Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie o Abra S.A.

jason guzik

nie polecam pracy w tej firmie. Pensja to najnizsza krajowa, premie obiecuja ale nikt jej na oczy nie widzi. Wielka pralnia mozgow. Omijajcie z daleka

wiiii

Nie licz na to. Oni nie znają słowa awans, co najwyżej słowo degradacja - tak jak pani [usunięte przez moderatora] po iluś tam latach pracy, albo wypowiedzenie.

abraatak

W tej firmi jest jeedna wielka obłuda i ci beznadziejni menagerowie nie mający pojęcia o jakimkolwiek marketingu te ich ulotki (gazetki)i nic więcej nie mówiąc o bezguściu naszych menagerów ustawieniu mebli .nie wyobrażam sobie jak mają w domu rzucają takie pomysły na salonach ze chce się płakać zresztą salony wyglądają jak wyglądają :)i ten głupi nacisk mobingijny na sprzedaż z pustego nawet i Salomon nie naleje ale i tak zawsze wina jest sprzedawcy .Apeluje do wszystkich pracujących olejcie tą robotę w cholerę szanujcie się bo oni was nie poszanują szkoda życia dla tych krwiopijców szukajcie innych prac za wszelką cene nie rozwijajmy takich sieci nie szanujących pracowników

hhh

w Toruniu?? hehe od kilku lat co pół roku szukaja kierownika, więc sam sobie odpowiedz

Sprzedawca

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

mała

HEJ A JAK JEST W TORUNIU BO SZUKAJĄ NA KIEROWNIKA JAK TAM JEST ?

kargul

Po co pracować?Lepiej brać najniższą krajową i narzekać na caly świat.A sprzedaż przecież jest prowizyjna.Ile zrobisz tyle zarobisz.Ale niestety nie każdy to rozumie.

MALINKA

POPIERAM.NIEROBY WEZCIE SIE DO PRACY I PRZESTANCIE NARZEKAC.NIKT NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁE W TEJ FIRMIE,PROPONUJE PRZENIEŚĆ SIĘ DO TESCO ALBO DO REALA-TAM JEST SZKOŁA ŻYCIA I [usunięte przez moderatora]

magda

A nie tam sie podoba praca w abrze mam fajny zespół i niekt się na nas nie wyżywa poza tym jak to czytam to mnie mdli co za głupoty tu czytam!!skoro się wam nie podoba zmieńcie tą pracę i już ja tam polecam

Kremowy

Pyrek-napisz coś bliżej.Słyszałem o tym buncie ale myślałam że to ploty.

caps

LUDZIE ZAŁÓŻMY ZWIĄZKI!!!!! PRACUJĘ JUŻ 2 LATA NA STANOWISKU KASJER=PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA ZA MINIMALNE WYNAGRODZENIE. PREMII NIE WIDZIAŁAM NIGDY!!!

mała

JAKIM PRAWEM ADMIN USUNĄŁ KWOTY WYPŁAT JAKIE WYPISAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK SIĘ TEGO WSTYDZICIE ZE DAJECIE MARNE PIENIADZE PRACOWNIKOM TO DAJCIE IM PORZADNIE ZAROBIC.

pyrek

a u nas w Poznaniu afera, bunt kierowników dzięki nowej "fantastycznej" regionalnej. Powodzenia Abrze jak zatrudniają takie osoby

mała

Hej, No to ja wam na świeżo powiem jak wyglada praca w Abrze: zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną na Dolnym Śląsku. Sprzedawca [treść usunieta przez admina]+ ewentualne premie (strasznie zagmatwany przelicznik) ale nie wiecej niz[treść usunięta przez admina] z premia, Pracownik biura obsługi klienta [treść usunięta przez admina] + premia ( ale tylko w przypadku gdy cała placówka wyrobi plan i to nie wczesniej niż 6 mies od zatrudnienia). Pracownik magazynowy [treść usunięta przez admina] i reszta tak jak wyżej premia. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła, sympatyczna nie mam zadnych zastrzezeń. Poinformowano mnie, iż czeka mnie 10 dniowe szkolenie w jednym z 3 miast : Kielce, Tarnów lub Kraków , firma opłaca zakwaterowanie w hotelu + śniadania ( o reszte martw się sam!!) - dieta 28zł za dzien, płatne przy 1 wypłacie. zwaracaja również za wszelkie bilety 2 klasy potrzebne na dojazd na szkolenie, takze jak masz w keiszeni 500zł mozesz na szkolenie jechac. Na karcie badan lekarskich kwalifikujacych do pracy Pani zaznaczyła mi 3 opcje: 8 godz praca przy komie ( standard) , praca na 3 m wysokosci!!!! oraz dźwiganie ciężarów do 50kg!!!!!!!!!!! Kolejna sprawa która mnie całkiem zszokowała - trzeba podpisac oświadecznie iż w miesiącach LIPIEC, SIRPIEŃ I GRUDZIEŃ nie pojdziecie na urlop!!!!!!!!!! tak więc jeśli chcecie pchac się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to proszę bardzo, ja zrezygnowałam na wstępie. Przy pracy 7 dni w tygodniu i takich zarobach jeszcze tak wygorowane warunki. Podziwiam ludzi, ktorzy się na to godzą. Wszystko co wyczytałam na forach jest prawdą!!!!! Dobrze się zastanówcie zanim coś podpiszecie Pozdrawiam

andre

No niestety potwierdzam, pracowałem w firmie 1,5 roku, w tym rok na stanowisku kierowniczym. W wyniku spisku, pomówień i kłamstw zostałem zwolniony, swego czasu byłem najlepszym sprzedawcą (w salonie) i kierownikiem wsparciowym. Pan prezes nie miał mi nic do powiedzenia, po prostu podpisał bez zapoznania się ze sprawą. Sprawę oddałem oczywiście do sądu o bezpodstawne zwolnienie. Ale rzeczywiście nie jest to miłe, jak człowieka traktują w ten sposób. Niestety zapomniałem w jaki sposób firma traktuje ludzi, i firma boleśnie mi to uświadomiła . Ale jest też pozytyw : wielu rzeczy nauczyłem się właśnie w Abrze ( skutecznego rozliczania, motywowania itp. etc.).

Ja rowniez po trzech latach pracy w tej firmie podziekowalam za wspoprace skladajac wypowiedzenie.Dla Mnie ta firma to porazka,wielka porazka i przykre jest to,ze te wszystkie opinie znajdujace sie na tym forum to prawda,szczera prawda.Wyscig szczurow,mocne nerwy i odpornosc na stres to atuty w tej firmie.Praca zespolowa gdzie kazdy jakby mogl utopilby Cie w lyzce wody,licza sie tylko cyferki a czlowiek traktowany jest jak robot (przedmiot) gdzie w momencie kiedy zaczyna przeszkadzac zostaje usuniety-albo robisz to co kaza i siedzisz cicho albo zaczynasz walczyc o swoje prawa i tracisz prace.POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

klient

To wszystko to najlepszy przyklad na to ze nie zyjemy w wolnej Polsce a cenzura nadal istnieje!

jkhkk

znacie powiedzenie,że ryba psuje sie od głowy?

haha

czyli rozumiem ze robia zmiane kadry, zwalniaja tych ktorzy nie wyrabiaja chorych targetow i przyjmuja nowych ktorzy niby maja to robic:). Ludzie powiedzcie jaka jest podstawa placy w tej firmie. O premie nie pytam bo pewnie malo wykonalna a jesli juz to w sumbolicznej kwocie. Chodzi mi wlasnie o prace tak przez kilka miesiecy aby sobie posiedziec na skorzanej kanapce. Jak podpisza ze mna umowe na 3 miechy musza jej dopelnic a ja jak mi sie nie spodoba odchodze w kazdej chwili bo jedyne co moga to wpisac mi dyscyplinarke. W CV i tak tej pracy nie ujme wiec jest mi obojetne

może pracownik

właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do jednego ze sklepów i normlanie cud i miód. Firma jest bardzo stabilna, respektuje kodeks pracy, zero nadgodzin. Normalnie kierownik tak pięknie kłamał że miałem dobry ubaw. Mimo wszystko jak mnie przyjmą to się zatrudnię na 3 miesiące próbne bo nie mam pracy. Będę miał niezły ubaw bo i tak wiem że dłużej niż okres próbny nie będę pracował. Możliwe że znajdę inną pracę w trakcie wtedy porzucę Abre z premedytacją

hh

czyszczenie trwa....

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.