Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Kacper

A może w związku się już nie układało. Tego wiadomo jaka jest prawda. Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a nie się wpier. w nie swoje sprawy. Jak nie macie swoich spraw to kupcie wiązankę i idźcie na groby!

pajak

Agnees chyba nie pracujesz tam dlugo albo widza ze jestes nie dostepna. Sa tacy osobnicy ktorzy nie patrza czy zamezna czy zareczona czy poprostu w zwiazku. Zaczepiaja i za wszelka cena chca sie umowic. Zwykle parówy bez zasad. Nie potrafia uszanowac ze ktos nie chce bo ma kogos tylko brna w ten syf. Takich ludzi nie powinno sie szanowac e spoleczenstwie a w pracy tym bardziej. Sam widze wiele takich sytuacji i slysze. Niestety musze na to patrzec bo zalezy mi na pracy. Pozdrawiam kobiety wytrzymale w swych przekonaniach

Agnees

G... prawda z tym podrywaniem. Jestem młoda i do tego ładna a żaden nie podejdzie i nie zagada. Panowie pracujący tam to cioty, a zwłaszcza paletowi. Jak już jakiś przyjdzie to z ryjem od razu, że coś mu nie pasuje. Ale bynajmniej kierownika mamy supr ciacho. Pozdrowienia dla pana Artura !

John

Facet to facet zawsze atakuje. Jak kobieta nie pozwoli to facet nie weźmie.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
greg

No niestety taka jest prawda. Boisz sie kolego lub kolezanko przedstawic sytuacji? Moze jestes z biora i masz placone ze ilosc osob przyjetych. Jest tak ze kobieta bedac w zwiazku za pare tygodni juz w nim nie jest. Wszystko z powodu ,, kolegow" tam ppracujacych. Takze panowie miejcie sie na bacznosci.

kaaa

Jedna Wielka patologia , zwiazana tylko z farmazonami. Zamiast zajmowac sie swoim zyciem idioci zajmujecie sie donosicielstwem i farmazonami!!!

greg

Ja bym sie zastanowil panowie na waszym miejscu zeby tam puszczac swoje kobiety do pracy. Jezeli kobieta nie pracuje z tej firmie ze swoim facetem to jest podrywana na kazdym kroku. Patologia straszna. Nie patrza czy zajeta czy nie. Szczegolnie jest taki jeden piotr d. skanujacy. Bierze wszystko i rozbija zwiazki

Lionel

Witam, pracował ktoś w tej firmie poprzez agencje pracy Randstad - konkretnie na stanowisku operator paletowy i może napisać co nie co?

Grafcio

Od pewnego czasu obserwuję tu działalność jakiegoś internetowego trolla. Po grzyba wypisujesz te głupoty, że jest umowa o pracę, nie ma problemów z braniem urlopu, jest stabilne zatrudnienie. Pracowałeś tu ? Bo się mi nie wydaje. Firma, jak firma. O umowie o pracę zapomnij. Dzieło, dzieło, dzieło. Z urlopami też krucho, bo masa roboty a bynajmniej ludzi mało. Nowi, którzy przychodzą - padaka !

gfm

No to masz komornika,albo gamon jestes.

baranek

W Polsce nastał czas feudalizmu,po kapitalizmie wróciliśmy wstecz. Pracodawca /nas i naszą rodzinę/ zawłaszcza dla swoich potrzeb w sposób dostępny prawnie. My na to się godzimy,bo do gara trza "cuś" włożyć. Nadgodziny,nadgodziny,nadgodziny ,- czy ktoś ogarnia sen od rzeczywistości,która jest taka,jaka jest,tzn. -bez n.godz.= 1380,- . Moja zmiana jest OK.,. i dla Nich szacun !!! pozdro

ktos

Jak było na rozmowie ?

Pola89

Hej. Tez ide na rozmowe 5stycznia. Co mowili na spotkaniu? Jaka stawka oraz co wogle sie robi na tym montazu. Odrazu powiedzieli ze zatrudniaja czy czekac az sie odezwia? A moze jest juz ktor kto pracuje na tym stanowisku i napisze jak sie pracuje? Prosze o odpowiedzi..

Zainteresowany pracą

hejka :) jak wygląda praca na dziale "FOTOWOLTAIKA". Jutro idę na rozmowę i pilnie chciałbym się dowiedzieć na czym w ogóle praca polega i czy warto się zbierać

nick
@Zainteresowany pracą

cześć byłeś na rozmowie?? jak wygląda praca na tym stanowisku? ile proponowali?

Co tutaj duzo pisac. Firma wporzadku ,nie ma co narzekac. Trzeba pracowac jak wszedzie, swoje trzeba robic. Jestes zorganizowany to i czas na odpoczynek sie znajdzie. Narzekaja Ci ktorym zadna praca nieodpowiada i s natury sa leniwi. Wiec o czym mowa. Ja nie narzekam na upartego mozma narzekac zawsze ale po co? Lepiej dzialac. Pozdro dla mojej ekipy haahah daajemy rade :):):))

Ktoś

Jak niektórzy pisali. Na operatora czasem idzie zasnąć z nudów, a czasem totalny zapindol.Zależy na jaką maszynę się trafi. Zlecało 16 dni, każda inna maszyna w każdy dzień... 3 razy samemu trzeba było robić. Ale spokojnie na prostych maszynach. Praca dosyć przyjemna,najgorsza ta ne pewność, co dziennie inna maszyna... jest ich 67 ogólnie, a można przebywać spokojnie co dziennie na innej przez miesiąc... 9:40 na rękę, umowa o pracę co tydzień... Można pójść , spróbować i zobaczyć, oraz coś dorobić...

xXx

A wiesz czemu operatorzy czasami nie pomogą? Bo jak widzą jak paletowy laski podrywa albo siedzi tylko w telefonie albo jest więcej na palarni niż pracuje no to sorry.... kwestia jest tego ze paletowe są tez czasami chamscy niestety i tak to działa.

pytanie

Jakie obowiązki ma paletowy??

Były paletowy
@pytanie

Wywóz gotowej palety z produktem na magazyn , zapewnienie operatorom wszystkich potrzebnych im rzeczy by mogli na czym układać lub w czym . Gotowy wyrób idzie na magazyn. Czyli jezeli pracujesz na palecie ręcznej 8 palet na h , przyworzenie odpowiednich palet i kartonów do produktów oraz ich składanie. Wydaje się banalne , ale to zależy od maszyny na której jesteś i ile kartonów jest potrzebne na palete. Wzależnosci od tego i organizacji pracy tak zasuwasz. Czasami nie ma się wpływu na to co się wyrabia i masz zap.... konkretny NP po zmianie foli albo po postoju foliarki bo źle zgrzewa lub sie popsóła. Na automacie dostajesz więcej palet dowozisz kartony i je składasz. Gorzej jak WUWER stanie na dłuzszy okres. Wtedy wszystko ręcznie:P. Jeszcze możesz trafić na koło. Czyli folio owijarkę. Foliujesz i spinasz palety , wywóz do magazynu. Tam jest wporzo jak umiesz szybko zapindalać. Gorzej jak z braku osób jest tylko 1 owijający i sporo palet. Pletowy najgorsza robota w hanplascie najbardziej niedoceniana , z 2 strony praca zróznicowana szybko czas ucieka. Operatorzy też lekko nie mają. Czasem są mili i pomocni w razie potrzeby , a innym razem nie pomogą choć by mogli. Będa wrzeszczeć że czegoś nie mają . Życze powodzonka.:P Jak musisz pracuj , ale innej pracy też sobie zacznij szukać.

Ciekawy

Witam ;) moze ktoś napisać opinie jezeli chodzi o pracę jako operator paletowy ;) jak wyglada i czy warto .. atmosfera ? tylko szczerze i najlepiej ktoś kto pracował na tym stanowisku

P.

tak sobie czytam , czytam i do ladu nie moge dojsc :p to sa opinie o zakladzie pracy czy zwiazkach miedzy ludzkich? To moze zawiesc czy zazdrosc? A jesli chodzi o sama prace to jest nie najgorzej porownujac do innych zakladow , najgorzej maja sami operatorzy i dziwi mnie to iz wszyscy sie ich zawsze czepiaja o bylbyle co.A sa inne dzialy gdzie ludzie przychodza na te 8h by nabyc umiejetnosci w robieniu niczego ,ale by ktos widzial ze jednak sa uzyteczni...

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz