Opinie o „Medicare” w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Medicare”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Medicare” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Medicare” w Mysłowice

many

srednia pensja na magazynie to 5 tysiecy ale za piec miesiecy

hfhfyg

jest super jest super.szkoda tylko ze te konkretne wpisy sa szybko jakims cudem usuwane.ale jakby ktos chcial sie podzielic swoja opinia lub "doswiadczeniem" to proponuje tel. (usunięte przez administratora) ta instytucja chetnie wyslucha (PIP)

Po.j.

Falsz obluda zaklamanie i wykorzystywanie

,,,,

Pazerni ludzi !!!!!! Rzeszów

Magazynier

Trzeba było wcześniej zadzwonić i umówić się na godzinę. Okazało się, że wszyscy są umówieni na tą samą. Rozmowa trwa 5 minut. Mówione że trzeba dużo chodzić, jaka stawka, jakie zmiany, że nadgodziny. A samo czekanie na nią + czekanie aż się skończą inne, żeby być oprowadzonym po magazynie, +/- trwa 3 godziny.

Jedyne pytanie jakie zostało mi zadane to czy mam jakieś pytania jeszcze.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
....

wstyd i obora!!!!!!!!!!! Rzeszów

łatka

z roku na rok jest coraz gorzej, a przecie zinflcja rosnie wiec i my powinnismy zarabiac wiecej

....

Kiedys sie dowiesz capie !!!

alexis

jest super jest super wiec o co ci chodzi?

nowy

jaka jest atmosfera między pracownikami na magazynie? jakie są zmiany od której do której ranki, popołudniówki, nocki?

super
@nowy

atmosfera jest wspaniala zmiany tez super jak zaczniesz tak nie wiesz o ktorej skonczysz jak zaczniesz popoludniu tak rano mysle ze wyjdziesz kasa tez jest super wogole cale to medicare jest super super super pozdrawiam pieska

niania

pracę na magazynie można opisać krótko " witamy w piekle"

nie to medicare

Tworza swoje prawa nielicza sie z kodeksem pracy rob az sie osrasz najlepiej za darmo

to nie Chiny

Jeśli chcesz czuć się wykorzystany ,sponiewierany ,wykończony psychicznie i fizycznie po 10 -cio godzinnych nockach w akordzie. Zapraszam do Medicare.

olbrzymia

Hejka ja pracuje od 1960 roku w medicare mi jest dobrze jeszcze chwile i bede stawiala garaz za domem cos trzeba w zyciu robic inni robia dzieci jeszcze inni nie robia nic a ja mam plany na zycie garaz z cegly

miła

Makaron? i kto jeszcze wyjechał?

MARIANNA

czesc czy ktos wie jak liczyc te regaly pracuje tydzien i niewiem o co chodzi dostalam kartke nawet dwie i mam jakies litery cyfry jakies leki jak to polaczyc mam problem a niechce podpasc kierownikowi brzuch mnie boli juz z nerwow po nocach nie spie koszmar wiem ze jestem w doroslym wieku i glupi mi podejsc i sie zapytac ale mi glupi niewiem co mam robic moze wezme ta miotle w koncie i pozamiatam to ktos zauwarzy ze nieradze sobie to ktos podejdzie ale wstyd szkoda ze tu niema ze mna jakiegos dziecka to by mi pomoglo wszystko wyjechalo na floryde pomozcie niechce stracic pracy

chwytliwa indywidualistka
@MARIANNA

Nie masz obowiązku liczyć ani sprzątać regałów, bo za to Ci nie płacą. Nie masz nawet obowiązku wtedy przychodzić do pracy. To się nazywa GODZINA WYKORZYSTYWANIA PRACOWNIKA W FIRMIE MEDICARE, którą należy zgłosić odpowiedniemu organowi nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy. Z tego co wiem już parę osób to zrobiło. Teraz Twoja kolej. Im więcej skarg tym lepiej.

marian watroba

co taka cisza na forum podwyzki byly?? dawno sie nic nie dzialo ?? moze ktos ma jakas nowosc poczytala bym troche faktow a moze wszyscy poumierali hahaha

miła

co to ma do rzeczy? chyba że idziesz na nocke do pracy? to współczuje współpracownikom i tobie w sumie też

long sweet day
@miła

nocka niestety :(

niezorientowana

a co sie stalo ze taka cisza na magazynie? podwyzki były czy co?

bobik d3 w kapsułkach
@niezorientowana

paczki na święta dostaliśmy :)

pigment indywidualnego toku myślenia
@bobik d3 w kapsułkach

Eureka! :)

tensam

Nareszcie jest cisza i spokój na magazynie. Należą się brawa dla zarządu.

wole zozole
@tensam

cygan zawinił, kowala powiesili

uodporniona

Exactly! Ja spadam jak tylko mi się pisemnie mój czas wypali, bo tu oci.. p.. ieć można. Horrrrrror! Taktyka zastraszania i mam tu na myśli zastraszanie zwolnieniem z pracy to widzę, że w firmie "z koszulkami z pasją" jest na porządku dziennym. Oprócz znanego tekstu "JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO SIĘ ZWOLNIJ",które nieustannie wrednym tonem padało z ust pewnego karłowatego pana przez małe p (bo nie miał inteligentniejszej odpowiedzi) do kolekcji można już dołączyć kolejny tekst "JEŻELI SIĘ NIE ZGODZISZ TO BĘDZIEMY MUSIELI SIĘ ROZSTAĆ/ZWOLNIĆ". Tak trzymać!!! I tym niby uczonym po zawodówce, którzy myślą że swoją inteligencją przewyższyli samego M Koper -nika i M Skłodo - wską curie w jednym, radzę zapoznać się z definicją mobbingu, bo może się to nie okazać "drogą do sukcesu" ;) Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o „Medicare” - Mysłowice

• Jak się pracuje w „Medicare”?

Zobacz opinie na temat firmy „Medicare” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Medicare”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Medicare”?

Kandydaci do pracy w „Medicare” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Medicare”