Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie o Abra S.A.

Witam, mam pytanie kto z was pracował jako kasjera warto składać cv . Jakie są tam warunki .Słyszałam ze robią śmieszne testy to prawda .

Nowych !he he no tak jeszcze są, ale nie ma naszego Mów mi M... Cóż straszna to rzecz ale wytrwał tyle ile mu dawali czyli okres próbny. Kto teraz będzie następny ???????????

możesz któryś z nowych MRe

hmmmm

to ciekawe, który to Mre. Nasz nas zna

Sprzedawca

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

Maroco

Oj nie jest tak najgorzej.A znajdź mi firmę w której byłoby idealnie i wszyscy byliby zadowoleni.Nie ma takiej.U nas cisną na sprzedaż-a gdzie teraz nie cisną?Czasami tylko e-maile od Mre.doprowadzają mnie do białej gorączki ale staram się go zrozumieć ponieważ on na pewno dostaje podobne od naszej"góry":-)

załamany sytuacją

Nie w tej firmie nie ma szczęśliwych ludzi. (usunięte przez administratora)ja to zrozumiałem i muszę stąd uciekać bo nie jest ok ;-(

Figaro

Akurat jesteś w błędzie bo dziewczyna jest spoko. Nie wyciąga się pochopnych wniosków o ludziach których się nie zna a pierwsze wrażenie też czasami jest bardzo mylne.

przyjaciel abry

oj, ty musisz być bardzo szczęśliwym człowiekiem...

przyłączam się do dyskusji

Kiedyś pracowałem w abrze. Odszedłem nie tylko dlatego, że było źle, ale przede wszystkim, bo nie było obok mnie nikogo, kto chciałby w tej firmie coś, cokolwiek zmienić na lepsze.Teraz mam o wiele lepszą pracę. Ale żeby nie było nieporozumienia, nie uważam się za lepszego! umiem po prostu dokonywać w swoim życiu lepszych wyborów od niejednego z Was - malkontentów. Powodzenia.

kprt

a mnie się najbardzo spodobało to: "praca jak praca". Ile w tym filozoficznej głębi...

przyłączam się do dyskusji

Czy pracownik o tak defetystycznym nastawieniu skłonny jest wydajnie pracować? Czy ktoś o takiej postawie może osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie? Współczuję. Szczerze współczuję.

życzliwy

"kryzys od Jagiellonów" hi, hi - to dopiero kabaret.

spostrzegawczy

znowu zmienił się pierwszy komentarz na tej stronie, to znaczy,że usuwaja posty ale wzięli się na sposób i usuwają z opóźnieniem żeby nikt nie zauważył, z tego co widze to usunęli opinie nt stanowiska kierownika regionalnego. Ale manipulacja!

No to jak to napisał ten tam jak mu tan Baba to znak, że rozumem nie grzeszy bo takie teksty- ja zakasam kiece może być ? Ocena tej firmy na niedostateczny mniej. Jaja sobie z nas robią każą pracować za półdarmo przy ciężkich meblach haha:-) Ale się wpakowałem odradzam to jest marna robota :-( Jak dzisiaj na to patrze to głupio zrobiłem przychodząc do tej ,,firmy" to był mój błąd.

xxxxx - 2011-06-13 23:42:02 Rafał wcale nie jest taki zły.Nie rozumiem tej prowokacji.Że mu zależy,że stara się,że lubi swoją pracę i jest zaangażowany-to jest takie złe i w oczy kole?Może wszyscy byśmy zakasali rękawy zamiast narzekać.Firmę tworzą ludzie.Wszyscy zacznijmy się bardziej starać to może będzie lepiej.

shf

stanowisko regionalnego to poracha, ani kasy, ani samodzielności, ani swobody, ani poszanowania, śliski stołek jak cholera, pracowałem i wiem co mówię

krystyn1

Co do pytania maxa2000, to nie widzę nic zdrożnego. Człowiek pyta o rzeczy ważne a takimi są narzędzia pracy jakie oferuje firma. Jak mówi stare mądre przysłowie: "Jaki kram taki Pan" i po tym można poznać porządnego pracodawcę.Tak więc czego oczekiwać po firmie która montuje w swoich samochodach GPSy, albo wydzwania do pracowników po nocach? Nie ma głupich pytań są tylko mnie mądre odpowiedzi. pozdrawiam

miki

Bardzo trafnie napisane.Smutne to ale prawdziwe.

xyz

Nie wiem jak to jest być regionalnym bo jestem kierownikiem, ale mogę ci powiedzieć że im współczuje. Jeżdżą po tobie jak po psie. Zero szacunku. Jesteś pod telefonem 24 godz na dobę. Zero wytchnienia . A ten biedny regionalny potem jeździ po kierownikach bo nie ma innego wyjścia. Pieniądze marne. Bo ile on może zarabiać skoro kierownik zarabia tak śmieszne pieniądze że wstyd się przyznać. Firma która nie ma marketingu. Głupie prezenty z których klienci się śmieją. Kiedyś myślałem że to prężna firma w której warto pracować ,a dziś myślę że jeśli się nic nie zmieni to pomału będzie zbliżać się dna. Jedno jest pewne tam nikt nie szanuje pracowników. To są maszyny które mają wyciągnąć tylko pieniądze od klientów i to najlepiej żeby to był zakup na raty bo jeszcze bank zapłaci abrze

dbf

poprzednie komentarze poczytaj, płaca groteskowa -ok 2,5 na reke jak nie wyrabiasz zadania - czyli prawie cały czas. GPS w autach, kontrola i rotacja koszmarna, atmosfera do d....., wszystkiemu winny leń regionalny, zero wsparcia,szacunku. plany pracy zawsze zle, nie takie, bez pomyslunku, widac żeś głąb, nie to co prezes, wszystkie rozumy pozjadał a wygląda jak corky :D co nie zrobisz to nie tak i najlepiej cie zwolnic i dalej szukać, ruch w interesie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.