Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Paletowy

Po jakim czasie mogę się spodziewać przejścia z agencji, bezpośrednio do firmy? Czy uprawnienia na wózki widłowe mi się przydadzą przy pracy jako paletowy? BTW: Dużo ładnych dziewczyn pracuje w firmie. Spośród zakładów produkcyjnych, w których pracowałem to chyba najwięcej. :)

eLDORADO 3 NAVA

MOIM ZDANIEM FIRMA KARMI NARKOMANÓW ELO ELDOKA

Nowa

Czy może ktoś napisać konkretnie jak się pracuje na wtryskarkach? Jakie są miesięczne zarobki na "czysto"? Jaka atmosfera w pracy? Z góry dziękuję

....
@Nowa

Wiedziałem ,że na normalne pytanie ciężko będzie komukolwiek odpowiedzieć. Miesięcznie mniej więcej 2100 bez nadgodzin. Jest możliwość dorabiania. Atmosfera taka jak widać tu na portalu. Normalnie w pracy się uśmiechają i z Tobą rozmawiają ale jeden fałszywy ruch i jesteś opisana na go work ????

Nowa
@....

Dzięki za odpowiedź. Doczekałam się. Czyli jednym słowem nie warto sobie zaprzątać głowy.

Młoda

XXX masz cos do mnie ?

....

Czy Wy jesteście normalni? To jest forum dotyczące pracodawcy a Wy pierzecie tu swoje brudy jak dzieci. Dodatkowo piszecie co popadnie nie zważając na to , że swoimi oszczerstwami możecie ludziom problemów narobić. Ręce opadają jak się to wszystko czyta.

JOKIER

Mr. Johny hahaha On to PIES NA BABY . Żadnej nie odpuści a one lataja za nim jak muchy do końskiego łajna. Niby w poważnym związku jest ...... hahahaha

XXX

Młoda co ty taka niewinną udajesz !!!??? Sama ćpasz i w dodatku wpierdalasz sie i rozwalasz związki. Pytanie do ciebie ...... (usunięte przez administratora) ciebie swędzi ?

AS KIER

Dokładnie Magda jest niczemu winna. jak chcecie narkotyki to dzwonić trzeba do Johnego . on sie tym zajmujje !!!!! A od Magdy sie odpierdolic

Młoda

Co wy za bzdury piszecie madzia jest spoko a wy tylko nazekacie jak nie na pana Macieja S to na madzie zajmijcie sie soba . A p.macieja pozdrawiam kolezanka :-)

J.

Ludzie nie macie co robic tylko kto tego posta napisal żałosne Magda jest bardziej ogarnieta niz ktoras w tym .. Wyjdzie kto tak gada . Madzia nie przejmuj sie .ludzie beda gadac zawsze głupoty ale nie zdaja sobie sprawy ze to juz przesada.

A od magdy to trzy (usunięte przez administratora) w bok

Sluchaj ty (usunięte przez administratora) ..... bez zasad i honoru nie masz co robic albo wolnych zainteresowan tylko zajmujesz sie takimi bzurami oczerniasz ja nawet nie masz odwagi sie podpisac najlepsze jest to ze domyslam sie kto to zrobil i skladam serdeczne pozdrowienia dla ciebie hihi i wez zajmi sie hodowla malz jak nie masz co robic i nie wymyslaj takich histori bo kazdy normalny poprostu sie z tego smieje aferowiczko jak chcesz ja ci ogarne narkotyki tylko napisz ile chcesz GUJA DAMIAN. A co do kierownictwa to na przyszlosc proponowal bym lepszy dobor pracownikow takich jak ta .

Podpisz sie a nie piszesz w imieniu grupy

...

Wiatm, w hp tylko donosiciele awansuje, lizanie .... to ich hobby bo w domu nie mają innego

Franek

Nicki królują, będzie i mój! Mam 40 lat. Pracowałem w 12 firmach. Najdłużej 8 lat w jednej. Ta jest druga pod względem stażu. Już trzeci rok. Jestem zadowolony! Mam porównanie, widzę że firma dąży do tego aby było dobrze i będzie! Flustratów zapraszam na budowy, rusztowania np.... Posmakują chleba z innego pieca...docenią co jest w HP. Wszędzie trzeba pracować. Prosta zasada - rób swoje ... tak dobrze jak potrafisz. Pozdrawiam!!!

Term

Masz 40lat i jedyne co osiagnoles to hp brawo Ty buhaha

Franek
@Term

Dziękuję. Nauczyli mnie szacunku dla pracy i tego się trzymam. Niestety chleb zdobywa się pracą. Niezależnie jaki zawód ktoś wykonuje nie jest to powód do wyśmiewania? Każdy jest potrzebny. Ty zapewne jesteś na początku pięknej kariery zawodowej i za chwilę nie będziesz musiał pracować a wszystko czego potrzebuje Twoja rodzina przyjdzie samo?

Term
@Franek

Nie moze nie na poczatku ale patrze troche dalej przed siebie...ty moze tez bys patrzal ale jak tak mocno lizesz (usunięte przez administratora) przelozonym to widzisz tylko ich tylki a teraz juz nawet na necie musisz dziobac i wazelinowac...pogarda dla wazeliniarzy.

Natala
@Franek

(usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć

redi
@Term

wyśmiewając sie z czyjejś pracy pokazujesz jaki jestes prostak

Grzegorz

Rotacja jest niesamowita..nie ma ludzi do pracy bo za takie pieniadze nikt nie chce pracowac.. nawet pracownicy z biura przychoda pracowac bo nie ma kto:D ludzie sa nie szanowani w tej firmie przez Kierownika M.S ludzie przychodza po paru dniach odchodza ..

kolo

Firma,jak każda inna,ma swoje plusy i minusy. Dla osób, które są zaangażowane i zmotywowane do pracy możliwość rozwoju i kariery - tak, jak napisane w ofertach pracy. Niestety coraz trudniej spotkać kogoś wartościowego, komu zależy na pracy i nie ogląda się na innych. W tych opiniach aż zionie zawiścią i plotkami. Tak, jak stworzycie sobie atmosferę pracy, tak będzie ona wyglądała. Nikt nie zmusza do odbioru karpiowego, można oddać potrzebującym. Cieszcie się, bo w innych firmach nawet tego nie ma. Czy nikt nie dostrzega ile trudu kosztowało dział HR przygotowanie do pracowniczej Wigilii, konkursów. Ciągłe narzekanie pracowników: tylko brać, brać. Rzeczywiście, jak się to czyta, to nie chce się przychodzić do Hanplastu. Na szczęście jest to opinia garstki frustratów, którzy nie nauczyli się pokory. Pozdrawiam pozytywnych, który się mimo wszystko ciągle chce. A Ci, którym się nie podoba mogą zmienić pracę, w końcu jest rynek pracownika.

@kolo

A ile trudu wlozyli by zus sie nie zorientowal ze umowy o dzielo byly nadgodzinowa umowa o prace caly sztab ludzi nad tym pracowal wiec ta wigilia to bylo nic...

Maruda alepoco

HANPLAST -firma w ktorej jest ciagla rotacja,zatrudnia I zwalnia.Dział fotowoltaiki:pracodawca niezapewnia produkcji w ciągu calorocznym,obiecuja Zwiekszenie produkcji, kursy,awanse a potem naglym trafem zwalniaja bez konkretnej przyczyny.dzial wyryskowni:praca w ciaglej duchocie nie wazne jaka pora roku,choć (latem) najgorzej,praca w systemie 4 brygadowym 3-zmianowym,socjal jak na tak duza firme jest na bardzo niskim poziomie.Ogolnie niepolecam

Dupa

Teraz kamila wysyla kadrowe i szukaja jeleni ktorzy podpisza pismo ze wiedzieli i chcieli umowy o dzielo ze przepracowane lata na umowie o dzielo bylo jeszcze moze z inicjatywy pracownika co????? I klamia tym ktorym nagaduja ze tez beda musieli placic ze nie tylko firma a prawda taka ze zabieraliscie nam caly podatek 29% a umowy podpisane o dzielo chyba 18% kasa szla do waszej kieszeni za ta roznice no i firma nie musiala zusow placic.. Mamy nadzieje ze juz teraz bedziecie przegrywac zlodzieje Nie dajcie sie w ciula robic niech placa oszusci...kamila moze w koncu pojdzie siedziec za przekrety a Aleksander pojedzie do pracy audi a nie maserati zeby zaoszczedzic buhaha

Hop
@Dupa

Faktycznie (usunięte przez administratora) z Ciebie skoro nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem ????

Karpik

Z karpiowym sie zgadzam. Dostal ktos kto mial wpadke z alkholem chodzi pod wpływem i dostal prawie calosc a ktoś kto pracuje rzetelnie bez wpadki nie dostał!!!!!!!! Niesprawiedliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz