Drukarnia "Serikon"

Tulce

Opinie o Drukarnia "Serikon"

grfdgfg

ludzie o czym wy piszecie wszyscy są dorosli chcą zarobić to niech siedzą po 400h. Szef w porządku ludzie ok praca przyjemna ciepło trzy przerwy.pani brygadzistka k super kazdy chce byc u niej w grupie a 2 ...........!!!!!!!!! nie polecam firma ok ja bylem zadowolony jak i moja koleżanka

Gdzie jest państwowa inspekcja pracy????

XXX

Nie polecam! Atmosfera fatalna wynagrodzenie kiepskie brak dodatków za nadgodziny i nocki ,nadgodziny nie wykazywane!MOBBING!!!

edas
@XXX 10.11.2016 17:37
Nie polecam! Atmosfera fatalna wynagrodzenie kiepskie brak dodatków za nadgodziny i nocki ,nadgodziny nie wykazywane!MOBBING!!...

Potwierdzam opinie xxx Nadgodziny nie wykazywane!!! brak dodatków za godziny nocne!!! praca ponad siły soboty niedziele ludzie mają ok 300h w miesiącu nawet dziękuję nie usłyszysz tylko jeszcze pretensję nie polecam chyba że jesteś w ..... Mobbing na każdym kroku jeżeli nie chcesz pracowac dłużej! Omijać szerokim łukiem!!!

todzia

Jak na drukarnię to mają fajne oferty ponieważ oferuja nie tylko, akcesoria biurowe czy reklamowe ale również kalendarze, kostki i boksy, opakowania i pozostałe usługi, na stonie mozna sprawdzic i składać również zamówienie.

krab

Nie polecam tego miejsca pracy. Kierowniczki nie nadają się do swoich stanowisk. Są niekulturalne i nierozgarnięte. Szef ma problemy z kulturą, elokwencją, nie ma szacunku do pracujących ludzi. Nie budzi u pracowników szacunku czy respektu tylko strach. Ale na krzykach daleko nie zajedzie, bo o ile większość zatrudnionych tam kobiet się nie odezwie tak kiedyś trafi się facet, który odpowie na chamskie zachowanie nie tylko słowem... Praca niezbyt ciężka, ale też bardzo słabo płatna. Z umowami jest różnie. Radze unikać tego miejsca pracy. Aha - kierowniczki są chamskie i wrzeszczące, ale to normalne. Przykład idzie z góry.

kol

Ja nie polecam tej firmy. Zlecają transporty za które nie płacą. Faktury 100dni po terminie, zero reakcji ze strony pracowników. Sprawa skierowana do sądu

Zostaw opinię o Drukarnia "Serikon" - Tulce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia "Serikon"