Opinie o Car SPA w Michałowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Car SPA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Car SPA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car SPA w Michałowice

panska - 2013-09-11 22:11:13 Dzień Dobry ! Mam pytanie odnośnie pracy dla kobiet,czy dużo jest pracowników płci żeńskiej w tej firmie szukam pracy już dłuższy czas jestem wykończona ciągłymi zmianami proszę o szczerą opinię dziękuję!Szczera opinia - proszę bardzo - W FIRMIE CARSPA MOŻESZ PRACOWAĆ NA CZARNO LUB NA UMOWĘ ZLECENIE W BABYCAM, EDEVELOPMENT lub jakieś innej tam spółeczce w której rządzi [usunięte przez moderatora]. Jeżeli szukasz stabilnej pracy, na uczciwych warunkach, z umową o pracę, zapłaconym zusem, urlopem itd - TO OMIJAJ CARSPA Z DALEKA.

medyk

- 2013-09-08 20:22:14 anonim - 2013-08-27 21:40:58 Dużo ludu pracuje w tej chwili w Car Spa są zadowoleni czy raczej nie jakie zarobki były podwyzki macie multisport dziekiTak na zakładzie robi 500 osób. Wszyscy są zadowoleni - pracują za darmo - tylko za samą przyjemność pracowania w tej jakże wspaniałej i cudownej firmie. Każdy ma darmową opiekę medyczną bez limitu w Medicowerze czy innym Luksmedzie, karta multisport jest standardem - tak samo jak służbowe komórki wysadzane cyrkoniami. Klienci ustawiają się w kolejki, aktorzy, politycy, gwiazdy tvnu - czasem tylko ktoś z windykacji podjedzie, ale nie ma czego tam szukać bo [usunięte przez moderatora] płaci wszystko na bieżąco jeszcze zanim rachunki listonosz przyniesie. Wszystko co tu o nim piszą że to (usunięte przez administratora) i krętacz to bzdury wyssane z palca. To wspaniały madry i uczciwy człowiek. Niestety źli ludzie go oczerniają a w rodzinnym Ciechanowcu zawiść ludzka nie pozwala mu nogi postawić bo wytykany jest palcami.panie anonim - spieszę panu z pomocą; mam kaftanik specjalnie skrojony na pańskie pokurczone ciałeczko, strzykawkę z uspokajającym środkiem i doświadczonego psychiatrę tuż obok.wkrótce miną panu dolegliwości i będzie pan mógł podjąć ponownie sezonową pracę zbieracza pustych butelek w krzakach; a jak rozumek w prządku, w co wątpię ,to pozostaje KK.

?

japan

marcin - 2013-08-20 11:00:11 kazik - 2013-07-29 16:22:43 ponawiam pytanie powyżej znajdujące się,jak obecnie sytuacja wygląda w tym roku w CarSPA?Czy można aplikować jeśli ktoś ma doświadczenie?Czy pracownicy są zadowoleni z atmosfery i zarobków?prosze o opinię dzieki:)bagno cały czasa w jakim sensie bagno ? jęsli myślisz o frustratach co starcili pracę to masz rację

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Car SPA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
marcin

windykacja

Przestrzegamy ewentualnych kontrahentów przed ta firmą. Dla własnego bezpieczeństwa sugerujemy z Car Spa prowadzić wyłącznie rozliczenia gotówkowe.

JLR

Mnie te błazny przykleili folię. Przykleili to trochę powiedziane na wyrost bo w narożnikach była pozałamywana, nie trzymała się i kruszyła. Do tego grill w samochodzie miał być też oklejony folią matową a wykonano mi malowanie farbką w spraju. Próbowałem to reklamować ale sram na takich błaznów jak p. [usunięte przez moderatora] który dobry jest jak trzeba rączkę po pieniązki wyciągnąć - jak jest problem to jest chory, albo w podrózy albo będzie za trzy dni, a z tym homo gonzem co go zastępuje nie mozna się dogadać. [usunięte przez moderatora] Wasza firma to zwykłe szambo.

GhostWriter

Europejski przedstawiciel [usunięte przez moderatora] poznał sie na [usunięte przez moderatora] i rozliczeniach w tej firmie i NIE DOSTARCZA im towaru. Car Spa musi przedpłacić cały towar żeby go otrzymać. Na forach o detailingu huczy od domysłów i plotek. Sprawa jest oczywista - spółka straciła płynność finansową (zreszta jej nigdy nie miała) a co za tym idzie przestała być wiarygodna wśród swoich kontrahentów. Tak niestety się dzieje, jak filozofią firmy jest [usunięte przez moderatora]. A że oszustwa sa dużego kalibru śmiem twierdzić, że przyszły rok będzie ostatnim w działalności tego przedsiębiorstwa.

whitevanman

PAN CIENKOBRWIOWY MIANOWAŁ SIĘ PREZESEM OBEJMUJĄC UDZIAŁY W FIRMIE NA KWOTĘ NIECAŁYCH 3000 ZŁ. I BARDZO DOBRZE! GRATULUJEMY PANIE [usunięte przez moderatora].

ND

NA MIESCIE OSTATNIO MÓWIA ZE TO PRALNIA

bachorzewski

Car Spa to porządna prestiżowa firma tylko trochę groszem nie smierdzą.

WAX

Car-Spa cieszy się takim poważaniem wśród europejskich firm z branży, że postanowiono w Anglii, że nie będą oni już polskim przedstawicielem [usunięte przez moderatora]. Obecnie trwają konsultacje i poszukiwania firmy, która w legalny i rzetelny sposób zajmie się rozprowadzaniem tego produktu w Polsce. Decyzja oczywiście ma związek z informacjami o stabilności finansowej kontrahenta, a co za tym idzie jego wiarygodności.

zymolauto

Teraz do fachowców z branży - zastanawiających się nad ewentualną współpracą z Car-Spa. Czy wiecie dlaczego w całej Europie dostepny jest [usunięte przez moderatora] od ręki, a u polskiego dystrybutora czyli wspomnianej tu firmy prawie nigdy? A może wiecie jaka firma przejmie teraz obowiązki polskiego dystrybutora?

bee

aaa - 2012-07-25 13:53:58 tak tak... jak to mowia w Polszy kazdy kto prowadzi dzialalnosc biznesowa jest [usunięte przez moderatora] i inna najgorsza (usunięte przez administratora) ... a pracownicy sa tacy poszkodowani, [usunięte przez moderatora], oszukiwani . biedny jestes. naprawde wspolczuje. moze i sobie mam wspolczuc? wkoncu tez gdzies pracuje i nie dostalem ostatnio 50 zl za nadgodziny bo pracodawca stwierdzil ze nie bylem efektywny bo siedzialem na gowork.pl i fb przez lacznie 12 godzin. co za oszust! chyba pojde na macierzynski :) Ty pewnie masz w umowie o prace ze mozesz robic wpisy na gowork co 12 minut. prawda?Tak. Mam umowę o pracę. W pracy nie korzystam z internetu. O jakiej działalności biznesowej piszesz? O tym small biznesie Nadulnego i jego chłopczyka? No jak widać taką działalność sam doskonale opisałeś.

bee

aaa - 2012-07-25 13:17:00 uliczny chodnik... wspaniale porownanie. pasuje do ciebie idealnie Może i tak, ale nikt nie nazwie mnie krętaczem i oszustem. I pamiętaj obrońco ucisnionych - z kim przystajesz takim się stajesz.

bee

aaa - 2012-07-25 12:59:35 czyli dalej bedziesz anonimem ktory to wylewa na swiat swoja cala agresja za wlasne niepowodzenia . zal mi ciebie. btw nie dziwie sie ze zostales wylany...jednak szczeniaki maja troche rozumu...bo kto chcialby miec za pracownika , kogos kto reprezentuje taki poziom PS. you made my day :)No zostałem wylany - bo mój poziom był wyższy niż poziom ulicznego chodnika jaki reprezentuje zarząd tej uhonorowanej SZARFĄ SZAREJ STREFY firmy.

bee

aaa - 2012-07-25 12:09:53 to jezeli chcesz byc wiarygodny to po pierwsze przedstaw sie a po drugie napisz jak to ten szczeniacki duecik cie oszukal i jak oszukuje klientow , z tego co mi wiadomo klientow im nie brakuje wiec po 3 latach dzialalnosci chyba wyrobili sobie pewna renome . jak narazie to ty zachowujesz sie jak nadasany nastoletek , ktory pisze co mu do glowki przychodzi... gdzie tylko szczeniaki, psy, brud, smrod, kanalie..blablabla myslisz ze ktos odbiera powaznie twoje zenujace wpisy? czujesz sie spelniony? tylko tyle do szczescia ci potrzeba? masz malo fascynujace zycie chlopcze...Szczeniacki duecik wie doskonale kogo i jak oszukał. Nieświadomi są tylko chyba odpowiedzialności prawnej jaka im za to grozi. Klientów owszem im nie brakuje, bo przyjeżdżają na wielokrotne poprawki. Wie też o NARAŻENIU ŻYCIA KLIENTA POPRZEZ NIEPRZYKRĘCENIE KÓŁ DO SAMOCHODU, PO USŁUDZE WARTEJ KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH. Ta renoma konczy się na marmurach i piaskowcach, reszta to niepochlebne przymiotniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Car SPA - Michałowice

• Jak się pracuje w Car SPA?

Zobacz opinie na temat firmy Car SPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Car SPA
1.7/5 Na podstawie 139 ocen.

Car SPA