Opinie o „Medicare” w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Medicare”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Medicare” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Medicare” w Mysłowice

luna

janek [usunięte przez moderatora] rozumiesz różnice netto i brutto? od kiedy to njanizsza jest 1680 na reke? pomysl troche zanim cos napiszesz

stanley

Chodzi o brutto nie na reke 1800zl brutto

taka sobie ona

od kiedy powstał Panatonii Park jakoś przypadkiem Madicare zaczął z nimi konkurować (kto da mniej zarobić pracownikom)i już teraz stawki podchodziły by pod najniższą krajową gdyby nie premia którą można stracić za byle bzdete np. 1 dzień L4 albo niewyrobienie normy. Najnizsza krajowa w 2015 jest prognozowana na 1750zl wiec już blisko:)Zawsze można zatrudnić na zlecenie lub o dzieło i wtedy najniższa krajowa nie obowiązuje. Idzie ku lepszemu - byle do przodu

taaaaa

zarobki 1800zl od ilus lat a najnizsza jest 1680zl dobrze jest jeszcze pare lat i bedzie 1900zl dziekujemy ze nas szanuje firma po paru letnim stazu pracy dzieki moge wyslac kwiaty i lilie wodne na bialobrzeska tak sie ciesze chyba sobie kupie dywan do pokoju metr na metr dobrze ze sobota bo niemoge sie doczekac swiat zeby pojsc do pracy i zarobic na nowa choinke w boze narodzenie dziekuje ze was mam medicare az sie zyc chce

Magazynier

Trzeba było wcześniej zadzwonić i umówić się na godzinę. Okazało się, że wszyscy są umówieni na tą samą. Rozmowa trwa 5 minut. Mówione że trzeba dużo chodzić, jaka stawka, jakie zmiany, że nadgodziny. A samo czekanie na nią + czekanie aż się skończą inne, żeby być oprowadzonym po magazynie, +/- trwa 3 godziny.

Jedyne pytanie jakie zostało mi zadane to czy mam jakieś pytania jeszcze.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
menopauza 100000000

Kariera jest jak [usunięte przez moderatora] mozesz startowac w zawodach moze po 100 latach dorobisz sie kariery na pomagiera przy remontach chlopie [usunięte przez moderatora] stad szukaj innej pracy bo tutaj nic dobrego cie nie czeka z wszystkim jest problem byl jest i bedzie problem najlepiej zebysmy pracowali za darmo to by sie cieszyli

pipo

prosze o jakies informacje na temat pracy w medicare , jak zarobki

Siofor 1000

tak szczegolnie pAN sIDOR jakiś wlasny folwark sobie stwarza !!!!

sipidor

Jak czytaja to prezesy i dyrektory z myslowic prosze o zainteresowanie sie oddzialem w rzeszowie bo duzo dziwnych rzeczy sie dzieje a mianowicie chodzi o kierownictwo !!!!!za duzo sobie poswalaja !!!!

marian

Myslowice jaka macie podstawe ?

medicarius

jeżdza autem, a na komorze tez za wesoło nie mają;/

....

Dzial za opatrzenia gosciu jest ok a co bys sie chcial w zaopatrzyc w lignine 5 kilo

medic

Tak firma porzadna zarobki 24 wieku kierownictwo na najwyrzszym poziomie dyrektory tez wszyscy ok zarobki ida w gore coraz wyzej i wyzej cos w spanialego planuje juz 5 dziecko bo niewiem co z pieniedzmi robic

Adaś

Firma ok tylko kierownicy mają się za WIELKICH BOGÓW. Myślą, że im wszystko wolno.

magazyn

jedno jest pewne - lepiej w tej firmie to już było. Jedynie nie będą tu narzekać osoby z bezrobocia, które długo szukały pracy i nie wiedzą jak tu kiedyś było i biorą wszystko jak leci. Pozostali pracownicy maja co wspominać i czego żałować. Ale przecież w Polsce idzie ku lepszemu -w końcu gonimy UE.

trututu

po co tam pracujecie...jak się nie podoba...wypowiedzenie złozyć i narazie...a nie narzekac!!

misiek

akord na maksaaaaaaaa:(jakby nie to to robota ok:)

LEON

KIEDYŚ TAM BYŁO BARDZO OK, DZIŚ DOBRZE,ŻE MNIE TAM JUŻ NIE MA... RODZINA MA SIĘ ZA TO CORAZ LEPIEJ !

ONA

były kiedyś i to całkiem atrakcyjne ( WCZASY POD GRUSZĄ, KONIKI, BASEN ETC.), ale obecnie pan dyrektor finansowy pozabierał wszystko. Praktycznie zostaje tylko goła pensja na miesiąc.

kkkk

1200 zł to nie jest źle-to jakieś żarty!!!!!!!!!!!!!!!!!! i praca po tyle godzin-żałosne

ona

A czy ktoś mółby napisac jakas realna kwote jaka mozna tam zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o „Medicare” - Mysłowice

• Jak się pracuje w „Medicare”?

Zobacz opinie na temat firmy „Medicare” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Medicare”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Medicare”?

Kandydaci do pracy w „Medicare” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Medicare”