Bergman Engineering

Wrocław

Opinie o Bergman Engineering

Iza

@Andrzej piszesz, że jesteś zadowolony ze współpracy z Bergman Engineering. Czy do dopełnienia informacji o tym pracodawcy, mógłbyś opisać warunki zatrudnienia, na których opiera się Twoja praca?

Andrzej

pracuje jako operator Frezarki CNC w Niemczech i jestem zadowolony, kontakt z firmą dobry i cała współpraca bez zażutu

Iza

@Ingenieur in Berlin widać, że jesteś zadowolony z warunków współpracy z Bergman Engineering. To bardzo ważne kiedy pracodawca wspiera rozwój i karierę swojego pracownika. Co mógłbyś doradzić osobom starającym się o zatrudnienie w tej firmie?

Ingenieur in Berlin

Dotychczasową współpracę z firmą Bergman Engineering oceniam bardzo dobrze. Firma dba o właściwy przepływ informacji, wypłaca pensje na czas oraz dba o swoich pracowników. W moim przypadku miałem małe możliwości dotarcia do firmy docelowej bez pomocy kogoś takiego jak ludzie z Bergman Engineering. Bardzo mi pomogli i dzięki temu pracuję dla firmy, do której ciężko byłoby mi samemu dotrzeć. Póki co jestem zadowolony ze współpracy.

ed

@łucja powiedz mi i co wysłalaś moze tam do nich CV?

Zostaw opinię o Bergman Engineering - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergman Engineering