Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

P.

tak sobie czytam , czytam i do ladu nie moge dojsc :p to sa opinie o zakladzie pracy czy zwiazkach miedzy ludzkich? To moze zawiesc czy zazdrosc? A jesli chodzi o sama prace to jest nie najgorzej porownujac do innych zakladow , najgorzej maja sami operatorzy i dziwi mnie to iz wszyscy sie ich zawsze czepiaja o bylbyle co.A sa inne dzialy gdzie ludzie przychodza na te 8h by nabyc umiejetnosci w robieniu niczego ,ale by ktos widzial ze jednak sa uzyteczni...

ttt

swiry

nikto

Ludzie dajcie wy święty spokój Asi i Andrzejowi... Zarówno jak Asia i Andrzej są bardzo mili i wporzadku. Weźcie się za pracę swoją a nie czyimś życiem się interesujecie... Mało tego plotkujecie na ich temat na palarni a im w oczy się śmiejecie ze jest ok, większość ludzi to fałszywa jest. Tylko niech zobaczą co u siebie mają a potem plotkujcie na ich temat...

Hp

Asia nie pracuje bo małżeństwo rozbiła a tak gadala na swojego byłego męża a sama lepsza nie jest po prostu śmiech a Andrzej Ogrodowicza to już jak pedofil się zachowuje za chwilę jeszcze młodsza znajdzie do roboty sie bierz gościu a nie sciemniasz i szukasz nowej. ... do dymania

jaga

Umowe to masz na podstawowe godziny czyli najnizsza a ewentualnie za nadgodziny to smieciowka.Teraz w tym systemie pracy to dowalili .Nadgodziny z grafiku rozliczone po dwoch miesiacach /nieprawnie /informacja z PIP no i na smieciowke rowniez niezgodne z prawem .Nie polecam zakladu wykorzystuje ludzi za min.stawke Na terenie Parku Przem. buduje sie konkurencja zaklad bardzo duzy utrzec nosa i tam odejsc a cala dyrekcja niech sobie popracuje w tym systemie ale nie jeden dzienjak to zrobili jakis czas temu jako paletowi tylko dluzej .Zaklad jedna wielka chciwosc dla siebie nie patrza na ludzi tez maja za swoje bo to co sie teraz tam wyprawia to chyba ma doprowadzic do upadlosci .

Nikt

Narzędziownia: na CNC jak najbardziej - same nowe maszyny. Na ślusarza - to zależy czy lubisz. Ogólnie szału nie ma z kasą ale robota dosyć spokojna.

**!

Brak tematów to teraz za lakiernie się wzieli

DAMIAN LAKIERNIA

Swieta racja pisza po forach zarabiac by tysiace chcieli tylko nawet im sie sprzatnac po sobie nie chce na lakierni gdyby nie DANIEL i chyba JOHNY na niego wolaja padlo by to wszystko na pysk w gadce madrzy a jak przyjdzie pracowac byle sciemniac ale do chlania pierwsi typowo polskie

emigrant

Hej, a jak tam na narzędziowni? warto? są ogłoszenia...

xxxx

Śmieszne to.... a Gapy nie kabluje? Szczególnie jedna? Sama byłam świadkiem jak nadawała do kierasa na operatorów. ... Chwała Bogu ze maja was ściągnąć z tego stanowiska.... Ma zostać jedna na zmianę i ony to były te najmadrzejsze a nie te co pod każdym dołki kopia. Fakt praca jest spoko ale ludzie im dłużej tu pracuje tym bardziej jest to wszytko śmieszne. ...

GAPA

Wypisujecie gamonie po internecie a jak przyjdzie co do czego to dajecie sie ponizac jeden drugiego kabluje te nasypowi to kierownikowi jak by mogli by w (usunięte przez administratora) weszli ogolnie firma ok tylko ludzie tam pracujujacy to kpina donosiciele lizusy z toba rozmawia i zaraz leci do kierownika a juz nie wspomne o piciu nikt nikogo nie zlapal za reke ale jak kiedys cos sie stanie bo jakis pijany albo nacpany debil coz zrobi moze zrobia porzadek z tym towarzystwem a nie wina kierownikow ze maja takich ludzi a juz najwieksza kpina to juz chyba kierownicy jaja sobie zrobili na lakierni BRYGADZISTA zrobic MACIEJA B. tam tylko DANIEL sie nadaje na brygadziste takze jak jest show na wtryskarkach od poniedzialku bedzie show na lakierni na pierwszej zmianie odlatuje..

RN

(proponuję wspomóżmy się wzajemnie, zbierając z parkingu gruntowego pod lasem zauważone gwoździe, wkręty, śrubki, kawałki drutów - dla oszczędności naszego czasu i pieniędzy)

Hp

Praca ciężka ale idzie ściemniać produkcja jak każda inna raz lekko raz ciezko. Tylko osoby wyróżnione jak przyszła pani Ogrodowicz mają więcej czasu na gadanie a nie opracowanie co się tu robi.ps o (usunięte przez administratora) z magazynu powinni go zwolnić tylko trzeba dowody a to będzie ciężkie bo kierowcy go nie zdradza

benc

z tymi demonami to przesadzilas

Magazyn

Firma nie jest zla ale okradana przez Andrzeja Ogrodowicza kradnie oszukuje a po godzinach chodzi za reka z Asia Litwicka i wszyscy sie z nich smieja

doom
@Magazyn

Ludzie nie znacie dobrze Andzeja i Aski a bzdury piszecie !poprostu zazdroscicie ze im sie uklada a wasze zycie jest metne bez polotu i uczucia ogarnijcie sie popatrzcie w swe kąty jaki brud macie i pozal sie boze zycie, zostawcie zajefajnych ludzi w spokoju i zajmnijcie sie sobą!!!!!!!

modlitwa polaczka w intencji pracodawcy

Na górze róże, na dole mech Mój chlebodawca żeby zdech Zeby go plagi By został nagi Żeby go prześladował pech

Alfons

Takie umowy to złodziejstwo, oszukaństwo i(usunięte przez administratora) ! Wcale nie w większości firm. Tylko w tych gdzie prezes ma cię za bydło, karaluchy i robactwo. Przyzwoity człowiek da pracownikowi umowę o pracę, żeby ten miał ubezpieczenie zdrowotne i emeryturę. Jak ktoś jest chciwy to będzie walił umowami o dzieło. Mam nadzieję, że takich ludzi spotka zasłużona kara i zostaną ciężko doświadczeni przez los.

Fighter

A skąd nabyć te doświadczenie jak człowiek ma 19 lat i praktycznie całe życie się uczy w szkole.W hanplaście też pracowałem robota nie jest zła jeśli chodzi o moje wykształcenie

Tiki

Nie od dziś ta firma ma opinię jedną z najgorszych w mieście. Sypią umowami o dzieło, zleceniówkami na lewo i prawo. Obóz pracy za miskę ryżu i tyle w temacie.

nowy

hej! mam pytanko: macie tam jakiś socjal? wczasy pod gruszą? talony na świeta albo coś innego ? a premie? są uznaniowe? czy za konkretną robote? rozważam prace w tej firmie, nie wiem czy wysłać swoje CV .... pomóżcie ludziska, bo kasa potrzebna :)

Han74
@nowy

Czy macie jakiś socjal - nie. Nie ma funduszu socjalnego, kasy zapomogowej Wczasy pod gruszą - nie. Talony na święta - na święta bożonareodzeniowe są pieniądze. 50 - 100 w kopercie. Premie - tak, premia pozwala Ci zarobić najniższą krajową. Jak zabiorą Ci premie to zarobisz mało. Dodam, że umowa o dzieło czyli bez ubezpieczenia i bez składek na emeryturę

nowy
@Han74

a nie ma tam ludzi z umowami o prace? masakra jakaś... może ktoś taki co ma etat się wypowie, bo przecież tu są już jakieś zasady kodeksem pracy ustalone i może tacy z umowami maja lepsze warunki pracy niż ci z umową o dzieło... a premie ile wynoszą ? 100zł, 300zł, 700zł ?

Han74
@nowy

Na początku nie dostaniesz umowy o prace tylko umowę o dzieło.Po roku - dwóch może dostaniesz umowę o pracę. Również z najniższą możliwą stawką, tyle że masz już ubezpieczenie opłacone. Warunki pracy są takie same dla wszystkich bo to jedna hala. Premia to % twojej bazowej stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 524 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz