IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

nie polecam

obecny pracownik już nie długo
@były pracownik

podpisuje się pod powyższym

KMFDM
@obecny pracownik już nie długo

Napisz proszę o info ogólne dot. warunków pracy i płacy. Jakie są wymagania? Jak to wygląda na starcie z pensją dla magazyniera? Idzie wynegocjować np. 2500 netto czy raczej coś w okolicach 2000? Mogę podać maila jak coś .

KMFDM
@były pracownik

Gluchowszedzie

Pracuje w Ikea Kraków od kilku lat przychodząc do tej firmy byłam dumna fajna praca fajna płaca wtedy na ten rynek to było coś opieka medyczna benefity Ikea one bonus wow i fajni ludzie ! Wszystko się zmieniło kiedy przyszła Pani U niby miła zawsze pomoże przynajmniej tak mówi że zawsze możemy na nią liczyć bla bla bla pracownicy nic nie znacza kierownikami są ludzie którzy nawet poprawnie nie potrafią wypisać transportu została garstka ludzi którym można zaufać oceny 1sypia się po rozmowach i to ludziom którzy kiedyś tworzyli tą firmę dziś firmę tworzy Excel Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rzeczywiście rozmawiać z ludźmi a nie chowac głowę w piasek

gość

zaczynasz od 20 zł brutto podwyżki sa ale marne i ostatnio skapią,premie też coraz marniejsze.ikea robi sie chytra.wolą zatrudniać więcej osób ale na 1/2 etatu o całym można pomarzyć.może Ci dadzą ale po kilku latach pracy jak ''zasłużysz''.atmosfera coraz gorsza,najgorzej chyba mają nowi.oczywiście są fajne osoby ale garstka.wszystko to gra pozorów,takie pseudo-korpo.na plus benefity no i warunki finansowe nie takie złe

jurek
@gość

oooo tak! Masz rację, chwalą się że taka to rodzinna i miła dla pracownika firma, ale tylko z pozoru. Ciśnienie coraz większe żeby robić targety za wszelką cenę, a te ustawione na kosmicznym poziomie. Jak nie - to myśleć, kombinować i debatować co zrobimy żeby być w "golu", oczywiście wszystko wchodzi w życie na już i ma działać na 120%. Czasu na wszystko coraz mniej, obowiązków coraz więcej. Podwyżek nie ma i nie będzie. Idą chude lata trzeba zaciskać pasa - taka odpowiedź od szefuńcia, który z Warszafki sobie do Krakowa przyjechał i rządzić wszystkim chce i we wszystko swoje paluszki wtykać.

Zofia

@gość Czy orientujesz się jak wyglądają inne aspekty w pracy dla firmy IKEA Retail? Jakie dodatki pozapłacowe i premie oferuje ta firma swoim pracownikom? Czy ten pracodawca współfinansuje wyżywienie dla swoich pracowników? Stołówka pracownicza w znaczący sposób poprawia komfort pracy pracowników. Dlaczego napisałeś, że atmosfera jest coraz gorsza? Co według Ciebie ma na to wpływ? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu firmy. @znajoma Czy wynagrodzenie, które podałaś dotyczy szeregowego pracownika czy stanowiska specjalistycznego? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony czytających.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IKEA Retail? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ekspert

Da rade zarobić tam 5 tysięcy brutto jako magazynier?

widłak
@ekspert

Ni ch...a! Chyba że jesteś szefem wszystkich szefów na magazynie. Zwykły magazynier zaczyna od 2200 netto, jak masz w ciul przepracowanych lat, masz najwyższą stawkę i robisz same nocki możesz dostać 4000 na ręke

dlaczego słabo? idę tam na rozmowę może ktoś coś napisze?

były

słabo , nie polecam

admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy IKEA Retail sp z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Kraków

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Retail