Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

bol

Gapy na tronesie nie wiedzo co sie gratije a na kontroli to nie obejrzo detalu tylko piszo ok

Barman
@bol

A Ty po jakiemu piszesz?naucz się pisać!

lANTA

Tylko jedno Pytanie? DLACZEGO UKRAINY SĄ LEPIEJ TRAKTOWANI OD NAS ? DOSŁOWNIE ................HP............

Beret
@lANTA

Bo Ukraina to Ukraina,pewnie HP ma dotację na nich.karpiowe nam zabierają a tym deserem dokładają,więcej im pomagajcie przy maszynie!a oni się śmieją

Pimpek

Może ktoś powiedzieć o atmosferze pracy na stanowili biurowym?

Hp

Nie idźcie na te całą wigilię , nie brać karpiowego może się nauczą

Dyzma

Hpt przegrywa rozprawy z zusem o matactwa z umowami o dzielo haha w koncu przelewaja cala wyplate i pani kamila juz nie jest taka bezkarna tylko skad wezmie teraz na waciki aha no tak przeciez swieta ida to wyciagnie z karpiowego no i ci co byli na chorobowym nie dostana bo przeciez hanplast uwaza socjal jako premie a nie naleznosc pracownicza. I my mamy z nia dzielic sie oplatkiem? A moze z prezesami ktorzy z łaska dzien dobry odpowiedza? Oddajcie nasz socjal bezczelni! Nie podpisujcie karpiowego inblanko bo to oszustwo!!!

gnojek

hANPLAST najgorsza firma ktora moze byc..pracuje sie 7dni w tyg praktycznie kazdy weekend i zarobek 2100 ... Same cpuny w tej firmie nic po za tym

Sraczka

Firma dopiero probuje isc legalnym torem po wielu latach kretactw zbliza sie wigilia tak jak wszyscy mowia pokazowka a na swieta dadza po 150zl w koperte o ile sie nie chorowalo w roku tak ludzi robia na ich socjalu kazdy podpisuje odbior koperty bez kwoty ktora pozniej kadrowa( prezesowa)rozpisuje wedle uznania.Ty odbierasz 150 a wpisane masz 500 ...itd.dopiero od jakiegos czasu przelewaja cala wyplate po latach przekretow czesc na umowe o dzielo czesc na o prace jak nie podpisales umowy o dzielo 13 ..14.. Bo wtedy tylko mozna bylo to czekales na kase a pieniadze wielu ludzi rosly na ich kontach jak sie komus tam pomylili to nie dosc ze nie moglas sie dopchac do wielmozn kadrowej to jak sie dopchalas to wyjete zostaly pieniadze z jej torebki i oddane...zenada...noze po latach rozpraw z zusem itp bedzie kiedys wszystko jak nalezy ale to jeszcze lata szczescie juz tam nie pracuje bo na prawde zenada.

Brygada SitaRKA
@Sraczka

i tu sie zgadzam pracuje sie 7dni w tyg a wyplata zenada 2100 na reke.. (usunięte przez administratora) kazdy przychodzi i odchodzi..A pan Maciej S nie potrafi nawet ludzi uszanowac

PEdro

Człowiek Traktuje drugiego człowieka Tak, Jak Sam go Traktujesz , Takie są Fakty , nie umiesz sie dogadać , Masz problem :-) Pozdrawiam 2 Brygade :-):-):-)

kaśma
@PEdro

I z tym się zgadzam podpisz się (usunięte przez administratora) cwaniaczku to może coś się wyjaśni, bo oczerniasz Maciej jego pracę, jego stosunki zawodowe z pracownikami ciskasz nazwiskami, a sam chowasz się za psełdo jak najgorsza szuja , a co do tej premi ja bez wazeliny ją mam trzeba pracować a nie (usunięte przez administratora) gupa palić i zato chcieć mieć zapłacone. Podaj swoje imię i nazwisko łajzo , to ja zrobię to zaraz po tobie! Serdecznie pozdrawiam 2 brygade i przełożonego!

As
@kaśma

Chyba nie jest taki zły jak żona lub dziewczyna z nim wytrzymuje . Jako kierownik musi byc oschły , bo inaczej weszli by mu na głowę .

Zainteresowana

Witam jak wygląda praca na produkcji ? Ile godzin? Jaka stawka ? Ktora brygada z kierownikiem najlepsza ?chodzi bardziej o ludzi zgranych i sympatycznych ? Dodatki jakieś posiadacie ?

Święta

1. Czy Wigilia i Święta Bożego narodzenia są wolne od pracy? 2. Czy firma zatrudnia na umowę o pracę?

Megi20

Czy może mi ktoś napisac jaka jest obecnie sytuacja w HP ?Czy da sie w miare zarobić?Pracowałam tam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona,chciałabym wrócić z powrotem a wiem ze jest 4 brygadówka i są różne opinie

Maryjusz66
@Megi20

Tak jest 4 brygadówka. System to 7 dni pracy i 2 dni wolnego. Raz w miesiącu pt-sb-nd wolne. Nadgodziny płacone w 100kach. Ostatnio pojawił się nawet program 300 plus. Czyli premie 300zł dla pracowników 4 brygad

Megi20
@Maryjusz66

Czy da sie zarobić w miarę przy tej 4 brygadówce?

Rafał
@Maryjusz66

Czyli nadgodziny sa zawsze bo normalny tydzien pracy to 5 dni i dwa dni wolnego,przy ilu godzinach jakie zarobki sa na produkcji

GallAnonim

I gdzie te premie powiedz ? Jednym zabieraja drugim daja

GallAnonim

Brygada Macieja S. po ch*ju ,nie bierze sie za tych pracownikow co powinien ,Pani Zuzanna N. najwiekszy leser w firmie ,ciagle przebywa na magazynie lub ma automatyzacje bo jest ugadana z kierownikiem ,na inne maszyny nie pojdzie bo niby jest wielce zchorowana ,jak jej nie pasuje cos na produkcji to niech na miotle lata ,a do tego by sie najbardziej nadawala i do zbierania pinezek pod biurkiem , paletowi sie tam marnuja ,brygadzisty paletowych brak ,generalnie Maciej S.nie nadaje sie na kierownika bo brygada ledwo co funkcjonuje . Pozdrawiam gorąco II brygade :)

tuszok

Witam. Ile może zarobić mechanik wtryskarek z doświadczeniem?

Nata

Prawa w HP ok. Tylko nie idźcie do P. Macieja Sitarka bo on zrobi wszystko żeby udowodnić że można coś zrobić ale kosztem ludzi. Ludzie nie chcą pracować u niego na zmianie. Paletowi marnują się na tamtej zmianie. Ciągle pijany Brygadzista paletowych. Fajny wizerunek P. MACIEJU wie że jest pijany ciągle i na to pozwala. Żenada!

kaśma
@Nata

Nie znzcie P. Macieja ja już z nim trochę pracuje i nie uważam że jest złym kierownikiem, że ciągnie produkcję kosztem ludzi, ja przepraszam wy przychodzić ie do pracy czy odpocząć! A (usunięte przez administratora) genetycznie to znaczy tych co to wypisują nie brakuje, i jak najbardziej zapraszam do brygady M. Sitarek jest ok można się z nim normalnie dogadać iść na kompromis ,dla mnie jest najlepszym wyluzowanym kierownikiem w HP.JESZCZE RAZ ZAPRASZAM 2 BRYGADA M.SITAREK! Jestem dumna że pracuję w tym zespole i z tym Kierownikiem

Lajla
@kaśma

Trzeba się było podpisać imieniem i nazwiskiem pod tym wpisem,pewnie byłaby niezła premia za taką wazelinę :) wszyscy wiedzą jak się pracuje u Sitarka więc niewiele zmienisz swoją wazeliniarską opinią .

Dominika

Na początku miesiąca ruszyła rekrutacja na stanowisko Operator produkcji w dziale fotowoltaiki. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w tym dziale? Firma w treści oferty pracy oferuje umowę o pracę i rozpoczęcie pracy od zaraz. Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

matuchnojakinick
@Dominika

Musisz wiedziec jedno... Idac na fotowoltaike szykuj sie na wtryskarki. Dobrze sie zastanow.

Ona
@matuchnojakinick

Zgadza się! Jak przy maszynach brakuje ludzi (a brakuje nagminnie) to biorą kogo popadnie-z lakierni, z montażu...nie ważne, że człowiek nie ma pojęcia co ma robić. Stres, nerwy, marna płaca, złe traktowanie to chleb powszedni!

Rafał
@matuchnojakinick

Czemu ma sie zastanowic,tak zle tam jest na wtryskarkach

Mała
@Ona

Jak się chodzi 2-3razy w tym to jest marna płaca!ja nie narzekam!????

Maciekzklanu

WItam, Własnie pojawiła się oferta na specjaliste ds. jakości. Czy ktoś moze opowiedziec, jak wygląda praca na tym stanowisku (nie chodzi mi o zakres obowiązkow), jakie wynagrodzenie oraz czemu odeszła poprzednia osoba?

Księżyc w pełni

Jak wygląda praca na dzień dzisiejszy w tej firmie? Czy od początku zatrudnionym jest się na umowę o pracę, czy może zlecenie? Ile może zarobić facet na stanowisku pracownika produkcyjnego (bez nadgodzin)? Czy oprócz paletowego i obsługi wtryskarki, jest jeszcze jakaś inna praca?

rolling stone

Hanplast jest da best, sympatyczna atmosfera, życzliwi ludzie, ciekawe zadania i jest się od kogo uczyć - serdecznie polecam :)

pakuj sie do miski
@rolling stone

moge to skwitowac tylko w jeden sposob, czyli... HAHAHAHAHAHAHA

Neron33
@pakuj sie do miski

Masz racje!

~A~

Poleciał bo nie organizował pracy kosztem pracownika jak to notorycznie robi jeden z nich . Szkoda faceta ale mam nadzieję, że na dobre mu to wyjdzie bo tu się marnował .

Zło..

Pierwsza brygadę już zniszczyliście. Brawo. Nie ma to jak wyrzucić najlepszego kierownika .

.......
@Zło..

????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz