Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Małpa

Plusy - wypłata na czas Minusy - jeśli dopadnie cię choroba ( powyżej 5 dni) tracisz premie na 3 miesiące - normy hałasu przekroczone a praca po 12h (dopuszczalne 8h) - zawyżane normy - kierownictwo (usunięte przez administratora) pozbawione kultury choć są wyjątki - BHP to fikcja Krótko mówiąc wieś śpiewa i tańczy

Hanna

Czy pracował ktoś jako Młodszy Specjalista ds. obsługi zleceń ? Czy na takim stanowisku dostaje się jakieś dodatkowe premie? Czy jest możliwość awansu w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Wasze opinie i informacje są pomocne dla tych co chcą aplikować do firmy i jeszcze się nad tym zastanawiają.

Ndndn

Był ktoś teraz od 25.05-28.05 na pakowaniu ulotek do kopert, sortowaniu? Mam iść od 09.05-26.05 o nie wiem czego mam się spodziewać :/

Hanna

A co możecie powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w Pfluger Koperty Sp. z o.o.?

Zbigniew to ciota

Żałośni ludzie pracuję w tej firmie zwłaszcza jeśli chodzi o przełożonych . Nie warto tracić czasu.

Pissed

super warunki jak na 21 wiek , brak grafiku a sorki w piątek masz grafik na sobotę, niedziele i poniedziałek bo władza ma wolne , szybkie spania a co to za problem dla kierownictwa bo przecież oni się wysypiają

Nie polecam
@Kropka 10.03.2017 12:11
Cześć, a możesz powiedzieć coś więcej? Zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy się decydować.

Jeżeli na odbiercza kopert (pakowacza) to odrazu zrezygnuj. A na mechanika operatora to wszystko zależy gdzie trafiasz czyli czy Cię wyszkolą. Przygotuj się na to ze z grafikiem są problemy. Brak całkowity przeważnie z dziś na jutro.

Pissed
@Kropka 10.03.2017 12:11

Zastanów się trzy razy , jak do odbierania kopert to uciekaj .

Oracz

Panowie. A w tym roku znowu po parę groszy na święta, a "kierownicy" na imprezkę i po grubej kopercie. Podobnie ja w minionym.

erf

@tatar wiesz co z tego co się orietuje to firma w dlasyzm ciągu prowadzi rekrtuacje..teraz na przykład szukają operatora maszyny w Krakowie oraz pomocna magazyniera chociaż ta druga oferta to jest z czerwca wiec nie mam pewności ze jest aktulana po porstu

Diabolis

A tam tylko hałas, hałas, hałas.... Wszelkie normy hałasu przekroczone, płacą kary, ale to wliczone w koszty. Zdrowie pracownika to problem pracownika. 30% ubytek słuchu po 3latach pracy na drukarni. Miłej pracy.

koala

Pracowal ktoś może u nich na produkcji przez agencję pracy, jaka jest stawka godzinowa?

galernik

Praca po 12h/24, plus- ZUS w całości, a cała reszta- jeden wielki minus jak pas startowy w Franfurcie na lotnisku.

EWA

Proszę o informację o atmosferze pracy i zarobkach w dziale zakupów/ zaopatrzenia. Z góry dziękuję

niedoszly pracownik :)

Firma moze i spoko, ale co poniektorzy ludzie na drukarni powaleni sa na max. Zal mi ich.

Zostaw opinię o Pfluger Koperty Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.