Opinie o Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska w Poznań

Kandydatka Nowy wpis

Parę miesięcy temu była potrzebna asystentka ds. księgowości i ciekawi mnie czy te wspomniane kiedyś sytuacje zostały już wyjaśnione. W ogłoszeniu wymagano minimum rocznego doświadczenia, które posiadam, stąd zainteresowanie. nabory będą jeszcze prowadzone?

Były pracownik jeden z wielu Nowy wpis

Polecam byłym pracownikom tej firmy weryfikować zeznania podatkowe (PITy). Rozliczając podatek i sprawdzając kwoty wynagrodzenia z wartościami w PIT wyszły różnice i wartość w deklaracji została zawyżona.

Czy coś się wydarzyło w tej firmie, od jakiegoś czasu jest nieciekawie?, czy tam zawsze było tak źle?

Bożena Nowy wpis

A myślisz, że to wgl prawda jest?

Aloj Nowy wpis

A ile lat tam pracowałaś ?

Sylwia

@odp a czemu nie wytrzymują dłużej niż 2 lata ?

Księgowa

Pracuję w księgowości od 5 lat i ogłoszenie z tej firmy jest non stop na pracuj. Dziękuję za taką szczera opinie. Nikt nie chce pracy w takim środowisku

XyZ

Nic dodać nic ująć 100% prawdy

odp
@Sylwia

przez traktowanie ludzi, krzyki, manipulowanie, robienie z siebie poszkodowanej, szefowa ma takie huśtawki nastroju, że w życiu nie widziałam tak znerwicowanej osoby. tak wpływa na ludzi, że niektórzy nabawili się nerwicy również. zespół to już w większości osoby co ledwo skończyły technikum, więc to biuro rachunkowe to jest jakiś cyrk. jeden wielki nonsens. kadry pracowników są prowadzone w sposób tragiczny, błędy w wynagrodzeniach osób na zleceniu, błędy w wyliczaniu ekwiwalentów za urlop. w ciągu jednego roku odeszło ok. 15 osób, a jest ok. 10 stanowisk, więc myślę, że to mówi samo za siebie. firma rodzinna - ważne, żeby każdy to wiedział od początku. owszem, można się dużo nauczyć, bo to biuro rachunkowe, ale uważam, że nie takim kosztem. można trafić na biura, gdzie nie ma takich akcji. [komentarz edytowany]

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka ds. Księgowości?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
QQQQ

Po prosty masakra... Praca bardzo stresująca, żadnego szacunku do ludzi.

Arek

Czy firma rozwija się dynamicznie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xyx

Tam nawet służbowego roweru nie dostaniesz :)

Jak długo trwa proces awansu w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska?

odp

nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, każdy jest traktowany inaczej, nie ma żadnej ogólnej ścieżki awansu, ludzie nie wytrzymują tam dłużej niż 1-2lata

Czy sposób traktowania pracowników się zmienił? Jak wygląda sytuacja w chwili obecnej?

xyz
@Nowy

nic się nie zmieniło, wręcz pogorszyło - szkoda życia i nerwów.

Osoba01

Ta firma to istne (usunięte przez administratora) Sposób traktowania pracowników - żenada. Mobbing aż pali w oczy. NIE POLECAM

Filip

Charakter pracy jest z całą pewnością stresujący ale jeśli znamy się na tym to przecież fajna praca. Może źle wybrana firma powoduje niezadowolenie?

Czy Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska praktykuje "luźne piątki"?

Ppj

Absolutnie nie, ale luz bo są wolne niedziele ????

Niezadowolony

Szkoda czasu na takiego pracodawcę, krzyk i poniżanie na każdym kroku

On1989
@Niezadowolony

To prawda, szkoda czasu. Poniżanie jest na porządku dziennym.

nick

Brak szacunku do pracownika, stresująca atmosfera, brak umowy pisemnej, krzyk

ktoś

Nie polecam. Krzyk, stres, wyolbrzymianie nieistotnych drobnostek. Nieprofesjonalna kadra zarządzająca

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska - Poznań

• Jak się pracuje w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska
  • Władysława Nehringa 8 lok. 1