Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie o Abra S.A.

Iva

Czy wyjazdowe szkolenie dotyczy każdego regionu Polski ? Czego mogą się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjne ?

zainteresowany

Ja już pracowałem w branży, teraz szukam nowej pracy. Nie ukrywam, że mam zamiar zaczepić się na chwilę, załapac doswiadczenia i przeczekać i szukać dalej. Jak jest z kasą na początek i co z tymi szkoleniami o których piszecie?

xxx

(usunięte przez administratora)Po pierwsze nie zwolnili całej załogi.Po drugie ludzie tam pracujący mieli pecha , bo sklep był specyficzny i wszyscy trafiali tam "jak za karę " praca tam wymagała dodatkowych predyspozycji.Po trzecie -nie każdy może być sprzedawcą i po czwarte -powody zwolnienia się z pracy nie zawsze są takie same.Ja pracę wspominam dobrze- pomijając kilka wyjątków.Pozdrawiam :)

lol12

to tylko zalezy od regionalnego jaki zestaw pytan zada :) W jakie miasto ? Jak poszło ? Mnie tez zaproszono na rozmowe :) zrobiłem wywiad srodowiskowy i tak jak wczesniej pisałem zalezy od osoby rekrutujacej

Sprzedawca

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

marta

Witam.mam jutro rozmowę rekrutacyjną na kierownika..podpowie mi ktoś o co pytają..:)dzięki.:))

makena

Witam, pracowałam dwa lata w tej \"pięknej firmie\":P, praca jak praca nie jest tragiczna jak trafisz na w miarę normalnych ludzi chyba,że nagle zaczyna im się włączać wyścig szczurów, ale to normalne w końcu te marne (czasem normalne:)pieniądze(usunięte przez administratora)Szczerze to jedyne na co mogłam narzekać to ciągłe narzekania, a dlaczego tak mało. Uwolniłam się sama i jestem zadowolona pracuje w tej samej branży, ale tu szef potrafi potrafi pochwalić za wynik całej ekipy nie ma gonienia za realizacją zadań dziennych- a szczerze to wątpiłam czy jest jeszcze miejsce na świecie bez planów sprzedażowych, a jednak jest:) Niby teraz ciężko z pracą, ale polecam szukanie naprawdę czasem nie warto się męczyć psychicznie:)

myślący

Napisałe(a)ś się, wypociłe(a)ś parę zdań, brak konkretu... tak na prawdę poza emocjami i przynajmniej jedną bzdurą nie napisałe(a)ś nic... Kole(go)żanko.

były supersprzedawca

Zgadzam się, każdy tylko skomli jak jest źle , ale prawda jest taka że ci co zostali w tej firmie są niekombatybilni z innymi. ( tak delikatnie sformuoławszy). Dla was nie ma żadnej innej alternatywy, - TYLKO ABRA.

.....Reszta w Twoich rekach.....

to info dla wszystkich ktorym w Abrze jest zle!!!!!!! 1) Kochani, obowiązku pracy w naszy kraju nie ma a zwlaszcza obowiazku pracy w tej firmie !!!!pracuje ten kto chce, lub kto sie nadaje ......i tu zrobilabym pauze , bo nie kazdy sie niestety nadaje a zwlaszcza Ci co tylko narzekaja 2) jest w naszym kraju tyle swietnych firm:-) w ktorych pracownik jest szanowany,wynagradzany:-) itp , ze aż dziw ze wciąż w Abrze pracujecie. Abrakadabra to nie wyrok !!!! Kazda umowe można rozwiazac, to nie pakt z diablem z ktorego nie da sie wycofac. Przy kazdej umowie nalezy zachowac jedynie okres wypowiedzenia, pozniej jestescie wolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam juz dzis czasu by uswiadamiac was dalej. Mam nadzieje , ze po przeczytaniu tego, choc do czesci z was dotarlo moje przeslanie i poczuliscie wewnetrzna ulge i chec do zycia. NIE MUSICIE MECZYC SIE W ABRZE, NAPRAWDE !!!!!!! pozdrawiam tych co potrafia docenic to co maja, gdzie pracuja i ze w ogole pracuja. Jest ciezko, owszem, ale damy rade!!!

ktosia

wiesz takim dnem to może nie jest, pracuję juz tam 5 lat ale takich jaj to jeszcze nie było jak tą pracę lubiłam tak ją teraz nienawidzę a czemu może odpowiesz mi na to pytanie?cóż jest tak wspaniałego w abrze????????????????????????????????????????????????może urlopy np.których nie można brać w wakacje i święta i nie moża wykorzystać zaległych do końca września chodź ustawa taka jest ????????

kjhgf

słyszeliście że mają zamknąć Abre w Poznaniu

wrrrrr

ale mnie (usunięte przez moderatora) takie opinie! jak nic dobrego w abrze nie ma i takie getto to po (usunięte przez moderatora) pracujesz tu 4 lata??? takim dnem jesteś,że trzymasz sie pazurami takiej kupy? czy moze boisz sie konkurencji i odstraszasz potencjalnych kandydatów?

kamil

Witam, jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na sprzedawcę w większym mieście. Czy możecie mi powiedzieć jak ona wygląda? Pozdrawiam

larisa

hej jak tam w szczecinie na mieszka dlaej stara ekipa, napiszcie moze do was wpade na kawe. no chyba ze jest ten (usunięte przez administratora) ... andre. pozdrawiam ekipe ze szczecina larisa

słodko

daj juz spokój, jak można tak zasładzać ! PiRem śmierdzi na kilometr

ggkcgjdb

xyz - 2012-02-26 00:00:45 Pracuję już w tej firmie"trochę"i dopiero teraz chce mi się do pracy przychodzić.Wreszcie mam NORMALNEGO mre.Wymagający ale kulturalny i ludzki-o wszystkim mogę z nim porozmawiać.Wiem że w każdej sytuacji mogę na niego liczyć.I chyba o to chodzi-o współpracę i dobro firmy która daje nam pracę i zarazem utrzymanie.Pracownik zestresowany nie jest dobrym pracownikiem.Pracownik doceniony-będzie starał się pracować jeszcze lepiej.Od naszego mre niejeden mógłby się nauczyć.Mam nadzieję że utrzyma się długo bo jest dobrym człowiekiem-ja za nim w ogień.Napewno usłyszę że jestem niepoważna,że to niemożliwe albo że jakiś mre się promuje.Dlatego też nie napiszę o kogo chodzi ale uwierzcie mi-prawdę piszę.Ja Ci wierzę.Mam podobne odczucia-może to ten sam :-)

Bastek

Ja tam lubię swoją pracę.Zeby tak jeszcze więcej klentów przychodziło to naprawdę byłoby super boby człowiek więcej zarobił. Nie zarabiam najniższej krajowej i nie czuję się w pracy źle więc staram się nie narzekać.

SKM

To zależy gdzie pracujesz - jaki rejon. (usunięte przez administratora)a walka n sklepie też jest ciężka szczególnie w rejonie 6 , czyli LBN !!!

tego nie można im zażucić wypłaty są zawsze terminowe, a co do zarobków to zależy ile sprzedaż , czy wyrobisz plan, i ile masz wydawek. (usunięte przez administratora) pozostali najniższa średnia krajowa.

Powiem tak, pracowałam tam jako kasjerka i ja sądzę że na tym stanowisku jeszcze było fajnie - pomimo kilku minusów podobało mi się choć czasami miałam ochotę rzucić tą robotą z dnia na dzień ale to głównie wtedy gdy kient mnie wkurzył. (usunięte przez administratora). Pisanie ile miało się rozmów handlowych ,ile tranzakcji w dwu godzinnych przedziałach czasowych - durnota totalna. Wiem że pracować gdzieś trzeba ale przestrzegam przed tą firmą, bo jest tam coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.