SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

ktos

na hucie szkla w czewie sie zgodze marne zarobki ale nie tylko tam jest sgp sa tez zaklady gdzie jest nawet ponad10 netto

mysza

hehehe jakie 1200, tam zarobisz max 1000 zł a pracuje się 6 dni i po tym 2 dni wolnego, i tak cały czas, nie ważne czy to święto czy nie święto, oczywiście na 3 zmiany ;)

grgrtehrefs

czekam na przelew i tak jest co miesiąc zawsze wieczorem nigdy rano lub następnego dnia.

SYK

SYK - 2013-07-31 20:14:25 Nie polecam pracy ponad rok na umowie śmieciowej (umowa zlecenie) 5.20 na godzine 6za nocki:/ [usunięte przez moderatora] niedziele i swieta za 1200zł..:/ ehhhhhh NIE POLECAMzapomnialam dodac ze pieniadze przelewane nie w terminie bo raz 15go a raz 22.. Praca naprawde niezorganizowana i ciuchy jedne na rok SYF!

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

myszka35

witam.pracowalam w SGP,i nie powiem jest ciezko na hucie,goraco jak w piekarniku,ale nikt nikogo nie zmusza do pracy w SGP.bo lepiej miec te 1200zl.niz siedziec w domu,za darmo i nie miec wlasnej kasy.jeden minus to niezorganizowana koordynatorka M.oraz ksiegowy ktory przelewa kase wtedy kiedy mu sie chce.

byly

SGP -[usunięte przez moderatora] gdzie popadnie... Tak wlasnie na hucie szkla w czestochowie mowia o tej firmie. I MAJĄ RACJĘ!

Mack

Zarobki "prawie" jak w Anglii:-)

oleśnica

Szczerze niepolecam!!! Liderzy wybierani z łapanki, koordynator to wogóle porażka nie ma o niczym pojęcia i nic nie potrafi załatwić-zero rozplanowania pracy-do tego fatalne warunki za marne grosze na śmieciowej umowie, żeby było śmieszniej to dołączają do umowy sgp drugą Human&Hunter na bardzo niskiej stawce(od niej odprowadzają ZUS, żeby nie odprowadzać z sgp z wyższej kwoty). [usunięte przez moderatora]

Praca jest ok aczkolwiek zarobki.... 7.9 BRUTTO tak wiec wychodzi mniej wiecej nie cale 6 zł na reke jak nie mniej... co sądzicie o kordynatorach tej firmy?? ja na szescie juz nie pracuje ale niestety moi znajomi tak i wiem z pierwszej reki... traktują ludzi jak śmieci... cz to jest tez w ich obowiazkach ??wiecie cos na ten temat ??

nie idź

Zgadzam się z opiniami powyżej. Na kasę się czeka ponad miesiąc ! z resztą jaka to kasa dla zusowca wychodzi poniżej 6zł/h nie mówiąc już o tym, że to umowa zlecenie, problem z rękawiczkami etc. ogólnie nie idź tam!!!

[usunięte przez moderatora]Najpierw szkolą ludzi i mówią ile to nie jest tam pracy [usunięte przez moderatora] i jeszcze więcej a później sie okazuje że wyszkolą nas tydzień i później już roboty nie ma w dodatku mieli przelać wypłate na konto 30-tego listopada a dzisiaj jest już 1 grudzień.Nie polecam tej [usunięte przez moderatora]firmy bo to jest JEDEN WIELKI SYF !!!!!!!

Jomal

Ogólnie SGP-super[usunięte przez moderatora] praca. Nie polecam wam zmiany jak im się podoba, nie wiesz kiedy i gdzie pracujesz wypłaty po miesiącu!

robol

Dzień 8.5 netto Noc 9.5 netto weekend 9.5 netto pozdro

obecny pracownik.

dzień -6,90 (na ręke) Nocka-7.90(na ręke ) pozdrawiam.

Mich

Może więcej szczegółów odnośnie zarobków w SGP :)?

kontroler jakości

robota spoko , zarobki spoko jak na początek :)

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.