Opinie o Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska w Poznań

Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska
counter
1 4 22 5 1
Nowy

Czy sposób traktowania pracowników się zmienił? Jak wygląda sytuacja w chwili obecnej?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska?

Sylwia

@odp a czemu nie wytrzymują dłużej niż 2 lata ?

Księgowa
Kandydat

Pracuję w księgowości od 5 lat i ogłoszenie z tej firmy jest non stop na pracuj. Dziękuję za taką szczera opinie. Nikt nie chce pracy w takim środowisku

XyZ Nowy wpis

Nic dodać nic ująć 100% prawdy

odp Nowy wpis
@Sylwia

przez traktowanie ludzi, krzyki, manipulowanie, robienie z siebie poszkodowanej, szefowa ma takie huśtawki nastroju, że w życiu nie widziałam tak znerwicowanej osoby. tak wpływa na ludzi, że niektórzy nabawili się nerwicy również. zespół to już w większości osoby co ledwo skończyły technikum, więc to biuro rachunkowe to jest jakiś cyrk. jeden wielki nonsens. kadry pracowników są prowadzone w sposób tragiczny, błędy w wynagrodzeniach osób na zleceniu, błędy w wyliczaniu ekwiwalentów za urlop. w ciągu jednego roku odeszło ok. 15 osób, a jest ok. 10 stanowisk, więc myślę, że to mówi samo za siebie. firma rodzinna - ważne, żeby każdy to wiedział od początku. owszem, można się dużo nauczyć, bo to biuro rachunkowe, ale uważam, że nie takim kosztem. można trafić na biura, gdzie nie ma takich akcji. [komentarz edytowany]

QQQQ Nowy wpis

Po prosty masakra... Praca bardzo stresująca, żadnego szacunku do ludzi.

Arek

Czy firma rozwija się dynamicznie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xyx
@Pytanie

Tam nawet służbowego roweru nie dostaniesz :)

Jak długo trwa proces awansu w Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska?

odp
@Pytanie

nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, każdy jest traktowany inaczej, nie ma żadnej ogólnej ścieżki awansu, ludzie nie wytrzymują tam dłużej niż 1-2lata

Nowy

xyz
@Nowy

nic się nie zmieniło, wręcz pogorszyło - szkoda życia i nerwów.

Osoba01
Klient

Ta firma to istne (usunięte przez administratora) Sposób traktowania pracowników - żenada. Mobbing aż pali w oczy. NIE POLECAM

Filip

Charakter pracy jest z całą pewnością stresujący ale jeśli znamy się na tym to przecież fajna praca. Może źle wybrana firma powoduje niezadowolenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 318 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Czy Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska praktykuje "luźne piątki"?

Ppj
@Pytanie

Absolutnie nie, ale luz bo są wolne niedziele ????

Niezadowolony

Szkoda czasu na takiego pracodawcę, krzyk i poniżanie na każdym kroku

On1989
@Niezadowolony

To prawda, szkoda czasu. Poniżanie jest na porządku dziennym.

nick

Brak szacunku do pracownika, stresująca atmosfera, brak umowy pisemnej, krzyk

ktoś

Nie polecam. Krzyk, stres, wyolbrzymianie nieistotnych drobnostek. Nieprofesjonalna kadra zarządzająca

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska - Poznań

Małgorzata Jurga Kancelaria Audytorska