Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Myślą, że ludzie są ich własnością.

Oxy

W końcu taka agencja tylko po to jest, żeby na pracownikach zarabiać.

Krzysiek

W końcu w AMP. Niebo a ziemia. Gdybym wiedział jak duże są te różnice nie marnowałbym tyle czasu na ta podrzędną firmę. Nie polecam i jeszcze raz nie. Tereaz duzo pozostalych pracownikow w końcu zostanie zabranych. To jest jedyny plus tej firmy- zakonczenie z nią współpracy.

Bleee

Co z premią świąteczną???? Miała być 20 grudnia. A tu ani widu ani słychu!!!!!

Adek
@Bleee

Premie swiateczne poszly na 500 plus za polecanie nowych pracowników haahahahah

@Adek

I jak finalnie zakończyła się sprawa z premiami świątecznymi dla pracowników zatrudnionych w firmie Sanpro Job Service? Otrzymaliście jakieś pieniądze, czy w dalszym ciągu nie ma informacji na ten temat? Ciekawi mnie również, dlaczego twierdzisz, że premie poszły za polecenie nowych pracowników? Proszę o wyjaśnienie tego wpisu oraz odpowiedź na pytania.

Marek kk

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość ubezpieczenia od najniższej krajowej?

@Marek kk

Zamierzasz podjąć pracę w firmie Sanpro Job Service? Jeżeli tak. to czy mógłbyś napisać, czy podjąłeś w tym kierunku już jakieś kroki? Wysłałeś CV, bądź jesteś już po wstępnych rozmowach z pracodawcą? Będę wdzięczny za przedstawienia, jak to w Twoim przypadku obecnie wygląda.

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
MłodyHutnik

Pracowałem 2 lata i 3 miesiące i nie mam żadnych zastrzeżeń . Pracowałem w systemie 4 brygadowym jako wytapiacz stali kasa 2400 podstawy , wypłaty na poziomie 2500-3000 zależy od miesiąca i czy pracowało się w dni ponadnormatywne czy brało się wolne kto brał wolne zarabiał mniej logiczne . Kartki żywnościowe dają jedzenie na stołówce bez rewelacji . Odzież bez problemu zużyta to wymieniają na nową . Pranie też robią . Przechodziłem pod AMP też nie było żadnych problemów . Ogólnie polecam kto chce pracować będzie pracował a kto się chce poobijać to szkoda zachodu waszego i firmy .

@MłodyHutnik

Czy po takim czasie stażu pracy jesteś w stanie polecić tę firmę osobom, które szukają stabilnego i pewnego miejsca pracy? Pracownik wykonujący swoje zadania sumiennie będzie mógł liczyć na długoletnie zatrudnienie? I jak wygląda kwestia odnośnie pracy w nocy?

Walownik

Polecam, a raczej polecalem.. Niestety po zmianie dyra na walcowni dramat.. Nowi mają lepsze stawki niż pracownik z kilkuletnim stażem. Trzeba się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz. Uciekać z walcowni! Biurko w porządku, zawsze wszystko zalatwione i nie wiem czego się czepiacie.

Mario
@Walownik

A u nos ni w porządku. Jak pani Patrycja na dyżury przyjeżdżała było dobre, a teraz to nic sie dowiedzieć nie mozna. Telfony ie odbierane. A jo nie bede ze wszystkim z Chrzowa jeździł.

onnnnnn

ja jestem bardzo zadowolony z pracy na Hucie. Płaca oczywiście mogłaby być wyższa, ale nigdzie nie ma takiego socjalu i różnych dodatków. Oczywiście system 4brygadowy jest ciężki, ale każdy musi wiedzieć na co się pisze. jeśli chodzi o biuro to bez problemu. zawsze wszystko miło załatwione i czynne codziennie. nigdy nie miałam z nikim z obsługi problemu.

Tobiasz
@onnnnnn

To chyba pisał ktoś kto na pewno nie pracuje z nami na linii i nie ma pojęcia o robocie. Albo ktoś kto siedzi na tyłu w biurze. Na każdym kroku jesteśmy gorsi od Mitalowców. Od pensji zaczynając na socjalu kończąc. A tyramy tyle samo. Obsuga w biurze tyz pozostawia duzo do życzenia. I na pewno nie czynne codziennie. Spróbuj kolego przyjść w sobotę i niedzielę jak piszesz. Chyba ci się biura pomieszały albo rachube straciłes przez czterobrygadowke. Można bylo sie spodziewac takiego wpisu. Po kiku elanych komentarzach trzeba bylo co dopisać na ratowanie wzerunku. Ae kapitanie ten okręt tonie, a szczury uciekają. Nic wam już nie pomoże. A każdy kto przyjdzie to szybko zweryfikuje które opinie sa prawdziwe a które to pic na wode. Nie pozdrawiam odbierajcie te telefony.

@Tobiasz

Możesz przybliżyć szczegóły zatrudnienia w firmie Sanpro Job Service? Napisałeś, że pracownicy biurowi mają lepsze warunki zatrudnienia, wiesz może, jak dokładnie one wyglądają? Ciekawi mnie również, dlaczego twierdzisz, że firma, jak to stwierdziłeś "tonie" i nic już jej nie pomoże? Sprecyzuj to, co napisałeś na ten temat.

xxx
@onnnnnn

warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Z tym mi się kojarzy ta wypowiedź, żałosna próba.

Krzysiek

Byłem dzis i załuje ze nie trafiłem na te opinie wczesniej. STrata czasu. Idziesz z CV i nic nie można nie dowiedziec. Ani konkretów o stanowisku, ani zarobków ni przewidywanym czasie rekrutacji. Bardzo nieprofesjonane, nawet jeśli oddzwonią to nie zamierzam tm więcej iść.

@Krzysiek

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Sanpro Job Service? Rozumiem, że byłeś osobiście zanieść swoje CV? Pracodawca informował może, w jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi?

Aaaaaa
@Czesław

Przecież napisał, żę nie poinformował? Jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Lidia

@Olaf, w swoim komentarzu zarzuciłeś firmie Sanpro Job Service poważne przestępstwo w stosunku do zatrudnionego pracownika, jakim jest mobbing. Z racji tego, że wypowiadamy się na forum publicznym, to chciałabym, abyś uzasadnił i uargumentował to, że rzeczywiście w tej firmie dochodzi do takiego zjawiska. Mobbing jest to przestępstwo, z którym należy walczyć, więc jeżeli rzeczywiście jesteś pewien tego, co napisałeś, to zachęcam, abyś skorzystał z najnowszej funkcji na forum gowork.pl i zgłosił opisaną wcześniej sytuację. @anonymous, każda osoba może mieć inne zdanie na temat pracy w firmie Sanpro Job Service, więc zachęcam, aby każdy mógł wypowiedzieć się na ten temat.

Lidia

@Alojzy, czy jesteś w stanie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Sanpro Job Service? Najlepiej by było, jakbyś przedstawił swoją szczegółową opinię na temat pracy w tej firmie. Jak ocenisz tego pracodawcę? Warto aplikować?

@Lidia

Chyba każdy pisze, że nie warto. Ile razy jeszcze chcesz to przeczytać?

Oferują mi pracę za ślusarza w Krakowie w hucie za 2500 brutto, chciałbym się dowiedzieć czy dochodzą do tego jakieś dodatki. Interesuje mnie praca na jedną zmianę.

Byly pracownik
@Marcin

Jak na 1 zmianę to chłopie nie zobaczysz zadych dodatków.

@Marcin

W Krk za 2,5 brutto dla ślusaza to kpina. Poszukaj chopie innych ogoszeęń.

Lidia

@anonymous, nikogo nigdy tak nie nazwałam. Staram się uzyskać nowe informacje o aktualnie panujących warunkach pracy w firmie Sanpro Job Service. Myślę, że wątek główny przeglądają osoby, które nie wypowiedziały się jeszcze w tej sprawie, dlatego mają okazję, żeby podzielić się informacjami, które posiadają na temat tego miejsca pracy.

Lidia

@anonymous, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zatrudnieniu w firmie Sanpro Job Service dobrze jest poznać opinie osób, które tam pracowały i mogą wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy. Więc nie uważam, że piszę "bzdury" tylko poruszam ważne aspekty związane z tym miejscem pracy.

@Lidia

pani manager piszesz o tym 10ty raz w tym wątku. masz ludzi za idiotów? jakby chcieli t sami by napisali

Lidia

@anonymous, możesz bardziej szczegółowo przedstawić to, co napisałeś w swoim komentarzu? Chciałabym, abyś napisał, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Sanpro Job Service swoim zatrudnionym pracownikom? Interesuje mnie również, jak wygląda atmosfera, która panuje pomiędzy zatrudnionymi osobami w firmie? Napisz coś więcej o elementach pracy, które są ważne dla potencjalnych pracowników.

@Lidia

(usunięte przez administratora) ci paniusiu spamujaca tutaj interesuje.piszez bzdury po kazdym poście bo ci za to płaca jak taka zainterwana jestess idz n rekrutacje do tej firmy irozpoznaj temat zamiast spamowania tutj

Unikajcie takaich firm. Jak nie masz znajomosci to do huty cie nie wezmą i je...sz za grosze tą sama rbote co AMPowcy. A teraz już tak sobie nasi zarządzający wymyslili, ze jak sie zwolnisz to już nie ma powrotu na hute wiec lepiej postarac sie zatrudnic bezpsrednio przez AMP.

Lidia

@Robert, rozumiem, że w ostatnim czasie brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Sanpro Job Service? Możesz przybliżyć, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Były przeprowadzone jakieś testy? Czego one dotyczyły? Proszę, abyś szczegółowo opisał, jak to wyglądało.

Lidia

@niki, jak dobrze rozumiem firma Sanpro Job Service prowadziła aktywną rekrutację na stanowiska pracy, które w końcowym rozrachunku nie były uruchomione? Czy firma w jakiś sposób zrekompensowała zainteresowanym pracownikom poświęcony czas oraz środki, które wydali na lekarza medycyny pracy? Czy wszystkie aktywne ogłoszenia z tamtego okresu dotyczyły pracy, która miała być na podstawie wygranego przetargu? Opisz bardziej szczegółowo przedstawioną przez Ciebie sytuację.

niki

Firma Sanpro rekrutowała pracowników do Inowrocławia. Ludzie załatwiali papierkowe sprawy, w tym. m.in. lekarzy spacjalistów, lekarza medycyny pracy, stracili czas i pieniądze. A jak przyszło co do czego to gość nie odbierał telefonów i nie było z nim żadnego kontaktu, po którymś telefonie jakaś kobieta poinformowała że firma nie wygrała przetargu. Takze żadnej pracy nie było a jedynie pozostały po niej koszty

Lidia

@Byly pracownik, osoba, która jest zatrudniona w firmie Sanpro Job Service na jedną zmianę nie ma szans na otrzymanie dodatków do wynagrodzenia podstawowego? Dlaczego? Jest to uwarunkowane jakimś wewnętrznym regulaminem firmy? Sprecyzuj to co napisałeś na ten temat.

Lidia

@Marcin, rozumiem, że jesteś po rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie Sanpro Job Service na stanowisku ślusarza? Możesz napisać, jak wyglądała ta rozmowa? Pracodawca zadawał pytania, które wymagają specjalistycznej wiedzy? Atmosfera w trakcie rozmowy była według Ciebie odpowiednia? Napisz coś na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.