Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

taki jeden

"Pewien młody człowiek rodem z Ankary Tak przemawiał do swojej fujary Tyś mi życie zmarnował Z mienia wyzuł i zdrowia A dziś nawet nie chcesz lać, błaźnie stary?" ~Kurt Vonnegut "Rzeźnia nr 5"

fan

Piękne.

chimeryczka

Raz gruby suseł z Kingstone Podglądał lwice z wszystkich stron I myśli swych krocie Poświęcał tęsknocie By lwie mieć i grzywę, i tron

chimeryczka

Stary wróżbita z Hanparu Miał kulę z czarnego pijaru Gdy ci Pytia kłopoty Wieści bracie - to ty Bacz się jeść, bacz się pić - i waruj.

Dawid

HP- to jedena z najlepiej potrafiacych firm w Bydgoszczy wykorzystywać ludzi za śmieszne piekniądze. Za taka ilośc pracy jaką wykonujemy powinno być chociaż 15 brutto. Nie warto zatrudniać sie w tej firmie. Stanowczo odradzam

xXx

Dyrektorem jest abartek Majchrowicz. Wesołe poszedł do Solarów. Marcin jest odpowiedzialny za nowe projekty. (usunięte przez administratora)

Roman

Hej to dyr Wiesław już nie żądzi na produkcji? A co z Weołym? niezle zmiany widze. Jeszcze jak mi powiecie ze nie ma Remika, i Sołtysa, to nie dziwie sie ze coś dziwnego sie dzieje. Kto teraz zarzadza tym kabaretem? kierownicy zmianowi są jeszcze wogóle i jacy? Józef Dawid i Marcin?

Jurand
@Roman

"O nie ! To Roman z Romani!" ~ Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku xD

xXx

Wiecie ludzie podziwiam Was naprawdę ☺ jeden wolny weekend w miesiącu a na nadgodzinach tłumy z innych zmian . Zdaje sobie sprawę ze kasa jest potrzebna ale na Boga miejcie jakieś życie oprócz HP.... (usunięte przez administratora)iężko dwa dni bez pracy??? Pokazujecie ze dla Firmy jesteście wstanie zrobić wszystko!

Stara

Moi drodzy,już dawno powinniśmy odstąpić od maszyn!To nasza wina ,że nas wykorzystują i nas nie szanują pod każdym względem!Wystarczy wcisnąć czerwony guzik!Wszyscy bez wyjątku, wtedy nie mogli by nic zrobić!Nie znajdą naraz tylu pracowników,a jeżeli przyszło by im do głowy kogokolwiek ukarać (tak dla przykładu)zawsze sąd pracy będzie po naszej stronie!Przez lata matactw i machlojek na jakie nas narażali nie mieli by szans!Zawsze ograniczają się do straszenia,żeby człowiek myślał,że oni mają rację a przeciętny Kowalski nie jest w stanie nic zrobić.Niestety grubo się mylą!!!Pamiętajcie W GRUPIE SIŁA!!!Już kiedyś tak było i wygraliśmy,więc nic tylko CZERWONY GUZIK WDUŚ I ŻĄDAJ SZACUNKU DLA SIEBIE I SWOJEJ PRACY!!!

jaga

Wy czubki czego wy naprawde chcecie.to nie raj tylko ciezka praca,naprawde nie nie musimy tylko chcemy tu pracowac,kazdy chce troche posciemniac jak mu sie uda,popatrzmy na siebie

QWERTY

Zmiana Artura ma mało przerw !Łaskawie zrobia 3!

Afroooo

Wiecie co? Ogarnijcie się ludzie!!! Każdy ma swoją robotę do zrobienia, czy to operator, zmieniająca czy gapa. I każdy jest odpowiedzialny za siebie. Ja osobiście do Gap nic nie mam ( może do niektórych), ale czy ktoś z was pomyślał ile one użerają się operatorami?ilu z was jest sumiennych do swojej wykonywanej pracy? bo nie których mozna określić gorzej ni (usunięte przez administratora) a odnośnie leserów wśród operatorów to też prawda. Każdy narzeka że pot po (usunięte przez administratora) mu leci, a ilu jest takich co ma kilka maszyn i wiecznie siedzi na palarni albo włóczy się po hali?? jeżeli ktoś ma samle 11 x2 plus dwie automatyzacje i potrafi lecieć na fajkę, no to proszę... Jeszcze trochę to będziemy mieli po 5 maszyn. A zmieniające? Upały ja cholera, można padnąć na pysk i dwie zmiany? może czasami trzy?? One co robią? Kierwonicy się nimi wysługują!! A może kierownicy sami by się wzieli do roboty i zaczeli ograniać?! A na jednej zmianie panie zmieniające potrafią zrobić w ciągu 8h 4 przerwy po 10 i 5 min. No chyba mają taki sam czas pracy? może by tak zmienić inne zmieniające?!!! A technik produkcji co robi oprócz latania po hali i szukania tylko jakiś mankamentów żeby miał robotę?? A ustawiacze? Jakie wysokie mają stawi... chyba trochę nie adekwatne do swojej pracy, skoro nigdy nie mają czasu i tylko tekstu typu " nie mam czasu", detal dolany detal dobry...Ludzie nie narzekajcie na inne stanowiska bo pod swoj (usunięte przez administratora) nie patrzycie!!!!

zwala

Nie bądź śmieszny to chyba każdego indywidualna sprawa czy zostaje na nadgodzinach czy nie jak ktoś potrzebuje to ma prawo chodzić co nie? Fakt Gapy raczej "praca" się nie popisuja ale miech każdy zajmie się swoją pracą a potem ocenia innych bo wśród operatorów leserow tez nie brakuje pragnę przypomnieć ☺

do durnej ABC z biura

Kto mowil o protescie? Byl syf 1 lipca niesamowity.Pol maszyn nie rozdane ,szukanie ludzi z lakierni z montazu! Kwiestia czasu az lakiernia i montaz sie zbulwersuje.Pragne tego bo bez nich firma lezy.A tak lataja dziury na wtryskach.Dziwie sie tylko ,ze sie tak latwo zgadzaja.Jednak wtryski sie roznia od montazu bardzo to przepasc.Nowych jakos nie widac .Na wrtyskach rozdaja umowy bo sie boja ze ludzie odejda haha

zwiadowca

Dzis taka jedna zostala jako jedyna sie zglosila.A dlaczego sie zglosila ?bo nie jets operatorem maszyn,nie wie co to ciezka praca,nie sika i nie zre na żadanie.Nic nie robi caly dzien i przez takie osoby co wiecznie łaza na nadgodziny nigdy nie bedzie dobrze! *urwa ludzie nudzi wam sie w domu ,nie macie rodzin,znajomych ,dzieci ,przyjaciol to polecam darmowe mycie aut na parkingu pod blokami a nie wiecznie w pracy i nam plany psujedzie.

esdrtfyguhjkm

Nie upadnie nie upadnie. Zawsze znajdą się chętni firmie oddani którzy z przyjemnością będą pracować po 16h a może i więcej. Brawo! Jesteśmy z was dumni!

zwiadowca

No to sie porobilo:)HP juz upadnie.Ciekawe kto teraz bedzie na maszynach haha.Moze sama gora?Apeluje do prezesika HP .Czy Ty naprawde myslisz ze to jest jedyny zaklad w Bydgoszczy ,ktory daje ludziom prace? Zdziwisz sie co bedzie sie dzialo 1 lipca.Ludzi nie bedzie a tobie pozostanie tylko wylaczenie maszyn i bulenie kasy klinetom za niedostarczenie towaru na czas.Nie postepujesz ekonomicznie a za te 10.50 TO KUP SOBIE LODA .Masz nas za tania sile roboczą to teraz zobaczysz jak wypniemy sie na was 1 lipca.A na nadgogziny z naszym udzialem nie licz bo nawet nie chesz z nami negocjowac.Rzadamy innej stafki godzinowej!.

abc
@zwiadowca

i jak po 1 lipca wielki protest ? haha

Radca prawny

Doadam jeszcze iz,pracownicy świadczący pracę w czterobrygadowej organizacji czasu pracy zatrudnieni są w podstawowym systemie czasu pracy, a co za tym idzie, nie mogą pracować więcej niż 8 godzin na dobę oraz przeciętnie 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy w okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy. Pracownik, który jest zatrudniony w tym systemie organizacji czasu pracy, w każdym okresie rozliczeniowym powinien mieć taką liczbę dni wolnych od pracy, jaka wynika ze zsumowania liczby niedziel i świąt (przypadających w innych dniach niż niedziela) oraz dni wolnych od pracy wynikających z zasady przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy, których w okresie rozliczeniowym jest tyle, ile pełnych tygodni pracy w tym okresie. Pracownik zatrudniony w podstawowym systemie czasu pracy powinien mieć, co do zasady, niedziele i święta wolne od pracy. W przypadku jednak organizacji czterobrygadowej, która zakłada pracę na trzy zmiany, praca w niedziele i święta jest dozwolona. W zamian za nią pracodawca musi udzielić pracownikowi dnia wolnego od pracy w terminie sześciu dni poprzedzających lub następujących po pracującej niedzieli. Jeśli nie jest to możliwe - do końca okresu rozliczeniowego, a za pracę w święto - do końca okresu rozliczeniowego. Jeśli udzielenie dnia wolnego we wskazanych wyżej terminach nie byłoby możliwe, pracodawca powinien wypłacić pracownikom 100-procentowy dodatek do wynagrodzenia z tytułu pracy w tym dniu.

Radca prawny

Wypowiem sie na temat systemu 4 brygadowego i godzin nadliczbowych wynikajacych z grafiku. Przede wszystkim pracodawca nie może stale zlecać pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych. Jest to ewidentne naruszenie przepisów o czasie pracy, naraża pracodawcę na odpowiedzialność za wykroczenie i karę grzywny od 1 tys. do 30 tys. zł. "Pracodawca nie może w harmonogramie czasu pracy wpisać nadgodzin. Godziny nadliczbowe - dopiero po ich wystąpieniu - należy wpisać do karty ewidencji czasu pracy. ... A zatem praca w godzinach nadliczbowych to praca dopuszczalna tylko w szczególnych przypadkach losowych, których pracodawca nie może z góry zaplanować. Ustalając harmonogram (rozkład czasu pracy), pracodawca nie może ująć w nim pracy w godzinach nadliczbowych. Planowanie nadgodzin narusza przepisy prawa pracy i jest wykroczeniem." http://www.kadryonli...dzin_-1065.html "Trzeba jednak pamiętać o jednej ważnej zasadzie - praca nadliczbowa nie może być planowana! Jeżeli pracodawca ją zaplanuje, będzie to stanowiło wykroczenie przeciwko prawom pracownika, które jest zagrożone karą grzywny (art. 281 pkt 5 kp). Nie wolno wydawać poleceń pracy w godzinach nadliczbowych już na etapie planowania czasu pracy na kolejny okres rozliczeniowy. W takim przypadku trudno będzie uzasadnić inspektorowi pracy, że chodzi tutaj o pracę nadliczbową w razie szczególnych potrzeb pracodawcy. Za takie postępowanie grozi kara grzywny." http://www.biznes-fi...bowe,13509.html 1. mogą 2. niezależnie powinien być wypłacony dodatek za pracę w nocy "Art. 1512 [Rekompensata pracy nadliczbowej w postaci czasu wolnego] § 1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy. § 3. W przypadkach określonych w § 1 i 2 pracownikowi nie przysługuje dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych. " http://www.portal.pr....racy.html" "Praca w porze nocnej Jak wskazuje art. 151 7 k.p. – pora nocna obejmuje 8 godzin pomiędzy godzinami 21.00 a 7.00. Jeżeli co najmniej 3 godziny pracy pracownika przypadają w porze nocnej lub co najmniej ¼ czasu pracy pracownika w okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, przyjmuje się że pracownik taki jest pracującym w nocy. Czas pracy pracownika pracującego w nocy nie może przekraczać 8 godzin na dobę, jeżeli wykonuje on prace szczególnie niebezpieczne albo związane z dużym wysiłkiem fizycznym lub umysłowym. Reguła zawarta w zdaniu poprzednim nie dotyczy jednak pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Pracownikowi (zgodnie z art. 151 8 k.p.), który wykonuje pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę w wysokości 20 proc. stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustaloną na podstawie odrębnych przepisów. Dodać w tym miejscu należy, iż korzystanie z dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych nie wyklucza korzystania z dodatku za pracę w godzinach nocnych i odwrotnie. Tym samym jeżeli pracownik pracuje np. w porze nocnej oraz w godzinach nadliczbowych – uzyskuje prawo zarówno do dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych jak i do dodatku za pracę w godzinach nocnych." http://www.prawo.ego...ocy,3,34,3.html pozdrawiam

johny

a reszta składu? dawid józef i marcin?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 524 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz