Opinie o Regul Servis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Regul Servis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Regul Servis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regul Servis Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Regul Servis Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marcin Nowy wpis

Polecam wszystkim. Naprawa zrobiona szybko i nie wszystkie pieniądze.

Paweł Nowy wpis

Polecam chłopaków z tej firmy. Żaden inny serwis nie zdecydował się na naprawę mojej drukareczki. A serwisanci z Regul Serwis zrobili to za pare dni i nie za wszystkie pieniądze.

Jolanta Nowy wpis

Najlepszy serwis drukarek w Warszawie, moja drukarka, która już ma 8 lat była naprawiona za 2 dni. POLECAM!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Regul Servis Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jolanta

Najlepszy serwis drukarek w Warszawie, moja drukarka była naprawiona za 2 dni.

Proszę przeczytać poniższą opinię przed oddaniem sprzętu do naprawy. Moja drukarka była „reperowana” przez 40 dni. Kilkakrotnie dzwoniłem do firmy, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Pomimo obietnic nie oddzwaniano. Po pewnym czasie poproszono mnie o nowy komplet tonerów, ponieważ te wcześniej zainstalowane (niemal pełne) zostały wykorzystane na testy drukarki. Kiedy zadzwoniłem po 40 dniach dowiedziałem się, że nie kontaktowano się ze mną, bo cały czas próbowano zdiagnozować i naprawić drukarkę. Poza tym w zasadzie „drukarka jest jednorazowa, a naprawa musiała tyle trwać, bo usterka była bardzo złożona”. W dodatku powinienem być wdzięczny fachowcom, ponieważ „wydali na naprawę 300zł”. Jedyny problem w tym, że drukarka w ogóle NIE ZOSTAŁA NAPRAWIONA! Z przykrością muszę przyznać, że od dawna nie spotkałem tak nierzetelnego usługodawcy. Podsumowując: jeśli NIE zależy Wam na fachowej, szybkiej obsłudze, ale lubicie emocjonujące dialogi z fachowcami rodem z Monty Pythona, to oddajcie sprzęt do naprawy firmie Regul Servis. obsługa klienta w Regul Servis wygląda mniej więcej tak: youtube.com/watch?v=fgxxbg7YefM&ab_channel=SmallProjects

Zostaw merytoryczną opinię o Regul Servis Sp. z o.o. - Warszawa

Regul Servis Sp. z o.o.