Luxmat-Telecom Sp. z o.o.

Adres: Rondo Onz 1, 00-124 Warszawa

NIP: 5262207503 KRS: 0000114382

Luxmat-Telecom Sp. z o.o.

Opinie o Luxmat-Telecom Sp. z o.o.

Bartosz

@Były Pracownik Dlaczego uważasz, że firma jest dobra na start a później to już nie? Mam inne zdanie

Były Pracownik

Lubię atmosferę w Luxmat-Telecom Sp. z o.o. za: Firma bardzo dobra na start i złapanie dużego doświadczenia. Pensja na czas, co roku 13 pensja na święta. Brak problemów z urlopem, ze wszystkim można się dogadać.

Filip

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza!!

Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie Luxmat-Telecom Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Luxmat-Telecom Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luxmat-Telecom Sp. z o.o.