Opinie o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BONG POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie BONG POLSKA Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 7900 PLN?

po roku zmieniło się coś w warunkach wynagrodzenia? o te opisywane premie głównie mi chodzi. mam teraz ofertę dla operatora i piszą w niej ze do 6 200 zł można zarobić, zastanawiam się czy warto aplikować

OperatorOperator

Praca ciężka ale atmosfera dobra. Pieniądze przyzwoite i na czas. Jak dostaniesz informację, że przyznano ci premie to ona jest. Kto pracuje ten ma dobrze. Zaplecze socjalne ponadprzeciętne. Jedyny minus to hałas i 3 zmiany.

Julia Nowy wpis
@OperatorOperator

Co do tego hałasu czy pracownicy stale zgłaszają obiekcje w tym kierunku? Coś próbowali wobec tego zrobić? znane są konkretne wyniki za które premię mogą przyznać? wiesz konkretnie po czym się na nią nastawiać i ile mniej więcej wyniesie?

OperatorOperator Nowy wpis
@Julia

Po 3 msc 15 %. Premia jest jeśli nie chorujesz więcej niż 5 dni/ 3 msc. Ponad to uznaniowa 400- 600 zł.

Jonasz

Ta firma to fikcja. Przyjmują operatorów maszyn na 3miesieczny okres próbny. Jednak informacja o przedłużeniu , bądź nie przedłużeniu umowy ukrywana jest do ostatniego dnia roboczego. Na trzech operatorów , żaden nie dostał propozycji dalszej współpracy . Higiena i bezpieczeństwo pracy łamane na każdym kroku. Na okresie próbnym brak ubrania roboczego -pracujesz w swoich "trampkach". Podczas rekrutacji Pani mnie "oczarowała" warunkami pracy, jednak rzeczywistość okazała się inna. Praca w dużym hałasie, a przerwa tylko 15minutowa. Szkoda zdrowia i czasu .

@Jonasz

Przez pierwsze 3 miesiące pracownicy pracują we własnym ubraniu. Po okresie próbnym zapewniamy 3 komplety ubrań oraz ich pranie. Na halach produkcyjnych jest dość głośno, dlatego wszyscy mają obowiązek stosowania ochronników słuchu. Tam, gdzie jest to możliwe, maszyny są wyciszane. Podczas rozmów kwalifikacyjnych pokazujemy stanowisko pracy, po to by każdy mógł wstępnie ocenić czy takie warunki mu odpowiadają. Twierdzenie o łamaniu przepisów BHP na każdym kroku jest Pana oceną nie mającą potwierdzenia w rzeczywistości. Staramy się organizować pracę zgodnie z przepisami BHP a jeśli pojawiają się jakieś niezgodności, to nie są to sytuacje trwałe.

Jonasz
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Gratulacje odpowiedzi. Przepisy BHP to jedno, to co się dzieje w firmie to absurd. Wystarczy spojrzeć na stan techniczny wózków widłowych, min.(usunięte przez administratora) Brak bezpiecznych butów u większości pracowników. Brak wyznaczonych alejek dla pieszych, brak wyznaczonych dróg dla wózków widłowych. Wypadki zamiatane pod dywan. Proszę pisać prawdę, Zło zawsze powraca.

Adjut
@Jonasz

Czyli nic się nie zmieniło od dłuższego czasu. Wózek widłowy kiedyś tam kogoś zabije. Opony nadają się do wymiany, brak hamulców, brak świateł. (usunięte przez administratora)

@Jonasz

Wózki widłowe są regularnie serwisowane i wszystkie spełniają wymagania UDT. Pracownicy otrzymują bezpieczne buty. Ciągi komunikacyjne mamy wspólne dla wózków i pieszych – jest to dopuszczalne przez przepisy BHP. W przyszłym roku mamy w planach rozdzielenie tych dróg. Jak w większości firm produkcyjnych, również u nas, zdarzają się wypadki w pracy. Każdy z takich przypadków analizujemy i wyciągamy z niego wnioski na przyszłość. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy liderem we wdrażaniu rozwiązań w obszarze BHP jak można to zaobserwować w innych branżach jak automotive czy FMCG. Ale uważamy, że nie mamy się czego wstydzić jeżeli chodzi o branżę poligraficzną. Zależy nam, by czytelnicy tego forum oraz Kandydaci podczas procesu rekrutacji dostali prawdziwe informacje o firmie. Są one weryfikowane już w pierwszych dniach pracy a my chcemy, by wybrane przez nas osoby zostały z nami jak najdłużej i były zadowolone ze współpracy.

@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Kłamstwo ma krótkie nogi. Wcześniej Pani napisała, że pracownicy dostają ubranie robocze po trzech miesiącach. Teraz Pani piszę "pracownicy dostają buty", na hali większość ludzi pracuje w adidasach. Nie wiem z której siedziby Pani piszę wiadomości ale akurat w Krakowie pracownik sam sobie kupuje buty na fakturę (o ile kupi), a firma oddaje 150 złotych przy wypłacie. Ogólnie za taką kwotę to tylko nie wygodne "kajaki" można kupić Z czasem na kłamstwie zjada się własne zęby.

@Marcin

Panie Marcinie. Nie dostrzegam kłamstwa w mojej wypowiedzi. Pisałam tylko o butach, ponieważ odpisywałam na komentarz w którym tylko buty były wspomniane. Nie wyklucza się to z faktem, że Pracownicy po okresie próbnym otrzymują trzy komplety ubrań wspomnianych w innym wpisie. Zakup obuwia, o którym Pan pisze, zorganizowany jest w ten sposób, by każdy wybrał buty wygodne dla siebie. Dziękuję za Pana zaangażowanie w kwestię ubrań oraz butów ???? Pracowników. Chętnie wysłucham Pana sugestii w kwestii organizacji zakupu obuwia oraz jego cen. Kontakt do mnie znajdzie Pan w zakładce „Praca” na naszej stronie internetowej.

Mały
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Co nie zmienia faktu że firma świadomie łamie przepisy BHP dotyczące ubrania roboczego. Polecam Kp przeczytać lub zapytać w PIP

Paranoja.
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Kpina jak we własnym ubraniu ??? Mam rozumieć własne ubranie ( klapki spodenki oraz podkoszulek na ramiączkach). A co z artykułem art237(6) Kodeksu Pracy. Moja Żona pracuje w sklepie Lewiatan w pierwszy dzień pracy dostała fartuch firmowy, jeżeli obsługuje stoisko z mięsem to obowiązkowo czapka z daszkiem oraz zapaska. Pierwszy raz takie rzeczy słyszę.

Md
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Przez pierwsze 3 miesiące pracuję się we własnym ubraniu . Jawne potwierdzenie łamania KP ...Kodeks pracy (art. 2377 § 1) reguluje przepisami obowiązek zapewnienia pracownikom odzieży i obuwia roboczego, spełniających wymogi Polskich Norm, jeżeli: odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu albo znacznemu zabrudzeniu lub ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Powyższe przepisy nie wskazują konkretnych stanowisk czy rodzajów pracy, jednak najważniejsze są warunki, w jakich odbywa się jej wykonywanie. Pracodawca powinien w regulaminie wewnątrzzakładowym określić zasady wyposażenia pracowników w odzież i obuwie robocze. Pracodawca w porozumieniu z pracownikami może określić stanowiska pracy w zakładzie, na których dozwolone jest używanie własnej odzieży i obuwia roboczego, spełniających wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednak używanie własnej odzieży jest zabronione w przypadku: stanowisk, na których wykonywana jest praca związana z bezpośrednią obsługą maszyn i urządzeń technicznych oraz wykonywania prac powodujących intensywne brudzenie lub skażenie odzieży i obuwia roboczego środkami chemicznymi lub promieniotwórczymi albo materiałami biologicznie zakaźnymi. Odzież robocza lub ekwiwalent Kodeks pracy pomimo tego, że dopuszcza możliwość używania przez pracownika własnej odzieży i obuwia roboczego, jednocześnie zobowiązuje pracodawcę do wypłacenia ekwiwalentu dla pracownika za zniszczoną odzież. Tym samym zostaje on zwolniony z obowiązku wydania pracownikowi odzieży roboczej w naturze. Jednak jest to możliwe tylko w sytuacji, kiedy zostaną spełnione dwa warunki: pracodawca określił w zakładowym akcie konkretyzującym przydzielanie pracownikom odzieży i obuwia roboczego stanowiska pracy, na których jest dopuszczalne używanie przez pracowników własnej odzieży i obuwia roboczego, zainteresowany pracownik wyraża zgodę na używanie własnej odzieży i obuwia roboczego w zamian za ekwiwalent pieniężny. W związku z powyższym Pana pracodawca powinien albo zapewnić Panu odzież roboczą, albo wypłacić ekwiwalent za używanie własnego ubrania. W żadnym wypadku powodem zwolnienia nie powinno być odmówienie przez Pana wykonywania pracy, ponieważ to pracodawca nie wywiązał się z nałożonych na niego obowiązków. Polecamy: Bon turystyczny – do kiedy można go wykorzystać? Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-odziez-robocza-obowiazek-pracodawcy-czy-pracownika.... oszukujmy?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. opakowań e-commerce w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
balbina

Dzień dobry CHciałam sie dowiedzieć odnośnie pakowania kopert jak to dokładnie sie odbywa czy trzeba je liczyć i czy ważna jest duża szybkość w pakowaniu .Czy praca jest od pon do piatku?

Marzena
@balbina

Wydaje mi się, że szybkość może mieć znaczenie, ale nie jestem pewna. Masz w ogóle jakieś doświadczenie jeśli chodzi o tego typu prace?

@Marzena

Tak mam pracowałam na produkcji i wiem jak to wygląda że maszyna narzuca tempo pracy .Jest to do opanowania ale gorzej jeśli jeszcze trzeba kontrolować ilość pakowanego produktu

@balbina

na taką wielozadaniowość tu stawiają? czyli jest to do ogarnięcia czy serio ciężko? i jak z jakimiś karami za błędy?

@Julia

Nie wiem nie pracowałam jeszcze w tej firmie sama jestem ciekawa jak wyglada tam praca na produkcji każdy zakład jest inny

@balbina

dostałaś się może? ja jak teraz patrzę są dwie oferty na stronie na elektryka i operatora. tylko nie wiem czy oni kobiety na te stanowiska biorą. pracowała któraś już może? ktoś wie?

@Julia

Na ollx jest na produkcje Pakowacz Pakowaczka Jeszcze nie wysylalam cv .A Ty skąd jesteś? Bo ja Kurdwanów. Wysyłasz cv?

@balbina

przegapiłam temat, bo tylko tak wstępnie sobie oglądam. Załapałaś się już może? Daj proszę znać jak praca wygląda czy jest ok i czy polecasz? od kolejnego roku będą w razie czego szukać?

To jak jest z tym elastycznym grafikiem w firmie? :) jedni piszą ze praca idealna dla studentów, i można samemu wybierać sobie dni. Drudzy mówią o 12 godzinnych zmianach :/ ciężko mi się połapać.

Myroslava

Pracowałam też w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o. i nie zauważyłam niczego złego. Bardzo przyjazna atmosfera, BHP na wysokim poziomie. Wypłata przychodzi w terminie. Praca po 8 h. Polecam pracę w tej firmie. Jeszcze chciałabym napisać, że dobre warunki pracy dla studentów (umowa zlecenie) i sam decydujesz w jaki dzień i zmianę pracować.

@Myroslava

Myroslavo. Dziękuję za miłe słowa i zauważenie naszych działań, które stale mają poprawiać sytuację pracowników.

Midget
@Myroslava

Pani raczy żartować...Wypłata w terminie to ma być plus? Owszem, praca po 8 h ale współpracownicy nie będą zadowoleni, niestety nie ma samodecydowania na jaka zmianę ktoś chce pracować.

żona męża
@Myroslava

Zaskakuje mnie ta opinia. Byłaby bardziej spójna i pomocna, gdyby Opiniodawca wskazał stanowisko jakie zajmował. Mój mąż pracuje w PK i ani nie może sam decydować o dniach ani o godzinach pracy. Z góry jest narzucany 12godzinny tryb pracy (z uwagi na stałe braki kadrowe). Oczywiście można sugerować 8h tryb pracy, ale jest przyjmowany z nietęgą miną. A przecież to o bezpieczeństwo wszystkich chodzi, nie tylko jednostki. Przepisy BHP w takich warunkach pracy (kwalifikowanych jako szkodliwe) powinny być bezwzględnie przestrzegane, a nie "sprytnie" obchodzone lukami, które stwarzają niedoskonałe przepisy. Każdorazowe (nie w wyjątkowych okolicznościach) ustalanie grafiku ostatniego dnia tygodnia jest również delikatnie mówiąć żenujące, jak na tak szanujące się Przedsiębiorstwo.

Ktoś
@żona męża

Profesional obsługa, ile czasu cza ? Panie idealny pajacu ?

@Midget

Możliwość wyboru zmiany mają w naszej firmie osoby wykonujące prace dorywcze, zatrudnione przez agencję pracy tymczasowej. Pracownicy zatrudnieni na stałe pracują według grafiku. Dzięki temu obsługiwane są wszystkie nasze maszyny i zapewniona jest ciągłość produkcji.

@żona męża

Grafiki naszych Pracowników układane są raz w miesiącu, jednak niejednokrotnie muszą być zmieniane przez wzrost zamówień lub sytuacje losowe (zwolnienie chorobowe Pracownika, urlop, awaria maszyny itp). Rozumiemy potrzeby naszych pracowników i w miarę możliwości staramy się wychodzić im na przeciw. Wiemy, że część osób nie może pracować w nadgodzinach – nie ma takiego przymusu. Inni chętnie zostają dłużej, by móc więcej zarobić. Nasza firma pozwala na to, aby Pracownicy, pracujący na tym samym stanowisku, sami wymieniali się zmianami. Staramy się znaleźć balans pomiędzy oczekiwaniami naszego zespołu wobec organizacji czasu pracy a realizacją celów biznesowych firmy.

Wujek Franek
@Midget

Wyplata? Kto tak raczy ten zasiłek nazywać, firma żyje z dnia na dzień, dziś jest dziś, jutro będzie jutro, jedna wielka psychologia.

sin
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Dowcip miesiąca z tym grafikiem ,może układany ale nie realizowany, no a grafik masz na następny dzień nieraz z kilka wariantów w ciągu jednego dnia no nieraz na dwa dni .

@sin

Kolejny raz chcielibyśmy podkreślić, że zmiany grafiku wynikają z konieczności dostosowania się do terminów realizacji zamówień oraz absencji pracowników.

Gripex

Raz w miesiącu i modyfikowane co tydzień :D :D :D

@Myroslava

@Myroslava zgadzam się z Tobą.

Nadal braki kadrowe, nadal pracownicy wykonują pracę za dwóch, nawet trzech pracowników. Wszędzie oszczędności. Zdrowie mamy jedno ale nikt się tym nie przejmuje. Nie pozdrawiam ludzi którzy cierpią na brak życia i żyją tylko pracą. Szefostwo zaciera ręce. Naród nadal ślepy.

@Marek

Owszem obecnie pracujemy w nadgodzinach. W bieżącym roku były też dłuższe okresy bez żadnej dodatkowej pracy. Brak zgody Pracownika na pracę w nadgodzinach jest każdorazowo respektowany, nawet jeśli wiąże się on z koniecznością wyłączenia maszyny. Nikt nie przymusza Pracowników do pracy w nadgodzinach. Wręcz przeciwnie niejednokrotnie Pracownicy sami dopytują przełożonych o możliwość dłuższej pracy, ponieważ jest to dodatkowy zarobek. Nie oczekujemy od Pracowników nic więcej poza wykonywaniem powierzonych zadań w czasie 8 godzin pracy, dlatego nie bardzo rozumiem stwierdzenie „(…)wykonują pracę za dwóch, nawet trzech pracowników”. Nadgodziny nie są oszczędnością dla firmy, wręcz przeciwnie.

Gripex
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

To może, otwarte oczy i umysł pomogą zrozumieć jak naprawdę działa produkcja w pfluger koperty ????.

Pavlo
@Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Skoro nie są to po co je oferujecie,?

@Pavlo

W sensie, że nie są oszczędnością tak? No a nie oferują dlatego, że jest robota do wykonania po prostu? No chyba stąd nadgodziny tak właściwie się biorą?

On147

Do działu rekrutacji: Jeśli ktoś wysyła do Państwa CV, to wypadałoby chociaż odpowiedzieć telefonicznie bądź mailowo że nie kandydat nie przeszedł rekrutacji tak jak to robi każda poważna firma. Jak widać Państwo nie należycie do grona firm poważnych a już na pewno nie szanujecie ludzi którzy poświęcili czas aby zaaplikować do Państwa firmy oraz byli zainteresowani pracą dla Waszej firmy. Bardzo duży minus.

Pfluger Koperty
@On147

Ze względu na dużą liczbę aplikacji nie jesteśmy w stanie skontaktować się ze wszystkimi kandydatami i odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia. Niestety w treści naszych ogłoszeń zabrakło tej informacji. Niedopatrzenie zostało już usunięte. Dziękujemy za informację zwrotną i przepraszamy za nasz błąd.

Piter

Na jakie zarobki można liczyć na start jako operator? Albo pakowacz?

@Piter

Wynagrodzenie dla pomocnika operatora maszyn wynosi 4650 zł brutto (w tym premie) a dla pakowacza 3880 zł brutto (w tym premie). Jest to wynagrodzenie oferowane w listopadzie 2021. Obecnie wynagrodzenia wzrastają dlatego zachęcamy do kontaktu i poznania aktualnych stawek.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rekruter

Okres rozliczeniowy wynosi dla Pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych 1 miesiąc, a dla Pracowników na stanowiskach nierobotniczych 4 miesiące. Wynagrodzenie wypłacane jest do 10- tego dnia kolejnego miesiąca. Od blisko 20 lat istnienia firmy wypłata jest zawsze na czas.

Raw

Odradzam. Niby nie wymagają doświadczenia na produkcji, zapewniają szkolenia, tak jak jest napisane w ofercie pracy, ale jak się do nich wyśle CV, to po kilku dniach odpowiadają, że nie są zainteresowani współpracą i życzą powodzenia w poszukiwaniu pracy. Nawet, jak się ma wykształcenie techniczne, chęci do pracy czy było się już gdzieś wcześniej zatrudnionym. Nie polecam wysyłać do nich CV, chyba, że ktoś lubi być z "automatu" odrzucany pomimo swoich możliwości i dyspozycyjności. Chociaż to, że w ogóle odpowiadają, nawet przy odrzucaniu ludzi, jest dużym plusem.

@Raw

Drogi Kandydacie, Każda aplikacja jest wnikliwie analizowana przez nasz zespół rekrutacyjny. Jako pracodawca dokonujemy wyboru kandydatów, którzy według naszej opinii najlepiej wpisują się nie tylko w profil stanowiska ale również w naszą kulturę organizacyjną. Szczerze życzymy kandydatom, którym podziękowaliśmy powodzenia w poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych. Wszystkich potencjalnych kandydatów zapewniamy, że nasz rekruter zapozna się z każdą aplikację i wróci z informacją zwrotną tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Paulina

Pracowałam na dziale prac ręcznych i bardzo polecam! Świetna atmosfera, aż chciało się przychodzić do pracy, dobre zarobki.

Czy w Pfluger Koperty Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Tak. Są stanowiska na których zapewniamy szkolenia zewnętrzne. Najczęściej są to szkolenia z tzw. „umiejętności miękkich”. Ze względu na specyfikę technologii i produktów większość szkoleń w naszej firmie to szkolenia wewnętrzne, gdzie osobami szkolącymi są nasi doświadczeni pracownicy.

Aleksandra

Widzę, że firma jest tutaj bardzo aktywna, super, że mają takie podejście do pracowników i do przyszłych kandydatów! Jeśli już tu jestem to może zapytam o parę spraw. Wiecie może jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie? Czy mają kilka poziomów, czy wystarczy jedna rozmowa?

@Aleksandra

Pani Aleksandro. Dziękuję za miłe słowa. Długość procesu rekrutacji uzależniona jest od stanowiska. Najczęściej jest to rozmowa telefoniczna z rekruterem a następnie spotkanie z kierownikiem działu w firmie.

Stefan

Najwięcej obiecują na rozmowie, rzeczywistość jest całkiem inna. Nie polecam.

@Stefan

Panie Stefanie. Przykro mi, że tak ocenia Pan naszą współpracę. Jeśli zechciałby Pan wskazać, co moglibyśmy poprawić zachęcam do kontaktu (namiar na mnie znajdzie Pan na naszej stronie internetowej w zakładce "praca"). Wszystkich naszych Pracowników zachęcam do rozmowy bezpośrednio z przełożonym, osobą z działu HR lub anonimowo za pośrednictwem skrzynki stworzonej do tego celu. Można się do nas zgłosić w każdej sprawie, ale jeśli doszło do nieporozumienia na rozmowie kwalifikacyjnej wymaga to wyjaśnienia dużo wcześniej niż po rozwiązaniu umowy.

Dzień dobry Piszę w sprawie pracy "Pomocnik drukarza". Jestem zainteresowany na już. Proszę o jakiś kontakt telefoniczny w sprawie tej pracy. Jakie godziny pracy są w Państwa firmie na wyżej wymienionym stanowisku?

Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Szanowny Kandydacie. Zachęcam do wysłania do nas CV. Po analizie aplikacji kontaktujemy się z wybranymi Kandydami. Najczęściej następuje to w ciągu 2-3 dni roboczych. Na stanowisku Pomocnika Drukarza pracuje się na trzy zmiany: 6-14, 14-22, 22-6, od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty). Wszystkie szczegóły znajdzie Pan na naszej stronie internetowej w zakładce "praca".

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Pfluger Koperty Sp. z o.o.?

Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Aby dołączyć do zespołu Pfluger Koperty trzeba wziąć udział w rekrutacji :) Aktualne, wolne stanowiska pracy (wraz z wymaganiami), dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce "praca".

Gość212

Witam Interesuje mnie praca w Państwa firmie, na produkcji. Proszę o więcej szczegółów. W jakim charakterze jest praca? Pozdrawiam

@Gość212

Dzień dobry. Jako średniej wielkości firma produkcyjna zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach. Ciężko, w jednej odpowiedzi, opisać specyfikę pracy na wszystkich. Dwa podstawowe stanowiska pracy na produkcji to Mechanik-Operator maszyn i Pakowacz. Operator maszyn mechanicznie przezbraja maszynę, zaopatruje ją w surowce (papier, ewentualnie folia) i nadzoruje jej pracę. Jest również odpowiedzialny za drobne naprawy maszyn. Przy tej samej maszynie pracuje również Pakowacz, który wkłada koperty do pudełek, pudełka zakleja, etykietuje. Pakowacz wraz z operatorem odpowiedzialni są za utrzymanie porządku wokół maszyny oraz pracę zgodnie z zasadami BHP. Wspólnie też odpowiadają za wytworzony produkt. Szczegółowe informacje, temacie pracy na poszczególnych stanowiskach pracy, można uzyskać pod numerem telefonu zamieszczonym w zakładce Praca na naszej stronie internetowej.

A czy grafik jest dostosowany do pracowników ?

@Marta

@Marto. Musimy pracować według narzuconego grafiku, by zapewnić obsługę wszystkich maszyn i realizować plan produkcyjny. Zdarzają się sytuacje, że jesteśmy w stanie dokonać zmian w grafiku i wyjść naprzeciw oczekiwaniom pracowników. Jednak jest to ściśle związane z aktualną sytuacją na produkcji i koniecznością terminowej realizacji przyjętych zleceń produkcyjnych. Nie robimy też problemów, gdy pracownicy dogadują się między sobą i wymieniają zmianami.

Zostaw merytoryczną opinię o BONG POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BONG POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BONG POLSKA Sp. z o.o.