Sempres Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Sempres Sp. z o.o.

adda

@operator a możesz napisać co się takiego wydarzyło?

operator

Uwaga!!! Ostrzegam przed ofertą pracy dla operatora koparki w kamieniołomie w Wuppertal. Niemieccy oszuści!!! A Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. powinna sprawdzać swoich klientów!

były pracownik

Praca w Sempresie to porażka!!! Odradzam wszystkim

Robiac_dobra_mine_do_zlej_gry

Uważam, że praca dla rasowego rekina poznańskiego biznesu w branży sprzedaży reklam :) Wszelkie narzędzia pracy na najwyższym poziomie, jazda do klienta w służbowej pandzioszce bez radyja i wspomagania to czysta przyjemość. Ogromny potencjał w tej firmie i światowy know how.

me

Praca w tej firmie to zdecydowana pomyłka. Chyba, że ktoś lubi jak mu ucho puchnie od nie wnoszących nic nowego rozmów telefonicznych. Polecam ludziom znudzonym życiem, nie mającym perspektyw na nic poza słuchaniem jacy to wszyscy tam są wspaniali i do czego można dojść.

zakwas

pracuje w tej firmie i przyzwoicie zarabiam, fajna firma dobra atmosfera ,stabilne zatrudnienie, rotacja w dziale handlowym jest bo po prostu nie mozna znależć efektywnego handlowca, ja tez na poczatku nie zarabialem sporo ale mniejsze zarobki sa dla handlowców na poczatku tylko trzeba pracowac, sa szanse na rozwoj jednak to rodzinna firma wiec powoli, jestem zadowolony

Zostaw opinię o Sempres Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sempres Sp. z o.o.