Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Dominika

@Franek, na forum do tej pory zdarzały się różne komentarze - i te bardziej pozytywne, i te raczej negatywne. Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Hanplast! Piszesz, że nie ma problemu z uzyskaniem pomocy od współpracowników - a jak wygląda kwestia chociażby szkoleń w firmie, podnoszenia kompetencji pracowników? Czy pracodawca stawia nacisk na tę kwestię?

Paletowy
@Dominika

Szanowna Pani Dominiko czego Pani oczekuje od pracowników Hanplastu, że ktoś powie jak jest naprawdę że ktoś jest zadowolony z pracy w tej firmie to chyba śmiech na sali, banda kapusi donosicieli itp a kierownictwo słucha tych bzdur i nic tylko szukają komu tu co zabrać.

@Paletowy

@Paletowy, na forum można wyrażać swoje różne opinie - zarówno pozytywne, jak i negatywne. Na każdą wypowiedź znajdzie się miejsce, o ile będzie napisana w sposób merytoryczny i kulturalny. Czy Ty również jesteś pracownikiem firmy Hanplast?

paletowy
@Dominika

Czy Pani twierdzi że moje wypowiedzi są niemerytoryczne i niekulturalne? Ależ owszem jestem pracownikiem tej firmy i widzę na co dzień co się dzieje a ludzie co piszą to większa część mówi prawdę o tej firmie .Oszukiwanie na pensji i wiele innych kwestii są bardzo prawdziwe.Tak samo jak sprawy które firma ma w ZUS .Więc niech się Pani zastanowi o co Pani pyta ludzi i czy uprzedzenie przyszłych pracowników o warunkach to jest coś złego ,mam nadzieje że niedługo nie będę musiał męczyć w tej firmie i znajdę inną pracę w której szanują ludzi i to co ktoś robi dla nich ,bo w tej firmie słowo dziękuje itp itd nie mówiąc już o docenieniu pracownika graniczy z cudem.Szanowna Pani Dominiko jeśli potrafi Pani tylko pytać o warunki ,płace ,współpracowników to zapraszam do nas do firmy to może zobaczy Pani na własne oczy co się dzieje .

@paletowy

@paletowy, nigdzie nie napisałam, że chodzi mi konkretnie o Twoją wypowiedź, choć w niej również znajdują się określenia obrażające inne osoby. Zaznaczę również raz jeszcze, że na forum w wielu wątkach znajdują się opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne - każda z nich jest składową sytuacji w danej firmie i jest bardzo przydatna innym osobom. Pytam o różne kwestie i takie też są podejmowane na forum. Piszesz o tym, że Twoim zdaniem warunki w firmie nie są zbyt dobre - a czy próbowałeś o tym rozmawiać, na przykład z kierownictwem lub innymi osobami?

Franek
@Dominika

Nie stawia nacisku i stawia. Kompetencje podnosić należy. Jest założenie, że pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Wiadomo, nie wszystko się wie. Więc należy tę wiedzę uzupełniać. Ale większość robi to we własnym zakresie. Korzystając z dostępnych źródeł, np. z wiedzy bardziej doświadczonych:). Ale ja pracuję w narzędziowni, przypomnę, a tam wydaje mi się bardziej współpracujemy niż sobie szkodzimy. Nie wiem jak jest na innych działach. Natomiast szkolenia zewnętrzne, jeżeli znajdziesz jakieś i jest ono logiczne to Firma potrafi "dać błogosławieństwo".

@Franek

W takim razie brzmi to całkiem dobrze! Piszesz, że pracujesz w narzędziowni - na czym dokładnie polega Twoja praca? Mógłbyś napisać, jak wygląda przykładowy dzień w niej spędzony? To może być ciekawe dla osób, które może także chciałyby aplikować do Twojego działu. Czy obecnie poszukujecie nowych osób do pracy?

Wstawiacz
@paletowy

Dramat jezeli chodzi o place. Pracuje juz 3 lata i ciagle slysze ze piniadze na place siw skonczyly, na podwyzke za szybko, za późno itd zawsze jakies ale. Przez 3 lata 2 zl podwyzki. Zaje....duzo. Oszukuja na wszystkim, premie, wyplaty nadgodziny itd

Polak

Dominka- Gdzie masz pozytywną opinię? Narzędziownia to zupełnie inna bajka. A produkcja - co miesiąc modlitwy, żeby zapłacili na 10tego, chociaż część, bo całość to już zbyt duże wymagania. Firm i firemek matek córekni wnuczek, każdy pracownik w innej firmie pracuje i każdy tak samo poniżany jest. Babcie się tam trzymają w myśl zasady "byle do emerytury", a młodzi - max rok/dwa jak mają kredyty i uciekają z krzykiem. Reszta ucieka jeszcze przed końcem szkolenia.

@Polak

Forum dotyczy pracy w całej firmie Hanplast, a nie tylko w konkretnych działach i każda osoba zatrudniona w tym miejscu ma prawo wyrazić swoją opinię. Piszesz o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń - czym są spowodowane i jak ten temat podejmuje pracodawca ze swoimi pracownikami?

Mały
@Dominika

Hanplast jak Hanplast, cuda niewidy tam się dzieją, ale wypłaty są zawsze na czas, przestańcie kłamać, bo jeszcze się nie spotkałem z opóźnieniem, raz ludzie nie dostali wypłat to dyro robił co mógł żeby ludziom wypłacić, kilka osób dostało z jego prywatnego konta, to chyba o czymś świadczy co?

@Mały

Czyli jednak nie dostało na czas, skoro musiał z własnej kieszeni wykładać. Pytanie jakie problemy są w firmie, w ktorej z prywatnego konta dyro na wypłaty wykłada.

@Mały

Czasem tak się może zdarzyć u pracodawcy, ale dobrze, że zostało to rozwiązane w odpowiedni sposób. Skoro pracujesz w Hanplast, to co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Interesują mnie Twoje spostrzeżenia co do firmy.

kunia

Nie polecam tej firmy. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować ale ludzie pożal się boże najgorsze stare wyzeraczki.Tylko by pomniatały młodym pracownikiem a szczególności pewna pani zmieniajaca PANI ELUNIA sama dobrze nie potrafi zrobić co trzeba a trzepią się innych donosi na każdym kroku. Ale to ze prace zaczyna od palarni tego nikt nie widzi zastanawiam się czy paczka papierosów jej na 8 godzin starcza.

birdy

Witam, Pracowałam w firmie na produkcji. Praca jak praca, proste czynności do wykonania, współpracownicy trafili się naprawdę pomocni. Jednak firma oszukuje na wynagrodzeniach dla pracowników. Zapłacono mi małą część wynagrodzenia, znam podobne przypadki wśród byłych pracowników. Nie wierzę, by był to przypadek... W sumie, co nam szkodzi napisać jakiś milutki artykuł o firmie. Zobaczymy za parę tygodni.

Rogerxx

Zgadza się,radzę wymienić tę panią na osobę kompetentną ,z ludzkim podejściem bo ta Paniusia na to stanowisko kompletnie się nie nadaje!Wcale mnie nie dziwi dlaczego ludzie uciekają z tej firmy,ciekawy jestem czy jej przełożona wie o tak bezczelnym zachowaniu i traktowaniu do ludzi?! non stop siedzi na telefonie zamiast zająć się ludzmi,masakra!!!

Dominika

@B.A.Z. doceniam Twoją twórczość i chęć podzielenia się nią z szerszą publicznością, ale bardzo proszę o niepisanie na forum w takim tonie. Czy mógłbyś napisać swoją rzeczową i kulturalną opinię o pracy w Hanplast, a nie współpracownikach?

Rachuciachu

Witam, obecnie pracuje w Hanplaście (jeszcze). Co do samych zarobków nie mogę narzekać. Nadgodziny można robić (ograniczenie do 40 godzin w miesiącu - BHP, tak się tłumaczą), przez firmę płacą 15 zł brutto na godzinę, przez agencję 14 zł brutto. Dodatkowo w dni nadliczbowe, tzw. wa ( w innych zakładach pracy zwane wypychem), my mamy dzień pracujący 100% płatny, ponoć nieobowiązkowy, bo zmusić nie mogą (chociaż jak się nie pojawisz nie ukrywają że mają coś do ciebie). Takich dni w kwartale jest od 2 do 6, wypłacają co 3 miesiące. W każdej brygadzie jest inaczej. Jedni mają więcej, drudzy mniej takich dni. Nigdy to się nie wyrównuje. Co do atmosfery w samej firmie... No cóż, różowo nie jest. Jak już wiele osób wcześniej pisało to plotki, plotunie, ploteczki. Wiele osób nie ma własnego życia i interesuje się cudzym. Ubarwiają historie, przekształcają, czasem coś dodadzą od siebie. Powstają z tego same nieprzyjemności, kłótnie, rozpady przyjaźni. Jeśli chodzi o kolegów i koleżanki z Ukrainy. Nie powiem że wszyscy, ale większość nie jest chętna do nadmiernego wysiłku (albo raczej żeby w ogóle się wysilić). Tam gdzie normalnie stawiają dwie, trzy Ukrainki, Polka musi dać radę sama. Paletowi z Ukrainy niezbyt ruchliwi, patrzą tylko jak tu się nie narobić. Polacy z resztą też lubią pofolgować, lecz czasami nie mają wyjścia i muszą robić. Niektórzy wózkowi mogliby trochę zwolnić i się rozglądać. Nie tylko piesi muszą patrzeć jak idą. Podsumowując. Praca sama w sobie nie jest zła. Szkoda tylko, że ludzie między sobą ją sobie utrudniają. Pozdrawiam

Franek

Lubię atmosferę w Hanplast za: Współpracownicy są dobrzy. Znają się na swojej robocie, nie zajmują się nadmiernie plotkami, jak trzeba coś zrobić to wymieniają się informacjami. Współpracują. Jak jest luźniej to porozmawiają towarzysko. Pracuję w narzędziowni. Lubię moją pracę, otoczenie i firmę. Znam kilkadziesiąt osób które myślą podobnie. Przynajmniej tak mówią:)

patryk

Moje sugestie dla Hanplast: (usunięte przez administratora) hanplast

Monia

Chciałabym sie zatrudnić na wsparcie. Warto iść? Co bedzie należało do moich obowiązków? Za odpowiedź dziękuję ;)

@Monia

Odradzam chamska firma żadnego szacunku dla człowieka.

James Bond

4brygadowce ciezko jest robic nadgodziny ..tyrasz caly tydzien bez przerwy i z tego masz 1,5dnia wolnego to chyba kazdy woli ten czas inaczej wykorzystac .takie jest moje zdanie... ja odczuwam skutki 4brygadowki.trudno sie przestawic..bez nadgodzin wychodzi sie 2200zl to bardzo malo.ale nie dlugo pozegnam sie z ta firma .w takim systemie nie da sie zarobic.. w kazde swieta i weekendy w prcy za 15zl za godz brutto .w innych firmach w swieta placa setki tak samo w wekendy...

Nieznajoma
@James Bond

To ja zapraszam do Miko Pac. W 4brygadówce z trudnością wyciągamy 2 tysiące i właśnie zaczęłam sprawdzać opinie na temat innych zakładów. Nigdzie nie jest lekko ale ponad dwójkę ludzie zarabiają. Czas z Miko uciakać

Nieznajoma
@Nieznajoma

I tak jeszcze dodam, że ludzie z Ukrainy też uciekają.

Ciekawa
@Nieznajoma

Witam A jak Ci się pracuje w Miko Pac? Myślę o zatrudnieniu tam... trudna praca?

Polak

Ojkofobia panuje tutaj. Polakom odmawiają nadgodzin, niby że bhp, czas pracy itp, a ruskie z nocki schodzą o 6rano, przychodzą na popo na 14 do 22 a na drugi dzień od6 do 18 i dopiero u siebie kolejny dzień od 6do 18. A z drugiej strony ciągle ludzi brakuje. Jak tak traktują Polaków, to niech ruskie im robia, ciekawe jak długo pociągną

ZgadnijKto
@Polak

Olek Sasza Vladimir Mikolaj i reszta bandy.... Najlepiej jeszcze ze swoimi kobietami z automatu bo na maszyne kobiete tez trzeba postawić.... A jak jest duzo pracy a malo ludzi to Ukraina sie poci i rady nie daję.... Nie znaju....

LUBIE TO

Polska - Kraina mlekiem i miodem płynąca..... Moze od dobrobytu juz sie w zadkach miesza????

Oleg
@ZgadnijKto

(usunięte przez administratora) pracujesz jeszcze? Jakie opinie na temat pracy w zakładzie?

Polak

Masakra. Odradzam wszystkim myślącym. Tylko bezmózgie barany tam przetrwają.

Dominika

Chciałabym zaznaczyć, że komentarze, które nie mają za wiele wspólnego z wyrażaniem swoich rzeczowych i merytorycznych opinii na temat pracodawcy, mogą zostać usunięte przez administratora forum. Bardzo proszę o zaprzestanie zaśmiecania forum takiego typu dyskusjami, jak do tej pory! @Sola, piszesz, że zamierzasz ponownie zatrudnić się do pracy w Hanplast. Czy firma nie robi problemu z takim krótkoterminowym zatrudnianiem się? Chętnie przyjmuje osoby, z którymi już współpracowała?

JaToJa jasne jak2x2

Trafila kosa na kamień.... Nic dziwnego ze można tam kogoś przejechać.... Baby chodzą tam jak święte krowy.... Co innego jest dzialac manualnie i biegać za tym wózkiem w pelnym skupieniu a co innego stać przy maszynie iwkladac po sztaplowane oklejone juz detale do przygotoeanym zrobionych kartonów.... Cofnijcie sie 15 lat wstecz kiedy do masxyny trzeba bylo biegać po schodach.... A jezeli ktos pracuje kolejną noccke z rzędu po 8 czy 12 godzin to ma prawo byc zmeczony.... A woń??? Won mozna zawsze czuć wszedzie na kazdej nawie przy kazdej maszynie. Nie ladnie kogoś oczerniac publicznie nie nie mając dowodów a wnioskujac to po swojej nie umiejętności poruszania sie po zakladzie czy nie uwazaniu na szkoleniu bhp.... Żal mi takich ludzi.... I jeszcze ten tekst.... ,, Bylam na wsparciu " haha Czyli zwykła statystyka osoba jest a rąk do pracy nima. Norma na maszynę 0,2. Co robilas pewnie zaślepki mamuta? A jak doliczyla do 100 to sie zakrecila.... Wiec liczyla od nowa..... I sie zakopala

Wozkowy

No niestety operatorki łażą jak swiete krowy z nosem w telefonie i włażą pod widly wózków i nawet trzezwy mogl by je rozjechać

@olga

Sola, w dalszym ciągu nie widzę żadnego związku na temat pracy , szczerze mówiąc. Bardzo proszę osoby wypowiadające się w wątku o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum! Nie obrażajmy się wzajemnie i szanujmy.

nowy:D

najlepiej na brygadzie andrzeja pracuje 2tygodnie i co chwile jak nie buhy z popem to piwa w regalach nawet siana nie musze dawac pozdro endrjiu i twoje popenkane kieliszki

koneser
@nowy:D

wiesz jak z andrey jest samowolka a i drink u ..........;D

tej
@nowy:D

slavek legenda promilof

Dominika

@Lajlaaa, rozumiem. Czy taką premię świąteczną dostaje każdy pracownik Hanplast? @Polak, pracujesz w Hanplast aktualnie, tak? Czy nie ma problemu z dogadaniem się z osobami innej narodowości? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Dominika

@Gość, w dalszym ciągu nie widzę żadnego związku, szczerze mówiąc. @Lajlaaa, rozumiem, że jest to jakiś dodatek za pracę bez zwolnień lekarskich, tak? Dziękuję za doprecyzowanie. Bardzo proszę osoby wypowiadające się w wątku o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum! Nie obrażajmy się wzajemnie i szanujmy.

Lajlaaa
@Dominika

Nie, jest to premia świąteczna i to jest w tym wszystkim najgorsze.

Dominika

@Taka ja, dlaczego tak uważasz? Napiszesz coś więcej? Wydaje mi się, że to dość nieinwazyjne pytanie. @Gość, przecież osoby innej narodowości niż Polacy czy też o odmiennej orientacji, również powinni mieć szansę na zatrudnienie. Piszesz z perspektywy pracownika Hanplast, czy po prostu obserwatora? Przypominam, że na forum dzielimy się opiniami o pracodawcach.

Lajlaaa
@Dominika

Bo zaraz zacznie się temat karpiowego, które jest wyliczane na podstawie l4 w ciągu roku i tego, że podpisuje się listę odbioru gdzie nie ma kwoty jaką dostajemy. Ten temat się już tu przewijał kilka razy.

@Dominika

Problem w tym ,że to nie jest orientacja a tożsamość .

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz