Sanpro Job Service Sp. Z o. o.

Katowice

Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o.

Darek

pracoje na Hucie Krolewskiej w Chorzowie juz 3 lata,jakos nie narzekam,zrobili mi kurs przepalacza gazowego,operatora suwnicy z poziomu zero,zarobki tak 1800-200,grusza 800,zapomoga 700,na swieta 750,paczki ze zwiazkow zawodowych,w sumie na osiem godz.pracy robisz 4 godz.a i jest doworzony catering,5 par ubran buty letnie i zimowe,ale lepiej moze komus siedziec w domu na zasilku za 600zl i zbierac zlom niz pracowac,od razu nie dadzanigdzie 3000tys.jeszcze jedno co 3 miesiace mamy wyplacane zyski po 500zl,tak ze zbierajcie zlom nieroby dalej

ja111

praca dla nich jest bez sensu. W AMP w Krakowie zarabia się o 30-40% mniej niż gdyby być zatrudnionym bezpośrednio, a nie przez Sanpro. Oczywiście zakres obowiązków ten sam. Za lekko ponad 2000 na rękę praca w tych warunkach to czysty wyzysk. Nie polecam tego pracodawcy a karty multisport i preferencyjne ubezpieczenie niech sobie wsadzą. Lepiej iść na jakiś magazym pieniądze te same, praca bez weekendów i świąt w warunkach nie zagrażających życiu i zdrowiu.

ja111

Lidia

@Lola czy Tobie tak się zdarzyło, że Cię zwolnili bez podania powodu? Skąd takie informacje? @Opinionkaczy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Sanpro Job Service Sp. Z o. o.? Czy pracowałaś tutaj?

Opinionka

Słuchajcie ale przecież agencja otrzymuje oferty ze stawkami od pracodawców. W tym temacie nie mają nic do powiedzenia. Swoją marżę muszą wziąć, im większe zarobki tym ich zarobek też jest większy. Może zatrudnili ludzi, którym nie chciało się pracować?

Lidia

@Pracownik wiesz może dlaczego pracownicy dostali wypowiedzenia? Powiesz dokładniej dlaczego nie polecasz firmy? @Magister twój stary a czy próbowałeś wstawić się osobiście do firmy i porozmawiać o wypłacie? @August z oferty wynika, że poszukują osób niepełnosprawnych na kolportera ulotek w Dąbrowie Górniczej. W ofercie nie ma mowy jaki trzeba mieć stopień niepełnosprawności.

Lola
@Lidia 25.08.2017 16:12

Zatrudniają tylko z grupą UMIARKOWANĄ i ZNACZNĄ, za te jest największe dofinansowanie. Ale bywa, że jak szybko zatrudniają tak szybko zwalniają, bez podania powodu.

Józek

Agencja Sanpro ma różne oferty pracy w zależności od kwalifikacji!!

xxx

Jeśli za pracę w systemie zmianowym, w ciężkich i szkodliwych warunkach (huta) proponuje się około 2000-2200 zł/netto to jest śmiech na sali. Pracownicy AMP dokładnie za to samo dostają o 40-50% więcej. Słyszałem, że przynajmniej nie spóźniają się z wypłatami. Jak ktoś ma nóż na gardle, albo brak innej perspektywy to się może skusi, dla mnie takie zarobki to po prostu niewolnictwo.

Waldi

Czy jesteście przekonani, że nie da się napisać coś pozytywnego o firmie? Zawsze mogą być okresy lepsze i gorsze ale tak bywa i tego nie zmienimy trzeba tylko pracować.

Magister twój stary

Złodzieje wypłacają pieniędzy zero kontaktu telefonicznego

Nero

Nie widziałem nigdzie nowych ofert pracy. Czy Sanpro nie ma zupełnie zapotrzebowania na nowych ludzi?

August

Witam, mam pytanie i liczę , że ktoś mi pomoże. Widziałem ofertę pracy dla osoby niepełnosprawnej na śląsku. O jakiej pracy może być mowa? W jakim rejonie maja te prace? Dla jakich osób jest praca chodzi mi o stopień niepełnosprawności? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Ładnie poleciały wypowiedzenia wczoraj na kompani piwowarskiej w tychach +/- 30 osob. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Nie polecam.

Nero

Sanpro Job Service to jedna z nielicznych agencji, która posiada w swojej ofercie pracę dla osób niepełnosprawnych a oszuści z całą pewnością nie zajmowaliby się takim tematem. Myślę, że niektórzy powinni zastanowić się.

Karol

Pracuje 9 miesięcy w sanpro synergy na hucie katowice i kasa jest tak jak kolega wyżej napisał 2200-2600. Opłaca się chyba tylko na zmianach robić z tego co słyszałem od znajomych pracujacych na same ranki to mają gołą podstawe 1800-1900 . Socjalka taka sama jak na hucie na boże narodzenie dostałem 600zł , mawet hucian dostali mniej hehe :)

Nero

Sanpro Job Service jest jedną z najszybciej rozwijających się firm specjalizujących się w wyszukiwaniu pracy również dla niepełnosprawnych. To jest fajna agencja.

....

Byłem dzisiaj. Praca na Hucie Katowice, ze wszytkimi dodatkami, nocne itp. niecałe 2 tys może wyjdziesz. Nawet sie nie pytają co potrafisz, z miejsca przyjęcie, chyba ludzi brak. Mydlenie oczu i jakieś dziwne psychotesty, propaganda na poczekalni typu niby przypadkiem wyjete i rozłożone papiery które trzeba złożyc o dodatki.

Zdalny

Interesuje mnie praca w tej firmie ale zupełnie nie wiem co mam zrobić. Opinie na tym forum są tak bardzo podzielone , że mam mętlik w głowie! Wiem, że to duża agencja zatrudnia parę tysięcy osób więc w sumie kilka złych opinii nie jest miarodajne, prawda?

Impel

Tragedia, pracowałam 2 dni w zakładzie Impel w Tarnowie - prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych..stanowczo odradzam praca ciężka i 6,25 zl netto za godzinę i pretensje o wszystko ! Jeśli ktoś ma możliwość wyboru to niech omija SanPro job consulting !!!!! To wyzysk !

Lidia

Jak wygląda praca na odlewni?

Niki

Pewnie pomogłeś sobie poprawić nastrój tym wpisem. Pracuje tu od dawna i wiem, że to jest dobra firma w przeciwieństwie do maruderów.

Janusz

Przepracowałem już ponad miesiąc a w umowie jest wyraznie że wypłata do 10 a dzisiaj jest 10 i nie ma wypłaty. Czy tak będzie co miesiąc ?

Wku.....

Zdecydowanie nie polecam zatrudnienia się w tej firmie nie dość że opóźnione są wypłaty to nie wywiązują się z kodeksu pracy jeżeli chodzi o komornika. Drugi miesiąc z rzędu nie dostałem wypłaty choć komornik przesłał im informację że ma mi tylko zabierać 60% z umowy zlecenia. Tłumaczą się tym że żadnego pisma nie dostali choć komornik przesłał pismo w dwóch egzemplarzach. Stanowczo odradzam!

@Wku..... 05.01.2017 11:13

Straszna maruda z Ciebie. Odstraszasz ludzi, którzy chcieliby pracować tak jak ja. Swoje problemy łączysz z firmą. Ja wiem że jest ok. i jak tylko masz chęci do pracy to będziesz zadowolony i zarobki będą też dobre.

jasiek

Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe jest u nich potrzebny.

jjklAMPDG

hejo a orientuje sie ktos moze czy mozna starac sie w jakis sposob przejsc pod mittal ?bo w sjp pracuja ludzie niekompetentni i uprzykrzają prace na kazdym kroku ...

Tyros
@jjklAMPDG 17.10.2016 13:12

Czego ty chcesz czlowieku. W biurze zupełnie normalne i sympatyczne kobitki pracują. No chyba, ze jests pan bucem, bo pracuje od lat i nigdy zlego slowa na biuro nie powiem. Ciesz se ze w ABC nie robsz, tam cos zalatwic to jest dramat, nie mowiac o ile gorzej finansowo jest. Wsjs jest duzo dodatkow dla pracownikow przynajmnije.

Aga

Najgorsza agencja pod jaką byłam zatrudniona. Problemy ze świadectwem pracy,PIT-em, śmieszne umowy i wzajemne wyzbywanie się odpowiedzialności z pracodawcą użytkownikiem. NIE POLECAM !

nick

sanpro job to oszusci bylam na rozmowie w spr pracy niby przeszlam ja pozytywnie i zaprosili mnie na podpisanie umowy tylko ze do spotkania nie doszlo dostalam telefon ze nie zakwalifikowalam sie do nastepnego etapu i ze mam czekac na telefon tylko ze nikt nie zadzwonil stracilam tylko swoj cenny czas. Rozmowe kwalifikacyjna przeszlam tylko ze nikt nie chcial podpisac umowy o prace. Robia tylko ludziom nadzieje organizuja spotkania o prace i nic z tego nie wynika.

jakc

LDZ- wypłacają tak jak jest w umowie, chyba ze masz przekaz pocztowy wówczas poczta może przynieść tobie kase nawet do 2 tygodni później

LDZ

ja pracowalem przez job sanpro chwile gdyz robota do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] placa jeszcze bardziej zmienilem i nie zaluje ale jednak za ponad tydzien pracy kasy do tej pory nie widze juz 2 miesiac minool 15 rowniez i kasy nie ma dzwonisz nie odbieraj piszesz nie odpisuja a w biurze zadko kto jest sprawe zglosilem do PIP mam nadzieje ze ta zlodziejska firma sie juz bardziej nie rozwinie bo nabieraj sie tylko ci ktorzy jeszcze tam nie pracowali jak pytalem innych kasa niby do 15 ale czesto sie zdarza do 4 dni po terminie albo jak w moim przypadku wcale nie polecam JOB SANPRO LODZ !

Jorgg

Witam.Ja pracuje w Sanpro grupa Impel na hucie w Labedach i jestem zadowolony.Robota dla ludzi którzy chca pracowac.z kasa niema problemu jak juz sa jakies minimalne opóźnienia to uprzedzaja takze polecam firme i nie zgadzam sie z tymi bredniami.poprostu kto chce ten ma...

esterh

To moze ktos mi napisze jak wygląda praca na hucie przez sanpro-zatrudniają na wielkim piecu ,na stanowisku wytapiacza-ile tak na prawdę jest do ręki pensyjki ...czyzby rzeczywiscie były problemy z wypłatami

Andrzej

Witam, jestem pracownikiem na hucie zatrudnionym poprzez San Pro i z prawie całością komentarzy sie zgadzam chociaż nie do końca... Prawda jest taka że zatrudnieni na HK mają stawki słabe bo jakies niecałe 1700 do wypłaty i to największy ból ponieważ w systemie 4 brygadowym to przynajmniej powinno być 2200 na rękę.. Kazdy pracownik otrzymauje na start pełne wyposażenie ubrania co nie w kazdych zakładach bywa, do tego ubrania są prane przy oddawaniu ich do pralni, kartki zywnosciowe na posiłek na cały miesiąc, fundusz socjalny, wczasy pod grusza oraz mozliwość wstąpienia do związków co też nie wszedzie jest.. Wystarczy podnieść ludziom stawki i myślę ze kazdy bedzie zadowolony.. :) Pozdrawiam

łatek

jak się nazywa pośrednictwo pracy przy hucie katowice dąbrowa górnicza co mówią na nią w skrócie ABC??macie namiar żeby się z nimi skontaktowac?

do szukam pracy

nie ma juz na hucie mp s. jest ta ! firma czyli sanpro j.

niki666

Jedno wielkie dno...Pracowałam już pod kilkoma agencjami typu ranstad,work, ale nigdzie nie miałam takich problemów! Żeby cokolwiek załatwić trzeba mieć zapas kropli walerianowych... wypłacanie wynagrodzeń na raty - podstawa w terminie, ale "premia" (czyt.nadgodziny i święta do wypłacenia)niewiadomo kiedy, obecnie już 9 dni spóźnienia! Jeśli mam w umowie napisane że do 10. mają być pieniądze to tak ma być, w banku nikogo to nie interesuje że dostaję wypłatę na raty, kilku kolegów którzy płacą alimenty na dzieci też mieli przez to wiele kłopotów i musieli się tłumaczyć...Przy zaznaczeniu że koledzy i koleżanki z tego samego zakładu pracy ale innych agencji dostali wszystko jednym przelewem, a jeśli na raty to dzień po dniu... Po pasek też trzeba non stop łazić, liczyć i sprawdzać wszystko. Jednym słowem dno!!

szukam pracy

Czy orientuje się ktoś, czy MP Services jest jeszcze na hucie katowice?

Elektronik

Tak, już lece do Sanpro, do przemysłu ciężkiego, z suwnicami nad głową, zagrożeniem gazowym, nocami tyrać za 1500 netto, podczas gdy starsi Hutnicy za tą sama pracę zarabiają 3500 netto plus liczne przywileje ...naprawde wierzycie wy tam z Sanpro, że znajdziecie3 jeleni po technikum , elektroników co będą haratać za tą sumę, chyba musiał by upaść na główkę !

Benio
@Elektronik 06.02.2015 01:10

To prawda, ci starsi Hutnicy maja niezłe pensje,oprócz tego wczasy pod gruszą, dopłaty do świąt, roczne premie, za darmo stołówka i obiady ! Jak to bywa po co komu płacić lepiej przy tym bezrobociu, jak można znależć niewolników co będą zapierd...za 1200, takie myślenie zrodziło sie w głowach nawet chyba nie Mittala, tylko tego naszego kapo ! Więc czekają aż starzy z przywilejami wyumierają, a nowych zatrudniają poprzez firmy pośredniczące, wcześniej manpower, teraz sanpro i szukają frajerów za 1200, nie doczekanie wasze , musiałbym być jebn.. aby za tyle po technikum tyrać ! Ci ludzie z Sanpro chyba z księżyca spadli !

Rafał

Pracowałem na magazynach w niedźwiedzincu 2 miesiące szczerze nie polecam tam pracy no chyba że bardzo ale to bardzo potrzebujecie pieniędzy niby pracuję się po 8h a zdarzało się i to bardzo często że pracowało się po 10 niby nie dużo jednak gdy jeździ się autobusem jest to bardzo uciążliwe sama praca polega na ciągłym chodzeniu i pakowaniu części na wózek lub do koszy podczas pracy jesteśmy bardzo poganiani szczególnie przez pana jacka oraz wielu innych trzeba również pilnować godziny podczas wypisywania ponieważ brygadziści lubią te godziny skracać kończenie pracy też jest również śmieszne nie dość że musisz czekać aż cię wypiszą to jeszcze czekasz w kolejce z 10 min za nim pójdziesz się przebrać jeśli myślicie że są jakieś zmiany to się grubo mylicie owszem są ale żeby dostać się na taką zmianne musimy naprawdę co chwile o to prosić na koniec dodam że ten zasrany motoprofil czy tam sanpro jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już lepiej iść na budowę i sobie dorobić przez te wakacje na pewno mniej się narobicie a i lepiej zarobicie Pozdrawiam pracownik wyjebany za to że szedł 2 min za późno po przewie :)

desperat

Witam może ktoś mi udzielić informacji dlaczego PUP odsyła ludzi do Agencji pracy.Czyżby handel siłą roboczą i poprawianie statystyk skuteczności Urzędu Pracy.

professor UJ

Zgoda- Hutnicy,zatrudnieni bezpośrednio przez Hutę i spółki zarabiają ponad 3 tyś netto, bez godzin nadliczbowych, do tego roczne premie, dodatki świąteczne, darmowe stołówki, a tutaj szukają niewolników za 1/3 tego co zarabiają Hutnicy, bo za ok. 2000 brutto i zero przywilejów, jak długo jeszcze będzie zgoda w tym kraju na taką patologię i złodziejstwo, tak złodziejstwo !

hutnik

pracownikowi najlepiej najniższą krajową bo przeziez trzeba kazdego co tam siedzi w pośrednictwie opłacić. wprowadzanie takich pośrednictw jest na niekorzyść pracownika i każdy dobrze o tym wie!

paloszud

Witam. Podzielę się troszkę opinią o SJS z racji tego, że chwilę w niej pracowałem. Chodzi o oddział w Dąbrowie Górniczej. Z tego co wiem, prowadzona jest teraz rekrutacja do HK na większość stanowisk. Jeśli chodzi o zarobki, nie są one powalające, ale koło 2tyś. netto z dodatkiem czterobrygadowym można zarobić. Wszystko zależy, oczywiście, od stawki. Socjal jest, przynajmniej jeśli chodzi o Hutę, z tego też względu od 1 stycznia spółka będzie miała nową nazwę. Jaką, już nie pamiętam :P Kartki żywnościowe też się dostaje. Trochę tylko mają bajzel w papierach, ale też jest to związane z przejęciem pracowników z MP Services. Papiery można składać na Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej, budynek Denwer, następne wejście od głównego.

tyrystor
@paloszud 19.12.2014 16:04

Piszesz o 2000 zł netto, to jest i tak o wiele mniej jak płaca Hutnika, piszesz o socjalu, ale to co piszesz nie wynika z ogłoszenia jakie dają- tam podają warunki zatrudnienia- jakaś dziwna suma 1480 zł brutto + plus 4 zł za roboczo godzinę, co daje jakieś 2000 zł ale brutto, tyle, nic nie wspomniane o socjalu, stołówkach itd....wystarczy wziąć na logikę- Nie po to Huta zatrudnia po przez pośrednika, aby dawać przyzwoite warunki Hutnicze, ale, żeby maksymalnie zaoszczędzić,taka jest idea firm pośredniczących, dla mnie to jest niezrozumiałe zjawisko, przecież im trzeba także zapłacić za obsługę, patologia !

pavlo

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o., moim zdaniem warto się zainteresować. Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp .z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów os&o... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723713?keywords=&region=

HANYS

ATERA SAMPRO MO CAŁY ARCEROLMITTAL W GARSCI BO WYGROŁ PRZETARG ALE Z NAMI TAK ŁATWO MU NIY BYDZIE A ŁON CHYBA O TYM WIY

SanShit worker

Firma chała... Sciagają chajs za pracowników... same kłopoty z nimi... zero socjalu... nawet umowa o prace niestylistycznie napisana

info

Oferty pod względem wynagrodzenia niezbyt ciekawe dla fachowców ze sporym doświadczeniem zawodowym.Trochę dziwny system rekrutacji,ale widocznie tak to teraz jest.Ale choć atmosfera podczas rekrutacji miła.

zapytanie

Witam.Otrzymałem propozycję pracy przez tą firmę w Dąbrowie Górniczej.Z tego co czytam to ta firma nie szuka pracowników dla zakladów pracy tylko ich wynajmuje.Czy tak jest rzeczywiście?Bo szukam pracy stałej na umowę o pracę.Wynajem mojej osoby mnie nie interesuje.Może któś mi napisze czy w takim razie warto tam w ogóle jechać.Jako bezrobotny każdy grosz jest dla mnie ważny.A do DG mam kawałek.Jak nie załatwiają pracy na umowę w firmach i płacą kiepsko to szkoda mi kasy na podroż.

Monika

Do 15 każdego miesiąca.

Ciekawa

Pilnie potrzebuje info do ktorego danego miesiaca Sanpro wyplaca wynagrodzenie na UMOWIE ZLECENIU?normalnie do 10 czy pozniej?prosze niech ktos pomoze.pozdrawiam

tytusromek

Ja pracuję w tej firmie od kilku miesięcy, pracuję w Chorzowie na niedźwiedzińcu, w firmie zajmującej się produkcją nadruków na gadżetach reklamowych. I było by niby wszystko spoko, stawka 8,50 brutto (czyli nie dużo) ale się zgodziłem, byle robota była. Zdziwienie było dopiero gdy będąc na miejscu dowiedziałem się, że firma ta "zamawia" ludzi z 5 różnych agencji, i że Sanpro JS jest agencją która ma najgorsze warunki - po pierwsze pozostałe agencje mają od 0,50zł do 1,00zł brutto więcej - czyli po moim obliczeniu wychodzi mi ok 6,28zł netto (na ręke) podczas gdy ludzie z pozostałych agencji mają najmniej 6,90zł netto. Po drugie, pozostałe agencje mają 20% dodatku nocnego, ja dostałem 60gr brutto więcej - czyli niewiele. Jako już doświadczony pracownik otrzymuję wynagrodzenie miesięczne od 100 do nawet 200 zł (netto) mniej niż ludzie którzy przyszli z innych agencji niedawno i nie mają żadnego doświadczenia (kwota różnicy zależy od ilości dni roboczych w miesiącu kalendarzowym, przy czym porównując paski wynagrodzeń sugeruję się tą samą ilością dni przepracowanych co inni z innych agencji) - po trzecie (jest to nie dokońca potwierdzona informacja, jednak bardzo ważna dla przyszłych pracowników) mianowicie, (usunięte przez administratora) Podsumowując nie polecam, jeśli firma do której próbujecie się dostać zatrudnia "więcej agencji" to omijajcie ją z daleka, czytajcie opinie i nie dajcie się (usunięte przez administratora) . Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem.

Zostaw opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpro Job Service Sp. Z o. o.