POLIMPORT Sp. z o.o.

Opinie o POLIMPORT Sp. z o.o.

xoxo

odradzam, totalne dno, szefem jest Litwin który nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem, atmosfera małoprzyjemna i stresująca, nawet jak Cię przyjmą to i tak rekrutacja na stanowisko trwa, w 99,9% Cię zwolnią po okresie próbnym lub nie wytrzymasz presji i zrobisz to sam. Zarobki baaaardzo średnie, połowa wynagrodzenia jest wypłacana jako premia uznaniowa, jak się nie postarasz to jej nie dostaniesz o czym non stop się mówi. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

tali

Witam wszystkich. Ostatnio gdy pracowałem pracodawca obiecywał , że żadnych rotacji nie przewiduje. Niestety okazało się, że to tylko gadanie. Tutaj podobno również dużych rotacji nie ma.

Zostaw opinię o POLIMPORT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIMPORT Sp. z o.o.