Opinie o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. w Bielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. w Bielsko

Podzielam wcześniejsze opinie. Nie polecam przede wszystkim ze względu na złe zarządzanie prezesa firmy, jak i szeroko pojętą "ciężką" atmosferę w pracy. Poza tym wyjątkowo niskie wypłaty, brak szansy na rozwój, brak profesjonalnych szkoleń. Tak jak ktoś wcześniej napisał jedynie socjal na plus (karnety na basen, multisport, bilety do teatru, grusza). Generalnie dziękuję Bogu, że już tam nie pracuję, a zainteresowanym polecam się głęboko zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie.

zainteresowany
@były pracownik

Niskie wypłaty czyli ile tak idzie wyciągnąć?

zainteresowany

Ile można zarobić w tej firmie,czy są jakieś premie,socjal?! Bo chciałbym się tam zatrudnić. Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam! :)

robol

Ja również nie polecam pracy w tej firmie, ponieważ od jakiegoś czasu źle się tam dzieje. Zero szacunku do pracowników, bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy,większość kierownictwa hamska i arogancka, zarobki żenująco niskie na poziomie z czasów jak paliwo było po 2,50 zł (wyzysk na całej linii), cięcia kadrowe do granic możliwości, czego efektem jest, iż pracownicy pracują przemęczeni i znerwicowani. Z firmy, jak już zaznaczyli poprzednicy, uciekają młodzi i wartościowi pracownicy, a starsi bardzo doświadczeni są po prostu zwalniani.W firmie zarabiają tylko dobrze ci co mało co robią, ale przypisują sobie ciężką pracę innych i potrafią robić szum wokół siebie.Jeśli zarząd nie zmieni polityki wobec pracowników dla fabryki może się to źle skończyć. Żadna firma, która nie szanuje pracowników wpływających na jej rozwój, nie osiągnie sukcesu.

siudzius

Pamiętajcie, że prawda o Globusie dla niego jest niewygodna. W Quality poza suwmiarkami zero nowego sprzętu bo prezesowi było szkoda. Kierownik spoko. Nawet dziś ludzie pytają mnie na FaceB. "Jak ci leci" w nowej robocie. Powiem tyle. Watro ryzykować jak zrobiłem to ja, główny technolog, dyrektor handlowy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC?
nowy w bielsku

Witam, proszę o pomoc,w której firmie w Bielsku-Białej praca przynosi satysfakcje jeśli chodzi o atmosferę w pracy oraz finansowo gdzie sie najlepiej ląduję? Z góry dziękuje za pomoc :) pozdrawiam

Dokładnie, również czytałem tu więcej ciekawych i niestety prawdziwych opinii o FPiNW, które zostały usunięte. Widocznie zarząd się już zorientował i poprosił o skasowanie, czyż nie?? Uwierzcie, że ludzie i tak prędzej czy później dowiedzą się jak się robi biznes w firmie i jaka panuje atmosfera. I przypuszczam, że tak jak reszta ODEJDĄ! :-)

zbulwersowany

Nie rozumiem czemu znikają wpisy na tej stronie, niedawno czytałem tu opinie i było ich więcej a teraz ich kilku brakuje. To kpina i brak sensu istnienia takiej strony tym bardziej że z tego co pamiętam nie było tam żadnych nazwisk itp. Myślałem że poważniej ta strona podchodzi do opinii internautów. Co do mojej opinii też ciekawy jestem czy nie zostanie usunięta. Ja nadal pracuję w FPiN i nie polecam nikomu tam pracy, niepoważne podejście do ludzi i zarządzania zwłaszcza na produkcji. Szef produkcji nie ma wiedzy ale do wszystkiego się wtrąca i totalnie brakuje mu kultury i szacunku do ludzi. Jak pisali poprzednicy w tym roku odeszło wielu ludzi a najwięcej to biurowych, nawet dyrektor handlowy się zwolnił, ja też szukam pracy i jak pewnie kilku jeszcze innych pracowników i chcę uciec z tego tonącego okrętu/ obozu pracy. Spotykam na zakupach czasem starych pracowników i każdy zadowolony że odszedł. Każdy kto coś umie ten odchodzi na lepsze bo tu się nie da normalnie pracować przy takim traktowaniu ludzi i zarobkach.

typ

W ofertach pracy tej firmy często pojawia się stwierdzenie "możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole", co absolutnie ma się nijak do rzeczywistości. Brak tam doświadczonych pracowników, bo tak jak ktoś już napisał wcześniej doświadczeni pracownicy szybko z fabryki uciekają. Szkolenia w tej firmie w zasadzie nie istnieją. Dwa lata temu firma uczestniczyła w szkoleniach z UE i na tym się skończyło. Od tego czasu absolutna posucha. Atmosfera w firmie mało przyjazna, ogromna rotacja pracowników, wypłaty mocno przeciętne. Poza pakietem socjalnym nie widzę sensu zatrudniania się w takim miejscu jak to.

Z własnego doświadczenia wiem, że zarobki w fabryce pozostawiają wiele do życzenia. Pracę zmieniłem stosunkowo niedawno i moja wyplata w chwili obecnej jest praktycznie dwa razy wyższa niż w fabryce, na analogicznym stanowisku. Póki nie zaczną szanować pracowników sytuacja będzie się pogarszać. (usunięte przez administratora) Zresztą co tu dużo mówić, wysoki poziom rotacji pracowników mówi wszystko o firmie i biurze zarządu... Z dobrej firmy ludzie nie uciekają...

admin

A jak wygląda praca doradcy techniczno - handlowego? Jakie cele, jaki teren, jakie auto, jaka podstawa? No i jaka atmosfera? Czy dają bazę klientów?

anonimowy

Z tego co mi wiadomo szukają inżyniera produkcji - zaczynasz jako zwykły pracownik produkcyjny ( żeby zapoznać się z produkcją ) - praca na 3 zmiany. (usunięte przez administratora)

eee

Na hartowni idzie zarobić 2000?!

aaakk

Niskie zarobki. Nieciekawa atmosfera. XVIII wieczny kapitalizm.

bbe

trzeba było się uczyć

bbwp
@bbe

ci, którzy się nie uczyli pracują teraz jako dyrektorzy w fpin ;)

Antonio

Witam,chciałbym się dowiedzieć ile zarabiają na godzinę na głównej hartowni. Bo chciałbym tam się dostać do pracy. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. - Bielsko

• Jak się pracuje w Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Tadeusza Regera 30
    43-382 Bielsko
  • NIP: 5470171925 KRS: 0000258314

Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.