje się prowizje indywidualne lub zespołowe. Prowizje mają charakter roszczeniowy i ich przyznanie pracownikom wynika z regulaminu wynagradzania. Forma ta w czystej postaci gwarantuje wynagrodzenie tylko wtedy, gdy pracownik spełni warunki uzyskania prowizji. Jeśli w danym okresie nie pracował lub pracował nieefektywnie, wynagrodzenia nie otrzymuje.
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.05.2018 07:49

    Inne

    Rozumiem jak się pracuje na prowizji i co z tego? Klienci nie wchodzą do sklepu i nie ma sprzedaży. Może mam po domach chodzić i namawiać na wymianę mebli? Żałosna firma i debilni zarządzający.
    ReviewUserIcon
    Taaaa

    03.05.2018 18:09

    Inne

    Hahaha. . Bardzo śmieszne, traktujecie ludzi przedmiotowo, wprowadzacie zamęt, sami kladziecie kłody pod nogi a potem pretensje do szeregowych pracowników.. Prawda, że wynagrodzenie jest zawsze na czas, jak komuś minimum wystarczy i jest bardzo odporny na stres i notorycznie lubi kłamać to tak - jest to praca dla Ciebie! System prowizyjny to kpina, najpierw trzeba przekroczyć pewien nie mały próg, a dopiero po tym przysługują jakieś drobne grosze.. Ten próg osiąga się najczęściej na koniec miesiąca, premie miesięczne w związku z tym są bardzo niskie, wysokości dziennych napiwków kelnera.. Oczywiście występują inne premie, z taką iloscia haczyków, że otrzymanie ich to nie lada wyzwanie... Jedyny plus to nauka obsługi wielu dość skomplikowanych aplikacji,wielozadaniowosc, która przyda się podejmując kolejną pracę
    ReviewUserIcon
    Mam dosc

    26.04.2018 20:39

    Inne

    Ledwo jeden regionalny odszedł, już kolejny na wypowiedzeniu, podobno kolejni już się zastanawiaja.W ciągu 1,5 roku odeszło jak dobrze licze 9.... A regionów 6.Z centrali jeżdża o zwalnia kierowników( teraz już chyba większość szuka pracy).Zresztą nic dziwnego bo po kilku latach pracy 2000 netto to żal a przy tym taka odpowiedzialność i tylkp wynik sie liczy.Kiedys to była fajna firma.Dalo się fajnie pracować i zarabiać.Wszystko było inne.ja już pasuje,bo ciężko mi się z tym pogodzić że ktoś tak niszczy tak firme
    ReviewUserIcon
    do Sprawiedliwych

    30.04.2018 16:23

    Inne

    Macie racje ,wszyscy wiedza kto robi ten hejt (usunięte przez administratora) z wybrzeża ) . Zawracają (usunięte przez administratora) telefonami .Szkoda gadać !
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.04.2018 19:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Źle się dzieje

    26.04.2018 21:12

    Inne

    23 osoby powiedziało że wpis dla nich pomocny i prawdziwy.chyba nikt z góry tego nie czyta....
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    27.04.2018 11:04

    Inne

    Czytają.. tylko czy ich to rusza? Wątpię w to.. chociaż szum personalny był.. mimo to i tak nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni..... ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    20.04.2018 20:37

    Inne

    Powiedzcie ile może zarobić kierownik sklepu na Mazurach. Czy umowa jest stała czy coś innego?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.04.2018 09:38

    Inne

    Kierownik sklepu 2600 brutto. Plus premie, których raczej nie widzi lub są bardzo małe. Umowa na pełny etat.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    27.04.2018 11:02

    Inne

    Premie? Chyba w marzeniach.......
    ReviewUserIcon
    Z szeregów

    26.04.2018 21:03

    Inne

    Niestety odchodzi kolejny regionalny :-( co najgorsze taki, który szanuje ludzi i na którym zawsze można polegać...Po ostatnich bardzo ciężkich miesiącach to przysłowiowy" gwóźdź do trumny". Teraz to już coraz poważniej zastanawiam się nad tym co ja tutaj robię? Przykro, na prawdę przykro :-((
    ReviewUserIcon
    Kiero

    26.04.2018 21:11

    Inne

    Teraz nadchodzi czas na kierowników trzeba odejść bo w tej firmie lepiej nie będzie .A szkoda.
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    21.04.2018 19:03

    Inne

    Nie zawsze musi by,c w firmie idealnie czasami jest gorszy moment!
    ReviewUserIcon
    Zmartwiony.

    22.04.2018 20:27

    Inne

    Tylko ten moment trwa już pół roku.
    ReviewUserIcon
    Również zmartwiony

    26.04.2018 21:09

    Inne

    Ten moment trwa już znacznie dluzej
    ReviewUserIcon
    Wer

    26.04.2018 20:00

    Inne

    Witam,czytam te opinie i z przykrością muszę się zgodzić. Firma Abra problem najważniejszy to brak zarządzania. Pomysłu i najważniejsze marketingu .Brak reklamy tv ,gazetek .Nie każdy klient jest W Internecie to stanowczo za mało. Pracownicy odchodzą po kolei ,najlepiej widać to po Kierownikach regionalnych. Zmykają jeden po drugim A dlaczego bo nikt nie liczy się z ich zdaniem. Firma powinna mieć pomysł na biznes A tu jedynym pomysłem jest przestawianie mebli na sklepie .Trochę to słabo nie sądzicie?Otwieranie sklepów praktycznie w każdym mieście A gdzie nie gdzie dwa wychodzi bokiem. Meble to nie artykuł pierwszej potrzeby .
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony pracownik

    10.04.2018 11:08

    Inne

    Osobiście nie polecam pracy w ABRZE S.A. Ceny może niskie, ale meble średnie. Pracowników traktuje się tam jako murzynów, jedyne co się liczy to słupki w exelu. Winę, że wszystko ponoszą pracownicy, którzy mają ogarnąć wszystko (sklep, magazyn, zamówienia, reklamację i oczywiście zarabiać dla firmy krocie). Niezadowolonych klientów masa, z która zostawia się pracowników samych, a taki pracownik nic nie może poza przepraszaniem i uśmiechaniem się. Progi sprzedażowe przynajmniej u nas w sklepie były nierealne, więc premia w wysokości 20zł to i tak sukces. Zarobki totalnie nie adekwatne do obowiązków. Po zwolnieniu kierownika (w sumie bez powodu) pracownicy zostali bez pomocy, wsparcia. Nie inwestuje się w tej firmie w reklamę, bo jak nas uświadomiono reklama to my. Brak katalogu papierowego, w pewnym momencie rezygnacja z gazetek, bo klient ma sam przyjść. A klienci w większości oglądają, zwiedzają, nie kupują, a opierdziel dostają pracownicy, bo licznik sprawdzany jest na bieżąco. U nas były telefony dzień w dzień i sprawdzanie tabelek. Ciągły stres i powtarzanie ze nikt nie jest niezastąpiony. Ciągła redukcja pracowników, byle tylko grafik w systemie przeszedł. A zwolnienia bez podania powodu to standard, nie ma obrotu to dziękujemy. Także często wiszą ogłoszenia, bo w pracowników się nie inwestuje tylko wymienia. A i brak premii, nagród, czy paczek świątecznych.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.04.2018 01:48

    Inne

    Nie wiem o której miejscowości piszesz, ale masz świętą rację...
    ReviewUserIcon
    Kierowniczka

    19.04.2018 22:30

    Inne

    Pracuje w Abrze prawie rok, nie jest tak źle jak piszecie. Może brakowało towaru a teraz jest ok. Wypłata na czas, a pracować wszędzie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Sabina

    18.04.2018 20:27

    Inne

    Czy to prawda .że dni Abry są policzone. I w kazdej chwili może to się zakończyć.?
    ReviewUserIcon
    JJ.

    22.11.2017 15:02

    Inne

    Niestety moja opinia na temat firmy jest dosyć słaba. Pracowałem w Abrze w centrali w Krakowie. Nie będę podawał w konkretnie jakim dziale, ale powiew Wam jedno. Atmosfera jest bardzo słaba, zarobki niestety równie słabe.. Ciągłe rekrutacje na stanowisko pracownik ds. logistyki i zakupów mówi chyba wszystko.. Plusem jest to, że można jakieś doświadczenie zdobyć. Zarobki są bardzo niskie. Najgorsza w tym wszystkim jest atmosfera.
    ReviewUserIcon
    małaniskalala

    26.12.2017 11:22

    Inne

    cukiereczek szefunia lipne zarobki i tyle a ty se latasz latawico z prezesami po świecie za naszą krwawice zeby cie wsadzili w paczke i wysłali DP...D doaleko oszustko i alkokochanko se w urodz, napisala
    ReviewUserIcon
    Draża

    14.04.2018 14:39

    Inne

    @Szymon czy jesteś podstawiony ?
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    11.04.2018 17:31

    Inne

    Zapomniałam jeszcze dodać, że ciągłe przeskakiwanie mebli z klasy na klasę jest bezsensowne i denerwujące. Sprzedawcy wychodzą na idiotów, ponieważ informują klientów że jest wyprzedaż i tego towaru już nie będzie, po czym za np. tydzień dwa, mebel znów jest dostępny. Często bywało tak że klienci zamawiali mebel z klasy 111 (dostępny termin do 10 dni góra 14) a w tym czasie przechodził on na klasę 112 (wyprzedaż- z dostępnością kiepsko) i albo czekali naprawdę długo, albo trzeba było sprowadzać go z innych sklepów(papierologia), albo z niego rezygnowali. To jest dopiero robienie idioty z klienta i ze sprzedawcy. A wiadomo za wszystko obrywa sprzedawca.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Abra Meble (Abra)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Abra S.A.

    Łagiewnicka 33A 30-417 Kraków

    NIP:6792143823

    REGON:351200371

    KRS:0000003143

    https://www.abra-meble.pl
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    11.04.2018 16:57

    Inne

    Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami o tej firmie. Liczą się tylko cyferki i tabelki a pracownik na samym końcu, nie mówiąc już o klientach (bo niezadowolonych jest wielu- i nie chodzi tu o obsługę, a o jakość mebli) Progi sprzedażowe wysokie, nie ma co liczyć na peremię a jeśli już to jest naprawdę znikoma. Najniższa krajowa i ciągły stres- bo utargi wciąż za małe więc i bat nad głową musi być, za to dobrego słowa nigdy nikt nie słyszał. Jest pełno karierowiczów, którzy o sprzedaży mają tylko pojęcie teoretyczne i nic poza tym, potrafią tylko powtarzać wyuczone regułki. Reklamacji sporo, niezadowolonych klientów także. Opierdziel z każdej strony- albo klient, albo "góra". Pretensje do sprzedawców że nie ma utargów, a szkoda zainwetować w porządną reklamę. Nie ma czego szukać w tej firmie, można pracę tam potraktować jak chwilową i zmykać bo firma nie szanuje swoich pracowników. Sama ekipa sklepu w którym pracowałam wspaniała.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony były pracownik

    07.04.2018 12:05

    Inne

    Nie polecamy pracy w firmie Abra Meble. Progi sprzedażowe specjalnie zawyżane, aby tylko sprzedawcy nie mogli uzyskać premii. Pretensje do pracowników, że nie ma sprzedaży, choć czasami całymi dniami klienci to "zwiedzający", albo w ogóle prawie ich nie ma. Ogrom papierologii, wypłata to najniższa krajowa. Dla regionalnych i operacyjnych liczą się tylko cyferki, a ludzi mają gdzieś. Kierowników obiboków trzymają po pół roku, a tych którzy naprawdę się interesują firmą zwalniają... Co do pracowników technicznych: ciągłe bezsensowne przestawianie mebli na ekspozycji, jedną rzecz każą złożyć, a za chwilę idzie na wyprzedaż, brak rampy przy magazynie, która pomagała by w rozładunkach, a zdażało się że przyjeżdżały 3-4 wielkie palety zawalone meblami skrzyniowymi. Za tą pracę powinna być wypłata 2000 do ręki, a nie brutto. Osiągnięcie premii dla technicznego praktycznie nierealne (na prawie dwa lata pracy premia tylko raz). Żadnych paczek/bonów na święta, co w tak dużej firmie powinno być podstawą (nie musi być nie wiadomo jak dużo, wystarczy symbolicznie, a pracownikowi od razu byłoby milej). Meble średniej jakości, często ludzie przychodzą zdenerwowani z reklamacjami i obrywa się sprzedawcom, którzy nie mają na to wpływu. Ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Jak ktoś nie ma gdzie pracować, to można się zaczepić na chwilę, ale za taką "kasę" pracę można znaleźć wszędzie. Jedyny plus to super współpracownicy na sklepie.
    ReviewUserIcon
    A

    22.03.2018 08:40

    Inne

    Pracowałam przez wiele lat w abrze i powiem wam szczerze, że nie jest tak źle jak tu piszą. Fajni ludzie, dobra atmosfera, czasami jak to w pracy bywa pod gorke, ale gdzie nie ma.
    ReviewUserIcon
    Porażka

    17.03.2018 08:51

    Inne

    Najmniej w tej firmie zarabiaja dziewczyny z biur w magazynach 1500 na rękę a najwiecej im się obrywa za wszystkich pomimo ze swoją pracę robią na 200%
    ReviewUserIcon
    Stasiu

    09.10.2016 16:05

    Inne

    Powie ktoś z pracowników magazynu ile faktycznie bierzecie na rękę?
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    17.03.2018 08:38

    Inne

    1500 na reke referentka magazynu
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    17.03.2018 08:40

    Inne

    1500 na rękę administracja magazynu
    ReviewUserIcon
    Keke

    16.03.2018 22:02

    Inne

    W przypadku kiedy Abra mieści się w mniejszym mieście i utargi miesięczne nie są równe, okazja do zarobienia więcej niż 1530 parę złotych jest znikoma. Próg premiowania jest śmiesznie wysoki, czasem nie zrobisz nawet połowy z założonego planu (do premii liczą sie tylko zamówienia wydane klientom). Im więcej sprzedawców na sklepie tym o to ciężej, nie oszukujmy sie. Tym bardzie że brak mebli na magazynach, długie czasy oczekiwania klienta nie przyciągną. U mnie w sklepie nikt sie o klienta nie zabija, dzięki Bogu, jakoś tam sie dogadujemy ale znam przypadki ze bywa ostro. Generalnie, mając porównanie, bo pracowałam wcześniej w innej dużej sieciówce meblowej, Abra wypada naprawdę kosmicznie słabo. Programy na których sie pracuje są skomplikowane, jeśli sie nie przejdzie pełnego szkolenia z nich to mogą naprawdę dać w (usunięte przez administratora) Nie są intuicyjne, zagmatwane, kazdy program do czego innego... Oprócz tego papierologia, papierologia i jeszcze raz papierologia! Każda kartka jest na wagę złota, wszędzie ma być poukładane, żadnych braków w dokumentacji sie nie toleruje. A tak na koniec, bo moja kariera w tej firmie na razie nie trwa jakoś długo, mogę napisać tyle, ze kompletnie w tej firmie nie skupia się na sprzedaży, na ciągłym obrocie towarem tylko na wszystkim innym wkoło. Meble z ekspozycji to praktycznie świętość, o ile coś nie jest wyprzedażowe to klient tego nie dostanie. O ile w przypadku mebli skrzyniowych mogę to zrozumieć, to w przypadku tapicerki jest to sytuacja dosyć chora.
    ReviewUserIcon
    Rodez

    09.03.2018 14:48

    Inne

    Abra to już dno. współczuje ludziom w sosnowcu gdzie poszedł kierowniczek (usunięte przez administratora) z dębicy nieudacznik życiowy który ma zero pojęcia o tej robocie a został wkręcony przez kogoś z Krakowa i miał się nie wiadomo za co bordowy na gębie (usunięte przez administratora) doprowadził magazyn w Dębicy do strat sięgających ponad 50 tys. i poleciał na sosnowiec bo pracy nigdzie by nie znalazł bo nie nadaje się do niczego. wykorzystuje pracowników by robili robotę za niego bo on nie potrafi. kasa marna robota ciężka a na koniec i tak pracownik zostanie zrobiony w balona
    ReviewUserIcon
    KeKe

    16.03.2018 21:42

    Inne

    Miałam styczność z kierownikiem z Sosnowca - arogancki buc to w jego przypadku komplement. Robienie ze sprzedawców (w przypadku ludzi, z którymi pracuję, ludzie w większości z doświadczeniem w branży meblowej) orgraniczonych (usunięte przez administratora) to zakrawa dla mnie na jego sposób na dowartościowanie siebie. Cyrk przy inwentaryzacji, groźby w przypadku braku dwóch średnio ważnych kartek... Przedstaienie musi trwać
    ReviewUserIcon
    Delfin

    13.03.2018 20:01

    Inne

    Czy to prawda że Abre chce przejąć Agata?
    ReviewUserIcon
    Lola

    12.03.2018 22:45

    Inne

    Pracuję w Abrze już długo jak naten sklep sprzedaż co raz mniejsza klientów co raz mniej reklamy brak nawet gazetki brak. W magazynie mebli nie ma wymagania co raz większe. Nikt w tej durnej firmie nie potrafi docenić pracownika, który pracuje dłużej i ma doświadczenie i zarabia na firmę. Ludzie otrząśnijcie się .
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.02.2018 19:19

    Inne

    A ile zarabia teraz pracownik techniczny bo myślę wysłać CV bo w moim mieście potrzebują . Czy ktoś mi podpowie ? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    16.02.2018 21:57

    Inne

    Powinieneś zapytać co robi pracownik techniczny i za co odpowiada a potem zapytac ile moze zarobic ale odpiwiem 2200 i zapier.... Na maksa rozladowuje tiry, skreca meble, maluje u przenosi na sklepue oraz laduje klientom na premie nie ma szans a jak trzeba to nawet sprzedaje ale nic z tego nie ma na koniec dostaje (usunięte przez administratora) Za nie wiadomo za co bo regionalnemu albo obszarówce ne pasuje. Dobrze sie zastanow zanim zglosisz swoja chec do pracy ta firma niszczy ludzi i ma ich głęboko gdzieś.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.02.2018 15:27

    Inne

    Dokładnie, wszystko się zgadza. 2200 i cały dzień przenoszenia mebli z miejsca na miejsce, bo kierownik ma taki kaprys.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    10.02.2018 13:17

    Inne

    Abra S.A. Magazyn w Sosnowcu, ul. Sokolska 68A Zamieszczono ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika administracyjnego magazynu. Zostałam zaproszona na rozmowę i od razu przyjęta. Dostałam skierowanie na badanie, które miałam szybko zrobić i po kliku dniach rozpocząć pracę. Minęły dwa tygodnie od zrobienia badań a ja nadal nie zostałam wezwana do pracy. A jak zadzwoniłam do kierownika w tej sprawie, to nie odbierał. Więc wysłałam sms. Na który dostałam odpowiedź, że nie zostanę przyjęta, bo ktoś przyszedł z L4 i zostaje w pracy. Więc, po jaką cholerę dali ogłoszenie o pracy? Dlaczego tak duża firma jak Abra robi sobie jaja z ludzi którzy szukają pracy?Totalna porażka! Kierownik magazynu z Sosnowca Pan Jan Z. za takie traktowanie ludzi, to powinien wylecieć na zbity łeb....
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.02.2018 15:54

    Inne

    Ciesz się, że tej pracy nie dostałaś. Masz szansę iść do innej, normalnej :)
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    10.02.2018 15:58

    Inne

    Normalka ja tak byłam zwodzona przez tydzień potem jak sama zadzwoniłam to kierowniczka powiedziała że są problemy i jednak nie będą nikogo zatrudniać a ja jak głupia czekałam i zrezygnowałam z innych ofert na szczęście pracuję już gdzie indziej. Ludzie omijajcie tą firmę z daleka ani przepraszam ani spierpapier, a jak poprosiłam nr do kierownika a potem dyrektorki to żadne nie odbieralo i nie oddzwaniala a prezes się podobno takimi bzdetami jak ja nie zajmuje normalnie brak słów. Pewnie tez by telefonu nie odbierał. Żenada
    ReviewUserIcon
    @Antek@sprzedawca

    28.01.2018 10:49

    Inne

    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedz, nie ukrywam że mnie zaskoczyliście myślałam że na stanowisku sprzedawcy jest co najmniej 2200- netto.I wcale nue jest w Abra tak tragicznie...no cóż....i gdzie tu szukać pracy w handlu...?jak wszędzie porażka:/
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.01.2018 17:57

    Inne

    W Hrubieszowie otwierają Abre. Proszę o dyskusję na temat rozmów o pracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    gość

    29.01.2018 18:34

    Inne

    Nie warte wysłania nawet cv praca w stresie za najniższa krajowa bo przy takim utargu premi nie dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Asia

    25.01.2018 18:33

    Inne

    Witam, bardzo proszę o opinię ilę zarabiają sprzedawcy w Abra?umowa jest na najniższą ?są premie?Bardzo proszę o merytoryczną odpowiedz jaka to praca.Z góry dziękuję za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca

    26.01.2018 17:08

    Inne

    Asia lepiej poszukaj innej pracy sprzedawca ma 2200 ale rzadko kiedy ma szanse zrobić więcej. Jak juz zarobi bo np dwóch innych sprzedawców sie zwolni to jest taka pani R która zadba aby na miejsce dwóch zatrudnić trzech a potem wybrać niby najlepszych dwóch. Poza tym obecnie jest problem bo nie ma co sprzedawać ale nikt się tym nie przejmuję, brakuje towaru na magazynie a później ty wysluchujesz od klientów
    ReviewUserIcon
    Antek

    26.01.2018 19:55

    Inne

    Dokładnie, 2200 brutto. Premię dostaniesz, jak bardzo dużo sprzedasz, jakieś max 200zl. Zawalą Cię pracą papierkową, a jak nie będzie technicznego, to sama ściągniesz dostawę z auta :) Rada- szukaj gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    10.01.2018 22:02

    Inne

    Ile teraz na reke ma sprzedawca?
    ReviewUserIcon
    Pomorze

    06.01.2018 23:09

    Inne

    Tak, w firmie nadal potrzeba wielu pracowników. I będzie tak nadal. Oczywiście, w ostatnim czasie były minimalne podwyżki, są to jednak podwyżki które nie robią wrażenia. Nadal jest to zdecydowanie mniej niż u konkurencji.
    ReviewUserIcon
    Zażenowany

    01.12.2017 11:59

    Inne

    Praca nie adekwatna to wynagrodzenia. Sytem premiowania śmieszny, za takie pieniądze to wszędzie znajdzie się prace . Obiecują co innego a w praktyce wygląda zupełnie inaczej. Zbiera się ochrzan za wszystkich nawet za magazyn któremu nie chce się zapakować mebli. Meble jakościowo średnie. Praca dla ludzi zdesperowanych, którzy nie wiążą koniec z końcem. Brak mozliwosci rozwoju . Ciezko połączyć pracę z życiem prywatnym. Kierownictwo nie ma poszanowania dla pracownika . Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Black

    23.11.2017 17:14

    Inne

    Praca jak praca. Myślą że w biurze ludzie pracować będą za małe kasę i całować będą po stopach. Pracy sporo. Jak ktoś nie ma doświadczenia to na jakiś czas można się załapać.Są działy w których rekrutacje są ciagłe. Nowa kierownik zakupów, to może zrobi porządek z tymi obrażonymi na cały świat księżniczkami. Na razie chyba jest ok, chociaż teraz podobno nie ma tam kto pracować. Szkoda że zdania ludzi nikt nie słucha i do prezesa trafia wszystko wygłaskane albo nic sobie z tego nie robią.Niby rozmawiaja z ludźmi jak jest i jak już nie pracują dzwonią zapytać, a podobno wszystko jest tak przedstawiane żeby wszyscy się cieszyli że jest super i wszystkie poważne rzeczy rozchodza się po kościach. Jak któs chce złapać doświadczenie to niech próbuje.
    ReviewUserIcon
    ?

    08.02.2010 22:09

    Inne

    coraz więcej głosów przeciw "narzekającym" , a póki co chyba dzięki nim coś się zmieniło, KR zaczynają mówić ludzkim głosem, jest znośniej [usunięte przez moderatora] ... łatwo powiedzieć : przestańcie narzekać , biadolić , weźcie się do roboty, więcej pozytywnego myślenia, nastawienia, ble, ble, ble . Przecież każdy z nasz chce w pracy zarobić , a że im więcej sprzedajemy to więcej zarabiamy to więc chyba proste, że każdemu zależy na sprzedaży, więc proszę nie [usunięte przez moderatora] że nam się nie chce. Tyle że nie jest łatwo sprzedać ten chłam w dobie dużej konkurencji, słabej jakości asortymentu, cienkiej reklamie itp. Niech się jeden z drugim zabiorą za dostawców, znajdą, wybiorą dobre ciekawe, nowoczesne kolekcje, pomogą przy reklamacjach, więcej dobrze zaplanowanych i ciekawych akcji promocyjnych ... a sprzedaż sama ruszy, ... ba potrzebni będą jeszcze dobrzy sprzedawcy, jak się do tego czasu jeszcze nie pozwalniamy, bo np. zaproponujecie nam uczciwe warunki zatrudnienia to będzie OK, bo jak nie to prędzej czy później Abra pójdzie na dno
    ReviewUserIcon
    Jeszcze obecna

    26.10.2017 12:56

    Inne

    A co z wysługą lat? Pracownik z ulicy ktory sie przyjmuje ma tyle samo co wieloletni stażem....żenada.
    ReviewUserIcon
    Klient

    11.10.2017 22:04

    Inne

    Nowe kierowniczki które nie mają zielonego pojęcia i młode dziewczynki ledwo co po średniej szkole zatrudnione... Brak doświadczenia zawodowego.... Kompletny brak umiejętności,kompetencji w sprzedaży bezpośredniej.... co za obsługa niewykfalifikowana...
    ReviewUserIcon
    Jeszcze obecna

    26.10.2017 12:50

    Inne

    U nas tylko po studiach...
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.11.2017 11:22

    Inne

    W kranymstawie otwierają sklep Abry i jak widzę po naborze pracowników to ci sami co pracowali w innych sklepach meblowych w tym miescie jednak nie zadougo , bo ich umiejetności to tylko znecanie sie nad innymi pracownikami, opieprzanie się, zero tematu zwiazanego z pracą, zero zaangarzowania klijetem i doradztwem! Ten sklep dougo nie pociagnie!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.10.2017 22:21

    Inne

    Czyżby Pan regionalny Z poszedł do odstrzału ? Dołożyli mu sklepów i dziwnym trafem teraz jest na L4. Ten poprzedni też chorował a jak wrócił to mu podziękowali za współprace raz dwa.

    Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.