Opinie o Car-Spa w Warszawa Biały Kamień 3 lok. 33

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Car-Spa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Car-Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Spa w Warszawa Biały Kamień 3 lok. 33

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Car-Spa?

Julian

Jakiego awansu? To słowo nie jest tam znane...

Artur Nowy wpis
@Julian

A jak wyglądają same zarobki i umowa na początek?

Kijo Nowy wpis
@Artur

Jakie zarobki? Prace marzeń wykonuje się charytatywnie...

Mariusz Nowy wpis
@Kijo

To było poważne pytanie, możesz odpowiedzieć bez żartów?

Kijo Nowy wpis
@Mariusz

To była poważna odpowiedz. Ta firma to dno

Łukasz

Jak zarobki? Są jakieś premie ?

Andriusza

Fajna firma, dobrze mi się pracuje. Konkurencja zaczyna pisać dziwne wpisy?

Weronika

@ciechanowiec dlaczego nie polecasz pracy w Car-Spa? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z Car-Spa.

@Weronika

a to ty nie możesz sie wysilić i przeczytac komentarze? Gowork to jeszcze wieksze szambo jak carspa

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Car-Spa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
farecla

Jak obecnie wygląda sytuacja finansowa tej firmy? (usunięte przez administratora) Pytam bo przejeżdzam prawie codziennie obok i ruchu nie widzę. Wczesnym popołudniem zamknieta brama... Ktoś wie coś o nich?

emu

a na poczatek na jakie stanwosiko cie przyjmuja? kaza ci robic samemu?

samuel_n

Nieprawda. I nie warto. Chyba że chcesz popracować za darmo(usunięte przez administratora)

pracownik CS

W każdej chwili możesz się zgłosić, szczególnie teraz kiedy jest na maksa dużo pracy.

byly pracownik CS
@pracownik CS

Możesz się zgłosic - praca za darmo. Robota fajna i tak drugi raz lakier musi wyszlifować lakiernik - wiec przykładać sie nie musisz. AAA i pamiętaj bedziesz artystą więc obowiązkowo czapeczka na głowę, pedalskie rurki, krok w kolanach, łapy w kielni, komornik u drzwi

ciechanowiec

uwaga (usunięte przez administratora)szuka kolejnego frajera na darmową robotę - pasjonata, któremu nie zapłaci

ciechanowiec

A ja tą firmę za to każdemu polecam. Polecam OMIJAĆ Z DALEKA!!!

inte

Niepolecam. (usunięte przez administratora)kazał nam oszczędzać na woskach, materiałach - mówiąc, że klient i tak się nie pozna. Obiecywał usługi z uzyciem najdroższych materiałów a robilismy najtańszym dziadostwem. Na koniec robił wielką łaskę że cokolwiek zapacił - oczywiście bez żadnej umowy. Jak klient przychodził z reklamacją albo awanturą, to kazał mówić że go nie będzie przez kilka dni i sie chował. (usunięte przez administratora)

km

Pracowałem tam. Nie polecam nikomu. Nie ma tam klientów, nie ma tam pieniędzy. Firma ufundowana z pieniążków rodziców.

adud

A skad wiesz że klienci przychodzą? Owszem czasem ktoś się nabierze. Poszukałem opinii o nich w necie i ogólnie jest nieźle. Nawet jak ktoś się wahał żeby tam pójść to po przeczytaniu forów wybrał inną firmę. Co za tym idzie praca/współpraca/robota na czarno w tej firmie nie jest zajęciem perspektywicznym. Dziw bierze, że oni jeszcze istnieją, handlować z nimi nikt nie chce, klienci omijają szerokim łukiem, kapitał zakładowy żałośnie śmieszny - z daleka wołający - "kontrahencie i kliencie omijaj mnie z daleka!!!". Chyba przydałaby się jakaś kontrola skarbowa, albo dochodzenie celne czy innego PG.

adud

Na forach motoryzacyjnych ta firma jest wprost osmieszona przez użytkowników za jakość pracy i zachowanie własciciela. Doświadczenia byłych współpracowników są podobne. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "carspa opinie".

luse

Co ty możesz na ten temat wiedzieć gimnazjalisto - fajna firmeka ciekawie podchodza do klienta - oszukują go, robia w trabę, szeroka oferta kosmetyków to też podróbki. Pieniążków pan współwłasciciel nie ma, a w branzy, w której próbuje działać ma opinie gnidy (usunięte przez administratora) oszołoma i kombinatora. Zanim napiszesz coś na zlecenie dla gowork - po to by utrzymac ruch na stronie - sprawdź najpierw czy ma to jakikolwiek sens i nie mijasz sie z prawdą - choc jak wiadomo w gowork dobre komentarze mozna sobie kupić. Car-spa na to nie stać - najpierw trzeba by zapłacić, zusy, podatki, wywóz śmieci, rachunki za telefon a potem dopiero moze by wam obiecali barterowe upranie bagaznika w polonezie.

bdb

oj podlasiaku ,taki z ciebie podlasiak jak z twojego wpisu choćby dżbło prawdy; czyżby nawet ze zmywaka cię wywalili?

Podlasiak

Pewnie że warto. Tyle że nie warto na czarno lub na oszukańczą śmieciówke. Branżą dobrze się rozwija ale nie carspa. Firma może i legalna. ZUS i Urząd Skarbowy a szczególnie oddział na Mokotowie bardzo zainteresował się tą kryształową legalnoscią.

podlasiak_z_ciechanowca

To szara strefa. Tyle.

załamana

Logika wypowiedzi na poziomie współpracującego z gowork na umowę o dzieło gimnazjalisty. Najlepiej nie oczekuj nic. Nie zapłacą. Nie podpiszą żadnej umowy. Do tego rozczarujesz się jakością i stylem pracy. Pod przykrywką marmurów i luksusów działa tam najzwyklejsza myjnia samochodowa.

załamana

Idź poszlifuj żelazo na tej myjni, albo zleć im jakąś pracę - będziesz mógł wyrazić opinię z pierwszej ręki. Podpowiem - nie oczekuj że zarobisz. Nie oczekuj, że cokolwiek będziesz miał zrobione dobrze.

załamana

Ciekawe czy darmowy stażysta nie znający przy okazji zasad ortografii z gowork usunął wpis o panu Radosławie z własnej inicjatywy czy też poprosił go o to pan mecenas na zlecenie swoich mocodawców - oplutych i ośmieszonych właścicieli firmy? Przypomnę zatem - pan Radosław P - jeszcze jakiś czas temu znany aktor, brat bardziej znanego aktora - obecnie w środowisku i wśród publiczności za aktora nie uznawany - użyczył twarzy i użytkowanego przez siebie samochodu spółce CS. Pan Radosław będzie teraz prawdopodobnie częstym gościem w tej podwarszawskiej myjni samochodowej bowiem niewątpliwe poprawki bedą wynikały z uprawnień gwarancyjnych. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że myjnia ta, zajmująca się też szlifowaniem lakieru (samozwańczo określając sie ekspertami) niejednokrotnie pokazała jak może zniszczyć klientowi samochód - realizujac potem nawet naprawy z polisy OC działalności gospodarczej - sugeruję panie Radosławie uzbroić się w mega cierpliwość. Pracownicy, zatrudniani bez umowy, zatrudniani na ustne zlecenia, zatrudniani w innych spółkach współpracujących - jak wytwórnia placów zabaw chociażby, mający obowiązkowo udawać prestiż wielkiego świata mają głeboko w ... jakość pracy. Wiadomo z niewolnika nie ma pracownika. Każdy były pracownik tej myjni to potwierdzi. Warto zapoznać się z wpisem na temat tej myjni na jednej z czarnych list na facebooku. Prezesik się tym nie przejmie bo w końcu uznał, że użytkownicy facebooka to nie jest jego target - nie wiedząc czemu stale publikuje tam swoje popisy.

dr
@załamana

załamana - ja sie nie dziwię ze ty załamana.lecz psychikę to się odłamiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Spa - Warszawa

Car-Spa