POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.
0 0 6 1

Opinie o POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.

Paulina

Pracujesz w POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.? Chętnie poznamy więcej informacji na temat panujących warunków pracy w powyższej firmie. Jakie benefity oferuje pracodawca? W jaki sposób pracownik jest motywowany do pracy?

fist

Hej, wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać specjalista ds. promocji? koordynacja działań reklamowych i promocyjnych wydawnictwa to normalne obowiązki

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.!

Zostaw opinię o POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.