Nowy Adres S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Nowy Adres S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Adres S.A.

ha!

Pracowałem w nowym adresie kilka lat temu. Mam mieszane uczucia. Faktycznie poznałem masę wspaniałych osób, ale rozluźniona atmosfera pracy nie do końca była dobra. Plusem napewno była pensja na czas i jasne zasady. Minusem, cóż sam pan główny dyrektor, który poza tym że jest kapitalnym człowiekiem to chyba zapomniał że ludzie na niższych stanowiskach to też ludzie. I faktycznie mówienie nie słyszę telefonów jest bez sensu kompletnie. W ten sposób czujesz się jak pracownik call center a nie handlowiec. Pamiętam że kiedyś była awantura o koszty taksówek na dojazd do klientów. A dzień później awantura z powodu braku spotkań z rzeczonymi klientami. Organizacja targów to pełna profeska i szacunek. Pamiętam, że ekipa z Warszawy robiła to mega dobrze i nie mieli w zasadzie konkurencji. Nie wiem jak jest teraz. Natomiast plusem jest to, że to niezła szkoła przetrwania dla młodego człowieka. Jak sobie poradzisz w NASA to wszędzie dasz radę :)

Tomek

a jak dla mnie to żadna rewelacja, być takim agentem.. Teraz firm z nieruchomościami jest po prostu od cholery, nie sądzę, by mieszkania aż tak się dobrze sprzedawały przez agencje czy biura nieruchomości.

Andrzej

jaka forma zatrudnienia jest proponowana , mnie interesuje tylko zgodna z prawem umowa o pracę

Ex

Nowy Adres to idealne miejsce dla początkującego handlowca, który z handlem niewiele miał do czynienia. Możliwość pracy z doświadczonymi handlowcami i obserwacji ludzkich charakterów - bezcenna. Jeśli się człowiek zaadaptuje, chętnie zostanie na dłużej. Trzeba mieć oczywiście dużą cierpliwość, bo nie jest to typowe korpo a raczej rozrastające się "rodzinne" przedsiębiorstwo toteż i klimat nietypowy. Pensja zawsze wypłacana na czas, jasne reguły gry, w każdej sytuacji można się jakoś dogadać. Trochę nie doceniają pierwiastka ludzkiego i mają kiepskie możliwości rozwoju. Zarobić można całkiem nieźle jak się człowiek wkręci aczkolwiek nie każdy wytrzymuje tak luźną atmosferę jakiej nie ma nigdzie indziej.

ByłyPracownik

Zgadzam się z "pracownikiem", że osoby na wszystkich (no może wszystkich) stanowiskach są bardzo pozytywne, co do wynagrodzenia ok ale problemem (przynajmniej kiedyś) była cała organizacja pracy. Każdego dnia 8:30 odprawa, która polegała na "rozmowach z klientami". Albo słuchasz jak inni się męczą albo sam się męczysz. Po kilku tygodniach rzygasz już na takie gadki, bo ile można! Zgadzam się, że szkolenia są ważne ale jedząc codziennie krewetki czy schabowe po miesiącu nawet nie spojrzysz na takie żarcie. Umiar i jeszcze raz umiar. To co napisał "również rozczarowany" czyli gadki dyrektora "nie słyszę telefonów", no chore! Przychodzisz do pracy, otrzymujesz listę jakiś klientów "przedzwonionych" przez innych milion razy (pomijam fakt, że lista tych klientów to najgorszy sort klientów, którzy wszystko i wszystkich mają w nosie) a kierownik przytula listę "najtłustych" klientów. Dzwonisz i jest ok, lista się kończy to trzeba poszukać innych klientów i co wówczas słyszysz? "Nie słyszę telefonów"! Ku...a mać, jeżeli mam pracować to chyba kiedyś tych klientów muszę poszukać! A w domu tego nie będę robił! Kolejna sprawa: wciskano mi jakiś kit, że firma się promuje w jakiejś Alexie (jakaś międzynarodowa wyszukiwarka) a zapytajcie się klientów jaką wyszukiwarkę znają. Google i jeszcze raz google a ja miałem pleść klientom, że Alexa jest super a klient pewnie by kojarzył całą to Alexę z jakąś laską dającą przy ulicy a nie wyszukiwarką! Firma najlepiej zdaje egzamin przy organizacji targów, w pozostałych "tematach" są amatorami, na które naprawdę szkoda czasu i "pary". Jednak znając sytuację na rynku pracy to i to warto wziąć pod uwagę, rachunki trzeba w końcu płacić a w trakcie szukać normalnej pracy, gdzie dnia nie będziesz zaczynał od idiotycznych "rozmów z klientami".

pracownik

Bardzo pozytywne osoby na wszystkich stanowiskach. Dobre wynagrodzenie. Dużo wyjazdów służbowych. Jak nie nadajesz się do pracy to nigdzie nie będzie dobrze :) oceniam bardzo pozytywnie.

również rozczarowany

Zgadzam się w 100%, a hasło co 10 minut rzucane przez dyrektora: "nie słyszę telefonów" naprawdę może człowieka do tzw. "szewskiej pasji" doprowadzić. Jeżeli nie chcecie być wyżęci jak cytryna to omijajcie tę firmę z daleka.

rozczarowany

praca u nich to jakiś wyścig szczurów. Uwarzajcie na nich wykorzystaja cie a potem zostawią w rowie. niektórzy na wysokich stanowiskach pomylili sie z powołaniem.

Ten z zarządu
@rozczarowany 05.02.2013 23:40
praca u nich to jakiś wyścig szczurów. Uwarzajcie na nich wykorzystaja cie a potem zostawią w rowie. niektórzy na wysokich stan...

kto to pisze?

Zostaw opinię o Nowy Adres S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Adres S.A.