Opinie o Drukarnia Narodowa S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Narodowa S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Drukarnia Narodowa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Narodowa S.A. w Kraków

pieprzeni wydawcy dwa

SKINie nie znasz się niska cena wrecz dumpingowa wykancza wszystkich patrz OLT darmowe loty, ekonomii nie da sie oszukac, zgadza sie można bylo sie nie zgadzac na robote ale co wtedy, no co ?? plajta murowana juz 3-5 lat temu, a tak troche sie powalczylo i g o w n o sie z tego ma, zniszczyli nas feniksy arspole pewueny itp

Dodo

Nie wyrok ale decyzja o upadłości. Na hali to teraz można wózkiem widłowym poszaleć :) Jak go jeszcze nie zabrali :) W piłke pograć :)

olala

I znowu zgadujesz,akurat na hali byłem i w szatni też i nawet w biurze i nie słyszałem o żadnym przekupstwie o którym piszesz.Trochę cierpliwości bra (usunięte przez administratora) .

M

Nie wiem jak was przekupili. Ale czy tak trudno było napisać że na zebraniu was wydymali i kazali cierpliwie czekać (nawet na hale nie wpuscili) na decyzje sadu :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drukarnia Narodowa S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
chorąży Torpeda

Z tego co tu czytam widzę że wszyscy zgadujecie co jest grane.Dowiecie się 7 sierpnia!

M

Podejrzewam że to ironiczne stwierdzenie - słowo pisane trudno wyczuć Fakty pozostają takie Musicie poudawać jeszcze kilka miesięcy że firma istnieje bo takie chyba były warunki prywatyzacji oraz kredytów UE Pracownikom nie płacą bo niech zdychają z głodu Waszym głównym wydawnictwem jest Fenix - którego oszukiwaliście i prawdopodobnie straciliście Pozostają niemieckie książki dla fanów gier i co dwa miesiące pornos :) Poza tym zlecenia od innych drukarni za grosze Nie ma maszyn, kredytu nie dostaniecie. Co najwyżej wyłudzą jakieś stare 40letnie Tylko kto będzie je obsługiwał jak tam niema już nikt nie został i pieniędzy na wypłaty niema :) Pozostaje kwestia budynku jak słyszałem dzięki przekrętom płacicie obecnie 100tys/miesiąc :) (To słyszane z opowieści pracowników i sam w to niewierze) Inwestor strategiczny Radko który przejął 75% firmy zbankrutował :) Nawet strona www niedziała

:-)

Widze że jak na tak krótki okres pracy,jesteś doskonale poinformowany o przebiegu prywatyzacjii

M

M to inicjał imienia. Pracowałem z wami tylko kilka miesięcy i nawiałem jak zorientowałem się że prezesi olewają tolerując niszczenie maszyn, niezamawiająca np szmat do czyszczenia DA nie myłem co najmniej miesiąc przed odejściem syf się niezły zrobił A to co wy przechodzicie przerabiałem w innej firmie istniejącej 20lat (ja pracowałem tam 2 lata) Proces upadku ten sam pracownicy ratują firmę bo trudno znaleźć nowa. A prezesostwo ma wszystko w D. A tak właściwie to ile was tam zostało z hali pewnie 15ludzi z czego połowa to emeryci. (oni się nie zwalniają bo i tak nie będzie już im się chciało szukać oficjalnego zatrudnienia, nie muszą) Pozostaje około 30 pracowników biurowych których mam od zawsze w D bo to tylko rodziny prezesostwa w większości wykonujące jakieś niemające znaczenia prace tylko po to by brać kasę

V

Buntownik zwyboru a moze ten M to jeden z prezesików hihihihi............widac ze gosc ma gadane

:-)

Śmieszny jesteś Panie\" M\"Ciekawe komu zależy na kasie,żeby ją odzyskać?Z postów które wpisujesz to widzę ze Tobie:)Buntujesz ludzi z kazdym wpisem.Pozdrawiam: ):):)

M

Jak się zwolnią z winy pracodawcy to chociaż zasiłek dla bezrobotnych dostaną (6 miesięcy tylko ale zawsze coś). A teraz siedzą bez kasy. Bo jak rozumiem za postojowy i zaległych niedostali nic. Prezesi niezłe [usunięte przez moderatora] robią ludziom dając im złudną nadzieje nie wiadomo na co. A te sieroty wiedza jakie przekręty robili i jeszcze im wierzą - przywiązanie do firmy jest okropne :(

V

Bajki to są dobre dla dzieci,raczej nie powinni sie zwalniać sami bo może być wiekszy problem niż teraz z odzyskaniem jakiej kolwiek kasy.

V

Ochrona działa, karte to można wystawić na allegro może kto kupi :-)

M

Nic nikt nie pisze to albo już się zwolnili wszyscy albo wierzą w ratowanie firmy i boją się pisać :/ Pewnie puścili im bajkę o otwieraniu nowej firmy :) Już widzę jak te wypierdki PRL dostaną kredyt :) A tak przy okazji jest tam nadal ochrona i czy jest prąd żeby karty magnetyczne działały?

M

Dobra nie róbcie se jaj Sprawa poważna sam się interesuje bo kiedyś byłem w podobnej sytuacji Tym razem tez się nabrałem na obietnice tym bardziej że nawet szkoliłem nowego pracownika i wyglądało na to że coś się ruszy No i wiszą mi nadal 3tys :)

Tadek

Nie zwalniajcie się proszę, BĘDZIE DOBRZE .Nie ma to jak Żyć nadzieją, ta umiera ostatnia

ghc

Nie wiem co było ale wiem kto był - BEZROBOTNI hEHE

M

Podobno dzisiaj zebranie Co tam słychać Jaki to wspaniały plan obmyślono :)

V

Teraz to każdy jest mądry na tego typu wypowiedzi ale jak przychodziło co do czego to gęby nikt nie potrafił otworzyć przeciwstawić się

M

Firma padła bo prywatyzacja od początku była planowana jako przekręt. Jakoś kasa z apartamentów Drukarnia narodowa zaginęła. Od początku zamówili maszyny za które nie planowali płacić a kasa pewnie na ich kąta trafiała Niestety przestępstwa związane z prywatyzacją są słabo ścigane bo nie aktualny rząd popiera prywatyzowanie wszystkiego co się da. A prokurator tez za coś musi żyć i nie będzie ryzykował kariery bo tez musi za coś wyżywić własną rodzinę

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Narodowa S.A. - Kraków

Drukarnia Narodowa S.A.
2.5/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Półłanki 18
    30-740 Kraków