SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Pegi

Koordynatorka w sumie to jest beznadziejna oszukuje z pieniędzmi i twierdzi że np ZUS odciaga pieniądze najlepsze jest to iż za studentów nie ma prawa co pokazuje nie kompetencje koordynatora ogólnie to jest zbyt tepa na jakie kolwiek stanowisko... brak wiedzy o maszynach czy też pracy w firmie. A najważniejsze że wysluguje się pracownikami w prywatnych jej sprawach lub zakresie jej spraw w firmie. spisujcie sobie nadgodziny bo oszukuje na pieniądze. Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem

buffik73
@Pegi

ty masz chyba siano zamiast mozgu. przeczytaj sobie przepisy jakie sa odnosne umowy zlecenie i zus a potem sie wypowidaj.... widac widac totalny brak inteligencji... żal mi ciebie.... sama sie osmieszasz na forum wsrod internautow... Wiedzy zero..

Baferek89

Powiem tak. Praca w SGP, a dokładnie w zakładzie Automotive Lighting(Sosnowiec-Zagórze) jest spoko tylko koordynatorka Iza chyba nie Viola (Viola jest spoko) tylko ta 2 jest bardzo nerwowa i upierdliwa... to że jakiś pracownik przyjdzie pijany itd to nie powód do obwiniania całej załogi SGP... trochę uśmiechu? nie można też wszystkiego wymagać od pracownika który wcale nie ma super stawki a roboty i tak jest za dużo jak na taką ilość ludzi. Praca jest ok ale potrzeba więcej ludzi bo jesteśmy firmą zewnętrzną która powinna pomagać a nie przejmować wiekszość obowiązków automotivu.... poza tym brak szafek? Radze przeczytac co się nalezy pracownikowi

sss

Moja opinia na temat SGP oddział Łódź jest negatywna, firma ma gdzieś ludzi, brak koordynatora na miejscu, a dodzwonić się do nich nie można szczególnie w ważnej sprawie. Umowy niby na miesiąc zlecenie ale z łaski dają te umowy w połowie miesiąca i do tego podwójną jedną z SGP a drugą z Human&Hunter , czasem trzeba grozić Inspekcją Pracy by coś zrobili od razu. A pensja przedłużają jak mogą często się zdarza że przed 20-stym tej wypłaty nie ma. Agencji czy jak to można nazwać nie polecam odradzam. Nie mówię już o rozmowie kwalifikacyjnej bo one są tylko tak dla picu bo przyjmują każdego obiecując złote góry.

Janek.M
@sss

Pracuję w SGP już od 2 lat i jestem zadowolony. Firma się rozrasta, jest przyjmowanych coraz więcej nowych ludzi i widać w niej potencjał. Trzeba czasem zrozumieć ludzi którzy tam pracują, jest dużo pracy i czasem można o czymś zapomnieć.. Nie mogę wystawić negatywnej opinii!

Krissko

Mam pytanie czy wie ktos o pracy w Lindau Niemcy ktora proponuje ww firma

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Major

Tak dla wyjaśnienia to pracowałem tam ponad rok temu. Być może teraz jest lepiej.

Major

ok 6 - 7zł godzina jak ja pracowałem, zależało od zakładuna którym lądowałem (magazyn, x-kom, gomma, copper itp.) ale słyszałem że na Hucie Szkła w Częstochowie jeszcze mniej ale sam tam nie pracowałem więc potwierdzić nie mogę. Ja dostawałem 6zł za godzinę chyba że była robota pilna lub więcej godzin albo w delegacji to dostawaliśmy więcej (koło złotówki) z czego nie zawsza ta praca była, były przestoje z pracą nawet kilka tygodni. Być może w innych miastach płacą lepiej ale Cz-wa zdecydowanie nie polecam jak ktoś potrzebuje więcej niż na piwo. Mówię oczywiście o robocie fizycznej - kontroler jakści. W twoim przypadku nie jestem w stanie stwierdzić jak sytuacja wygląda od strony finansowej.

Major

Robota do ciężkich nie należy ale zarobki cienkie jak sik komara. Tylko dla osób które chcą dorobić sobie na piwo lub pączka bo utrzymać siebie za to się nie da, a co dopiero rodziny. Robiłem ponad pół roku i tylko raz wypłata powyżej 1000zł. Zazwyczaj 600-800.

Kolejorz

Witam. Pracowałem 4 miesiące w SGP. Nie polecam nikomu. Totalna porażka. Stawka 8 zł za godzinę gdzie zapierdzielasz na dwóch maszynach! Koordynator obiecuje premię i lepszą stawkę. Niestety na obietnicach się kończy bo po 3 miesiącach zaproponowała mi 8,50. Śmiech na sali. Koordynator obiecuje wypłaty do 15. Jeżeli 15 to piątek to wypłaty dostajemy w poniedziałek 18. Żałuję czasu pracując dla tej firmy. NIE POLECAM!

ANONIM

SGP KOMPLETNE DNO. PODCZAS ZWOLNIENIA ( UMOWA ZLECENIE ) KOORDYNATORKA MOWI MI O WYPOWEDZENIU 48-mio GODZINNYM. NIE MA TO PODSTAWY PRAWNEJ POZA TYM 8,50/H TO STAWKA CONAJMNIEJ SMIESZNA. ZA TAKA PRACUJE DZIEKUJE - EMIGRUJE POZDRO Z FPG GLIWICE ( OSTATNIA MOJA ZMIANA )

ADAMhusajn

jaco. Po pierwsze dają umowę zlecenie, po drugie zarobisz maks 7.50 zł na godzinę ... to są pieniądze tak śmieszne że aż głupota byłaby z nimi współpracować, po trzecie, jeżeli się zwolnisz lub coś nie pójdzie po twojej myśli nie dostaniesz wynagrodzenia ! takie mają powalone umowy. Co z tego że pełen etat w firmie skoro zarobisz może 1100 zł nie zarobisz nawet 1350 zł ( minimalna krajowa ) bo oni odbierają kilka złotych dla siebie. Poza tym, za wszystko ci kasę biorą. Jest to nie dobra firma, nie polecam nikomu. Biorą nawet ułomnych bo oni za ciebie mają kasę dużą ponad 3 koła a ty zarabiasz 1100 zł na pełnym etacie, robisz nawet więcej niż normalny pracownik w firmie. Już wiem dlaczego w Polsce SGP jest przegrane, tak wiele ludzi mówi o nich złe słowa, tak wiele opinii jest negatywnych. Nie tylko na GoWork są też inne strony na których ta firma jest przegrana, negatywnie opisana. Nie podpisuj umowy z nimi bo skończysz na minusie.

ADAMhusajn

Brońcie Panie Boże od tej firmy. Nigdy w życiu nie podpisujcie żadnej umowy z tą firmą !!!!

AdamHamolowent

Nie polecam firmy, totalny bajzel w papierach, radzę czytać umowę całą dokładnie, pieniądze nie są na czas, dokumenty nie są wysyłane, brak informacji jakichkolwiek. Totalny chaos. Poza tym pieniądze poniżej minimalnej krajowej, śmieciowe umowy. Nie polecam, totalny syf.

porno

całe te sgp to inno menele i osoby inno troszke zarobic nie polecam nikomu

Nata

SGP Częstochowa, pracownik biurowy z j. ang. (fakturowanie, rozliczanie, itp.) Przebieg rozmowy: Na początek oczywiście wyjaśnienie na czym polegałaby praca, jaką to oni światową firmą są, bla bla bla. Później pytanie o doświadczenie i jedno pytanie na kreatywność: twój sposób na sukces? Później pisemny test z angielskiego (trzeba było przetłumaczyć, skrawki e-maila do klienta z pol. na ang.), później napisać e-maila do klienta (z podaniem łącznego czasu potrzebnego na przepatrzenie wszystkich części + łączny koszt w j. pol.), później jeszcze 2 inne zadania były ale nie pamiętam już jakie, no i ostatnie, tutaj wielki WTF, było podane równanie matematyczne i trzeba było wyciągnąć a. W mojej głowie głosy mówił: LOL oni szukają nauczyciela matematyki, geniusza jakiegoś czy tylko pracownika biurowego z j. ang. ds. obsługi klientów zagranicznych...? Co to k**** jest?! Następnie testy psychologiczne (typowe kwadraty, trójkąty i koła) + napisać z czym się kojarzą zobrazowane na nast. kartce klocki lego o różnej wysokości (prawdopodobnie chodziło o jakieś wykresy). Inne notki: Jednak ogólna ocena nie jest za przebieg rozmowy a za zachowanie osoby przeprowadzającej rozmowę. Umawiała mnie na rozmowę pani Beata (widocznie jest od spraw HR w SGP Częstochowa na ul. Legionów) i pani Beata ze mną rozmawiała. Jednak tego dnia spieszyło mi się na autobus powrotny (mieszkam w innym mieście) i jedno zadanie zostawiłam ewentualnie na drugi etap rozmowy. Pani Beata się zgodziła, powiedziała, że nie ma problemu. Oczywiście pani Beata przez telefon nie poinformowała, że będą testy psychologiczne, test z j. ang., również nie powiedziała żeby przygotować się na dłuższą rozmowę. Po kilku dniach dostaję odpowiedź na maila, że jednak nie zaproszą mnie na rozmowę, ponieważ jestem osobą niedyspozycyjną. Po kontakcie z panią Beatą okazało się, że "skoro nie miałam czasu na rozwiązanie zadania to prawdopodobnie nie będę mieć czasu na pracę". Pani Beta doskonale wiedziała, że nie jestem miejscowa (w CV przecież jest podany cały adres). Z mojej sytuacji można wywnioskować jaka to "super" jest firma. Skoro w taki sposób traktują kandydatów to aż strach pomyśleć jak oni traktują pracowników. Omijać szerokim łukiem SGP w Częstochowie.

Pracownik SGP

Powiem tak. Praca w SGP, a dokładnie w zakładzie Automotive Lighting(Sosnowiec-Zagórze) jest według mnie oczywiście porażką. - Pani Koordynator Katarzyna nie potrafi zbytnio nic załatwić. O wszystko trzeba się prosić,dopominać. - Ja rozumiem że może mieć milion spraw na głowie ale od czego jest notatnik w telefonie albo na swoim laptopie lub kajet który posiada. Na strój czekałem kilka dni. Nie wspomnę o tym że buty chcieli mi dać używane żeby się nikt nie przyczepił! Faceci nie posiadają szafek, nie wiem jak to wygląda między kobietami, nie pytałem. Wszystkie rzeczy sobie leżą w koszach po detalach, a gdy zapytamy o szafki(jeśli będzie to na dwie osoby przypadnie jedna szafka!) to dostajemy odpowiedź: "nie wiem" "trzeba je przenieść, one są tylko no.." - I na tym kończy się wypowiedź pani Katarzyny. Następna sprawa. - SGP jest praktycznie pomiatane w Magneti. Jesteśmy tam jakby gatunkiem "podludzia" mało kto traktuje nas poważnie. Następna kwestia, wypłaty. Pierwsza wypłata, pierwsza niezgodność. - Dzwoniłem do kadr pani miała mi oddzwonić. Do tej pory nie otrzymałem telefonu. Może i mało mi brakowało do moich wyliczeń ale danej kwoty nie znajdę na ulicy. Poza tym. Pani Katarzyna sama nie wie ile zarabia osoba legitymacją uczniowską! Na wstępie było 9zł netto za godzinę pracy w dzień, w nocy 10zł netto/h(oczywiście jeśli masz ważną legitymację!) po wypłacie nagle ją olśniło i powiedziała że jednak 8,70zł netto za godzinę. Stawka za nockę się nie zmieniła, dycha jest jak jest. Jeszcze wywala z tekstem do ludzi żeby sobie obliczyli na kalkulatorze internetowym. - No śmiech na sali. Przykro patrzeć jak pani Katarzyna nie potrafi sobie poradzić z presją czasu i z tyloma obowiązkami. Dodatkowo pani Katarzyna zatrudnia osoby niespełna rozumu(nie obrażając niepełnosprawnych) lub nie kompetentne. - Byle żeby ktoś był na danym stanowisku. Dodatkowo jeszcze dzwoni lub pisze od czasu do czasu czy nie chciałby ktoś przyjść na 16h! Powtarzam 16h! Tak, ludzie tam tyle robią żeby zarobić co jest niezgodne z przepisami, ale kto na to patrzy w SGP. Byle żeby zdarli z ciebie kasę. Na długo tam nie zastanę na pewno. - Jednym słowem. Parodia pracy. Pozdrawiam serdecznie normalnych współpracowników SGP! ;)

buzia

monia pracowałam tam i nic sie nie zmienia co 2 dni inne osoby nie polecam nikomu

On

Omijajcie(usunięte przez administratora)o. Płacą słabo i do tego zawsze się spóźniają z wypłatą. NIE POLECAM NIKOMU!

Monia

Sam chyba jesteś Menelem. Musisz być mega słaby skoro nawet tam nie pracujesz. Śmieszny jesteś bo ludzie tam wykształceni i ambitni pracują a ty widocznie tak piszesz bo cię albo stamtąd wyj... albo tam pracować nie umiałes.Polecam ludzie prace bo ludzie są super i kierownictwo też a ci co piszą negatywy to dlatego że im się widocznie pracować nie chciało a myśleli nie kokosy będą zarabiać ale niestety takie realia w Polsce wszędzie tak jest.

maniek

Poszukuja ciagle - pol roku temu dzisiaj i za pol roku tez beda. Oferty zawsze te same i zawsze te same warunki. Szukaj prawdziwej oferty pracy - bez zenujacej stawki za 200 godzin w miesiacu na zleceniu bez perspektyw. Pzdr

buzia

same menele i kobiety nie umiejace znalezc lepszej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.