Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Firma nie dość ,że zatrudnia obcokrajowców to do tego osoby transexualne . Od znajomego wiem że obecnie pracuje tam taka osoba na I brygadzie . Gejów jeszcze mogę znieść ,ale to to już przesada!!!!!

Dominika

@3210, piszesz, że pracowałeś w Hanplast. Długo byłeś związany z tą firmą? Jakie mógłbyś wymienić plusy i minusy pracy w niej? Jestem ciekawa, czy funkcjonuje w firmie coś takiego jak na przykład socjal dla pracowników. Możesz podzielić się informacjami na ten temat na forum? Czy ktoś z Was chciałby także coś dodać na temat tego pracodawcy? Warto dzielić się swoimi opiniami na forum.

@Dominika

Pytanie o social może czasem wywołać burze.... Drażliwy temat

Franek

Pracuję w narzędziowni Hanplast i sobie chwalę. Podobnie jak koledzy. Co prawda część marudzi ale tak dla zasady myślę. Tak, że polecam. Uczciwie się rozliczają, warunki dobre. Marudom wytykam język:) Pozdro!

RAFI
@Franek

franek na narzędzowni musi byc dobrze -tak dla zasady ,powinieneś nie oceniac tu narzędziowni bo to wgl odrębna sprawa do produkcji. a produkcja jak pisze prawwie kazdy - to DNO I ZAKŁAD KARNY

@Franek

Jeśli tak uczciwie z nadgodzin się rozliczali, to dla czego w sądzie się teraz spowiadają??? Byłem widziałem i swoje zdanie o firmie mam. Kto chce niech próbuje lecz żeby nie było, że nie ostrzegalem :(

Dominika

@Franek, a co uważasz za największy plus pracy w Hanplast? Czy ten pracodawca stwarza swoim pracownikom realne możliwości rozwoju? Warto poruszyć jeszcze kilka istotnych kwestii dotyczących pracy w tym miejscu. @RAFI, wątek dotyczy całej firmy Hanplast. Dlaczego tak bardzo rozróżniasz te dwa działy? Wasze wpisy są bardzo cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Hanplast!

Dominika

@Justyna, rozumiem, dziękuję za istotną informację. Pozdrawiam serdecznie! @dorime, forum GoWork.pl to nie jest miejsce na zamieszczanie tego typu komentarzy. Na pewno znajdziesz inne miejsca w Internecie, gdzie będziesz mógł podzielić się swoją twórczością. Bardzo proszę o nieobrażanie nikogo w swoich wypowiedziach! @James Bond, a długo już pracujesz w Hanplaście? Jaka atmosfera panuje w tej firmie?

dorime

Fala nieustannie dobija do brzegu już niebawem ruscy będą pod scianą wystrzeliwani w szeregu to nie komedia ani dramat poprostu kazdy ukrainiec to palant nie chodzi o historyczne spory dla mnie kazdy ukrainiec to kaleka-sory takie sa fakty , fakty pisane prozą juz niedługo ruscy z naszego kraju się wyniosą

dorime kleimy
@dorime

TOM II 'orzeł awaryjne lądowanie ' orzeł czy reszka-odwieczne pytanie tylko dlaczego ruscy mają za darmo sniadanie odpowiedz jest prosta lecz niestety zaden kierownik jej nie sprosta to nie anegdota ani zadne porownanie poprostu niezgoda odwieczna zawsze byla z tym krajem rusek najedzony i kazdy z dotacji zadowolony

dorime kleimy
@dorime kleimy

TOM III 'odwieczne pytania' Ruscy maja za nic to co maja robic siedziec w katach regalach nic nie robic polak biegnie mokry bo pokrywki od sortery niema a kierownictwo w tej firmie rowne zera obiadki nijakie a rusek na palarni sptryka fotografie.

dorime więż
@dorime kleimy

TOM IV 'wraca karma wiec' Ruska Woda w polskich kranach cala wina i tak idzie na kanbana to nie dramat lecz ruska telenowela uchodzcy wola jezdzic na owijarki zamiast wuwera prawo prawem ruscy rządzą pokladem ich przykladem kaleka ser^gi dudnik co tylko co chwile marudzi morda obita lezy w szpitalu lecz nikt niema do nikogo o to zalu

Dominika

@Justyna, dziękuję za Twoją rozbudowaną wypowiedź na forum. Wspominasz o nadgodzinach - rozumiem, że za każdym razem są one dodatkowo płatne, tak? Pytam, bo w niektórych firmach nadgodziny odbierane są później jako dni wolne od pracy. Czy któryś z użytkowników forum chciałby jeszcze dodać coś na temat pracy w Hanplast w Bydgoszczy? Zachęcam do wypowiadania się!

Justyna
@Dominika

Tak nadgodziny są płatne ustawowo tak zwane piędzisiątki i setki ,setki dostajemy za pracę w wolne dni (najciężej jest właśnie te nadgodziny dostać ale to dlatego ,że jest dużo chętnych na nie ).

Justyna

Powiem tak obecnie tam pracuję i nie narzekam na zmianowe ,które w mojej brygadzie zawsze się wywiązują ze swoich obowiązków :). Płaca to 2260 brutto (14zł ) przez pierwsze 9 mies. przez agencję ,później firma przejmuje pracownika i stawka podnosi się do 15 zł nast. podwyżki cyklicznie tak samo o 1 zł. Ja osobiście robiąc 200 + h zarabiam 2500-2800 na rękę w tym premia (300 zł po opodatkowaniu zostaje 200 zł na rękę) zależne to jest od rodzaju nadgodzin. Są nadgodziny możliwe do robienia wcale ich nie brak (kto chce ten chodzi ;)). Jeżeli chodzi o tą wojne Polsko - Ukraińską po oby dwóch stronach spotkałam się i z przysłowymi leniami i osobami z którymi więcej już nie pracowałam na jednej maszynie . Jak widać mimo tego są i bardzo mili tam ludzi, trzeba tylko umieć odpowiednio rozmawiać ;). Jeżeli chodzi o osoby odmiennej orientacji seksualnej firma jest przyjaznym miejscem dla tych osób ,wystarczy incydenty zgłaszać przełożonym a więcej się one nie powtórzą ;). Jest podpisywana przy umowie o prace tak zwana deklaracja o równości . Teraz minusy Na pewno minusem jest pracowanie 7 dni pod rząd robiąc najpierw poranki ,poźniej popołudnia a na koniec nocne zmiany po czym mamy 2 dni wolnego z czego pierwszy wolny dzień przesypiamy i tak ,a po wolnym znowu na ranki trzeba się przestawić. Ludzie niestety ,ale w tej pracy piją na nocnych zmianach, mi osobiście udało zobaczyć się takie osoby kilka razy (widocznie niezbyt dużo jest w tej sprawie robione skoro wciąż występują takie rzeczy ). Zbyt wysokie temperatury podczas ostatnich upałów 33C+ na zewnątrz jeżeli kogoś postawiono na gorące stanowisko to spokojnie mógł mówić że pracuje w ok.40C . Wodę butelkowaną widziałam 2 razy i tylko na popołudniowych zmianach . Niby są te punkty do poboru wody ,ale to jest zwykła woda ze szlaucha ,ci co piją tylko wodę czują jakie to jest ohydne. Spóźnienia zmianowe ,najbardziej mnie to irytuje ludzie z innych brygad zawsze się spóźniają po 7-10 min . No i oczywiście plotkary ,ja nie miałam z takimi styczności bo wychodzę z założenia że do pracy przychodzę pracować ,a nie zdobywać przyjaciółki ,ale są osoby które faktycznie żyją życiem innych . To tyle mam nadzieję ,że pomoże to komuś :).

Dominika

@Taka ja, oczywiście masz rację. Dziękuję za Twoją odpowiedź, pozdrawiam i życzę powodzenia! Bardzo proszę osoby wypowiadające się na forum o kulturalne, nie obrażające nikogo i rzeczowe komentarze! Wypowiedzi nie mające związku z dyskusją na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę i pracy w tym miejscu mogą zostać usunięte przez administratora forum.

inigne
@anonymous

Ruska Woda w polskich kranach cala wina i tak idzie na kanbana to nie dramat lecz ruska telenowela uchodzcy wola jezdzic na owijarki zamiast wuwera prawo prawem ruscy rządzą pokladem ich przykladem kaleka ser^gi dudnik co tylko co chwile marudzi morda obita lezy w szpitalu lecz nikt niema do nikogo o to zalu POLANDIA!

krispin
@inigne

wiatr wschodni rozwial wszystkie spekulacje ukraincy wolna robic nadgodziny niz isc na kolacje moneta monetom.. niedlugo ruscy o nadgodziny beda walczyc maczetom a polskie kierownictwo niema nic do gadania bo dotacja do wyplaty wplacana jest sama lecz wszystko co piekne -wiadomo nie trwa wiecznie juz niedlugo ruscy w naszym kraju nie beda czuc sie bezpiecznie i na tą chwile co pisze starczy.. ukraincy wruca do domu przegrani na tarczy

Inga
@anonymous

Jeżeli ruscy nie pracowali tam, to gdzie by był ten Hanplast. Oni biorą nadgodziny i naprawdę ciężko pracują. A co polak? Jeden raz na zmianę wyjdzie i już płacie, że nie daje rady, mało płacą, nie dobry obiad..... Na maszynach gdzie stoi dwa polaka na zmianie, na kolejną będzie stał jeden Ukrainiec. I uwierzcie mi, on da rady. Przestańcie pisać bzdury, nie pokazujcie swojej mentalności.

@Inga

powiedz mi ktory k%u%r%w%a ktory ukrainiec dobrze pracuje? nie wymyslaj farmazonow widac malo wiesz o firmie

drogi dom

remember

Dominika

@Usmiech, @fhgfghjf, co mają na celu Wasze komentarze? Przypominam, że forum służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców, a nie do plotek na temat koleżanek czy kolegów z pracy. Rozumiem, że pracowaliście w Hanplast, tak? @Taka ja, długo już pracujesz w Hanplast? Może warto poruszyć kwestię warunków panujących na hali z odpowiednimi osobami w firmie? Może to mogłoby coś pomóc.

@Dominika

Jeśli mam być szczera to ja już nie pracuje. Zwolniłam się sama. Praca jako praca ciężka nie była ale temperatura na hali mi nie odpowiadała. Jak dla mnie za gorąco. No i niestety. Nie bardzo chciało mi się pracować za koleżanki z Ukrainy. Za mnie nikt nie pracował i ja nie miałam zamiaru pracować za kogoś. Najlepiej iść tam po to żeby pracować. Nie interesować się kto z kim po co i dlaczego. Nikomu to nie potrzebne. Jeszcze raz. Praca jak każda inna. Zarobki wcale nie najgorsze. Są zakłady gdzie jest dużo gorzej. Są i też takie gdzie jest lepiej. Najgorsza wada nie zakładu a ludzi tam pracujących jest taka że nie maja oni ( nie wszyscy oczywiście) własnego życia i żyją cudzym. Pokazuje to doskonale forum które nie służy do tego. Pozdrawiam

Usmiech

A może jakis plebiscyt na najlepszego opierdalajacego sie pracownika?:)Pośmiejmy sie :)

fhgfghjf

Wyjątkowy koleś nic nierobiący kablujący i kochaś nie jednej ha ha piotruś Biel...... pajac

srg
@fhgfghjf

goguś

Ja.

Jak wygląda praca na maszynie wtryskowej? Nowe dziewczyny sobie radzą? Jaka jest tak naprawdę miesięczna wypłata? Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy właśnie na wtryskarce.Szukam pracy na stałe. Proszę o rzetelne informacje. Konflikty w pracy mnie nie interesują.

@Ja.

Nowe dziewczyny radza sobie doskanale. No chyba ze ukrainki bo one nawet jak sobie radza to i tak sobie nie radza (bez ironii). Zarobki bez nadgodzin od 1800 do 2200

Ja.
@Taka ja

Dzięki ???? ogólnie jesteś zadowolona?

@Ja.

Nie oszukujmy się. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak dla mnie zarobki ok ale temperatura na hali produkcyjnej... Masakra jakaś. Nie ma czym oddychać. Pozdrawiam

klarens

Opanowana

Kiedy firma mazamiar obniżyć normy?Mamy pieklo na dworze jak ona halach produkcyjnych.Panie prezesie troche empati a ta butelkę wody ....Nie na to liczą Twoi pracownicy.Co nam daje woda gdy energi w takiej temperaturze nie ma.Dlaczego chodzi runen w takiej temperaturze.Stanowiska tam sa ciasne niema czym oddychać.Czy ja mam przyjść z termometrem porobic zdjęcia i nadac to do jakiejś gazety ?Tego pragniesz.?Gratuluje rozsadku

Piter
@Opanowana

Pracodawca hp dla nich kasa się liczy nie zwolnią maszyny bo ilosci detali się licza i kasa.Napoi też nie zakupia bo za drogie woda tańsza jak jeszcze ci pozwolą na stanowisku pracy postawić.

Piter

Hanplast zero socjala ewentualnie na święta podpisujesz liste bez kwoty a do ręki dostajesz 120 lub 150 to cały socjal.Sprawy toczące się w sądzie o dziwne umowy smieciowe.Pamiętajcie że im większa firma tym wiekszy wyzysk z pracownika.Pracowałem tam i wam powiem dobrze że już z tym Hp skończyłem.

To koniec

Ta firma upada. Opakowań nie ma. Materiału nie ma. Maszyny stoją. Pieniędzy na wypłaty nie ma (dostać wypłatę w całości a nie na raty -korekta - to cud). Tylko ukraincow i cpunow wszelkiej maści mają aż nad to.

BBB
@To koniec

Upada? V nawa ma byc pociagnieta az do lasu, starplast chce dac do nas prawie sto form a juz wczoraj przyjechaly polwyroby pod nowy projekt domkow ogrodowych. Wiec to bardziej na rozwoj wyglada niz upadek

To koniec
@BBB

I Ty w to wierzysz? Dzisiaj znowu nie zabraklo opakowan. A na fleksie ba szybko robili detale, byle jak, bo nie bylo wczesniej z czego zrobic, a dostawa miala byc na wczoraj. Juz samo to, ze wyplaty sa na "korektę" wiele mowi. Trzymanie nacpanych i pijanych tylko dlatego, ze nie ma zadnych warubkow finansowych do zaproponowania normalnym ludziom. W poprzednich latach mozna bylo zrobic wiecej nadgodzin niz etatu, a teraz - limity nadgodzin do odwolana (bo nie ma pracy) Jestem w trakcie robienia uprawnien i uciekam stad jak najdalej

Dyrector'ek
@To koniec

opakowan do tej pory niema anni naroznikow odpowiednich, palety euro? =3/4 jest jest bez desek czy tez z gwozdziami narazajcych na skaleczenie

Darmian
@To koniec

na wstępie to nie firma tylko jakas parodia dotacja za kaleki firmo otwórz oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz