Opinie o Grafmaj Czesław Majorek w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grafmaj Czesław Majorek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grafmaj Czesław Majorek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafmaj Czesław Majorek w Suchy Las

gość Nowy wpis

Firma ma problem z płynnością finansową, radzę uważać zanim wykonacie dla nich jakąś usługę...Nie są w stanie uregulować małej zaległości...

Urszula Nowy wpis

Jak komuś może się czyjś adres email nie podobać na rozmowie? Chyba, że jakieś wulgaryzmy w nim były czy coś? Dawno nie było wzmianki tutaj o jakiś konkretnych zarobkach, ogólnie nikt niczego nie pisał, firma to w ogóle normalnie funkcjonuje? Ile płacą?

Mason Nowy wpis

Bylem tam raz na rozmowie o prace, o shit jak teraz pomysle to mnie skreca ze smiechu, jeszcze nie dostalem jej bo sie kierownikowi moj adres email nie podobal, obecnie moja wyplata to 32000 nok netto,. Pozdrawiam tego kierowniczka z Hemsdal, za roczne wyplaty tutaj jestem w stanie kupic cala ta firemke razem z nim

Ewa Nowy wpis

Grafmaj to hurtownia poligraficzna. W ofercie firmy są m. in. płyty offsetowe, środki chemiczne do płyt, farby offsetowe, chemia drukarska. Na ten moment nie widzę informacji dotyczących ofert pracy. Podzielcie się opinią, jakie benefity pracownicze oferuje firma?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grafmaj Czesław Majorek.
Mateusz

Może ktoś wypisać jakie są plusy i minusy tej firmy ?

Daria
@Mateusz

Plusem w tej firmie na pewno jest wypłata na czas oraz zgrana ekipa. To chyba tyle z plusów. Minusem jest na pewno kadra kierownicza. Może się to zmieniło ale jak ja pracowałam to szefowa była nie do wytrzymania. Zawsze znalazł się ktoś na kim wyładowała swój zły humor, kierownik produkcji często zbierał "baty" przez co nam się mniej obrywało. Słaba jest organizacja, przynajmniej była jeśli chodzi o pracę, nic, nikt nie wie, wszystko na wczoraj, nic nie ma. Do tego nadgodziny, zawsze trzeba było zostać, jak szefowa będzie w dobrym humorze to się zapyta a jak nie to musisz się domyślić żeby zostać. Ma to swój plus zawsze trochę kasy więcej. Pracowałam tam bardzo krótko, jednak była to najgorsza firma z którą miałam doczynienia. Myślę, że gdyyby szefowa trochę spuściła byłoby lepiej ale wiadomo ktoś rządzić musi,

Emilia
@Daria

Napisałaś, że jedynym plusem pracy w Grafmaj jest to, że wynagrodzenie jest w terminie, a ekipa jest zgrana. Tego pierwszego może nie nazwałabym plusem, ponieważ wypłacanie pensji na czas jest poniekąd obowiązkiem pracodawcy, a nie przywilejem dla osób zatrudnionych, natomiast dobra atmosfera pracy jest rzeczywiście ważnym czynnikiem poprawiającym doświadczenie pracowników. A powiedz, czy pracodawca nie oferuje żadnych możliwości rozwoju?

Robert

@BB, Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów!

BB.
@Robert

@Robert w takim razie proszę o rzetelną opinie

BB.

Czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w firmie Grafmaj w Suchym Lesie i dlaczego jest taka duża rotacja? Czy aż tak źle jest z kierownictwem tam? Naczytałem się/Naczytałam tutaj opinii i wszyscy narzekają na kierowniczkę. Proszę o rzetelne i prawdziwe opinie.

Zbigniew

Wiecie coś o tym, by firma potrzebowała nowych pracowników? Na stronie internetowej nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Napiszcie w kilku zdaniach, jak przedstawia się atmosfera. Czy są jakieś szkolenia, poza wdrożeniowymi? Czy praca jest zmianowa?

Zenon

Czy strona internetowa Grafmaja nie mówi o wszystkim? Czego oczekujecie?

Art
@Zenon

Naucz się odmieniać. Grafmaju.

Zenon
@Art

MIANOWNIK : KTO,CO - GRAFMAJ DOPEŁNIACZ: KOMU,CZEMU- GRAFMAJOWI (się przyglądam) CELOWNIK : KOGO,CZEGO -GRAFMAJA BIERNIK : KOGO,CO-GRAFMAJ NARZĘDNIK: KIM,CZYM- GRAFMAJEM MIEJSCOWNIK : O kim , O czym- O GRAFMAJU WOŁACZ: O - GRAFMAJ Wróć do szkoły człowieku. A jakby to nie odmienić, to strona internetowa dalej nie działa .

Zbigniew

@M, a jakie zmiany mają zostać wdrożone, wiesz o tym coś więcej? Czy planowane jest też podniesienie wynagrodzenia, może wprowadzenie benefitów? Jakie umiejętności będą przydatne do tego, by rozpocząć pracę w firmie? Czy pracodawca daje możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Zbigniew

@M Dziękuję za odpowiedź. Atmosfera jest bardzo ważna, więc na pewno innym użytkownikom pomoże informacja o tym, że tak jest w porządku. Jak natomiast ma się sprawa z warunkami, które firma Grafmaj oferuje nowym pracownikom? Mógłbyś powiedzieć? Twoja opinia jest jedyną napisaną w tym roku, dlatego dobrze byłoby, gdyby inni użytkownicy otrzymali aktualne informacje.

M
@Zbigniew

Słychać ze będą duże zmiany. Jak znasz się na fachu to cię docenia. Góra wie co robi ale potrzebują fachowców.

Zbigniew

Minął ponad rok, a nikt nie wypowiedział się i nie wyraził swojej opinii na temat firmy Grafmaj. Chętnie dowiedziałbym się, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację oraz jak ta rekrutacja przebiega? Czy któryś z pracowników mógłby zabrać głos w tej sprawie i zarówno mi, jak i każdemu zainteresowanemu pracą, przekazać taką informację?

M
@Zbigniew

Rekrutacja jak rekrutacja. Klimat w drukarni ok.

cśśś

Skoro i tak jest szansa na służbowe auta to już jest dobrze @pajak, ale ciekawi mnie czy inne benefity również się pojawiają, wiecie może? Pozdrawiam.

Nic nikt nie dostaje, ewentualnie ciągły opierz, zero komunikacji i organizacji, nie można się dogadać wgl, wszystko zawsze robione na wczoraj, choć "CI WYŻEJ" wiedzą od tygodnia, to produkcja z dnia na dzień ma zrobić nakład w tysiącach i jak? ciągłe kłamstwa, puste obietnice, żadnego socjalu, o każdą złotówke trzeba się kłócić, zero poszanowania dla pracowników produkcyjnych! Szefostwo chce zmian, ale zapomnieli zacząc od siebie. NIE POLECAM!

SWOJAK

Nie polecam. Nie płacą tego co obiecują!!! Nie zatrudniają tak jak proponują!!!! Szefowa....pożal się Boże. Szef, zabierze ci wszystko! Nawet sok pomidorowy! Uciekajcie.... nie warto.... oszukują na każdym kroku. I ta fałszywość w obietnicach..... Gówno Prawda

Pracowałam pare lat temu, zarobki były niezłe,ale praca po 12 godz. Szefowa-hm-ciężki kaliber,młoda i wywyższająca sie, nie potrafiąca zrozumieć,że ktoś ma rodzine. Jej ojciec super szef,szkoda,że oddał pannicy swoją drukarnie. Atmosfera wśród pracowników na pietrze była ok. Do tej pory utrzymuje jeszcze z niektórymi kontakt

pracowalam tam pare lat temu wygladalo na to ze sie rozwijaja odeszlam z powodow prywatnych nigdy nie bylo tam dobrego kierownika niestety z szefowa jest roznie ale czasami mozna bylo uzyskac kompromis ludzi z tamtad wspominam dosc dodrze

tak, atmosfera jest tam tragiczna - nic tylko chamstwo, brak szacunku do drugiego człowieka - pełna inwigilacja ! Panna (usunięte przez administratora) to kruella demon :), traktuje ludzi jak podludzi! Zgrana ekipa była tam jakiś czas temu - ale co mądrzejszy uciekł i całe szczeście ! pieniądze psie, cele ogromne , social żadny

Zgrana paczka? Pracuje tu od kilku chwil i mogę powiedzieć jedno na introligatorni jest taka atmosfera że na pogrzebie jest weselej a na pewno przyjemniej. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Chamstwo na stanowisku kierowniczym. Naprawdę nie polecam. Pieniądze żadne a atmosfera strachu i braku poszanowania.

mialem tak zaszczyt pracowac sporo czasu.... pracownicy zgrana paczka, ale to jedyny plus tej firmy.... szefowa totalnie powalona, wszystko wie najlepiej, szef szuka tylko powodow zeby obciac kase. Mowia jedno, robia drugie.... totalnie nie polecam!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grafmaj Czesław Majorek - Suchy Las

• Jak się pracuje w Grafmaj Czesław Majorek?

Zobacz opinie na temat firmy Grafmaj Czesław Majorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafmaj Czesław Majorek?

Grafmaj Czesław Majorek
  • Szkolna 102