Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Xxx

Brak słów na tą obore

JokeJ

Pracowałem tam i powiem tyle że tam brakuje mocnej ręki. Jak był P. Wesołowski W. Rychławski to ludzie się bali jak wychodzili na hale. ale gdy się starałeś to mogłeś dostać dodatkową premie. Teraz to nie wiesz kiedy ci zabiorą premię czy dodatek bo tylko szukają za co Tobie zabrać. I nagle się okazuje że trzeba zaoszczędzić to zabiorą wszystkim nawet tym co się starali. Zaangażowania brak! No ale chwila brak go nawet u kierowników co powinni dawać przykład to gdzie tu szukać niżej. Nie idźcie do Macieja Sitarka bo po czasie zauważycie ze straciliście tylko czas z życia. Kierownik porażka, asystent także a brygadzista to haha brak słów. Nie docenia swoich ludzi totalnie a trzyma tych co nic nie robią i nawet tego nie widzi. U Artura Miękczyńskiego tam nie jest tak tragicznie. Jakby wymienić skanującego i zamawiających i nie których paletowych to by było całkiem spoko. Lubią wspomagacze:D Asystent Justyna odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zmiana Jakuba Bethke tez spoko. Chociaż paletowi nie którzy to porażka np Kitka haha aż mnie dziwi ze go jeszcze trzymają. Lubią sobie wypić na nockach i popkach. Zmiania Andrzeja to Kierownik, asystent i brygadzista do zmiany. Kierownik zabiera premie nie wiadomo za co. i nie wiadomo za co daje. Asystent nie ma szacunku dla ludzi, a Brygadzisty nikt nie słucha. Tylko siedzi na (usunięte przez administratora) albo palarnie zmienia. NOWI LUDZIE... JAK CHCECIE PRZYJŚĆ PRACOWAĆ DO HANPLASTU TO IDŹCIE NA ZMIANĘ ARTURA ALBO KUBY!!!!

Wsparcie

Szanowne kierownictwo zróbcie coś ze zmieniającymi na każdej zmianie. Kompletnie nikt nie kontroluje czasu jaki spędzają na swojej przerwie a każdy z operatorów wie że zmieniające przeginają, nie siedzą 10 czy 15 minut... dla Was kierowników nie ma problemu zajmujecie sie jakimiś bzdurami, zmieniające maja wszystko gdzieś w wielu.przypadkach sa aroganckie i chamskie, malo ktora jest pomocna. Zwracajcie uwagę drodzy kierownicy na ich czas spędzania na swoich przerwach (20-25 minut to norma) a operatorzy tez beda bardziej zadowoleni.

!!!!

słyszałam ,że został kimś ważnym

Dlugii
@!!!!

ciekawe kim karakan jeb.... ja tego i tak nie zostawie niech sie wezmie za innych ludzi

Dluuugi
@!!!!

i te 2100 moga sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic za caly tydz zapierdalu w kazdy weekend i 1,5 dnia wolnego a w pracy w agencjach jest bardzo duzo na dodatek i tak nas okradaja ikazdy wie o tym

!!!!!!
@Dlugii

Ale co znaczy wezmie sie Za innych gnębi was ? Zostanie kims w tej firmie

......
@!!!!!!

nic takiego nie powiedzialem .tego nie moge powiedziec

2Pac Tronesiasz

Dobry boże ja -pie*rd*ole- co za młodzież! Co się w tej Polsce dzieje, Dlugo-nodzy bez mózgu, Brawo Ty zapracowales sobie na to saam szanse miałeś i olałeś dobrze o tym wiesz, pażdziocha nie okłamiesz, Eszz teraz klamtara cie wykończy i jak skończysz?? PÓŁWYRÓB? BRAK? czy jak tej deski co w palecie brak... *Ch*uj* mnie boli co SE piszesz na tym forze, już mnie wkur** ,że aż SO jointa przysmoże, i na końcu do *du*py* ci go włoże voila madam pozdro DługasiE

dluugi
@2Pac Tronesiasz

powiedz kim jestes to sie toba zajme;)pozdro

maGDALENA

@Dluuugi pozdrawia Dluuugi wez na wstrzymanie ze swoimi nerwami ,mózg hyba ci do reszty wyzarlo ze tak pisziesz sam jestes sobie winien , 2100 piszesz a bys pracowal caly czas za ta kwote gdyby ciem nie zwoloniono na wlasne zyczenie 3ymam kcuuki za dalsza twa kariere

dłuuugi
@maGDALENA

na wlasne zyczenie? .pracy jest w kolezanko no chyba ze mu lizesz (usunięte przez administratora) to co innego:) jak nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj

Witam, Widziałem ogłoszenie o pracę jako magazynier / operator wózka widłowego . Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tym stanowisku ? Jest tam napisane ze " praca w systemie 2 zmianowym 4 brygadowym " Mógłby ktoś mi to wytłumaczyć na czym to polega? Jakie wynagrodzenie ? A co z Weekendami ?

1233344hb
@Kandydat

Po 12 h 6-18 3 dni. 3 dni wolnego. 12 h18-6 3 dni. 3 dni wolnego i od nowa

@1233344hb

Czyli praca " na okrągło" światek piątek czy niedziela ? a jak z wynagrodzeniem ? Możliwość wyrobienia nadgodzin ?

bobi
@Kandydat

praca na okroglo za weekendy masz normalna stawke

nowy

Poda ktoś więcej szczegółów o pracy jako magazynier / operator wózka widłowego . zarobki itd.....

Zibi

Witam pracowników, czy mając 50 lat jest szansa dostać się Do Was do pracy.

XxX
@Zibi

Tu biorą wszystkich jak leci

Damiano

Gdzie mozna kupic narkotyki?Oczywiscie w HP .

Srgi

@Andrei Andrzej lej wóde 3 !!!!nav%#brgd.. Acve 666 so

Wsparcie

Paszki - majá nowego kierownika, ale nadal niedorozwoje. U Sitarka - to nie brygada, to stan umysłu. Artur - prawilne chłopaki i morowe dziewczyny najpiękniejsze. U Andrzeja - kierownik nie ogarnia, odkąd wprowadzili tę "kierowniczkę nawy" już tam nie chodzę, bo wkurza ludzi. Wszyscy mają z niej polewkę. Podobnie z tej skwarki w 1brygadzie. Idzie zarobić. Ale Polak ma pod górę. Jak potrzebujesz wyluzować się to w każdej brygadzie Cię poratują. Dziewczyny też znajdziesz fajne do towarzystwa.

@Wsparcie

Asystentka Pana Andrzeja- bezczelna ,wulgarna okropny człowiek. Panoszy się jak by ona była kierownikiem. Nigdy już nie pójdę na tą zmianę dopóki D.. będzie na tym stanowisku. Wstyd Panie Andrzeju, że Pan na to pozwala. Na innych zmianach asystentki (Ania,Justyna,Monika) miłe,uprzejme,pomocne. Może trzeba to wyżej zgłosić.

Elwis

Jak rządził W.Rych. to było jeszcze jako tako ale teraz masakra.Kiedys zaplacicie za te socjalne co dajecie 150 a wpisujecie 500 to jest karalne mało wam biednego okradać.Wstydzcie się.

XxX
@Elwis

Do czasu :) Tak jak z umową o dzieło bylo :) Wstyd żeby tak ludzi okradać albo aby w ogóle nie dawali za chorobowe :) Mam nadzieje ze Pani prezes wypłacił sobie solidną premię za to :)

Tomi

Pracowałem tam pare lat temu jako magazynier w miarę ok.Szkoda że tak smierdziało z tej lakierni bo malują tam farbami rozcienczalnikowymi,lakiernia do tego nie przystosowana tylko do farb wodnych.Jestem ciekaw czy ta nowa lakiernia automatyczna coś tam maluje,pewnie wtopiona kasa na darmo i nikt za to nie beknie.Pozdrawiam Czecha i Johnego jak jeszcze tam pracują i ze sraczka wytrzymuja.

Aga

Zróbcie coś proszę z Paletowymi na owijarkach. ONI NIC NIE ROBIĄ! I TO NA KAŻDEJ ZMIANIE! CO SIĘ PRZECHODZI TO ONI STOJĄ! A PALETOWI NA NA NAWACH ZAPIER...

Paletowy 6
@Aga

Aga zapraszamy na owijarke

Młoda

XXX niby z kim ? Widziałeś?

pikus

Brygadzistka pan kture sprzataja nic nie robi zrobi jedno biuro a przychodzi i mowi ze jest bardzo zmeczona nieidzcie tam sprzatac bo wymogi jak by mialy byc sterylne warunki jak najdalej od tego zakladu

Derek55
@pikus

Oj musiała Ci brygadzistka ostro nerwy popsuć?! Czy aż tak zle tam się pracuje?

Batman xxx
@Derek55

Pikus,to trzeba było pracować a nie się opierdzielać.Za leżenie nie płacą!!!

Jesli nie donosisz, to przydupasy "kierownika kierownikow" maja prikaz cie zgnoic. Jesli jestes polakiem masz prprzesrane Ukraincy swiete krowy, nie mozna zwrocicz im uwagi bo nacjonalosta. Norma ze czesc zalogi upija sie w lesie, nie wazne z jakiej brygady.

turbo pokrywka

kapi ma racje... wyciskaja ludzi jak cytryne za smieszne pieniadze. rotacja ogromna! ale dla kierownictwa wazne, zebys spakowal chocby kilka pokrywek i nastepny spakuje kilka pokrywek i nastepny spakuje... i nastepny... kasa z "ikeji", a ludzie sa niewazni! po prostu mieso armatnie! nie tylko nie polecam, ale wrecz odradzam!

Kapi

pójdzie pracować za takie pieniądze albo posiada jakieś umiejętności.Na dodatek w tej firmie nie ma śniadania.Jest w czasie pracy !!! Teraz pracuje w innej firmie i jak boga kocham zarabiam 2,5 krotnie więcej.Współczuje tym ludziom co tam pracują ale to wasza sprawa .Nawet na wyższych stanowiskach zarobki tutaj są masakryczne.Kierownictwo porażka brygadzisci to samo nie polecam tej firmy premie śmieszne o godziny trzeba się kłócić co miesiąc siedem dni w tygodniu rypiesz z czego półtorej dnia wolnego śmiech na sali jeden weekend w miesiącu wolny naprawdę wolałbym w biedronce lub mc Donaldzie pracować niż w tej zjeba...firmie ????

Kuba Kuba

Jak tam wygląda praca na magazynie czy jest tu może ktoś z magazynu bo nie wiem czy warto skorzystać z oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz